Plzeňský Prazdroj: Pivo jako benefit | VímVíc.cz

Plzeňský Prazdroj: Pivo jako benefit

08. 08. 2017

Jak by se vám líbilo dostávat v práci jako benefit pivo zdarma? Někteří zaměstnanci to štěstí mají. A pravdou je, že to je velmi oblíbený zaměstnanecký benefit.

Plzeňský Prazdroj: Pivo jako benefit

Benefity pro zaměstnance

Pravděpodobně víte, že v mnoha zaměstnáních existují docela parádní benefity. Ať už se jedná o posilovnu nebo fitness zdarma v práci, jídlo a pití po celý den zdarma anebo třeba zdarma školka v rámci firmy, u které jste zaměstnaní. Plzeňský Prazdroj, jakožto firma, která si svých zaměstnanců cení, ale rozdává v rámci výročí, pivo zaměstnancům zdarma.

Zaměstnanecké pivo

Zaměstnanci Plzeňského Prazdroje jsou odměňováni nad rámec kolektivní smlouvy a dostávají v rámci výročí pivo zdarma. Není to pro ně ovšem vlastně nic výjimečného, neboť Kolektivní smlouva jim slibuje nákup věcí (tedy i piva) z Plzeňského Prazdroje na roční poukázku v hodnotě 2500 Kč.

V Plzeňském Prazdroji mají zaměstnanci nárok na roční poukázku v hodnotě 2500 Kč.

Čím dál víc piva?

Nejen, že zaměstnanci dostávají pivo nad rámec kolektivní smlouvy. Zaměstnavatel se také dohodl s odbory, že odběr zaměstnaneckého piva navýší. Zaměstnanci si tedy mohou vybrat roční poukázku klidně naráz a v době dovolených se jim přísun piva určitě hodí.

"Pivní" benefit je jeden z nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů.

Nošovický pivovar je letos už 47 let na trhu

Přestože pivovar patří k jedněm z nejmladších a nejmodernějších pivovarů v České republice, tento rok slaví již 47 narozeniny. V minulosti byl vyráběn převážně hořký Radegast, který stále patří mezi nejoblíbenější moravské pivo. Zajímá vás, co si Plzeňský Prazdroj připraví k 50. narozeninám, které bude slavit za 3 roky? Nás také!

Možná až příště budete hledat práci v Plzeňském kraji, zkuste se poptat v Prazdroji.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Start kariéry Uvnitř firem a kanceláří Zajímavosti z firem a kanceláří