Minutová půjčka Equa bank Raiffeisenbank | rb.cz | VímVíc.cz

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisenbank

 • Rychlá půjčka na splátky od 5.000 Kč do 800.000 Kč
 • Zřízení a vedení půjčky je zdarma
 • Minutová půjčka Raiffeisenbank bez skrytých poplatků
 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení a mimořádné splátky jsou zdarma
 • Úroková sazba začíná na 6,7 % p.a.
 • Zřízení a vedení půjčky je zdarma
 • Minutová půjčka Raiffeisenbank bez skrytých poplatků
 • Půjčka online až 800.000 Kč bez ručitele
 • Pojištění k půjčce
 • Čerpání Minutové půjčky ihned po podpisu smlouvy

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil u Equa bank Raiffeisen 400.000 Kč na 84 měsíců (7 let). Výše měsíční splátky je 6.116 Kč. Pevná úroková sazba činí 7,4 % p.a., RPSN je 7,7 %. Karel F. by celkově zaplatil 513.744 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Pravidelný příjem
 • Běžný účet u Raiffeisenbank

Equa bank Raiffeisenbank

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přešla na společnosti RB bank a. s. S Equa bank se klienti potkávali i po 1. lednu 2022. Pod značkou Raiffeisenbank Equa bank poskytuje RB bank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Od 1. července 2023 není možné odeslat platbu ani zrealizovat inkaso s kódem banky 6100. Původní kód banky 6100 (patřící Equa bank) již není dostupný a všechny banky mají povinnost vyjmout kód banky 6100 od 1. 7. ze svých číselníků.

Webové stránky equabank.cz již taktéž neexistují. Při zadání webové stránky equabank.cz dojde k přesměrování na stránky RB banky www.rb.cz. Internetové a mobilní bankovnictví Equa bank je také nedostupné. Všechny finanční produkty a služby najdou klienti pouze v bankovnictví Raiffeisenbank. S dotazy ohledně zrušení kódu banky 6100 nebo s otázkami směřujícími na internetové bankovnictví Raiffeisenbank je možné obrátit se na Raiffeisenbank infolinku. Více informací a odpovědí na různé otázky jsou k dispozici na webové stránce www.rb.cz/spojeni-equa/osobni.

Minutová půjčka Equa bank RB bank

Minutová půjčka Equabank reaguje na aktuální trendy rychle schválených půjček, čímž se pyšní zejména nebankovní půjčky. Equa bank Minutová půjčka je nabízena od 5.000 Kč do 800.000 Kč s dobou splácení od 3 měsíců do 10 let. Ke schválení Raiffeisenbank Minutové půjčky Equa bank RB bank není třeba ručit majetkem, není potřeba ani jiné osoby jako ručitele. Roční úroková sazba Raiffeiseinbank půjčky začíná na 6,7 %.

Výši půjčení peněz si klient nastavuje tak, aby mu to vyhovovalo a nedostal se do finančních potíží. Raiffeisenbank Minutová půjčka (Raiffeisenbank) není doprovázena žádnými poplatky. Za vedení či zřízení půjčky Equa bank Raiffeisenbank klient nic neplatí. Klienti se nemusí obávat ani finančních sankcí v případě mimořádné splátky či předčasného splacení. Ještě než si klient požádá o půjčku Equa bank Raiffeisenbank, měl by prověřit platnost občanského průkazu, aby vše proběhlo hladce.

Výhody Minutové půjčky Equa bank Raiffeisen

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisen je mezi klienty velmi oblíbená a přináší s sebou řadu výhod, které klienti oceňují.

 • Zdarma a bez poplatků: Zřízení, vedení, mimořádné splátky a předčasné splacení jsou u Equa bank půjčky zdarma.
 • Schválení půjčky do 3 minut: Equa bank půjčka online je vyřízena během několika minut a peníze může mít klient na svém účtu již do hodiny.
 • Bez nutnosti ručit: Klient nemusí ručit majetkem.
 • Předčasné splacení zdarma: Půjčku může klient kdykoliv doplatit a nebude ho to stát nic navíc.
 • Až 800.000 Kč na 10 let: Klient si může půjčit od 5.000 Kč do 800.000 Kč, splátky si může rozložit od 3 měsíců do 10 let.
 • Úrok od 6,7 % p.a.: Výši splátky si klient upraví tak, aby mohl bez problémů splácet a zůstala mu finanční rezerva.
 • Pojištění k půjčce: Pojištění nenechá klienty na holičkách v nepříznivých životních situacích.
 • Čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy.

Minutová půjčka Raiffeisenbank Equa bank získala ocenění i v dalších letech, v roce 2021 získala v soutěži Zlatá koruna Stříbrnou korunu.

Equa bank půjčka se dá vyřídit kompletně online odkudkoliv. Klient si může sjednat půjčení peněz i s pomocí zaměstnance pobočky nebo v Equa bank internetovém bankovnictví (bude však přesměrován na webové stránky Raiffeisen bank). Nejdříve proběhne Equa bank přihlášení přes equabank.cz buď do firemního bankovnictví, anebo do osobního bankovnictví. Equa bank přihlášení probíhá přes přihlašovací číslo a heslo na webové stránce equabank.cz.

Jak na sjednání Raiffeisenbank Equa bank Minutové půjčky

O Raiffeisenbank Equa bank půjčku si klient může zažádat velice jednoduše online odkudkoliv bez nutnosti návštěvy Equa bank pobočky. Equa bank již neposkytuje Minutovou půjčku, sjednání probíhá přes RB bank. Na webových stránkách equabank.cz klient vyplní základní údaje jako je výše úvěru a doba splácení. Sjednání Minutové půjčky Raiffeisenbank probíhá již na stránce Raiffeisen bank, kam bude klient odkázán.

Úvěrová kalkulačka automaticky vyčíslí výši měsíční splátky, roční úrokovou sazbu, RPSN a celkovou částku, kterou klient ve finále zaplatí. Pokud bude klientovi nabídka vyhovovat, může zažádat o půjčku online. K tomu doloží potřebné doklady a údaje (trvalé bydliště, občanský průkaz, doklad o výši příjmu atd.). Je vhodné před sjednáním žádosti zkontrolovat platnost občanského průkazu, aby celá žádost proběhla hladce.

Schválení Minutové půjčky Raiffeisenbank do pár minut

V případě, že splní všechny požadované podmínky, žádost o Raiffeisenbank Equa bank půjčku může být schválena během několika minut a do jedné hodiny už klient nalezne požadovanou sumu na svém bankovním účtu. Equabank půjčka online se dá sjednat telefonicky na Equa bank infolince (Raiffeisenbank), na pobočce nebo prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví s následným přesměrováním (a převedením údajů) na Raiffeisen bank.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Minutová půjčka Equa bank pojištění

Klienti mají možnost pojištění Minutové půjčky Equa bank Raiffeisen. Toto pojištění ochrání klienta a jeho rodinu v případě nenadálých životních situacích. V případě následujících nepříznivých situací se o splátky postará pojištění k půjčce Equa bank Raiffeisenbank:

 • Pojištění pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti
 • Pojištění pro případ přiznání invalidního důchodu pro invaliditu třetího stupně
 • Pojištění pro případ smrti z jakékoliv příčiny
 • Pojištění pro případ nedobrovolné ztráty zaměstnání

Pojistným plněním u rizika smrti je aktuální dlužná částka, která zůstala ze strany dlužníka v okamžiku pojistné události vůči pojistníkovi nesplacena. Pojistným plněním u rizika vzniku invalidity třetího stupně je aktuální dlužná částka, která zůstala ze strany dlužníka v okamžiku pojistné události vůči pojistníkovi nesplacena. Pojistným plněním u rizika dlouhodobé pracovní neschopnosti se stává úhrada měsíčních splátek půjčky, počínaje splátkou splatnou v pojistném období, ve kterém bude pojištěný 60. den v pracovní neschopnosti.

Plnění je poskytováno do doby ukončení pracovní neschopnosti, maximálně do celkové výše 1.000.000 Kč. Pojistným plněním u rizika nedobrovolné ztráty zaměstnání se stává úhrada měsíčních splátek půjčky, počínaje splátkou splatnou v pojistném období, v kterém pojištěný bude 60. den nezaměstnaný. Plnění z jedné pojistné události je klientovi poskytováno po dobu maximálně 12 měsíců, maximálně do celkové výše 1.000.000 Kč.

Pojištění u Raiffeisen

Equa bank Raiffeisen má v nabídce 3 druhy pojištění: online pojištění, pojištění k produktům a individuální pojištění. Pojištění online nabízí cestovní pojištění, úrazové pojištění a pojištění vozidel. Do pojištění k produktům patří pojištění ke kartám a půjčkám, pojištění k hypotékám, starší pojištění (pojištění ke kartám, která už nejsou nabízena) a pojištění produktů Equa bank. Individuální pojištění zahrnuje životní a majetkové pojištění.

Equa bank Raiffeisen Bank další produkty

Equa bank Raiffeisen Bank má ve své nabídce mnohem více produktů. Zajímavá může být například půjčka na auto od dceřiné společnosti Raiffeisen – Leasing. Poskytnutí a vedení půjčky na auto je zdarma, bez poplatků. Equa bank Raiffeisen Bank půjčí klientovi rychlý leasing na výhodně auto či motocykl pro osobní potřeby, což má vysoké hodnocení firem u klientů. Půjčka na auto má výhodnou úrokovou sazbu.

Equa bank konsolidace půjček je zdarma a bez poplatků, podobně jako ostatní finanční produkty banky. Klient může konsolidovat několik typů úvěrů, jak bankovních, tak nebankovních. Equa bank Raiffeisen dále nabízí Chytrý účet (běžný účet jako produkt Equa bank již není v nabídce), účet pro studenty a děti, účet pro podnikatele, hypotéky na bydlení, refinancování hypotéky, hypotéku na pronájem, americkou hypotéku na cokoliv, půjčku na rekonstrukci bez zajištění, investice, spořící účet HIT PLUS, PlatímPak – odloženou platbu a pojištění.

Equa bank recenze a zkušenosti

Equabank svou nabídkou konkuruje nebankovním společnostem. Především rychlá půjčka na splátky a maximální výše úvěru může nalákat zákazníky. Výhodou Equa bank půjčky je určitě možnost předčasného splacení zdarma. Stejně tak nejsou zpoplatněné mimořádné splátky. Pokud by si potenciální klient chtěl dohledat zkušenosti a hodnocení firmy minulých klientů, stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení „Equa bank recenze“ či „Equa půjčka zkušenosti“.

Pokud mají klienti zájem spíše o nebankovní půjčku, mohou se podívat na podmínky Zonky půjčky nebo Zaplo půjčky.

Raiffeisenbank kontakt

Z důvodu sloučení Equa bank a Raiffeisenbank, ke kterému došlo 1. ledna 2022, se uvádí nejen Equa bank kontakt, ale také Raiffeisenbank kontakt. Klient může navštívit RB bank na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení po celé České republice. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na telefonním čísle +420 412 440 000, která je v provozu každý den od 7 do 22 hodin.

Blokační linky v případě ztráty nebo zneužití karty jsou +420 412 446 402 nebo 844 112 233. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ Raiffeisenbank je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Equa bank kontakt

Při vstupu na webovou stránku equabank.cz dojde k přesměrování na stránku rb.cz. Equa bank kontakt již není rozdělený a přísluší mu kontakt na banku Raiffeisenbank. Sídlo banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s.

Kompletní seznam Equa bank poboček a bankomatů, včetně adresy, se nachází na webových stránkách Equa bank Raiffeisenbank na rb.cz. Společnost Equa bank a.s. zanikla fúzí se společností Raiffeisenbank a.s. ke dni 1. 1. 2022. Finanční produkty nyní poskytuje společnost Raiffeisenbank, u které mohou klienti využít Raiffeisenbank kontakty.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku