Spořící účet České spořitelny | VímVíc.cz

Spořící účet České spořitelny

Pro klienty Plus účtu je úrok 4 % p.a. do výše vkladu 200.000 Kč. V případě, že klient nemá Plus účet, získá úrok 0,2 % p. a. do stejného limitu. Pokud klient pravidelně investuje, může získat celkový úrok až 5 % p.a.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Klienti s Plus účtem (bonusová úroková sazba):
  • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 4 %
  • Od 200.001 Kč a více – 0,01 %
  • Bonusové sazby za pravidelné investování:
  • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 5 %
  • Od 200.001 Kč a více – 0,01 %

Další informace:

S Plus účtem je úroková sazba až 4 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Při pravidelném investování je celkový úrok 5 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Pro klienty bez Plus účtu je úrok 0,2 % p.a. do vkladu 200.000 Kč

Vklady jsou ze zákona pojištěny

Podmínky spořícího účtu:

  • Platný doklad totožnosti

Spořící účet České spořitelny a úroková sazba

Česká spořitelna spořicí účet nabízí klientům s Plus účtem úrok 4 % p. a. z uspořené částky až do výše 200 000 Kč. V případě, že klient nemá Plus účet, bude mu připsán úrok 0,2 % p. a. do stejného limitu. Pokud klient pravidelně investuje, získá úrok vyšší o další 1 % p. a. To znamená, že finální úrok bude 5 % p. a.

Spořící účet České spořitelny recenze pochvalují možnost spořit pravidelně, ale i nepravidelně. Záleží na klientových možnostech a na tom, zda klient chce. Zároveň má výhodu okamžitého přístupu k penězům, a když nevybírá, tak má vyšší úrokovou sazbu než na běžných účtech. Za zřízení a vedení spořicího účtu České spořitelny klient nic neplatí. Zdarma jsou i tuzemské příchozí úhrady. Pokud si klient není jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít spořící účty srovnání.

Jak založit Česká spořitelna spořící účet

Česká spořitelna spořící účet se dá založit 2 způsoby: na osobní schůzce s finančním bankéřem a přes George. Česká spořitelna internetbanking (Česká spořitelna George) umožňuje založit si spoření České spořitelny během pár kliknutí. Sjednáním schůzky s bankéřem se klient jednoduše vyhne frontám a může se objednat do nejbližší Česká spořitelna pobočky.

K založení spořicího účtu České spořitelny je třeba doklad totožnosti. Není požadován běžný účet, ale pro klienta je v případě běžného účtu u ČS výhodnější úroková sazba. S Plus účtem se zvýší roční úroková sazba na spořicím účtu na 4 % do výše vkladů 200.000 Kč. Na jedno rodné číslo je možné mít sjednané jeden spořící účet ČS. Není-li si klient jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít online spořící účty srovnání.

Jaké výhody nabízí spořící účet České spořitelny

Spořitelna nabízí službu spořícího účtu České spořitelny. K založení České spořitelny spořícího účtu klient nepotřebuje zakládat běžný účet, ani k němu mít platební kartu. Není požadován žádný minimální vklad ani zůstatek. Založení i vedení spořícího účtu České spořitelny je zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Peníze má klient k dispozici kdykoliv je bude potřebovat. Spoření České spořitelny je možné pravidelně i jednorázově, záleží zcela na potřebách klienta.

Výhoda je i možnost různých výší úroků. Pokud má klient Plus účet, získá úrok 4 % p. a. z uspořené částky do výše 200.000 Kč. V případě, že klient Plus účet nemá, bude mít úrok 0,20 % p. a. do stejného limitu. Pokud u České spořitelny investuje pravidelným pokynem, ČS připíše klientovi úrok vyšší o další 1 % p. a. To znamená, že bude mít celkový úrok 5 % p. a.

Česká spořitelna půjčka je dalším z řady oblíbených produktů České spořitelny. Česká spořitelna půjčka umožňuje půjčit si od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč s možností odpuštění 15 splátek. Půjčenou částku je možné vrátit do 30 dnů. Pro dohledání většího počtu zkušeností stačí zadat slovní spojení „spoření České spořitelny recenze“ či hodnocení firmy ČS do internetového vyhledávače. Zkušenosti a hodnocení firem od klientů mohou být cenný zdroj informací pro potenciální nové klienty.

Další druhy spoření u České spořitelny

Česká spořitelna poskytuje na svém webu www.csas.cz i jiné druhy spoření než výhradně Česká spořitelna spořící účet. Mezi produkty spoření je stavební spoření, vkladový účet a výherní vkladní knížka. Stavební spoření Buřinka nabízí garantovaný úrok z vkladů 2,5 % ročně po dobu 6 let. Klient navíc získá bonus ve výši 2.500 Kč. Pokud klient vloží za rok do spoření alespoň 20.000 Kč, může čerpat státní podporu 2.000 Kč ročně.

Vkladový účet se dá založit na dobu 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Nejvyšší úrok je u nejraktší doby úročení. Klient si může vkladový účet založit během pár minut v Georgi a dopředu zná svůj výnos. Za založení a vedení účtu se nic neplatí a zdarma jsou i výpisy. Výherní vkladní knížka je bezpečný způsob uložení peněz, které jsou ze zákona pojištěné. Klient může s výherní vkladní knížkou šetřit tak dlouho, jak chce. Produkt ČS spoření nemá omezenou platnost.

Česká spořitelna historie

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Služby jsou poskytovány jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Česká spořitelna financuje i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Česká spořitelna historie je od roku 2000 jiná, spořitelna se stala součástí silné středoevropské Skupiny Erste fungující od roku 1819. Česká spořitelna má ve svých produktech účty, karty, půjčky, hypotéky, spoření, investování, pojištění aj.

Česká pojišťovna má 4,5 milionů klientů v České republice, téměř 400 Česká spořitelna poboček a posiluje finanční gramotnost. Je také partnerem několika vysokých škol. ČS usiluje o zkvalitnění školství, podporuje seniory, lidi s mentálním postižením a věnuje se prevenci drogových závislostí. Svůj přístup a své služby přizpůsobuje lidem s různým druhem handicapu.

Česká spořitelna kontakt

Pokud potřebuje klient volat, je připravený Česká spořitelna kontakt pro soukromou klientelu na bezplatné non stop lince 800 207 207. Pro volání ze zahraničí je připravená Česká spořitelna infolinka na čísle +420 956 777 901. Linka pro George (Česká spořitelna George internetové bankovnictví) je na telefonu 956 777 438 a linka pro volání ze zahraničí +420 956 777 438.

Informační linka pro podnikatele a firmy je dostupná na číslech 956 777 778 a pro volání ze zahraničí +420 956 777 888. Česká spořitelna infolinka pro správu pohledávek má telefonní číslo 956 777 666. Veškeré kontakty jsou k dohledání na webové stránce banky www.csas.cz. ID datové schránky je wx6dkif. Centrála společnosti se nachází na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4. IČ České spořitelny je 45244782.