ING Bank - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

49279866

Založení / Zapsání do OR*:

30. 3. 1993

Právní forma:

a.s.

O společnosti

ING Bank je globální finanční instituce, která nabízí kvalitní bankovní služby. Díky výborným zkušenostem a odborným znalostem, má silnou, stabilní základnu v Evropě a finanční pozici ve více než 40 zemích světa. Své vynikající služby nabízí nejen jednotlivcům a rodinám, ale i malým a středním podnikům, korporacím, vládním organizacím a institucím. Celosvětově má práci v ING Bank více než 53 000 zaměstnanců, volná místa ING Bank však stále inzeruje nejen v oblasti financí, ale i dalších oborech. V roce 2017 byla vyhlášena nejlepší bankou světa.

Historie společnosti

Společnost ING Bank vznikla v roce 1991 v Holandsku spojením velké bankovní skupiny a největší bankovní společnosti. Společnost nesla název Internationale Nederlande Group, brzy se však ustálil kratší název ING Groep N.V. Společnost od svého vzniku zaznamenala velký úspěch a rychlou expanzi. V průběhu několika let si získávala řadu nových klientů a s nimi i významné tržní podíly, a to především díky několika mezinárodním akvizicím.

V České republice začala společnost působit v roce 1992. Kariéru v ING Bank v ČR buduje přes 250 zaměstnanců. ING Bank v současnosti poskytuje řadu integrovaných služeb v oblastech pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv. Další nabízenou specializací společnosti je ING Direct - internetový a direct marketingový koncept retailového bankovnictví.

Kariéra v ING Bank

Chcete pracovat v silné, stabilní společnosti s dlouholetou působností? Hledáte práci, kde budete moci rozvíjet svou kreativitu, vzdělávat se a zároveň Vás bude zaměstnání bavit? Zkuste svou kariéru v ING Bank. U uchazečů firma oceňuje dovednosti práce na PC, zlepšete si je ještě před pohovorem.

Své zaměstnance odměňují štědrými benefity v podobě nadstandartní zdravotní péče, stravenek, slev na ING produkty nebo možností účastnit se řady kulturních a sportovních akcí. Nejčastěji inzeruje pracovní nabídky v IT, obchodu a financí. Jedná se například o pozice IT specialistů a vývojářů nebo specialistů prodeje. Podívejte se, jaká volná místa v současnosti ING Bank nabízí a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Finance Bankovnictví Pojišťovnictví Služby