Spořicí účet České spořitelny | csas.cz | VímVíc.cz

Spořicí účet České spořitelny

Pro klienty Plus účtu je úrok 4 % p.a. do výše vkladu 200.000 Kč. V případě, že klient nemá Plus účet, získá úrok 0,2 % p. a. do stejného limitu. Pokud klient pravidelně investuje, může získat celkový úrok až 5 % p.a.
Mám zájem o spořicí účet
Maximální úrok 5 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Klienti s Plus účtem (bonusová úroková sazba za pravidelné investování):
  • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 5 %
  • Od 200.001 Kč a více – 0,01 %

Další informace:

S Plus účtem je úroková sazba až 4 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Při pravidelném investování je celkový úrok 5 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Pro klienty bez Plus účtu je úrok 0,2 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Vklady jsou ze zákona pojištěny

Podmínky spořicího účtu:

  • Platný doklad totožnosti

Česká spořitelna spořicí účet úrok

Česká spořitelna spořicí účet úrok je nabízen klientům v různých výších. Klienti s Plus účtem získají úrok 4 % p. a. z uspořené částky až do výše 200 000 Kč. V případě, že klient nemá Plus účet, bude mu připsán úrok 0,2 % p. a. do stejného limitu. Pokud klient pravidelně investuje, získá Česká spořitelna spořicí účet úrok vyšší o další 1 % p. a. To znamená, že finální úrok bude 5 % p. a.

Spořicí účet České spořitelny recenze pochvalují možnost spořit pravidelně, ale i nepravidelně. Záleží na klientových možnostech a na tom, zda klient chce. Zároveň má výhodu okamžitého přístupu k penězům, a když nevybírá, tak má vyšší úrokovou sazbu než na běžných účtech. Za zřízení a vedení spořicího účtu České spořitelny klient nic neplatí. Zdarma jsou i tuzemské příchozí úhrady. Pokud si klient není jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít spořicí účty srovnání.

Jak založit spořicí účet Česká spořitelna

Česká spořitelna spořicí účet se dá založit 2 způsoby: na osobní schůzce s finančním bankéřem a přes George. Jak založit spořicí účet Česká spořitelna? Jednoduše. Česká spořitelna internetbanking (Česká spořitelna George) umožňuje založit si spoření České spořitelny během pár kliknutí. Sjednáním schůzky s bankéřem se klient jednoduše vyhne frontám a může se objednat do nejbližší Česká spořitelna pobočky.

K založení spořicího účtu České spořitelny je třeba doklad totožnosti. Není požadován běžný účet u České spořitelny, ale pro klienta je v případě běžného účtu u ČS výhodnější úroková sazba. S Plus účtem se zvýší roční úroková sazba na spořicím účtu na 4 % do výše vkladů 200.000 Kč. Na jedno rodné číslo je možné mít sjednané jeden spořicí účet ČS. Není-li si klient jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít online spořicí účty srovnání.

Jaké výhody nabízí spořicí účet České spořitelny

Spořitelna nabízí službu spořicího účtu České spořitelny. K založení České spořitelny spořicího účtu klient nepotřebuje zakládat běžný účet, ani k němu mít platební kartu. Není požadován žádný minimální vklad ani zůstatek. Založení i vedení spořicího účtu České spořitelny je zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Peníze má klient k dispozici kdykoliv je bude potřebovat. České spořitelná spoření je možné pravidelně i jednorázově, záleží zcela na potřebách klienta.

Výhoda je i možnost různých výší úroků. Pokud má klient Plus účet, získá úrok 4 % p. a. z uspořené částky do výše 200.000 Kč. V případě, že klient Plus účet nemá, bude mít úrok 0,20 % p. a. do stejného limitu. Pokud u České spořitelny investuje pravidelným pokynem, ČS připíše klientovi úrok vyšší o další 1 % p. a. To znamená, že bude mít celkový úrok 5 % p. a.

Česká spořitelna půjčka je dalším z řady oblíbených produktů České spořitelny. Česká spořitelna půjčka umožňuje půjčit si od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč s možností odpuštění 15 splátek. Půjčenou částku je možné vrátit do 30 dnů. Pro dohledání většího počtu zkušeností stačí zadat slovní spojení „spoření České spořitelny recenze“ či hodnocení firmy ČS do internetového vyhledávače. Zkušenosti a hodnocení firem od klientů mohou být cenný zdroj informací pro potenciální nové klienty.

Další druhy spoření u České spořitelny

Česká spořitelna poskytuje na svém webu www.csas.cz i jiné druhy spoření než výhradně Česká spořitelna spořicí účet. Mezi produkty Česká spořitelna spoření je stavební spoření, vkladový účet, spořicí účet pro děti a výherní vkladní knížka. Stavební spoření Buřinka garantuje vysoké úročení vkladů na 6 let, bonus ve výši státní podpory a při sjednání v létě navíc 2.500 Kč za velký vklad.

Vkladový účet se dá založit na dobu 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Nejvyšší úrok je u nejkratší doby úročení, a to 5,10 %. Klient si může vkladový účet založit během pár minut v Georgi a dopředu zná svůj výnos. Za založení a vedení účtu se nic neplatí a zdarma jsou i výpisy. Spořicí účet pro děti nabízí výhodný úrok až 5 % p.a.

Pokud klientovo dítě uspoří každý měsíc z kapesného alespoň 50 Kč, ČS mu připíše na spořicí účet úrok 5 % p. a. z uspořené částky až do výše 100.000 Kč. Výherní vkladní knížka je bezpečný způsob uložení peněz, které jsou ze zákona pojištěné. Klient může s výherní vkladní knížkou šetřit tak dlouho, jak chce. Produkt ČS spoření nemá omezenou platnost.

Česká spořitelna historie

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Služby jsou poskytovány jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Česká spořitelna financuje i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Česká spořitelna historie je od roku 2000 jiná, spořitelna se stala součástí silné středoevropské Skupiny Erste fungující od roku 1819. Česká spořitelna má ve svých produktech účty, karty, půjčky, hypotéky, spoření ČS, investování, pojištění aj.

Česká pojišťovna má 4,5 milionů klientů v České republice, téměř 400 Česká spořitelna poboček a posiluje finanční gramotnost. Je také partnerem několika vysokých škol. ČS usiluje o zkvalitnění školství, podporuje seniory, lidi s mentálním postižením a věnuje se prevenci drogových závislostí. Svůj přístup a své služby přizpůsobuje lidem s různým druhem handicapu.

Česká spořitelna kontakt

Pokud potřebuje klient volat, je připravený Česká spořitelna kontakt pro soukromou klientelu na bezplatné non stop lince 800 207 207. Pro volání ze zahraničí je připravená Česká spořitelna infolinka na čísle +420 956 777 901. Linka pro George (Česká spořitelna George internetové bankovnictví) je k dispozici bezpečně z aplikace George.

Externí call centrum je dostupné na čísle 956 777 655. Česká spořitelna infolinka pro správu pohledávek má telefonní číslo 956 777 666. Telefonní kontakt pro investice je 800 468 378 a pro volání ze zahraničí +420 956 777 584. Veškeré kontakty jsou k dohledání na webové stránce banky www.csas.cz. ID datové schránky je wx6dkif. Centrála společnosti se nachází na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4. IČ České spořitelny je 45244782.