Vítejte u nás v Brně

V ulici Hybešova v budově Millenium Centra jsme si v centru našeho krásného města vybudovali špičkové a velmi moderní kanceláře, ve kterých je jedna radost pracovat. Naší vizí je dokázat, že i v Brně jdou dělat velké věci. Myslíme si, že se nám to daří. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se sami, že nejsme žádní amatéři.

„V Neogenii si svůj čas řídím sám a tak není problém zajít k lékaři, na úřad nebo si cokoliv důležitého zařídit. Nemusím tedy pozastavit svůj život s příchodem do kanceláře a to mi vyhovuje.“ Jan Šebek, Produktový manažer
„Pracuji v Neogenii, protože si své zaměstnance hýčká. Kde jinde můžete zažít masáže v kancelářích, výlety na jachtu nebo první pomoc proti parnu – Magnum nanuky v lednici. A samozřejmě dobré kafe :)“ Roman Studený, Projektový manažer

Jsme tým

Jsme dynamický tým mladých lidí, který pevně drží pospolu. Máme rádi legraci a drobné radosti všedního dne. Rádi odpočíváme a společně oslavujeme snad každý větší úspěch i svátek. V naší kanceláři se prohánějí psi i děti. Nevíme, proč by tu nemohli být s námi.

Co děláme?

Naše projekty denně využívá až 70 000 uživatelů a jejich počet stále roste. Vytvořili jsme Mobilní rozhlas pro komunikaci obcí s občany. Spothill, který upozorňuje uživatele na kulturní události. Avšak nejznámější je asi vyhledávač Zlaté slevy, který denně přivede tisíce návštěvníků.

Fotogalerie

Práce v Neogenii
Odpočinek v Neogenii
Zábava v Neogenii
Zábava v Neogenii
Práce v Neogenii
Pracoviště
Zábava v Neogenii
Práce v Neogenii

Hodnocení

Přidat hodnocení