Nejlépe hodnocené firmy na VímVíc

02. 07. 2018

Už nám uběhl nějaký čas, takže pro vás máme další aktuální hodnocení zaměstnavatelů. Které firmy jsou na VímVíc nejlépe hodnoceny? Přidaly se nějaké nové, nebo hlavní příčky drží stálice na pracovním trhu? Mrkněte na to s námi.

Můj obrázek

Lidl v hodnocení dlouhodobě vede

Firma Lidl je podle hodnocení zaměstnanců dlouhodobě společnost, kde zdá se stojí za to pracovat. Nyní je na profilu Lidl neuvěřitelných 439 recenzí od zaměstnanců, a hodnocení je 4,5 hvězdiček z 5. Díky takovému obrovskému množství hodnocení a tak dobrému výsledku můžeme mluvit o opravdu velmi výrazném úspěchu Lidlu na trhu práce.

Lidl dlouhodobě vede mezi firmami hodnocenými na VímVíc

Komerční banka

Komerční banka patří mezi další, zaměstnanci velmi dobře hodnocené firmy. Zaměstnanci ji hodnotí 4,6 hvězdičkami z 5 a v tuto chvíli má na svém profilu KB již 29 recenzí. Oproti Lidlu je to sice o hodně méně, ovšem Lidl na poli hodnocení skutečně vyniká.

DM Drogerie

Hezké hodnocení má také například Drogerie DM. Ta má v tuto chvíli 4,7 hvězdiček z 5, ovšem pouhých 15 hodnocení. Což je oproti Lidlu s více než 400 hodnoceními skutečně velký rozdíl. Zaměstnanci o DM Drogerii říkají například toto:

Nadstandardní platové ohodnocení. Zajímavá, různorodá práce, skvělé benefity. Loajalita.

IKEA

Známá nábytkářská firma IKEA má v tuto chvíli na kariérním portále VímVíc hodnocení 4,3 hvězdiček z 5 díky 37 recenzím od současných nebo bývalých zaměstnanců. Celkově tedy na VímVíc patří také mezi nejlépe hodnocené firmy. Zaměstnanci píší například toto:

Personální oddělení velice dobře komunikuje a zajistí vše potřebné. Systém zaučení zaměstnance krok po kroku, dostanete svého tutora. Milý kolektiv a příjemná atmosféra. Kantýna. Zajímavá školení a teambuildingy.
Můj obrázek

Jaké jsou další dobře hodnocené firmy?

Na VímVíc máme mnoho profilů firem, které jsou zaměstnanci velmi doporučované na trhu práce. Mezi další dobře hodnocení firmy patří například:

  • Apple Czech - 4,9 hvězdiček
  • Equa Bank - 4,9 hvězdiček
  • Raiffeisenbank - 4,8 hvězdiček
  • Istav - 4,5 hvězdiček
  • Mafra - 4,0 hvězdiček

Práce ve VímVíc

Pokud chcete pracovat ve velmi dobře hodnocené firmě, podívat se můžete na pracovní nabídky u nás ve VímVíc. Přivítá vás velmi příjemná a přátelská firemní kultura a také možnost, naučit se spoustu nových znalostí a dovedností. Můžete se také přímo zaregistrovat na kariérním portálu VímVíc. Díky tomu vám žádná zajímavá nabídka práce neuteče a stejně tak můžete pravidelně kontrolovat akční online kurzy.

Hodnocení firem? Reálná zpětná vazba

Přemýšlíte o tom, zda by pro vás byla daná firma tou správnou volbou? Díky profilům firem můžete do firmy nahlédnout v podobě fotek, videí a milých popisů. Pomocí konkrétních hodnocení firem od bývalých nebo současných zaměstnancům se dozvíte více o tom, co na dané firmě zaměstnanci oceňují a naopak. Ohodnotit firmu můžete samozřejmě také vy sami prostřednictvím odkazu recenze firem.

Důležitý feedback také pro firmy

Hodnocení jsou velmi důležitá jak pro potenciální zaměstnance, tak pro firmy. Díky reálným hodnocením totiž mohou firmy zjišťovat, co se zaměstnancům v práci líbí, ale také pracovat na tom, co zaměstnanci hodnotí negativně. Přečtěte si na podobné téma také článek Negativní hodnocení od zaměstnavatele: Jak se bránit?

Zaměstnanci mohou hodnotit v čem se firmě daří, ale také popsat, co by do budoucna mohla zlepšit.

Přes 10 000 hodnocení firem na VímVíc

V současnosti máme na VímVíc už téměř 11 000 recenzí firem a k tomu 4 181 kariérních profilů. Další nové recenze od současných nebo bývalých zaměstnanců přibývají každý den a zájemci tak mohou zjistit vše potřebné o firmě, do které chtějí nastoupit. Velkou výhodou je, že se informace o firemní kultuře nebo o benefitech dozví přímo z reálných zdrojů a mohou se tak rozhodnout, zda do firmy poté nastoupí nebo nikoliv.

Zpět na seznam