OPR-Finance - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

OPR-Finance

OPR-Finance s.r.o. je v České republice zprostředkovatelem úvěru EverydayPlus půjčka. Tato nebankovní instituce byla založena v roce 2005 ve finských Helsinkách a na českém trhu figuruje od roku 2013. V České republice naleznou klienti tohoto online poskytovatele půjček na webové stránce www.everydayplus.cz, kde si o svůj úvěr mohou zažádat online z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky..

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Everyday Plus půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
100 – 50 000 Kč
Splatnost 
2 – 80 měsíců
Úrok 
od 20 %
RPSN 
od 198 %
Mám zájem
 • Společnost ukončila poskytování nových spotřebitelských úvěrů
 • Úhrada splátek stávajících Everyday+ půjček se nemění
 • Maximální částka půjčky byla 50.000 Kč

Hodnocení OPR-Finance

Přidat hodnocení

OPR-Finance s.r.o. historie

OPR-Finance s.r.o. je dceřinou společností finské finanční společnosti OPR-Finance OY se sídlem v Helsinkách. V čele společnosti s několika desítkami zaměstnanců stojí generální ředitel Jouni Selin. Společnost se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů, online platební řešení pro internetové obchody či investiční příležitosti pro soukromé investory. OPR-Finance je mezinárodní společnost, která získala oprávnění k poskytování nebankovních půjček Českou národní bankou.

OPR-Finance s.r.o. byla založena v roce 2005 a od té doby pomohla více než 300 000 spokojených klientů. Díky spolehlivosti a dostatečným odborným znalostem managementu firmy společnost OPR-Finance s.r.o. splňuje všechny předpoklady a podmínky pro poskytování spotřebitelských úvěrů a jiných nebankovních produktů.

Společnost je v České republice poskytovatelem revolvingového úvěru EverydayPlus půjčka.

OPR-Finance s.r.o. produkty

V České republice je hlavním a také jediným dostupným finančním produktem EverydayPlus půjčka. EverydayPlus půjčka je flexibilní úvěrová služba, která nabízí volně použitelný úvěrový limit až do výše 50 000 Kč bez ročního fixního poplatku nebo jiných skrytých nákladů. Uzavření smlouvy je zdarma a klient platí pouze za použití úvěru.

Uzavření smlouvy o flexibilní půjčce EverydayPlus je zdarma, klient platí pouze za její využití - poplatek za čerpání činí 20 % z čerpané částky, žádné další náklady s ní při splacení k prvnímu datu splatnosti spojené nejsou. Vyúčtování půjčky (výpis k revolvingovému úvěru) s instrukcemi k úhradě obdrží klient vždy jednou měsíčně.

Na webových stránkách společnosti nalezne klient orientační úvěrovou kalkulačku, kde si může prohlédnout orientační výši své měsíční splátky a dobu splácení.

Kdo si může půjčit u OPR-Finance s.r.o.?

 • osoba starší 18 let
 • osoba s pravidelným příjmem
 • osoba s vlastním bankovním účtem, mobilním telefonem a e-mailovou adresou

Úvěr je možné získat pouze v online žádosti na webových stránkách společnosti, kde klient vyplní všechny potřebné údaje, zašle požadované dokumenty (kopii občanského průkazu, potvrzení o příjmech) a do několika minut může být jeho úvěr schválen. Poté už může klient čerpat své finance.

Po schválení revolvingového úvěru EverydayPlus má klient ještě jednu povinnost, klient musí podepsat smlouvu a zaslat ji na adresu OPR-Finance s.r.o. Ihned po schválení žádosti o úvěr bude smlouva o revolvingovém úvěru k dispozici v uživatelském účtu Everyday+ Online na stránkách www.everydayplus.cz a je možné ji vytisknout, podepsat a zaslat poštou na adresu společnosti. Klient tak musí učinit nejpozději ve chvíli, kdy celková částka čerpání úvěrového rámce dosáhne 4 999 Kč. Pokud OPR-Finance s.r.o. neobdrží podepsanou tištěnou smlouvu, nebude další čerpání úvěru nad částku 4 999 Kč možné.

Jak úvěr u OPR-Finance s.r.o. funguje?

Má-li klient schválenou EverydayPlus půjčku, může libovolně vybírat peníze v rámci schváleného limitu, minimálně však 100 Kč. Používání EverydayPlus půjčky je snadné a intuitivní, postačí mít mobilní telefon nebo přístup na internet.

 1. klient provede výběr přes internet nebo zasláním SMS zprávy
 2. peníze jsou klientům převáděny každý pracovní den v časech 7:00 až 19:00
 3. po převodu peněz obdrží klient SMS zprávu

OPR-Finance s.r.o. kontakty

Sídlo společnosti OPR-Finance se nachází v pražských Nuslích. V sídle společnosti nemohou klienti žádat o půjčku. Všechny žádosti o půjčky jsou zpracovávány online bez návštěvy kamenné pobočky.

 • OPR-Finance s.r.o.
 • Hvězdova 1716/2b, Nusle
 • 140 00 Praha 4
 • Telefon: +420 228 886 969
 • E-mail: info@everydayplus.cz

Klienti mohou OPR-Finance s.r.o. kontaktovat v pracovní dny od 8:00 do 18:00.

OPR-Finance s.r.o. kariéra

V případě zájmu o zaměstnání ve společnosti OPR-Finance je doporučováno kontaktovat telefonní číslo +420 228 886 969 nebo e-mailovou adres info@everydayplus.cz, kde se žadatel o zaměstnání může informovat o volných pracovních místech a o možnostech spolupráce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

1-50 zaměstnanců

IČ:

01381300

Založení / Zapsání do OR*:

4. 2. 2013

Právní forma:

s.r.o.