Nejlepší brigáda v Praze | VímVíc.cz

Nejlepší brigáda v Praze

30. 07. 2017

Jak si vede hlavní město Praha z hlediska možnosti najít si brigádu? Jaké tradiční anebo i netradiční fajn brigády v Praze můžeme najít?

Nejlepší brigáda v Praze

Brigáda v Praze? Stačí hledat

V Praze je nejnižší nezaměstnanost z celé Evropské unie. I přesto na různých pracovních portálech najdeme plno zajímavých brigád. Nejčastěji poptávají brigádu studenti při studiu, absolventi, kteří nenašli vhodné zaměstnání, ale i matky na mateřské dovolené - jako potřebný přivýdělek. Nejčastěji se v dnešní době dají hledat volné brigády přes různé internetové portály a Úřad práce je čím dál méně lidmi využíván.

Pokud chcete najít tu nejlepší možnou brigádu v Praze, stačí dobře hledat.

Brigáda na doma

Brigáda na doma nebo práce z domova je čím dál tím víc rozšířenější. Nejvíce tento benefit využívají matky na mateřské dovolené jako přivýdělek, ale v poslední době je tato metoda rozšířena i u důchodců anebo i studentů. Nejčastěji nabízené práce jsou vyplňování dotazníků z domova, telefonní operátor (například u Klikpojištění), administrativa,výroba dekorativních a ozdobných předmětů a nebo balení dárků. Časté jsou také jednorázové brigády.

Nejčastěji nabízená pracovní místa v Praze

Jeden z nejčastějších inzerátů na nabídku práce je recepční, jejich plat se pohybuje okolo 95 - 115 Kč/hod. Častá brigáda pro studenty je brigáda ve fast foodech, nejčastěji v McDonald's nebo KFC a jejich plat je hodně různorodý. Přibližně se ale pohybuje okolo 75 - 95kč/hod. Nejmenší je mzda u Burger Kingu, naopak v McDonald’s je nabídka platu nejvyšší. Ani například barmani v Praze se nemusí bát o nedostatek práce za 120Kč/hod. Další častou nabídkou v Praze je administrativní pomocník za 120Kč/hod.

Práce ve fast foodu? Nejvíce si vyděláte u McDonald's nebo KFC.

Tip: V KFC nemusíte pracovat, abyste si vychutnali jejich lahodné kuře za výhodné ceny. Stačí na objednávku uplatnit KFC kupóny.

Je libo něco netradičního?

Kromě klasických pozic po vás máme nachystáno i několik zajímavých a netradičních povolání. Mezi volnými pracovními místy najdeme například Gifti Lady - aranžérka dárkové balící služby Giftisimo, v dnešní době už asi hodně zapomenutou práci etiketování, ale také třeba ruční mytí aut. Nejčastěji jezdí promotérky po různých benzínkách a tam pomáhají s umýváním aut.

Při hledání práce je vždy důležité pozitivní myšlení, trpělivost, dobrý a hlavně pravdivý životopis.

Nejpohodovější pracovní místa

Mezi nejpohodovější pracovní místa patří plavčík. Převážně před létem najdeme na tuto pozici mnoho nabídek. Jejich plat se pohybuje okolo 15-20 tisíc na měsíc. Dále najdeme poptávku po knihovnících. Tato pozice se váže na dodržování klidu, ticha a pořádku v prostorách knihovny. Jejich plat najdeme okolo 18-22 tisíc na měsíc. V poslední době se také čím dál více rozšiřuje práce hlídačů u soukromých vilek. Platy šplhají vysoko a k tomu navíc můžete dostat i bydlení bez jakéhokoliv nájmu.

A kde hledáte fajn brigády vy?

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Nastartuj kariéru Nahlédni do firem a kanceláří