Hello bank! - BNP | Práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA

Společnost BNP Paribas, celým názvem BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika, je v České republice zřizovatelem banky Hello bank!. Hello bank! se přetransformovala z banky Cetelem ČR. Heslem Hello bank! je: “Chytrá, jednoduchá a hlavně lidská.”, přesně takoví by měli být i pracovníci Hello bank! (BNP Paribas) a všichni, kdo plánují kariéru v Hello bank!(BNP Paribas). Hello bank! poskytuje své služby online, mezi nejpopulárnější patří Hello účet, který je zdarma, Hello bank! půjčka a možnost konsolidace.

Hodnocení Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA

Přidat hodnocení
před 4 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Pěšák – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaměstnavatel není špatný, stará se o zaměstnance, výborné benefity, které se jen tak nevidí, snaží se tvořit pozitivní firemní kulturu, pečení na Vánoce, dobročinné pečení, zvýhodněné produkty pro zaměstnance (úvěry, kreditní karty).

Negativa firmy:

Bohužel velké negativum - strašně slabý plat. Odkdy tam nepracuji, zbývají mi peníze z výplaty a můžu si na sebe konečně něco koupit, což bohužel když jsem pracovala u této společnosti, tak jsem sotva zaplatila nájem a na jídlo nezbylo zhola nic. Rovněž si tam lidi rádi hrají na to, jací jsou bankéři - ale ve skutečnosti jenom pořizujete pujčky a čekáte, až je vám posuzovači schválí - od toho jste placený na bonusech. Manažeři jsou dosti krátkozrací, dokážou buzerovat za nesmysly. Věčně visí inzerát na zaměstnance v light pobočkách, Alza, nebo Ikea. Bohužel, tam si moc na bonusy nesáhnete, leda že by jste tam seděli od rána do večera, a i když vám slíbí, že budete dělat krátký dlouhý týden, nakonec jste tam furt - nejsou lidi, za ten plat se tam nikdo nežene. Kvalita nadřízených je dost kolísavá, plácáme se po rameně jak jsme dobří, jak jsme cool, rivalita mezi pobočkami v Brně, Ostravě a v Praze, kdo je lepší. Občas se dělají boty, bonzování na denním pořádku, říkají tomu "zpětná vazba", a pak už záleží na nadřízeným, jak s vámi naloží, mně už po měsíci samostatné práce řekl, že práci flákám a že jsem nevychovaná a neumím psát e-maily. Co na to říct? Domů jsem chodila věčně kolem sedmi večer, pokud jsem potřebovala dřív, musela jsem chodit na kolenech za vedoucím (obrazně řečeno). Dá se říci, že i když jsem tam byla spokojená, jsem ráda, že už pracuji jinde.

před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity jsou bezkonkurenční, ale to není vše

Negativa firmy:

Nereálné cíle, chaotické řízení, vyšší management - děs běs

před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracuji ve společnosti Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super benefity

Negativa firmy:

špatný plat, interní rozvoj

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

-zebracky plat -buzerace od manazera který zastydl v 90 letech a který si myslí že tady cekaji venku u vratnice davy, -buzerace za nesplnene vysledky -nesmyslne cile ktere se nastavuji v Parizi -neschopny management vyssi urovne - zadny nazor zamestnance neni tolerovan

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie společnosti

Francouzská skupina BNP Paribas Group vstoupila do České republiky v roce 1992. Skupina BNP Paribas se specializuje na korporátní a institucionální bankovnictví, leasingy, pojištění a další finanční služby. BNP Paribas působí téměř v 80 zemích světa. Díky této celosvětové síti mají klienti BNP Paribas přístup k vysoce kvalitním finančním službám a řešením. Skupina zaměstnává více než 190 000 zaměstnanců. V České republice byla dlouhodobě známá díky značce Cetelem ČR, kterou společnost provozovala. Nejprve se jednalo o úvěrovou společnost poskytující půjčky a úvěry, od roku 2015 pak o banku. Tato banka se však v roce 2017 přejmenovala na Hello bank!. Cetelem se tak změnil na online banku s pestrou nabídkou nových služeb, které poskytují pracovníci Hello bank!.

Hello bank! (BNP Paribas) kariéra

Hello bank! (BNP Paribas) nabízí svým zaměstnancům opravdu širokou škálu firemních benefitů. Chce-li uchazeč o zaměstnání pracovat v Hello bank! (BNP Paribas), může se těšit na šest týdnů dovolené, stravenky a občerstvení v práci, příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na pojištění a mnohé další benefity. Kariéru v Hello bank! (BNP Paribas) podpoří také nabídka dalších odborných školení i kurzů profesního a osobního rozvoj. Volná místa v Hello bank! (BNP Paribas) se nachází v Praze, Brně a Ostravě, kde má společnost kanceláře. Služby zákazníkům poskytuje banka především online, pro pracovníky Hello bank! (BNP Paribas) je tedy nezbytná znalost práce na PC. Volná místa v Hello bank! (BNP Paribas) jsou nejčastěji pro pozice bankéřů, do administrativy a na manažerské pozice. Nabídka volných míst v Hello bank! (BNP Paribas) je přesto různorodá a s nadšením pro práci si může uchazeč o zaměstnání klidně vybudovat kariéru v Hello bank! (BNP Paribas).

.
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha - Smíchov

IČ:

03814742

Založení / Zapsání do OR*:

20. 2. 2015

Právní forma:

organizační složka zahraniční právnické osoby