Moderní pracovní prostředí ve firmě | VímVíc.cz

Moderní pracovní prostředí ve firmě

21. 03. 2018

Chcete začít pracovat ve firmě, která vás potěší moderním pracovním prostředím? Abychom vám usnadnili hledání, tak jsme pro vás vybrali několik těch firem, které nabízejí moderní pracovní prostředí.

Moderní pracovní prostředí ve firmě

Moderní pracovní prostředí

Moderní pracovní prostředí je věc, kterou mnoho zaměstnanců od firmy vyžaduje. Nezáleží totiž pouze na tom, jaký svěřený úkol máte v práci, ale také na tom, jak se v práci cítíte. A toho si je hodně firem vědomých. V jakých firmách u nás tedy najdete příjemné moderní pracovní prostředí? Podívejte se na několik z nich:

Pokud vás zajímají další firmy a jejich benefity, podívejte se na profily firem.

Moderní prostředí nabízí velké množství zaměstnavatelů v Česku.

Moderní firmy nabízejí flexibilní pracovní dobu

Mnoho firem, které mají moderní firemní prostředí, nabízejí také zaměstnanecký benefit v podobě flexibilní pracovní doby. Tu velké množství zaměstnanců oceňuje a cíleně v zaměstnání vyhledává. Znamená pro ně totiž možnost pracovat částečně z domova, ale také docházet do firmy na různé meetingy, neboli kombinovat výhody práce na živnostenský list a zaměstnání.

Práce na živnostenský list

V dnešní době mnoho firem upřednostňuje právě spolupráci s OSVČ. Není to až tak velké překvapení, neboť díky tomu, že máte živnostenský list a pracujete na něj, tak za vás firma nemusí platit sociální a zdravotní pojištění. Pokud budete tedy pracovat na živnostenský list, nezapomeňte na to, že jako OSVČ si musíte pojištění platit.

Podívejte se také na článek sociální pojištění OSVČ.

Pokud pracujete na živnostenský list, musíte si platit sociální a zdravotní pojištění.

Recenze firem

Abychom se ale vrátili zpět k modernímu prostředí ve firmě - zajímá vás, jaké další věci zaměstnanci ve firmách oceňují? Dozvědět se to můžete prostřednictvím hodnocení firem. Současní i bývalí zaměstnanci zde popisují, co se jim v práci líbilo, jaké tam byly zaměstnanecké benefity a další výhody, ale také to, jaká byla negativa práce v dané firmě. Můžete se tak dozvědět aktuální informace přímo od zaměstnanců. Neváhejte, a přidejte také vaši recenzi zaměstnavatele.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Nahlédni do firem a kanceláří Zajímavosti z firem a kanceláří Ze života firem a kanceláří