M&M Reality - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

M&M Reality

Údaje

Sídlo firmy:

Podolské nábřeží 6, 140 00 Praha 4 - Podolí

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

27161170

Založení / Zapsání do OR*:

28. 12. 2005

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost M&M Reality je realitní kancelář, která působí na českém i slovenském trhu. Zákazníkům nabízí nejen zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, ale také poskytuje finanční a právní poradenské služby v oblasti realit. V současné době v České republice provozuje přes 185 stabilních poboček, ve kterých poskytli své nadstandartní profesionální služby už více než 300 tisícům klientům. Kariéru v M&M Reality buduje 2,5 tisíce aktivních makléřů, jež jsou díky vysoce kvalitnímu školícímu programu schopni zákazníkovi pomoc prakticky s čímkoli.

Historie

Historie sítě realitních kanceláří M&M sahá do roku 2004, kdy vznikla první myšlenka o vybudování firmy. Od té doby otevírala společnost své pobočky po celé České republice a zároveň se také M&M Reality dostala na slovenský realitní trh, kde působí pod jménem M&M Reality SK. Už od prvního roku fungování její služby vyhledává stále více zákazníků. V roce 2010 se M&M reality spojila s HBC Reality, čímž vznikla společnost M&M Reality holding, pod níž spadají například M&M Finance, M&M Energo, M&M Reality aj. Práce v M&M Reality se točí také kolem různých charitativních projektů například Dobrý skutek, jež podporuje ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a potřebují pomoc druhých.

Kariéra v M&M Reality

Volná místa M&M Reality nabízí nejen makléřům, ale také hledají kolegy do oddělení financí či investic. Pro své zaměstnance má M&M Reality připravené zajímavé benefity v podobě firemního automobilu, firemních akcí, motivačních soutěží, výhodných mobilních tarifů aj. Nováčkům i ostříleným makléřům pomáhá tzv. StormmBook s aplikací Moderní makléř, který je napojen na celofiremní systém a umožňuje jim co nejlépe prezentovat nemovitost potenciálním kupcům. Pro získání práce v M&M Reality je důležité být důsledný a samostatný, mít dobré komunikační schopnosti a zvládat základní práce na PC. Volné místo v M&M Reality je možné získat na pobočkách po celé České republice nebo v sídle společnosti v Praze či na centrále v Ostravě.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 10 dny
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti M&M Reality na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

V této realitní společnosti vám nabízejí investici do vzdělání, které jsem sám využil. Je tu podpora každého makléře ze strany nadřízených, nesetkal jsem se s špatným přístupem. Aktivním přístupem k práci samotné máte i finanční ohodnocení, které vaší pílí nemusí být malé. Jsem tu hlavně v příjemném kolektivu a to mi práci zpříjemnuje.

Negativa firmy:

Méně volného času v začátcích.

před 1 měsícem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti M&M Reality na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Někdy se jedná o velmi náročné plnění ukonů u kterých se ale nebude člověk nudit. Práce je díky tomu rozmanitá a nabírá i jiné směry, tím pádem se nestane, že by nastal stereotyp, který většinu lidí vyčerpává. Firma jako taková nabízí i spoustu motivačních soutěží a benefitů za dobré výkony, které mě osobně burcují k podávání lepších výkonů. Jako v každém zaměstnání se najdou i tady nějaká negativa, která ale nestojí za zmínění. Moje rada zní: Lidi musíte si uvědomit co vlastně chcete dělat, aby vás ta práce vůbec něčím naplňovala“ .

Negativa firmy:

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Finanční specialista - královéhradecký kraj
Pracuji ve společnosti M&M Reality jako nezávislý pracovník 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

stará se o lidi, platí velmi dobře

Negativa firmy:

--

Doporučení pro management firmy:

jen tak dál :-)

před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti M&M Reality na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

když můžete spojit práci která vám vydělává a k tomu pomáhá lidem dobrými skutky tak je to příjemné. Makléře v této realitní společnosti dělám už delší dobu. Hodně lidí k nám chodí, někteří i odcházejí. Klienti narůstají velkým způsobem. Za dobu mé činnosti jsem si vybudoval klientelu a nějaké jméno. Kdo chce něčeho dosáhnout musí si zatím jít.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (11)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Finance Reality Služby Poradenství