KetoMix | VímVíc.cz
Rychlá a bezpečná půjčka

KetoMix

Společnost KetoMix na českém trhu působí od roku 2015. Provozovatelem je firma Opravdove hubnuti s.r.o., která zároveň provozuje společnost Keto-hubnutí.cz Společnost KetoMix se zaměřuje na výrobu a prodej potravin, které splňují tak zvanou ketonovou dietu. Tu pro její účinnost doporučují i odborníci. Ze sortimentu slaných jídel si můžete vybrat proteinové pečivo, proteinové polévky, proteinové pomazánky či proteinové omelety. Na výběr ze sladkých jídel vám KetoMix nabízí proteinové palačinky, proteinové tyčinky, nebo proteinové koktejly.

Hodnocení KetoMix

Přidat hodnocení

Historie

KetoMix je nová firma, která si za dobu svého působení na trhu dokázala získat mnoho zákazníků. Zakladateli firmy jsou David Herold a Marek Huneš. Dvojice s pomocí investorů převedla svou vizi ve skutečnost a vybudovala novou společnost, která lidem nabízí inovativní a moderní pohled na hubnutí, ale i stravu jako takovou. Svou zdravou proteinovou stravu nabízí už přes tři roky. Za tu dobu si pozitivní výsledky diety oblíbilo více než 50 000 lidí. Nyní má firma prodejny a výdejní místa po celé České republice.

Ocenění společnosti KetoMix: Firma je číslem 1 v proteinových dietách na Heuréka.cz.

KetoMix nabídka

Webové stránky firmy KetoMix jsou přehledně a jednoduše zpracované, tudíž by vám nemělo dělat problém zde najít potřebné informace. Naleznete zde jak nabídku produktů, tak také veškeré informace o ketonové dietě, včetně kalkulačky BMI. Zároveň přímo z webových stránek můžete provést objednávku vámi vybraných proteinových potravin. Na stránkách má své místo také položka s recepty, které můžete vyzkoušet, pokud se rozhodnete držet ketonovou dietu.c

Čím se KetoMix zabývá

Společnost KetoMix vyrábí a uvádí do prodeje produkty, které jsou vhodné pro lidi, kteří se rozhodli držet tak zvanou ketonovou dietu. Její portfolio čítá více než 50 zdravých potravin. Dieta od KetoMixu funguje na principu omezení příjmu sacharidů. Díky tomu se organismus dostane do stavu tak zvané ketózy čili začne spalovat tuky. Lidské tělo si při ketóze přestane brát energii ze sacharidů, ale naopak začne pracovat s ketony. Ty nevznikají spalováním sacharidů, ale tuků. Ketony jsou částečky mastných kyselin, které jsou důsledkem štěpení tělního tuku. Tyto částečky pak dodávají potřebnou energii tělesným tkáním. V KetoMix vám dokonce můžou sestavit dietní plán na míru.

Produkty Ketomixu

KetoMix vám nabízí několik variant jídel, na kterých si můžete pochutnat. Můžete si vybrat z jak slaných, tak i několika sladkých variant. Sortiment však netvoří pouze potraviny, ale i nápoje. Vychutnat si můžete například variaci několika příchutí proteinových koktejlů. Výhodou je také snadná příprava jídel. Nezabere vám více než pět minut. Při vaření polévky, proteinové kaše či koktejlu stačí smíchat prášek s vodou a máte hotovo.

Účinná dieta

Ketonovou dietu od společnosti KetoMix si pochvalují zákazníci, celebrity, ale také ji doporučují například výživoví poradci. Díky chytrému principu, na němž je tato dieta postavena, má rychlé a viditelné výsledky. Pokud si kladete za cíl konečně zredukovat svou váhu a hledáte vhodný a účinný prostředek, je ketonová dieta od KetoMixu právě pro vás. Pomocí BMI kalkulačky na webových stránkách firmy zjistíte, jaký dietní program je pro vás nejvhodnější. Proteinovými potravinami se můžete stravovat jeden a více týdnů. Jelikož výsledky jsou brzy znatelné, zákazníci KetoMixu si dietu nemohou vynachválit.

Zákaznický servis

KetoMix se stará o své zákazníky, proto jim nabízí výhodné benefity, jako je například věrnostní program. Pokud v některé oblasti ohledně nákupu či dietního plánu tápete, neváhejte se obrátit na poradkyni a její tým, který je k dispozici každá všední den od 8 do 23 hodin a během soboty a neděle od 10 do 23 hodin. Dále vám KetoMix zaručuje:

  • Při objednávce do 10:00 dodání produktu do dvou dnů.
  • Při nákupu nad 1 490 korun doprava zdarma.
  • Více než 1 500 výdejních míst po celé České republice.
  • Zákaznická podpora je vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Koho KetoMix hledá?

OFirma hledá každého, kdo by KetoMixu rád pomohl a s chutí se zapojil do propagace jejích originálních produktů. Pokud spadáte do této kategorie, můžete společnost kontaktovat. Je jedno, zda jste obchodník, influencer, nebo spokojený zákazník, který by si rád přivydělal. KetoMix upřednostˇuje férové a spolehlivé lidi a na oplátku nabízí stejné hodnoty i svým spolupracovníkům.

KetoMix spolupráce

Pokud se živíte, nebo si přivyděláváte jako influencer na sociálních sítích, máte možnost získat spolupráci s firmou KetoMix. Jestliže byste rádi informovali veřejnost o chutných, proteinových a zdravých jídlech a spolehlivém dietním programu, je tato forma spolupráce právě pro vás! Neváhejte proto společnost kontaktovat a informovat ji o svých zájmech propagovat její výrobky. Jako influencerovi vám KetoMix nabízí vyzkoušení jídel i kompletních hubnoucích programů, využití podpory výživových poradkyň z KetoMixu, hledají férové a spolehlivé lidi, totéž nabízí i my influencerů, kteří budou o KetoMixu informovat.

Ketomix se otevírá i obchodníkům, kterým nabízí samostatnost a flexibilitu, zázemí silné značky, široké portfolio produktů, podporu výživových poradkyň, kompletní zaškolení a prodejní materiály. Firma KetoMix ráda spolupracuje i se svými zákazníci, kteří byli s výsledky ketonové diety spokojeni. Pokud je toto váš případ, máte možnost se podělit o své zkušenosti s veřejností, a ještě si k tomu mů-žete přivydělat.

Pokud sháníte nové zaměstnání, můžete se podívat i na naše nabídky práce.

Kontakty

Telefon: +420 607 487 417

Email: info@ketomix.cz

Jakékoliv své dotazy ohledně servisu, nebo dietních plánů můžete zasílat na email: dotazy@ketomix.cz, nebo zavolat přímo poradkyni KetoMixu na číslo: +607 487 417

Sídlo společnosti

Adresa: Na Příkopě 17, Praha 1, 110 00

Výdejní místa

Výdejní místa v Praze: PRAHA 1, Lékárna U Zlaté lodi, Zlatnická 1124/7, PRAHA 1 , Contours Fitness Národní, Národní 961/25, PRAHA 1 , Contours Fitness Florenc, Biskupský dvůr 1147/6, PRAHA 1 , Kosmetické studio Step, Václavské náměstí 58, PRAHA 2 , Lékárna Sokolská, Sokolská 1662/35, PRAHA 4 , Fitladyclub Háj, Hviezdoslavova 1600/6, PRAHA 5 , Contours Fitness Anděl, Na Zatlance 1908/4, RAHA 5 , Fitladyclub Stodůlky, Suchý vršek 33, PRAHA 6 , Lékárna Hradčanská, Milady Horá-kové 116/109, PRAHA 6 , Contours Fitness Bělohorská, Bělohorská 197/126, PRAHA 8 , Lékárna Ďáblice, Ke kinu 159/7.

Další výdejní místa: Benešov, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Velké Popovice, Jindřichův Hradec, Písek, Plzeň, Ostrov, Krysy, Šlunkov, Ústí nad Labem, Liberec, Jaroměř, Jablonec nad Nisou, Jičín, Hostinné, Hradec Králové, Par-dubice, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Brno, Hodonín, Znojmo, Kyjov, Havířov, Havířov-Bludovice, Opava, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Moravské Budějovice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Příkopě 17, 110 000 Praha 1

Velikost firmy:

10-19 zaměstnanců

IČ:

04093551

Založení / Zapsání do OR*:

20. 5. 2015

Právní forma:

s.r.o.