Vítejte u nás v Brně

V ulici Hybešova v budově Millenium Centra jsme si v centru našeho krásného města vybudovali špičkové a velmi moderní kanceláře, ve kterých je jedna radost pracovat. Naší vizí je dokázat, že i v Brně jdou dělat velké věci. Myslíme si, že se nám to daří. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se sami, že nejsme žádní amatéři.

„V Neogenii si svůj čas řídím sám a tak není problém zajít k lékaři, na úřad nebo si cokoliv důležitého zařídit. Nemusím tedy pozastavit svůj život s příchodem do kanceláře a to mi vyhovuje.“ Jan Šebek, Produktový manažer
„Pracuji v Neogenii, protože si své zaměstnance hýčká. Kde jinde můžete zažít masáže v kancelářích, výlety na jachtu nebo první pomoc proti parnu – Magnum nanuky v lednici. A samozřejmě dobré kafe :)“ Roman Studený, Projektový manažer

Jsme tým

Jsme dynamický tým mladých lidí, který pevně drží pospolu. Máme rádi legraci a drobné radosti všedního dne. Rádi odpočíváme a společně oslavujeme snad každý větší úspěch i svátek. V naší kanceláři se prohánějí psi i děti. Nevíme, proč by tu nemohli být s námi.

Co děláme?

Naše projekty denně využívá až 70 000 uživatelů a jejich počet stále roste. Vytvořili jsme Mobilní rozhlas pro komunikaci obcí s občany. Spothill, který upozorňuje uživatele na kulturní události. Avšak nejznámější je asi vyhledávač Zlaté slevy, který denně přivede tisíce návštěvníků.

Fotogalerie

Práce v Neogenii
Odpočinek v Neogenii
Zábava v Neogenii
Zábava v Neogenii
Práce v Neogenii
Pracoviště
Zábava v Neogenii
Práce v Neogenii

Hodnocení

Přidat hodnocení
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Tvoríme si vlastný ideál (20. 06. 2017)
Současný zaměstnanec - Manažér
Pracuji ve společnosti Neogenia na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Zmysluplné projekty, ktoré nielenže majú ekonomický zmysel, avšak reálne pomáhajú. Zdá sa Vám snaha posunúť komunikáciu s občanmi v 20 (aj keď našlapaných) ľuďoch bláznivá? Ono troška je! Ale zmysel má tak veľký, že ju jednoducho zrealizujeme! :-) - Dôkladne poskladaný kolektív, ktorý sa ladil roky, a kde každý vnáša to pozitívne zo seba. Nie je nič netypické, že ľudia chodia energiu načerpať do kancelárií. - Výborná vysoko efektívna kombinácia náročnosti práce a oddychu (jeden deň je potrebné ostať kvôli serverom do noci a iný deň sa zas ide na strelnicu). Osobne si veľmi cením, že kultúra a ľudia sú prepojení, tak že keď je potrebné niečo spraviť, tak sa to jednoducho spraví. Bez nutnosti presviedčania. S úsmevom. Adekvátne bonusy sú samozrejmosťou. - Ideálne prostredie, pre niekoho, kto sa nebojí otestovať vlastného schopnosti a limity a zároveň za sebou potrebuje vidieť výsledky. - Jasne rozdelené role a zodpovednosti, a to aj v prostredí, kde musia vznikať a postupne sa formovať úplne nové pozície. - Najlepšiu dovolenku v živote som zažil práve s firmou. - Projekt a ľudia, na ktorých môžete byť hrdí. Práca skutočne nemusí byť len prostriedkom k financiám. Môže byť ďaleko viac. Sme toho príkladom. Príďte sa pokojne presvedčiť sami :-)

Negativa firmy:

Dlhodobé vnímanie interných podnetov a snaha o nastavenie fungovania k prospechu všetkých v tíme spôsobila, že negatíva sa (ak vôbec) objavujú len veľmi zriedka a maximálne na krátku chvíľku. Niečo sa však predsa nájde. Široko ďaleko najväčším problémom je momentálne neúspešná snaha o nastavenie klimatizácie, tak aby teplota vyhovovala všetkým prítomným :-)

5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Firma s velkým přínosem do společnosti lidí (19. 06. 2017)
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Neogenia jako nezávislý pracovník.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vždy jsem se vyhýbal velkým korporátům právě kvůli firmám jako je Neogenia. Pohodové prostředí, kde ale jste sám zodpovědný za svoji disciplínu. Jakékoliv škodění je velmi rychle vidět a člověk v takto nastaveném prostředí dlouho nevydrží. Pokud jste ale energický člověk, pro kterého nejsou jediná motivace peníze, máte možnost se realizovat na velmi zajímavých projektech, které stále rostou. Současný tým je velice dobrý kolektiv, který pravidělně čerpá z opravdových firemních benefitů (Dovolené u moře, kurzy, grilování,...). Přes zajímavé nabídky společností s globálním trhem o kterých pravidelně jednám, nemám motivaci měnit svůj měsíční časový budget. Chci být u toho, jak se jednou Neogenia sama stane globální firmou.

Negativa firmy:

Dřívější rozepře mezi vývojem a kreativou (proběhly personální změny = úspěšně vyřešeno)

Doporučení pro management firmy:

Dobře se připravit na další personální růst.

5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Zatím nejpohodovější job ever (18. 06. 2017)
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Neogenia na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý otevřený tým, který nemá problém si pomáhat. Benefity, naslouchající vedení. Uvolněná atmosféra

Negativa firmy:

Asi mě nic nenapadá

Doporučení pro management firmy:

Asi všechno ok, bylo fajn s váma dělat

Zobrazit všechna hodnocení