Everyday Plus půjčka online | everydayplus.cz | VímVíc.cz

Everyday Plus půjčka

 • Společnost ukončila poskytování nových spotřebitelských úvěrů
 • Úhrada splátek stávajících Everyday+ půjček se nemění
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 100 Kč – 50 000 Kč
Splatnost od – do 2 – 80 měsíců
Úrok od 20 %
RPSN od 198 %

Výhody půjčky:

 • Společnost ukončila poskytování nových spotřebitelských úvěrů
 • Flexibilní možnost splácení
 • Pevná měsíční zápůjční úroková sazba ve výši 20 %
 • Využití jako půjčky před výplatou

Reprezentativní příklad:

Společnost OPR-Finance ukončila poskytování nových spotřebitelských úvěrů, tento reprezentativní příklad slouží jako ukázka stávajících úvěrů:

„Karel F. si půjčil u Everyday Plus 5.000 Kč. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba je 20 %. Celková částka ke splacení bude 6.000 Kč. Minimální měsíční splátka je ve výši 1.200 Kč a RPSN sazba je 519 %.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz
 • Bankovní účet
 • Mobilní telefon
 • E-mailová adresa
 • Pravidelný příjem

OPR-Finance, s.r.o.

Společnost OPR-Finance informovala o ukončení poskytování nových spotřebitelských úvěrů. Žádat o nové úvěry či provádět jakékoliv výběry na základě již uzavřených smluv není možné. Pro klienty, kteří mají stávající Everyday Plus půjčky se nic nemění. OPR-Finance, s.r.o. je dceřinou společností finské finanční společnosti OPR-Finance OY se sídlem v Helsinkách. V čele nebankovní společnosti s několika desítkami zaměstnanců stojí generální ředitel Jouni Selin.

Společnost se specializovala na poskytování spotřebitelských úvěrů, online platební řešení pro internetové obchody či investiční příležitosti pro soukromé investory. OPR-Finance je mezinárodní společnost, která získala oprávnění k poskytování nebankovních půjček Českou národní bankou (ČNB).

OPR-Finance, s.r.o. byla založena v roce 2005 a od té doby pomohla více než 300 000 spokojeným klientům. Díky spolehlivosti a dostatečným odborným znalostem managementu firmy společnost OPR-Finance, s.r.o. splňuje všechny předpoklady a podmínky pro poskytování spotřebitelských úvěrů a jiných produktů jako jsou nebankovní půjčky. Nebankovní společnost byla v České republice poskytovatelem revolvingového úvěru Everyday Plus.

Everyday Plus online půjčka

Půjčka Everyday Plus není klasickou půjčkou pro každého, ale flexibilní úvěrovou službou. Jednalo se o alternativu ke kreditní kartě, kdy klient mohl využít půjčení peněz až do výše 50.000 Kč. Everyday Plus online byla půjčka do výplaty pro každého. Záleželo pouze na klientovi, jakou částku potřeboval aktuálně vyčerpat. Mohl si vybrat peníze v rámci svého úvěrového limitu najednou nebo v menších částkách dle svých potřeb, a to kdykoliv.

Za každé vybrání peněz klient platil 20% poplatek z částky, kterou vybíral, dále nic navíc. Fixní výše poplatku měla kladné hodnocení firem, klient dopředu věděl, kolik zaplatí. Everyday půjčka mohla být splacena najednou, nebo pomocí měsíčních splátek, které vypočítala úvěrová kalkulačka.

Minimální splátky

Klient musel každý měsíc splatit minimální splátku, jež se odvíjela od toho, kolik během měsíce vybral ze svého kreditu. Minimální doba splácení byla 61 dní, maximální se odvíjela podle způsobu splácení úvěru. Za výběry provedené kdykoliv v jednom měsíci klient platil až na konci příštího měsíce.

Při využití postupného splácení klient platil minimálně jednu pětinu z účtované částky, nejméně však 300 Kč (v případě, že celková dlužná částka byla 1.500 Kč, byla minimální splátka 360 Kč). Uzavření smlouvy o bezúčelovém úvěru Everyday Plus online bylo zdarma. Po uzavření smlouvy si klient mohl poslat peníze na bankovní účet, a to buď najednou, anebo v menších částkách dle potřeb.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Pokud využil možnosti postupného splácení, měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % byl ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky. Je třeba brát v potaz, že společnost OPR-Finance ukončila sjednávání nových spotřebitelských úvěrů. Žádat o nové úvěry a/nebo provádět jakékoliv výběry na základě již uzavřených smluv není proto možné. Pro klienty, kteří mají stávající Everyday Plus půjčky se nic nemění.

Everyday+ žádost o půjčku

Půjčka Everyday Plus byla půjčka online a nabízela dvě možnosti sjednání. První způsob žádosti o úvěr byl prostřednictvím webové stránky nebankovní společnosti everydayplus.cz odkudkoliv zdarma Klient se zaregistroval a během pár minut vyplnil žádost o půjčku. Na úvěrové kalkulačce si zvolil výši úvěru. Doba splácení byla vypočítána automaticky a záleželo jen na klientovi, jakou možnost splácení si zvolil.

Jako nový zákazník bylo nutné provést registraci. K žádosti bylo třeba doložit průkaz totožnosti, vyplnit osobní informace a přiložit doklad o pravidelném měsíčním příjmu. Před sjednáním bylo vhodné zkontrolovat platnost občanského průkazu. Rozhodnutí o schválení půjčky obdržel klient během několika desítek minut prostřednictvím SMS zprávy. Pokud byla Everyday+ půjčka online schválena, klient mohl začít čerpat svůj kredit prakticky okamžitě.

Uzavření smlouvy k půjčce Everydayplus

Kredit se aktivoval pomocí SMS nebo online v uživatelském účtu po Everyday Plus přihlášení. Pomocí přihlašovacích údajů (e-mailová adresa a heslo) se klient dostal přes Everyday Plus přihlášení do klientské zóny. Everyday půjčka byla flexibilní úvěrová služba, která nabízela volně použitelný úvěrový limit až do výše 50.000 Kč bez ročního fixního poplatku nebo jiných skrytých nákladů. Uzavření smlouvy bylo zdarma a platilo se pouze za použití úvěru.

 • Maximální výše půjčení peněz 50.000 Kč
 • Možnost využití jako rychlé půjčky na splátky před výplatou
 • Poplatek za čerpání úvěru bylo 20 %, nic navíc, žádné další skryté náklady, měsíční nebo roční poplatky
 • Uzavření smlouvy bylo zdarma
 • Za výběry provedené kdykoliv v jednom měsíci platil klient až na konci příštího měsíce

Druhá varianta žádosti o Everyday Plus půjčku byla pomocí mobilního telefonu SMS zprávou. To bylo možné až po registraci na everydayplus.cz. Klient poslal SMS ve tvaru „VYBRAT“ a číslici požadované částky. Pokud chtěl Everyday půjčku ve výši 20.000, zaslal SMS ve tvaru „VYBRAT 20000“. Zpráva se posílala na telefonní číslo 90 100. Nejnižší částka půjčky při sjednání přes SMS byla1.000 Kč a navyšovala se o každých 50 Kč.

Aktuálně není možné zažádat o novou Everyday+ půjčku online. Společnost OPR-Finance ukončila zřizování nových spotřebitelských úvěrů.

Kdo mohl žádat o Everyday Plus půjčku

Klient Everyday Plus půjčky musel splňovat několik podmínek a tyto doložit:

 • Věk minimálně 18 let
 • Kopie platného občanského průkazu
 • Potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu
 • Bankovní účet, mobilní telefon a e-mailová adresa

Protože se při procesu sjednání Everyday půjčky do výplaty pro každého dokládal doklad totožnosti, bylo důležité, aby byl platný.

Největší zprostředkovatelé a současně online srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jaké výhody a nevýhody měla Everyday Plus půjčka online

Jako u většiny nebankovních půjček byla největší výhodou Everyday Plus půjčky její rychlost. V pracovní dny mohl mít klient peníze na svém bankovním účtu ještě tentýž den. Další výhodou bylo rozhodně pohodlí, protože Everyday Plus půjčka byla půjčka online, proto ji klienti vyřídil z pohodlí svého domova bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky. Půjčka Everyday Plus byla krátkodobý úvěr, jenž klienta nezatížil na roky dopředu. EverydayPlus půjčka byla často využívána jako půjčka před výplatou.

Pro společnost i pro klienta mohla být nevýhodou skutečnost, že by klient nezískal půjčku od bankovní instituce, kde jsou podmínky schvalování úvěrů mnohem přísnější. Pokud rizikový klient u OPR-Finance s.r.o. obdržel půjčku, hrozilo riziko, že nebude schopný úvěr splácet. Klient si musí vždy dobře promyslet, zda bude schopný úvěr splácet bez obtíží – u jakékoliv půjčky.

Různé půjčky mají různé podmínky. Výhodné podmínky nabízí například bankovní Česká spořitelna půjčka nebo nebankovní půjčka od COOL CREDIT.

Everyday Plus recenze

Pokud si potenciální klienti nebyli jistí úvěry Everyday Plus, může jim pomoci hodnocení firem. Everyday Plus recenze minulých i současných klientů jsou k nalezení na webových stránkách a různých diskuzních fórech. Klienti často chválí rychlost přístupu k financím. Pokud by nestačily Everyday Plus recenze, je možné využít online nástroj úvěrovou kalkulačku pro jiné produkty (online srovnávače půjček). Společnost OPR-Finance již neumožňuje sjednání nových Everyday Plus půjček.

OPR-Finance, s.r.o. kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Praze, konkrétně na adrese OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4. Pokud bude chtít klient kontaktovat společnost, může učinit prostřednictvím internetu nebo telefonu. OPR-Finance, s.r.o. kontakt je k dispozici na telefonním čísle +420 228 886 969 nebo na e-mailové adrese info@everydayplus.cz. Veškeré informace jsou také k nalezení na webových stránkách společnosti.

 • OPR-Finance, s.r.o.
 • Hvězdova 1716/2b, Nusle
 • 140 00 Praha 4
 • IČ: 01381300

OPR-Finance, s.r.o. zákaznický servis

OPR-Finance, s.r.o. zákaznický servis Everyday Plus půjčky je klientům k dispozici každý den:

 • Everyday+ Online 24/7: Služba je k dispozici všem klientům na adrese www.online.everydayplus.cz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, klient zde může spravovat svůj zákaznický účet, změnit svůj úvěrový limit nebo provést výběr.
 • Pro dotazy je připravený: Telefon +420 228 886 969 a e-mail info@everydayplus.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku