Everyday Plus půjčka | VímVíc.cz

Everyday Plus půjčka

 • Úvěrový limit do výše 50.000 Kč
 • Možnost splatit úvěr najednou či rozložit do několika měsíců
 • Jednoduché vyřízení online
 • Pevná měsíční zápůjční úroková sazba ve výši 20 %
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 100 Kč - 50 000 Kč
Splatnost od - do 2 - 80 měsíců
Úrok od 20 %
RPSN od 198 %

Výhody půjčky:

 • Flexibilní možnost splácení
 • Flexibilní možnost vybírání peněz
 • Pevná měsíční zápůjční úroková sazba ve výši 20 %
 • Everyday+ Online služba 24 hodin denně k dispozici
 • Za výběry provedené kdykoliv během měsíce platíte na konci měsíce příštího
 • Využití jako půjčky před výplatou

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Everyday Plus 5.000 Kč. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba je 20 %. Celková částka ke splacení bude 6.000 Kč. Minimální měsíční splátka je ve výši 1.200 Kč a RPSN sazba je 519 %."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz
 • Bankovní účet
 • Mobilní telefon
 • E-mailová adresa
 • Pravidelný příjem

OPR-Finance, s.r.o.

OPR-Finance, s.r.o. je dceřinou společností finské finanční společnosti OPR-Finance OY se sídlem v Helsinkách. V čele nebankovní společnosti s několika desítkami zaměstnanců stojí generální ředitel Jouni Selin. Společnost se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů, online platební řešení pro internetové obchody či investiční příležitosti pro soukromé investory. OPR-Finance je mezinárodní společnost, která získala oprávnění k poskytování nebankovních půjček Českou národní bankou.

OPR-Finance, s.r.o. byla založena v roce 2005 a od té doby pomohla více než 300 000 spokojeným klientům. Díky spolehlivosti a dostatečným odborným znalostem managementu firmy společnost OPR-Finance, s.r.o. splňuje všechny předpoklady a podmínky pro poskytování spotřebitelských úvěrů a jiných produktů jako jsou nebankovní půjčky. Nebankovní společnost je v České republice poskytovatelem revolvingového úvěru Everyday Plus.

Everyday Plus půjčka

Půjčka Everyday Plus není klasickou půjčkou pro každého, ale flexibilní úvěrovou službou. Jedná se o alternativu ke kreditní kartě, kdy může klient využít půjčení peněz až do výše 50.000 Kč. Everyday Plus je půjčka do výplaty pro každého. Záleží pouze na klientovi, jakou částku potřebuje aktuálně vyčerpat. Může si vybrat peníze v rámci svého úvěrového limitu najednou nebo v menších částkách dle svých potřeb, a to kdykoliv.

Za každé vybrání peněz klient platí 20 % poplatek z částky, kterou vybírá, dále nic navíc. Fixní výše poplatku má kladné hodnocení firem, klient dopředu ví, kolik zaplatí. Everyday půjčka může být splacena najednou, nebo pomocí měsíčních splátek, které vypočítá úvěrová kalkulačka.

Každý měsíc musí klient splatit minimální splátku, jež se odvíjí od toho, kolik během měsíce vybere ze svého kreditu. Minimální doba splácení je 61 dní, maximální se odvíjí podle způsobu splácení úvěru. Za výběry provedené kdykoliv v jednom měsíci klient platí až na konci příštího měsíce. Při využití postupného splácení bude klient platit minimálně jednu pětinu z účtované částky, nejméně však 300 Kč (v případě, že celková dlužná částka je 1.500 Kč, je minimální splátka 360 Kč).

Uzavření smlouvy o bezúčelovém úvěru Everyday Plus je zdarma. Po uzavření smlouvy si klient může poslat peníze na bankovní účet, a to buď najednou, nebo v menších částkách dle potřeb. Pokud využije možnost postupného splácení, měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky

Everyday Plus žádost o půjčku

Půjčka Everyday Plus je půjčka online a nabízí dvě možnosti sjednání. První způsob žádosti o úvěr je prostřednictvím webové stránky nebankovní společnosti everydayplus.cz odkudkoliv zdarma Klient se zaregistruje a během pár minut vyplní žádost o půjčku. Na úvěrové kalkulačce si zvolí výši úvěru. Doba splácení bude automaticky vypočítána a záleží jen na klientovi, jakou možnost splácení si zvolí.

Jako nový zákazník je nutné provést registraci. K žádosti je třeba doložit průkaz totožnosti, vyplnit osobní informace a přiložit doklad o pravidelném měsíčním příjmu. Před sjednáním je vhodné zkontrolovat platnost občanského průkazu. Rozhodnutí o schválení půjčky obdrží klient během několika desítek minut prostřednictvím SMS zprávy. Pokud bude Everyday Plus půjčka online schválena, klient může začít čerpat svůj kredit prakticky okamžitě.

Kredit se aktivuje pomocí SMS nebo online v uživatelském účtu po Everyday Plus přihlášení. Pomocí přihlašovacích údajů (e-mailová adresa a heslo) se klient dostane přes Everyday Plus přihlášení do klientské zóny. Everyday půjčka je flexibilní úvěrová služba, která nabízí volně použitelný úvěrový limit až do výše 50.000 Kč bez ročního fixního poplatku nebo jiných skrytých nákladů. Uzavření smlouvy je zdarma a platí se pouze za použití úvěru.

 • Maximální výše půjčení peněz 50.000 Kč
 • Možnost využití jako rychlé půjčky před výplatou
 • Poplatek za čerpání úvěru je 20 %, nic navíc, žádné další skryté náklady, měsíční nebo roční poplatky
 • Uzavření smlouvy je zdarma
 • Za výběry provedené kdykoliv v jednom měsíci platí klient až na konci příštího měsíce

Druhá varianta žádosti o Everyday Plus půjčku je pomocí mobilního telefonu SMS zprávou. To je možné až po registraci na everydayplus.cz. Klient pošle SMS ve tvaru ,,VYBRAT" a číslici požadované částky. Pokud chce půjčku ve výši 20.000, zašle SMS ve tvaru ,,VYBRAT 20000". Zpráva se posílá na telefonní číslo 90 100. Nejnižší částka půjčky při sjednání přes SMS je 1.000 Kč a navyšuje se o každých 50 Kč.

Kdo může zažádat o Everyday Plus půjčku

Klient Everyday Plus půjčky musí splňovat několik podmínek a tyto doložit:

 • Věk minimálně 18 let
 • Kopie platného občanského průkazu
 • Potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu
 • Bankovní účet, mobilní telefon a e-mailová adresa

Protože se při procesu sjednání půjčky do výplaty pro každého dokládá doklad totožnosti, je důležité, aby byl platný. Proto se doporučuje prověřit platnost občanského průkazu.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webové stránce pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jaké výhody a nevýhody má Everyday Plus půjčka online

Jako u většiny nebankovních půjček je největší výhodou Everyday Plus půjčky její rychlost. V pracovní dny může mít klient peníze na svém bankovním účtu ještě tentýž den. Další výhodou je rozhodně pohodlí, protože Everyday Plus půjčka je půjčka online, proto ji klienti vyřídí z pohodlí svých domovů, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky. Půjčka Everyday Plus je krátkodobý úvěr, jenž klienta nezatíží na roky dopředu. EverydayPlus půjčka je často využívána jako půjčka před výplatou.

Pro společnost i pro klienta může být nevýhodou skutečnost, že by klient nezískal půjčku od bankovní instituce, kde jsou podmínky schvalování úvěrů mnohem přísnější. Pokud rizikový klient u OPR-Finance s.r.o. obdrží půjčku, hrozí riziko, že nebude schopný úvěr splácet. Klient si musí vždy dobře promyslet, zda bude schopný úvěr splácet bez obtíží.

Různé bankovní půjčky mají různé podmínky. Výhodné podmínky nabízí například Česká spořitelna půjčka.

Everyday Plus recenze

Pokud si potenciální klienti stále nejsou jistí, zda se rozhodnout pro úvěr Everyday Plus, v rozhodování jim může pomoci hodnocení firem. Everyday Plus recenze minulých i současných klientů jsou k nalezení na webových stránkách a různých diskuzních fórech. Klienti často chválí rychlost přístupu k financím. Pokud by nestačily Everyday Plus recenze, je možné využít online nástroj úvěrovou kalkulačku.

OPR-Finance, s.r.o. kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Praze, konkrétně na adrese OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4. Pokud bude chtít klient kontaktovat společnost, může učinit prostřednictvím internetu nebo telefonu. Provozní doba zákaznického servisu je ve všední dny od 8 do 17 hodin. OPR-Finance, s.r.o. kontakt je k dispozici na telefonním čísle +420 228 886 969 nebo na e-mailové adrese info@everydayplus.cz. Veškeré informace jsou také k nalezení na webových stránkách společnosti.

 • OPR-Finance, s.r.o.
 • Hvězdova 1716/2b, Nusle
 • 140 00 Praha 4
 • IČ: 01381300

OPR-Finance, s.r.o. zákaznický servis

OPR-Finance, s.r.o. zákaznický servis Everyday Plus půjčky je klientům k dispozici každý den:

 • Everyday+ Online 24/7: Služba je k dispozici všem klientům na adrese www.online.everydayplus.cz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, klient zde může spravovat svůj zákaznický účet, změnit svůj úvěrový limit nebo provést výběr.
 • Pro dotazy je otevřeno v pracovní dny od 8 do 17 hodin: Telefon +420 228 886 969, e-mail info@everydayplus.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku