Textile House - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Textile House

Údaje

Sídlo firmy:

Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

28990919

Založení / Zapsání do OR*:

13. 11. 2009

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Textile House je společnost, která se zabývá prodejem oblečení tzv. z druhé ruky - "second hand". Nabízí velký výběr dobrého oblečení za přijatelnou cenu, ale i volná místa především na pozici asistentky a vedoucí prodejny. Více se dočtete níže.

Historie firmy

Společnost Textile House začala svou činnost v roce 2010 otevřením první second hand prodejny v Praze v Husitské ulici. Ve stejném roce přibyla i druhá pražská v ulici Dukelských.

V současnosti najdete Textile House v Praze, Brně, Zlíně, Kladnu, Hradci Králové, Hodoníně, Pardubicích, Vsetíně, Liberci, Olomouci, Plzni, Jihlavě, Českých Budějovicích, Uherském Hradišti, Ústí nad Labem, Mostu, Teplicích, Frýdku Místku, Jablonci, Ostravě nebo Písku.

Kariéra v Textile House

Pokud máte rádi práci s lidmi, módu a jste rádi v pohybu, kariéra je v tomto second handu to pravé pro Vás! Jako prodavačka/asistentka budete pracovat se zbožím z různých koutů světa, pomáhat najít nejvhodnější kousky našim zákazníkům a informovat je o aktuálních akcích.

Našim novým zaměstnancům nabízíme obratový bonusový systém, bonusy za kvalitně odvedenou práci, stravenky, školení nebo soutěže. Možný je i kariérní růst na pozici vedoucí prodejny nebo do vyššího managementu. Jestliže vás láká pracovat v naší společnosti, neváhejte a zašlete nám životopis. Budeme se těšit!

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Velkoobchod Prodej zboží