Kaufland Česká republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Kaufland

Společnost Kaufland provozuje stovky prodejen v České republice, Německu, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku.

Hodnocení Kaufland

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kaufland na plný úvazek, do roku 2023.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Vedeni,absolutně neschopné, ale na zaměstnance sprosté a vulgární.Humus

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Kaufland na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Financí ohodnocení, stravenky, multisport karta za pár kacek, ředitelka která nemá potřebu vyhledávat problémy a nerve vše hezky vysvětlí a když uděláte chybu jen vám ukáže jak to udělat správně, vedoucí jsou přátelští a kolektiv je tak bezvadný že takový se jen tak někde nenajde je pravda že záleží jaký Kaufland ale v Kauflandu v Mariankach v Ostravě je to prostě bomba vyjdou vstříc a nedělají žádné problémy tam platí slovo ( v dnešní době se dá domluvit jsme lidé) respirátory vám firma dá nemusíte si kupovat svoje neustálý příjem ovoce i přes léto v létě dostanete i vodu a v zimním období šumivé tablety s vitamínem C jde vidět že si váží práci zaměstnanců a nešetří na nich

Negativa firmy:

Škoda že nedávají penzijní pojištění protože toto už je v dnešní době u hodně firem automatické také by mohli zvýšit stravenky na 100 Kč jinak není co měnit prostě perfektní zázemí a vše na známku 1

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kaufland na plný úvazek, do roku 2011.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Penize

Negativa firmy:

Všechno špatně, arogantní chování celého vedení, nekomunikuje jen nařizuje, neumi pochválit a ohodnotit.

Doporučení pro management firmy:

Poslouchejte

před 2,5 roky
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kaufland na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Asi nic.

Negativa firmy:

Jsem z gastronomie,za 40 let praxe se mi nestalo,že by mě někdo vynadal,že jsem přišel do práce dřív. Respektive,že jsem si čipnul dřív. Chování úsekové vedoucí a i hlavní na -4,pokud si někdo myslí,že s řevem se něco udělá,je na omylu. Oddělal jsem si jen pár dnů,na víc jsem neměl nervy. Vrchol je,že po ukončení prac.poměru ve zkušební době už čekám 10 dnů na zápočtový list. U firmy,která striktně vyžaduje čipnutí PŘESNĚ! na minutu,bych očekával,že výstupní papíry pošle alespoň v nějaké rozumné době. Nestalo se tak,zatím stále čekám... Jinak jste pro podnik vlastně robot.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (273)

Prodejny Kaufland Vám splní Vaše přání. Budete potěšeni zákaznickými zárukami a službami. Vysoká kvalita zboží, bohatý sortiment a samozřejmě i nízké ceny, to vše je v Kauflandu samozřejmostí.

Naše nabídka sahá od výrobků vlastních značek až po množství značkového zboží. Vyškolený personál v našich prodejnách je Vám vždy k dispozici, ať už potřebujete poradit nebo pomoct.

Nabízíme Vám výběr z více než 20 000 položek zboží. Středem nabídky prodejen Kaufland je oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky u obslužného pultu nebo čerstvé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně. Vedle nabídky potravin nabízíme cenově výhodné zboží v oddělení domácích potřeb, textilu, elektra, papírnictví či hraček, sezónní výrobky, a zároveň týdně se měnící akční zboží.

Nabízíme jen kvalitní produkty, ať už se jedná o značkové zboží či regionální produkty, na které jste ve Vašem městě zvyklí.

Akční Kaufland leták

Spoustu oblíbených produktů, a hlavně zlevněných produktů, zákazníkům zprostředkovává akční Kaufland leták, který je mimo jiné možné prolistovat na slevovém portálu Kaufino.com. Každou středu vychází nový akční leták Kaufland, který přináší spoustu dalších možností, jak ušetřit. Součástí letáku Kaufland nejsou jenom potraviny, ale například i drogerie nebo krmivo pro domácí mazlíčky.

Leták Kaufland

Pokud chce mít kupující jistotu, že mu již neuniknou žádné Kaufland akce, měl by se prohlížení letáku Kaufland věnovat alespoň jednou týdně. Slevy uvedené v letáku Kaufland se vztahují nejen na značkové produkty, které tento německý supermarket nabízí. Součástí akčního Kaufland letáku jsou slevy i na produkty vlastní řady, kam spadá například K-Bio, tedy kvalitní biopotraviny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bělohorská 2428/203, 169 00 Praha - Břevnov

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25110161

Založení / Zapsání do OR*:

10. 3. 1997

Právní forma:

v.o.s.