ING Bank - kariéra v globální finanční firmě | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ING Bank

ING Bank je globální finanční instituce, která nabízí kvalitní bankovní služby. Díky výborným zkušenostem a odborným znalostem, má silnou, stabilní základnu v Evropě a finanční pozici ve více než 40 zemích světa. Své bankovní služby nabízí nejen jednotlivcům a rodinám, ale i malým a středním podnikům, korporacím, vládním organizacím a institucím.

Produkty

Název spořicího účtu
Karta k účtu?
Úrok
 

Hodnocení ING Bank

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Zázemí stabilní společnosti

Celosvětově má práci v ING Bank více než 53 000 zaměstnanců, volná místa ING Bank však stále inzeruje nejen v oblasti financí, ale i dalších oborech. V roce 2017 byla vyhlášena nejlepší bankou světa. V roce 2018 přebrala její místo v České republice Česká spořitelna a v roce 2019 získala prvenství na tuzemském trhu Air Bank.

Historie společnosti ING Bank

Společnost ING Bank vznikla v roce 1991 v Holandsku spojením velké bankovní skupiny a největší bankovní společnosti, která nesla název Internationale Nederlande Group. Ten se brzy ustálil na kratším názvu ING Groep N.V. Společnost od svého vzniku zaznamenala velký úspěch a rychlou expanzi. V průběhu několika let si získávala řadu nových klientů a s nimi i významné tržní podíly, a to především díky několika mezinárodním akvizicím.

ING Bank v České republice

V České republice začala společnost působit v roce 1992. Kariéru v ING Bank v ČR buduje přes 250 zaměstnanců. ING Bank v současnosti poskytuje řadu integrovaných služeb v oblastech pojišťovnictví a sjednávání pojistek, bankovnictví a správy aktiv. Další nabízenou specializací společnosti je ING Direct – internetový a direct marketingový koncept retailového bankovnictví.

Kariéra v ING Bank

Chcete pracovat v silné a stabilní společnosti s dlouholetou působností? Hledáte práci, kde budete moci rozvíjet svou kreativitu, vzdělávat se a zároveň vás bude zaměstnání bavit? Zkuste svou kariéru v ING Bank. U uchazečů firma oceňuje dovednosti, jako je znalost cizích jazyků nebo práce na PC, zlepšete si je ještě před pohovorem.

Jak probíhá výběrové řízení?

Výběrovému řízení se podle firemního maskota v ING přezdívá cesta do lví smečky. Pokud vás zaujme jedna z volných pozic, připravte si svůj životopis o délce 1–2 normostrany. Když vaše CV personalistu zaujme, pozve vás do prvního kola, kde bude přítomen i váš potenciální nadřízený. V případě, že to bude pozice vyžadovat, dostanete krátký test, který ověří vaše znalosti a kompetence. Následuje druhé kolo s budoucím týmem. Jestli všechno zdárně dopadne, můžete se těšit na pracovní nabídku a svůj první den v ING smečce.

Proč pracovat v ING Bank

Na pobočkách ING panuje příjemné pracovní prostředí, a i přestože se jedná o nadnárodní společnost, každý je to součástí týmu. Pro zaměstnance jsou připravené nejrůznější workshopy, školení, jazykové kurzy i zahraniční stáže. Pokud se zde rozhodnete pracovat, čekají vás malé a flexibilní týmy, kde budete mít prostor pro vlastní iniciativu. Pravidelně se tu konají party na terase, společné snídaně nebo teambuildingové hry.

Zaměstnanecké benefity

ING své zaměstnance odměňuje štědrými benefity v podobě nadstandardní zdravotní péče, stravenek, slev na ING produkty nebo možností účastnit se řady kulturních a sportovních akcí. Nejčastěji ING inzeruje pracovní nabídky v IT, obchodu a financích. Jedná se například o pozice IT specialistů a vývojářů nebo specialistů prodeje. Podívejte se, jaká volná místa v současnosti ING Bank nabízí, a vyberte si to své.

Produkty ING Bank

U ING Bank můžete zhodnotit své peníze dvěma způsoby. Jednou variantou je ING Bank spořicí účet a druhý ING Bank podílové fondy. Právě druhý způsob je zajímavou variantou, jak zhodnotit své úspory. Pokud o tom uvažujete, podívejte se, jaké jsou nejlepší podílové fondy. Abyste mohli spořit nebo investovat do fondů, musíte si založit ING konto, ke kterému automaticky dostanete internetové bankovnictví. ING Bank přihlášení do účtu má dvoufázové ověření, takže se nemusíte bát zneužití vašich osobních údajů.

ING Bank pobočky

Nejjednodušší způsob, jak se s bankou spojit, je zavolat na bezplatnou telefonní linku ING 800 159 159. Operátoři jsou vám k dispozici od 7:00 do 22:00 ve všední dny a od 9:00 do 21:00 o víkendech a svátcích. Kontaktovat ING Bank můžete také prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře. Banka totiž nemá tolik poboček, jako například ČSOB nebo Raiffeisenbank. Nejvíce má poboček ING Bank v Praze, kde jsou tři. Další najdete v Hradci Králové a v Olomouci.

ING Bank je společensky zodpovědná

ING Bank patří mezi firmy, které chtějí jednat férově nejen se svými klienty a zaměstnanci, ale také se starat o životní prostředí a společnost. Díky tomu se řadí mezi 25 TOP odpovědných společností v České republice. Banka podporuje rozvoj finanční gramotnosti a rozvoj znevýhodněných dětí. Společně s Nadací Terezy Maxové dětem připívá ING Bank na granty pro vzdělávání a rozvíjení talentu. V rámci udržitelnosti nabízí ING takzvané zelené finanční nástroje.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

49279866

Založení / Zapsání do OR*:

30. 3. 1993

Právní forma:

a.s.