Faurecia

Údaje

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

25639587

Založení / Zapsání do OR*:

20. 1. 1998

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Faurecia je významným mezinárodním hráčem v automobilovém průmyslu. Je lídrem ve třech oblastech podnikání se svou výzkumnou, vývojovou a výrobní sítí po celém světě. Je jedním z nejpreferovanějších partnerů světových výrobců automobilů, díky profesionálním službám, kvalitním produktům a moderním technologiím. Firma zároveň poskytuje inovativní řešení automobilových výzev. Jejím cílem je zasloužit se o produkci kvalitních, pohodlných a lepších automobilů. Celosvětově nalezlo práci ve Faurecia přes 100 000 pracovníků. Společnost nabízí volná místa i pro absolventy v rozličných oborech.

Historie společnosti

Společnost Faurecia začala svou kariéru v roce 1997 následkem spojení společností Bertrand Faure, výrobce a specialisty na pružinové sedáky pro automobilový průmysl, a ECIA, dceřiné společnosti Peugeot, předního výrobce sedadel, interiérů a výfukových systémů. Firma se začala rychle rozrůstat a již v roce 1998 se ocitá na předních příčkách klíčových výrobců automobilových sedadel v Evropě. Firma také získala společnost s výfukovými systémy AP Automotive Systems v USA, čímž posílila svou základnu na trhu v severní Americe.

Společnost momentálně působí po celém světe ve 36 zemích světa. Je 6. největším dodavatelem pro automobilový průmysl na světě. Disponuje 30 výzkumnými a vývojovými centry, 330 závody z nichž 7 se jich nachází v České republice. V České republice ve Faurecia práci nalezlo více jak 4 500 zaměstnanců. Společnost se nebrání ani inovativním technologiím, vyvíjí interiéry pro nová auta budoucnosti.

Kariéra ve Faurecia

Toužíte po práci v mezinárodní firmě, která je spolehlivá a nabídne Vám profesní i osobní rozvoj? Zkuste se podívat na volná místa ve Faurecia. Společnost nejčastěji inzeruje pracovní nabídky operátorů výroby a logistiky, ale najdete pozice i do HR oddělení, logistiky či kvality. Pro absolventy magisterského studia vysoké školy technického nebo ekonomického zaměření nabízí Faurecia Vie program pro získání praxe v zahraničí. Program trvá dva roky a zájemci si mohou vybrat v jaké zemi a na jaké pozici chtějí pracovat. Kandidáti by měli splňovat následující kritéria: věk do 28 let, občanství státu EU, plynulou znalost angličtiny, výhoda praxe v automobilovém průmyslu.

Firma své zaměstnance spravedlivě a štědře odměňuje nejen platově, ale i mnoha zaměstnaneckými benefity. Stravování, možnost ubytování, příspěvky na dopravu, firemní notebook i mobil, 13. mzda, jazykové kurzy nebo služby fyzioterapeuta. To vše čeká na věrné a šikovné zaměstnance. Tak neváhejte začít svou kariéru ve Faurecia. Nezapomeňte zaslat svůj perfektní životopis.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Pracujeme ve Faurecii
Pracujeme ve Faurecii
Pracujeme ve Faurecii
Pracujeme ve Faurecii

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (14)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Automobilový průmysl Výroba Výroba a průmysl