PRONTO CREDIT kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

PRONTO CREDIT

PRONTO CREDIT je oblíbený poskytovatel nebankovních úvěrů, který na českém trhu funguje již několik let. Za tu dobu si firma nejen získala přízeň zákazníků, ale také rozšířila portfolio zaměstnanců, kteří o zákazníky pečují a pomáhají jim s výběrem produktů či sjednáním služeb.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
PRONTO půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 100 000 Kč
Splatnost 
12 – 48 měsíců
Úrok 
od 26,84 %
RPSN 
od 62,63 %
Mám zájem
  • Půjčka na cokoliv od částky 10.000 Kč do 100.000 Kč
  • Žádné skryté poplatky
  • Možnost předčasného splacení
  • Měsíční splátka je po celou dobu splácení stejná

Hodnocení PRONTO CREDIT

Přidat hodnocení

PRONTO CREDIT, s.r.o.

PRONTO CREDIT je nebankovním poskytovatelem půjček se zaměřením na neúčelové úvěry na cokoliv. Produkty PRONTO CREDIT jsou krátkodobé i dlouhodobé, a především velmi flexibilní, každý zákazník si tak najde ten nejlepší produkt právě pro sebe. PRONTO CREDIT sídlí v Praze, jedná se však o online poskytovatele, proto neposkytuje zákazníkům služby na pobočkách. Zájemci o služby PRONTO CREDIT vše vyřizují online nebo telefonicky.

Historie firmy

Společnost PRONTO CREDIT byla založena v roce 2007, má tedy za sebou již několikaletou historii dlouholetého fungování. Za dobu existence si firma PRONTO CREDIT, s.r.o. získala mnoho příznivců a spokojených zákazníků. Firemní produkt PRONTO půjčka je oblíbeným krátkodobým úvěrem často využívaným jako půjčka do výplaty.

PRONTO CREDIT kariéra

Práce v PRONTO CREDIT je určena především těm, kteří rádi pracují v kanceláři a komunikují se zákazníky. Průměrná mzda se v PRONTO CREDIT pohybuje kolem 25 000 Kč, je však nutné podotknout, že se jedná o průměr všech nabízených pozic. Záleží tedy, na jaké pracovní místo se zájemce hlásí a co vše bude v jeho kompetenci. PRONTO CREDIT nejčastěji nabízí práci na plný úvazek.

PRONTO CREDIT volná místa

PRONTO CREDIT volná místa nabízí na nejrůznějších pozicích. Většina pozic je nabízena v oborech jako je administrativa, obchod, finance a informační technologie. V PRONTO CREDIT se mohou uplatnit obchodníci, operátoři telefonních linek, specialisté komunikace se zákazníky, programátoři i další odborníci. Práce v PRONTO CREDIT obvykle nevyžaduje odborné zaměření zaměstnanců, ve firmě si nové pracovníky zaučí.

PRONTO CREDIT kontakt

PRONTO CREDIT je možné kontaktovat hned několika způsoby. První možností je kontaktovat společnost prostřednictvím telefonní linky 277 000 340 nebo na bezplatné lince 778 000 002. Dále je možné komunikovat skrze e-mail info@prontopujcka.cz, popřípadě potřebné informace vyhledat na webových stránkách PRONTO CREDIT www.prontopujcka.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rybná 716/24, 110 00 Praha - Staré Město

Velikost firmy:

10 - 19 zaměstnanců

IČ:

27525210

Založení / Zapsání do OR*:

24. 10. 2007

Právní forma:

s.r.o.