Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu | VímVíc.cz

Rychlá nebankovní půjčka bez registru a bez doložení příjmu

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Via SMS půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 60 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 92,8 %
Mám zájem
 • Rychlá krátkodobá půjčka do výplaty
 • Půjčky do 60.000 Kč se splatností do jednoho měsíce
 • Peníze na účtu během několika minut
 • Kompletní vyřízení online
 • Pro nové klienty prvních 30 dní bez poplatku
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
0 - 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejnižší poplatky na trhu
 • První Kamali půjčka na 14 dní zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Hyper Půjčka 2.0 Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost 
12 - 84 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,11 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Doba splatnosti 12 až 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Pohodlné sjednání online
ExpressCash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 - 70 000 Kč
Splatnost 
14 - 20 měsíců
Úrok 
od 8 %
RPSN 
od 209,78 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka na ruku
 • Peníze budou dovezeny ke klientovi domů
 • Možnost půjčky ve výši 5.000 Kč až 70.000 Kč
 • Jeden z nejnižších úroků na nebankovním trhu
Razdva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 
3 - 48 měsíců
Úrok 
od 9,21 %
RPSN 
od 9,6 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč
 • Kompletní vyřízení online
 • Do 15 minut peníze na účtu
 • Bez účelu, bez ručitele
Ferratum půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
2 500 - 80 000 Kč
Splatnost 
1 - 12 měsíců
Úrok 
od 12,25 %
RPSN 
od 299,98 %
Mám zájem
 • Schválení a čerpání půjčky bez poplatku
 • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů
 • Vedení účtu zdarma

Každý se může snadno dostat do situace, kdy potřebuje náhlou finanční injekci. Problémem je, že bankovní společnosti čím dál více zpřísňují schvalovací proces poskytnutí půjček. I to je jeden z důvodů, proč nebankovní společnosti získávají stále více klientů. Jedním z druhů půjček, kde dominují nebankovní společnosti, jsou nebankovní půjčky bez registru. Nebankovní půjčka bez registru je žádaným produktem právě pro svou vysokou dostupnost, dokonce je to i dostupná půjčka po insolvenci.

Stejně jako u všech půjček, i u půjčky bez registru musí klient vždy myslet na to, proč si půjčuje a na co si půjčuje. Nebankovní půjčka bez registru ho zatíží a čekají ho splátky, které bude klient muset pravidelně splácet. V případě jejich nezaplacení mu hrozí exekuce a ztráta finanční svobody. Nebankovní půjčka bez registru by pro klienta měla být poslední volbou, až v případě nejvyšší nouze a potřeby. V každém případě se vyplatí podívat se, co na vaše rozhodnutí říká úvěrová kalkulačka. Podobně rizikovým produktem může být i rychlá půjčka bez doložení příjmu, která slibuje rychlé peníze na cokoliv, aniž by klient musel dokládat výši svých příjmů.

Co je nebankovní půjčka bez registru?

Nebankovní půjčka bez registru je taková půjčka, kdy společnost nenahlíží před udělením půjčky do registru dlužníků. V registru dlužníků je možné najít informace o všech probíhajících i ukončených půjčkách, včetně platební morálky dlužníků. Jsou známy tři oficiální registry dlužníků: BRKI – registr dlužníků pro bankovní společnosti, NRKI – registr dlužníků pro nebankovní společnosti a SOLUS. Naopak registr s názvem Centrální registr dlužníků není oficiální, a to i přes dobře znějící název, který však není zárukou pravých dat.

Prakticky všechny bankovní společnosti nahlížejí do všech oficiálních registrů předtím, než klientovi schválí půjčku. Záznam v registru dlužníků nemusí být vnímán nutně negativně. Pokud je platební morálka v pořádku a pohledávky jsou řádně spláceny, může být naopak pozitivní záznam výhodou. Pokud ale banka zaregistruje, že platební morálka nebyla vždy ukázková, je to pro ni jasný signál, že klient není dostatečně důvěryhodný a z 99 % mu půjčku neposkytne.

Klient si musí dobře propočítat své finance a uvědomit si, že splátky úvěru zatíží jeho rozpočet, často také rozpočet celé rodiny nebo firmy, na následující měsíce nebo i roky. Registr dlužníků tak není jenom informací pro banku, ale také ochranou samotných klientů, aby případně neskončili v dluhové pasti.

Jiná je situace u nebankovní půjčky. Ty se specializují na poskytování půjček právě těm klientům, kteří u bankovních společností nemají šanci uspět. Tím pádem i na ty, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Některé nebankovní společnosti poskytují nebankovní půjčky bez registru i lidem, kteří nepatří k nejspolehlivějším klientům. Nebankovní půjčky bez registru mohou být záchranou ve složité životní situaci, dokonce je možná i půjčka po insolvenci, tedy pro lidi, kteří už se jednou s neschopností splácet své závazky potýkali.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu a registru

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu poskytují klientům oproti samotným půjčkám bez registru ještě jednu výhodu. Půjčky bez doložení příjmu umožňují žadateli zažádat o finanční příspěvek i v případě, že není schopen doložit dostatečně vysoký a pravidelný příjem. Může se jednat o zaměstnance i OSVČ, v některých případech je získání potvrzení o příjmech zdlouhavé. Expres půjčka bez doložení příjmu může celý proces urychlit o 2 - 3 dny. Ještě rychleji lze peníze získat pomocí půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku. V takovém případě není ani potřeba mít bankovní účet a peníze klient získá prakticky ihned, bez zdržení s převodem z účtu na účet.

O nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu nejčastěji žádají klienti, kteří potřebují nutně finanční injekci a je u nich velké riziko následného nesplácení půjčky. Takový klient je pro poskytovatele půjčky velmi rizikový, proto je půjčka bez registru a potvrzení příjmu poměrně drahou záležitostí. Takové půjčky je snadné sjednat i pro rizikového klienta, ovšem musí počítat s vysokými úroky a dalšími poplatky spojenými s půjčkou.

Sjednání půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku by si měl klient velmi dobře rozmyslet. Pokud nemá žadatel dostatečný pravidelný příjem při sjednání půjčky, je nepravděpodobné, že by byl v budoucnu schopen splatit vysoké splátky. Se správnou rozvahou o možnostech splácení konkrétního klienta pomůže úvěrová kalkulačka. Pomocí ní je jednoduché zjistit výši splátek a tím pádem zvážit, zda je člověk schopen tomuto závazku dostát.

Speciálním případem je potom půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru. Takováto podnikatelská půjčka umožňuje vzít si úvěr i klientům, kteří podnikají méně než rok a tedy nemají k dispozici žádné daňové přiznání, pomocí kterého by doložili svůj příjem.

Půjčka bez registru - kterou vybrat?

I půjčky bez registru mohou mít mnoho podob a klient si může vybrat takovou, která vyhovuje právě jemu. Pomoci s rozhodováním může pomoci úvěrová kalkulačka, ať už je ve hře půjčka po insolvenci nebo expres půjčka bez doložení příjmu.

Půjčka do výplaty

Velmi oblíbené jsou tzv. půjčky do výplaty. Jde o půjčku, kterou musí klient splatit do 30 dní. Sem patří například rychlá půjčka bez doložení příjmu, která slibuje rychlé schválení a zaslání peněz na klientův účet ještě v den žádosti.

Z půjček bez registru jsou půjčky do výplaty nejvýhodnější. Klient obvykle splatí vypůjčenou částku spolu s poplatkem za vyřízení půjčky. Tyto půjčky mohou klientovi pomoci s překlenutím těžké životní situace do dalšího měsíce. Je nutné myslet na to, že další měsíc bude muset být tato částka splacena. Některé společnosti si dokonce ani neúčtují správní poplatky, obzvlášť, když se jedná o první takovou půjčku, kterou klient sjednává.

Hotovostní půjčky bez registru

Hotovostní půjčky bez registru (a často také bez nutnosti doložit pravidelnost a výši příjmu) jsou určené klientům, kteří nemají zřízený bankovní účet, popřípadě ho mají pozastavený exekutorem nebo je jiným způsobem blokovaný. Jak už napovídá název půjčky, peníze jsou klientovi vyplaceny v hotovosti. Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku také využívají klienti, kteří potřebují získat peníze ihned a nechtějí ztrácet čas s převodem částky na účet.

Tento druh půjčky je častou volbou pro klienty, kteří nepracují s počítačem nebo preferují osobní vyjednávání před online zřizováním služeb. Peníze jsou doručeny na adresu žadatele nebo si je klient vyzvedne osobně, záleží na podmínkách konkrétní nebankovní společnosti poskytující půjčku. Hotovostní půjčky bez registru je však možné sjednat i online či telefonicky.

Hotovostní půjčky bez registru se pohybují v řádech stokorun i statisíců. Tradičně se jedná o půjčky v rozsahu několika tisíc korun, kterými klient uhradí neočekávanou událost a peníze také rychle splatí. Některé nebankovní společnosti ale nabízí i hotovostní půjčky bez registru až do 500 000 Kč. Klient by měl počítat s tím, že hotovostní půjčky bez registru v případě vyšších finančních částek v naprosté většině vyžadují zástavu.

Krátkodobá půjčka bez registru

Krátkodobé půjčky bez registru jsou volbou pro klienty, kteří nutně potřebují získat určitý obnos peněz a mají již zápis v registru dlužníků, takže běžná půjčka u banky by jim nebyla schválena. Doba splácení se u krátkodobé půjčky pohybuje maximálně v řádech měsíců, často se jedná o půjčky se splacením do 30 dnů, podobně jako u půjček do výplaty. Krátkodobá půjčka bez registru je pro klienty obecně dostupnější než dlouhodobá a je snazší ji získat.

Krátkodobá půjčka bez registru je produktem, který nabízí mnoho nebankovních společností. Zažádat o půjčku je jednoduché a výplata na účet žadatele je zpravidla rychlá. Krátkodobá půjčka bez registru má však také velkou nevýhodu, a tou jsou vysoké úroky a poplatky s ní spojené.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Naopak dlouhodobá půjčka bez registru se vyznačuje delší dobou splácení. Neexistuje konkrétní doba splácení, která by stanovovala, kdy se jedná o dlouhodobou půjčku, ale obecně se za dlouhodobé půjčky považují takové, jejichž doba splácení je v řádu několika let.

Při volbě mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou si klient musí ujasnit několik věcí, a to především kolik peněz potřebuje půjčit a jakou částku je schopen měsíčně splácet. Od toho se dále odvíjí, jak dlouho bude půjčku splácet. Dlouhodobá půjčka bez registru totiž nemusí být výhodná pro každého.

Dlouhodobé půjčky bývaly výsadou především bankovních společností (např. hypotéka nebo leasing na auto). Banky ale dlužníkům půjčky bez registru neposkytují. V poslední době se proto dlouhodobá půjčka bez registru nachází také v nabídce nebankovních společností. Často se může jednat i o malé či neprověřené firmy, v takovém případě je lepší od půjčky upustit. Nebankovní půjčky bez registru bývají méně výhodné už jen kvůli možnosti je snadno získat i v případě špatné platební morálky nebo předchozích dluhů a u dlouhodobých půjček se riziko pádu do dluhové pasti ještě zvětšuje. Některé nabídky jsou podezřelé již na první pohled, u některých může klient rozeznat podvod až ve chvíli, kdy bude příliš pozdě. Proto je velmi důležité vybrat si důvěryhodného poskytovatele půjčky. Dobrá nebankovní společnost je schopna nabídnout příznivé podmínky u krátkodobých i dlouhodobých půjček.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčka bez registru a zástavy je určena klientům, kterým banka nepůjčí. Pokud žadatel o půjčku nedisponuje dostatečně velkými pravidelnými příjmy, je pro banku i nebankovní společnost rizikovým klientem. V takových případech vyžaduje poskytovatel půjčky tzv. zástavu.

Zástava slouží k uspokojení poskytovatele půjčky v případě, že mu tato půjčka nebude řádně splácena. Zástavou může být nemovitost (dům, byt, komerční objekt nebo pozemek), ale i movité věci (např. auto, pracovní technika a stroje). Pokud by klient nebyl v budoucnu schopen splácet své závazky, stává se majitelem zástavy společnost vlastnící pohledávky.

Nebankovní půjčka bez registru a zástavy je vhodná pro klienta, který má zápis v registru dlužníků, špatnou morálku splácení v minulosti nebo má na své jméno sjednáno několik půjček. Často se také jedná o klienty, kteří nemají možnost zastavit svůj majetek nebo mají ze zástavy majetku strach. Sjednání nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy je vhodné pro klienty, kteří potřebují akutně poskytnout finanční injekci, ale zároveň jsou si jistí, že budou mít v budoucnu dostatek finančních prostředků na splácení.

Rychlá půjčka bez registru ihned

Rychlá půjčka bez registru ihned je žádaným produktem zejména mezi klienty, kteří potřebují půjčku vyřídit rychle. Jedná se také o klienty, kteří nemají splacené půjčky z minulosti a často i špatnou platební morálku. Právě z těchto důvodů je rychlá půjčka bez registru ihned mezi klienty oblíbeným produktem. Získat půjčku u bankovních společností by pro ně bylo velmi obtížné.

Rychlá půjčka bez registru ihned má největší výhodu právě v tom, že je možné sjednat ji z domova prostřednictvím internetu. Klient si pomocí srovnání půjček najde produkt, který je vhodný právě pro něj a vyplní žádost o půjčku u příslušné nebankovní společnosti. Takováto expres půjčka bez doložení příjmu je většinou schválena téměř ihned, jelikož nebankovní společnost neověřuje klientovu platební morálku. Stejně tak je rychlé i zaslání žádané finanční částky na klientův účet.

Půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru

V nabídce nebankovních společností se vyskytuje také půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru. Podnikatel, který o takovou půjčku žádá, nemusí mít nutně problém se splácením, ale může se jednat o člověka, který právě podnikat začal a nepodával ještě daňové přiznání, pomocí kterého by příjmy doložil.

Půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru nepenalizuje podnikatele za jeho případné předchozí přešlapy a nebankovní společnosti ji poskytují bez ohledu na podnikatelův zisk.

Podnikatel nebo OSVČ si může o půjčku bez doložení příjmu požádat i u běžné banky. Taková podnikatelská půjčka je často omezena výší částky a jedním z kritérií je např. délka podnikání. U bankovní půjčky je také potřeba počítat s nahlížením do registru dlužníků.

Výhody nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Kromě toho, že jsou nebankovní půjčky bez registru pro všechny dostupnější, často vynikají i svou rychlostí. Často jsou dostupné online a o půjčku si tak klient může jednoduše zažádat z pohodlí domova a do několika minut může mít peníze na svém účtu. K půjčce často stačí pouze ofocený občanský průkaz a případně potvrzení o příjmu. Rychlá půjčka bez registru a potvrzení příjmu se řadí mezi nejoblíbenější úvěry mezi klienty.

Pro některé klienty jsou také lákadle půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku, takže dostanou přímo hotovost a nemusí mít ani bankovní účet. Tady je rychlost poskytnutí půjčky ještě větší.

Nevýhody půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu má, bohužel, i své stinné stránky. A to je především cena. RPSN či úroková sazba se u takových půjček šplhá do astronomických čísel. Ve skutečnosti tak můžete zaplatit klidně dvojnásobnou částku. Proto je nutné pečlivě zvážit, zda je půjčka bez registru tou nejlepší volbou. Věděli jste, že například půjčka po insolvenci ( i když je o ní zápis v registru dlužníků) může být dostupná i v bance?

Jak zažádat o půjčku bez registru?

Žádost o půjčku bez registru není nijak složitá. Klient o půjčku může v některých případech zažádat osobně, obzvlášť oblíbený je tento přístup pro půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku.

Nejběžnější je ale stále zažádat o půjčku online, často je součástí procesu vybírání také úvěrová kalkulačka. Na úvěrové kalkulačce si klient jednoduše navolí částku, kterou si chce půjčit a zadá dobu, po kterou chce půjčku splácet. Kalkulačka spočítá úroky a RPSN u jednotlivých půjček a pokud žadateli automaticky vygenerované podmínky vyhovují, stačí jen zaslat potřebné dokumenty a peníze mohou být ještě ten den na účtu.

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru je řešením pro klienty, kteří mají více úvěrů a nezvládají je splácet. Jedná se o sloučení více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček bez registru je možná, klient se však musí připravit na vysoké úroky a poplatky s tím spojené. Klient, který má na sebe hned několik půjček, je pro nebankovní společnost rizikovější. Riziko se navíc stupňuje, pokud se jedná o půjčky bez registru. Takový klient totiž není společnostmi prověřovaný a instituce, která zajišťuje konsolidaci, nemá dostatečné informace o jeho schopnosti splácet.

Kde seženete půjčku bez registru?

Pokud klient ví, že má negativní záznam v jednom nebo více z registrů, pravděpodobně se rozhodne pro nebankovní půjčku bez registru. Na internetu je k nalezení velké množství půjček bez registru online. Je nutné zvolit takovou nebankovní společnost, jež má za sebou historii a především pozitivní recenze klientů. Žadatel o půjčku si musí důkladně nastudovat smluvní podmínky včetně všech poplatků, než se pro půjčku definitivně rozhodne.

Nebankovní společnosti, které nabízí půjčku bez registru:

 • Bezvafinance (HyperPůjčka 2.0),
 • Razdvapůjčka.cz,
 • Kamali půjčka,
 • Půjčka Cofidis,
 • ViaSMS.cz půjčka,
 • Provident START půjčka,
 • ExpressCash půjčka, aj.