Sladit brigádu se školou, koníčky i ambiciózními cíli? V McDonald´s možné | VímVíc.cz

Sladit brigádu se školou, koníčky i ambiciózními cíli? V McDonald´s možné!

25. 10. 2018

Brigáda u McDonald´s je stále vnímána hlavně jako místo, kde mladí lidé čerpají své první pracovní zkušenosti. Mnohé z vás však možná překvapí, že kromě studentských přivýdělků přináší i spoustu dalších možností. Přečtěte si, proč pracovat právě zde.

Sladit brigádu se školou, koníčky i ambiciózními cíli? V McDonaldu možné!

Začněte svou cestu za úspěchem v McDonald´s

Letní prázdniny už jsou dávno minulostí, ale nejsou to jen zahradní grilovačky a výlety, kdy se finance navíc hodí. Přivydělat si i v průběhu školního roku přitom nemusí být až tak velká věda, pokud najdete zaměstnavatele, který bude rozumět vašim potřebám, včetně těch studijních.

Krásným příkladem je Barbora Hamplová. Jako studentka začala v šestnácti letech na pozici brigádnice u McDonald´s. Na místě, kde finanční injekci hledá mnoho studentů. Vytrvala a vypracovala se až na vedoucí restaurace. Dnes nejen, že podnik sama vede, ale navíc díky svým zkušenostem pomáhá více než stovce zaměstnanců, kteří jdou v jejich stopách. A rozhodně nejde o ojedinělou situaci.

Přivydělat si i v průběhu školního roku přitom nemusí být až tak velká věda, pokud najdete zaměstnavatele, který bude rozumět vašim potřebám.

U McDonald´s můžete začít pracovat nejen v létě, dveře jsou otevřené celoročně. Pracovní dobu si sami zkombinujete se školou, oběháváním úřadů či doktorů a se zařizováním všech povinností, jež je potřeba zvládnout. Naučíte se komunikaci se zákazníky, správnou prezentaci jídla, které zbožňuje celý svět a také připravovat třeba BigMac. Právě tento oblíbený burger momentálně slaví své 50. narozeniny! Parta pohodových kolegů a možnost být součástí řady firemních večírků je samozřejmostí.

Sladit brigádu se školou, koníčky i ambiciózními cíli? V McDonaldu možné!

Kariérní růst zde není cizím slovem

Jestliže patříte mezi ambiciózní jedince, McDonald´s je i pro vás tím pravým místem. Z brigádníka se totiž klidně můžete za velmi krátkou dobu stát manažerem pobočky! Právě tak, jako Barbora Hamplová. „Jako vedoucí pracuji tři roky, moje cesta na tuto pozici trvala dlouhých 9 let. Na druhou stranu jsem během ní vystudovala střední i vysokou školu. Jiní to zvládnou i za ty tři roky,“ říká mladá manažerka, která dnes vede 140 zaměstnanců restaurace.

„Jako vedoucí pracuji tři roky, moje cesta na tuto pozici trvala dlouhých 9 let. Na druhou stranu jsem během ní vystudovala střední i vysokou školu. Jiní to zvládnou i za ty tři roky.“

U „Mekáče“ rozhodně nehrozí, že byste museli čelit dennímu stereotypu. Každý den je jiný. Tím je zaručeno, že budete čerpat kvanta nových zkušeností, které se vám budou hodit i v budoucím životě. A to je k nezaplacení. Co ještě v závěru radí Bára při vaší cestě za úspěchem? „Pracujte tak, abyste byli sami se sebou spokojení, ptejte se a hledejte cesty, jak práci dělat co nejlépe. Zbytek přijde sám.“

Inspiroval vás tento článek a chcete pracovat u McDonald´s? Pak neváhejte přejít na seznam aktuálně hledaných pracovních pozic.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Pracovní pohovor Nastartuj kariéru Nahlédni do firem a kanceláří Zajímavosti z firem a kanceláří