Slevové kupóny KFC | červenec 2024 | VímVíc.cz

KFC slevy a slevové kupóny

KFC je oblíbený řetězec rychlého občerstvení. Většina lidí zná kamenné pobočky, ve kterých se mohou zastavit na pokrmy z čerstvého kuřete. Jídlo z KFC si ale můžete objednat i prostřednictvím jejich webových stránek a jednoduše si ho vyzvednout v jedné z restaurací. Kromě toho nabízí KFC rozvoz jídel až k vám domů. Při nákupu jídla v KFC můžete značně ušetřit. Na nákup v KFC je možné využít KFC kupóny, které mohou výrazně snížit cenu vaší objednávky.

O řetězci KFC

KFC je světově úspěšný fastfoodový řetězec. KFC restaurace najdete ve více než 100 zemích po celém světě a každý den je navštíví miliony zákazníků. V České republice najdete KFC restaurace ve většině větších měst, v některých městech se nachází poboček KFC dokonce několik. KFC restaurace jsou provozovány v Hradci Králové, Pardubicích, Praze, Českých Budějovicích, Písku, Karlových Varech, Rokycanech, Mladé Boleslavi, Chomutově, Opavě, Jihlavě a mnoha dalších českých městech. Pokrmy KFC můžete pořídit na jakékoliv z těchto poboček nebo si můžete objednat KFC rozvoz.

Historie firmy KFC

První restaurace KFC byla založena v roce 1930 Harlandem Sandersem. V té době neměla firma ambice stát se tak rozsáhlým řetězcem, jako je dnes. Harland Sanders měl na startu pouze výjimečný recept na lahodné kuře a víru, že bude jeho podnikání úspěšné. 

Dnes známá značka Kentucky Fried Chicken, zkráceně KFC, se začala používat v roce 1955. KFC kyblík, který je i v dnešní době mezi milovníky tohoto fastfoodu ikonickou záležitostí, je prodáván už od roku 1957. V České republice došlo k otevření první restaurace KFC v roce 1994. V roce 2018 se již po celé republice nacházelo 90 restaurací KFC.

Nabídka produktů KFC

Heslem společnosti KFC je: “V tom, co děláš, se maximálně angažuj a dělej to, jak nejlépe umíš”. Touto filozofií se v KFC řídí a soustředí se na to, co jim jde nejlépe — příprava pokrmů z kuřete.

Do 10:30 ráno platí v restauracích KFC snídaňová nabídka. Vychutnat si můžete toasty, bagely nebo snídaňové talíře. K tomu si můžete objednat několik druhů kávy, čaje, džusů i jiných nápojů. Od 10:30 si můžete v KFC pochutnat na produktech ze stálé nabídky. Jedná se o speciální menší i větší boxy, kyblíky, kuřecí kousky a samozřejmě ikonický KFC kyblík. To vše nakombinované ve výhodných menu s hranolkami, bramborovými lupínkami, salátem či jinou přílohou. KFC menu také zahrnuje nápoj. K pití můžete dostat Coca-Colu, Sprite, Mirindu, sodovku i jiné nápoje. Všechny tyto pokrmy je možné zakoupit v restauracích KFC. Nabídka jídel je omezená, pokud chcete využít KFC rozvoz.

Jak ušetřit v KFC

Možností, jak ušetřit v KFC, máte hned několik. Pro získání výhod, které je možné využít při objednávkách v KFC, se zaregistrujte na webových stránkách KFC nebo si stáhněte KFC mobilní aplikaci. Výrazně ušetřit také můžete, pokud na svůj nákup uplatníte KFC kupóny. Prostřednictvím cashbacku máte dokonce možnost získat část utracené sumy zpět.

Registrace na www.kfc.cz

Slevy na nákup v KFC můžete získat registrací na webových stránkách www.kfc.cz. Jakožto registrovaný zákazník budete mít přístup k exkluzivním zákaznickým výhodám a speciálním slevovým akcím. Registrací na webu KFC také urychlíte proces objednávky. Veškeré údaje totiž budete mít přehledně uložené na svém účtu, proto nebudete muset při každé objednávce znovu zadávat jméno, adresu a kontakt. Kromě toho také ve svém účtu máte přehled o veškerých objednávkách provedených v KFC.

KFC mobilní aplikace

KFC mobilní aplikace je jedním ze způsobů, jak si nákup v KFC nejen zjednodušit, ale i zpříjemnit. Nabízí uživatelsky přívětivé prostředí, možnost vyhledat si nejbližší restauraci KFC včetně všech důležitých informací o jejím provozu a kompletní nabídku produktů nabízených v KFC. 

Prostřednictvím KFC mobilní aplikace si také můžete online objednat jídlo a nechat si ho dovézt až k vám domů. A co je hlavní, v této aplikaci najdete speciální slevové KFC kupóny, které můžete uplatnit na produkty z nabídky restaurací KFC. Majitelé aplikace také dostávají upozornění na limitované akční nabídky určené speciálně pro ně.

KFC cashback

Cashback je jednoduchý způsob, jak získat zpět část peněz utracených v internetovém obchodu. Funguje tak, že se zaregistrujete na cashbackovém portálu a provedete nákup v internetovém obchodu skrze tento portál. Nakoupíte vybrané zboží jako obvykle a nejprve také zaplatíte plnou cenu objednávky. Část peněz utracených na e-shopu vám bude vrácena zpětně. Výše cashbacku se v každém internetovém obchodu liší. V některých e-shopech můžete ušetřit i desítky procent z celkové sumy vašeho nákupu.

Kde najít KFC kupóny?

KFC slevový kupón najdete na těchto webových stránkách. Kromě toho zde můžete objevit i slevové kupóny do mnoha jiných internetových obchodů. Pro vyhledání e-shopu můžete použít pole s lupou, kam vepíšete jeho název. Zjednodušíte si tak pátrání po tom správném obchodu. Po rozkliknutí vybraného obchodu se vám zobrazí slevové kupóny na nákup v tomto e-shopu a přehled aktuálních slev.

KFC kupóny také najdete v mobilní aplikaci KFC. Zde můžete objevit například KFC slevový kód na konkrétní pokrm nebo na nápoj k pokrmu zdarma. KFC kupóny také zveřejňuje KFC na svých webových stránkách, kde je můžete rovnou uplatnit. Speciální KFC kupóny také můžete získat registrací na www.kfc.cz.

Jak uplatnit KFC slevový kód?

Vyberte si v nabídce na www.kfc.cz na jakém jídle byste si rádi pochutnali. Po kliknutí na vybraný pokrm budete vyzváni k zadání adresy. Tento krok je nutný, aby web KFC mohl určit, zda je možné na tuto adresu objednávku dovézt. Po zadání adresy můžete dále vybírat z nabídky jídel nebo přejít k objednávce kliknutím na zelené tlačítko “OBJEDNÁVKA” v pravé části webové stránky.

KFC slevový kód1

Až tak učiníte, objeví se vám vyskakovací okno se speciální nabídkou. Pokud ji chcete využít, zvolte požadovaný produkt. Nemáte-li zájem, pokračujte dál kliknutím na tlačítko “Přeskočit”.

KFC slevový kód2

Následně se vám zobrazí stránka, na které najdete shrnutí vaší objednávky. Pod tímto shrnutím najdete možnost “Mám slevový kód”. Na tuto možnost klikněte.

KFC slevový kód3

Zobrazí se vám políčko s blikajícím kurzorem a výzvou: “Zadejte svůj slevový kód”. Vepište KFC slevový kód do tohoto políčka a potvrďte kliknutím na tlačítko “Zkontrolovat kód”. Pokud jste zadali správný a platný KFC slevový kód, bude vám sleva odečtena z celkové sumy nákupu.

Aktuální slevy v KFC

V KFC se můžete dobře najíst, a ještě u toho ušetřit. Pro výhodnější nákup můžete zakoupit produkty, na které se vztahuje akce 3+1 zdarma a získat tak jeden pokrm k vaší objednávce navíc. Výhodné nabídky jsou také připraveny pro držitele karet ISIC a ALIVE. V KFC platí, že čím více nakupujete, tím více ušetříte. Za každý nákup získáte slevu, kterou můžete uplatnit na následující objednávku.

Doprava zdarma na www.kfc.cz 

Jídlo si můžete z webových stránek KFC nechat zaslat až k vám domů zcela zdarma. Stačí pro to udělat jedinou věc — nakoupit za částku v minimální hodnotě 500 Kč. Služba Objednej & Vyzvedni je zcela zdarma bez jakéhokoliv omezení minimální hodnotou nákupu. Pokud si tedy necháte objednávku zhotovit ve vybrané restauraci KFC a poté si ji tam osobně vyzvednete, nic navíc neplatíte.

KFC slevový kupón na další objednávku

Za každou objednávku uskutečněnou na webu KFC, můžete získat slevový kupón v hodnotě 50 Kč na další nákup. Tato akce platí při objednávce jídla na webových stránkách KFC. Slevový kupón je platný 7 dnů od provedení objednávky. Při každém nákupu jídla na webu KFC tak šetříte peníze na následující objednávky.

KFC sleva pro držitele ISIC

Držitelé karet ISIC a ALIVE mají jedinečnou možnost využít v KFC výhody připravené speciálně pro ně. Majitelé těchto karet dostanou v KFC dva sendviče za cenu 110 Kč. Vybrat si můžete ze dvou oblíbených kousků v KFC, a to Zingeru nebo Twisteru. Sendviče můžete v rámci akce také kombinovat. To znamená, že si nemusíte vybrat pouze dva Twistery nebo dva Zingery, ale i jednou Twister a jednou Zinger. Tuto slevu není možné kombinovat s dalšími slevami a akčními nabídkami.

Akce 3+1 v KFC

Akce 3+1 platí v KFC na vybrané produkty z nabídky. Výběr je široký, každý zákazník najde svůj oblíbený produkt ve zvýhodněném balení. KFC sleva na zvýhodněná balení pokrmů se vztahuje na Twister, Grander Qurrito, Pocket i Zinger. V rámci této slevové akce získáte čtyři kousky těchto pokrmů s hranolkami, přičemž zaplatíte pouze za tři kousky.