Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Fresenius Medical Care

Našich dialyzačních středisek NephroCare máme celkem 25 a jsou rozmístěny v Praze, Karlovarském, Pardubickém, Středočeském a Ústeckém kraji. Naše střediska jsou výjimečná svým moderním pracovním prostředím, jehož součástí jsou plně vybavené prostory pro zaměstnance, jako je například denní místnost, která je určena k odpočinku nebo občerstvení. Pro léčbu využíváme nejnovější technologie a přístroje, a to je velkým přínosem jak pro zaměstnance, kteří mají možnost se stále vzdělávat, tak pro naše pacienty. Hlavní kancelář a sídlo společnosti se nachází v krásné části Prahy 6 s výhledem do přírodní rezervace Divoká Šárka. Náš centrální sklad se pak nachází nedaleko v Ruzyni.

obr1
Fresenius Medical Care

Pevný kolektiv a kariérní rozvoj

Ceníme si každého zaměstnance jako individuálního jedince, protože jsme si vědomi, že firmu netvoří jen budovy a přístroje. Každá firma stojí především na konkrétních lidech a jejich týmové spolupráci. Naše společnost je globálním lídrem v oblasti dialýzy a dosáhla tohoto úspěchu hlavně díky angažovanosti a loajalitě svých zaměstnanců. To je důvod, proč jim nabízíme možnost kariérního růstu a přispíváme k jejich rozvoji a dalšímu vzdělávání. U lékařských pozic podporujeme atestační přípravu a postgraduální vzdělání v oboru nefrologie. Od nástupu mohou zaměstnanci převzít odpovědnost za specifické úkoly nebo projekty, rozvíjet vlastní nápadyrealizovat je v praxi. Oporu najdou ve svých mentorech nebo u služebně starších kolegů a kolegyň. Zaměstnání v dialyzačních střediscích NephroCare vám přináší možnost stát se součástí opravdu pevného a soudržného kolektivu a navázat i hlubší vztahy s pacienty s onemocněním ledvin, kteří pravidelně docházejí do nefrologické ambulance nebo do středisek na dialyzační léčbu.

„Jsem ráda, že pracuji pro společnost, která má stabilní zázemí nadnárodní společnosti se silnými firemními hodnotami. Na pobočce jsem se potkala s loajálním kolektivem, který má zkušené vedení. Je příjemné pracovat v přátelské a otevřené atmosféře s perspektivou profesního růstu. Společnost má navíc propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů.“ Ing. Marie Straková, zástupce managementu pro jakost
„Ve firmě Fresesnius Medical Care pracuji 15 let. Začal jsem jako lékař a později se stal vedoucím lékařem. Velice oceňuji možnost pracovat s nejmodernější technikou, která je aktuálně na trhu, a to díky zázemí tak velké firmy jako je Fresenius. To je pro mě obrovská výhoda hlavně v době, která se vyvíjí velice rychle.“ MUDr. Petr Machek, primář
Fresenius Medical Care
Fresenius Medical Care

Pomáháme lidem

Naše společnost vyvíjí a vyrábí přístroje a další produkty pro osoby se selháním ledvin a jiných životně důležitých orgánů. Zároveň je celosvětově největším poskytovatelem zdravotních služeb v oblasti hemoeliminační léčby. V České republice provozujeme dialyzační střediska a nefrologické ambulance, kde léčíme pacienty s onemocněním ledvin. Zajišťujeme také domácí léčbu metodami peritoneální dialýzy i hemodialýzy. Snažíme se zároveň maximalizovat úsilí o realizaci úspěšné transplantace pro pacienty s renálním selháním.

Podpora zaměstnancům

Víme, že dobré finanční ohodnocení je základ, ale rádi poskytujeme našim zaměstnancům i další benefity, aby se u nás cítili co nejlépe. Podporujeme sport a volnočasové aktivity, výuku jazyků a další vzdělávání, umožňujeme zaměstnancům, aby využívali nadstandardní lékařskou péči nebo čerpali příspěvek na dovolenou. Se zkrácenými úvazky vycházíme vstříc nejen ženám na rodičovské dovolené, ale pokud to provoz dialyzačního střediska dovoluje, i ostatním zaměstnancům. U kancelářských pozic nabízíme možnost práce z domova. Pro zájemce jsme schopni nabídnout také pracovní stáže a dočasné pobyty v rámci sítě našich pracovišť nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí.

Fresenius Medical Care
pohovor

Jak probíhá pohovor

Ke kandidátům se chováme přátelsky a s respektem. Na střediscích se setkáte s vrchní sestrou nebo primářem. Pohovor na pozice do našeho skladu v Praze Ruzyni probíhá s vedením skladu. V kanceláři má výběrové řízení více kol. První setkání je s personální ředitelkou a druhé s přímým nadřízeným. Vybraný kandidát absolvuje poslední kolo s generálním ředitelem. Uspějí ti, kteří kromě toho, že splňují odborné požadavky, mají chuť pracovat s vysokým nasazením a upřímným nadšením. Rádi bychom v našich týmech přivítali kolegy, kteří si jsou vědomi, že dlouhodobější spolupráce jim pomůže v osobním rozvoji a zajistí prohlubování jejich znalostí a dovedností.

Tým FMC
obr3 Interiér

Tento profil spravuje společnost:

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Evropská 423/178

160 00 Praha - Vokovice

IČ: 45790949

DIČ: CZ45790949

Spisová značka: C 13738 vedená u Městského soudu v Praze

Fotogalerie

Kolegyně
Kolegyně
Sídlo
obr2
obr1
obr3
Kolegové
Reference

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Zdravotnictví