Fitness Svět pod Palmovkou | práce | VímVíc.cz
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš

Fitness Svět pod Palmovkou - Ricochetový a sportovní klub

Fitness Svět pod Palmovkou je rodinné fitness a wellness centrum situované v nově zrekonstruovaném objektu nedaleko metra Palmovka. V přátelském a čistém prostředí zde můžete využít nejrůznější sportovní a relaxační aktivity. Ze všeho nejoblíbenější je moderní posilovna vybavená nástroji české značky GrünSport.

Hodnocení Fitness Svět pod Palmovkou - Ricochetový a sportovní klub

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Centrum poskytuje také skupinové lekce, mezi které patří power jóga, TRX, spinning, kruhové tréninky a další. Můžete si zde zahrát i stolní tenis, či ricochet a poté si odpočinout v sauně. Na všechny zmíněné aktivity lze uplatnit MultiSport kartu.

Historie

Na Palmovce toto fitness a wellness centrum funguje už od roku 2005. V minulosti získalo ocenění za nejlepší sportoviště na Praze 8 a 3. místo ve Fitness roku Čechy. V roce 2012 Svět pod Palmovkou pořádal mistrovství světa v ricochetu. V roce 2013 byl Svět pod Palmovkou silně zasažen povodněmi, voda zaplavila celé dolní patro, ale majitelé se nenechali položit na lopatky a vše se jim podařilo úspěšně zrekonstruovat. Od té doby neustále pracují na inovacích a pravidelně přidávají nové stroje a pomůcky.

Kariéra ve Světu pod Palmovkou

Svět pod Palmovkou si dává záležet na lidském přístupu a přímo na svých stránkách uvádí:

Na recepci vás neobsluhuje figurína s prázdným úsměvem. Se cvičením vám nebude pomáhat namyšlená hromada svalů. U nás najdete milé a opravdové lidi s osobním přístupem, kteří rádi pomohou.
Ve Světu pod Palmovkou hledají posily na hlavní pracovní poměr, pokud tedy sháníte spíše jednorázovou brigádu, zkuste se poohlédnout jinde.

Hlavní podmínky pro získání práce ve Světu pod Palmovkou jsou: pozitivní přístup k životu i práci, časová flexibilita a zájem o fitness a wellness. Například na pozici recepční je žádoucí i angličtina na komunikativní úrovni. Zaměstnanci se můžou těšit z přátelského prostředí v zavedeném podniku, odpovídajícího platového ohodnocení a služeb sportovního centra zdarma či za režijní ceny. Aktuální informace o nabídce práce jsou k dispozici na webových stránkách Světu pod Palmovkou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

náměstí Dr. Václava Holého 1054/13, 180 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27183602

Založení / Zapsání do OR*:

11. 10. 2004

Právní forma:

s.r.o.