M&M Reality - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

M&M Reality

Společnost M&M Reality je realitní kancelář, která působí na českém i slovenském trhu. Zákazníkům nabízí nejen zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, ale také poskytuje finanční a právní poradenské služby v oblasti realit. V současné době v České republice provozuje přes 185 stabilních poboček, ve kterých poskytli své nadstandartní profesionální služby už více než 300 tisícům klientům. Kariéru v M&M Reality buduje 2,5 tisíce aktivních makléřů, jež jsou díky vysoce kvalitnímu školícímu programu schopni zákazníkovi pomoc prakticky s čímkoli.

Hodnocení M&M Reality

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Realitní makléř
Pracuji ve společnosti M&M Reality na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stabilní a perspektivní zaměstnavatel, kvalifikovaní makléři, nabídka služeb, spravedlivé dělení provizí, skvělé firemní akce

Negativa firmy:

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Realitní makléřka
Pracuji ve společnosti M&M Reality na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

časová flexibilita, práce s lidmi, nestereotypní náplň dne, finanční ohodnocení a taky benefity

Negativa firmy:

nespolehlivost a nestabilita některých klientů

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Junior makléř
Pracuji ve společnosti M&M Reality na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zatím jsem v naší pobočce na pozici junior makléř, ale i tak se mi dostává dobrého postavení a rozhodně nemám nouzi o práci. Jsem ve skvělém kolektivu, kdy mám možnost čerpat zkušenosti od svých kolegů, co jsou v tom jíž zajetí. Pobočka je na dobré adrese, tak pro mě dostupnost ideální. Platově si nestěžuji.

Negativa firmy:

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Realitní makléř
Pracuji ve společnosti M&M Reality na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žádné směny, flexibilní pracovní doba jak si zařídím, super kolektiv na pobočce, pěkné moderní zázemí kanceláře na dobré adrese, reprezentativní služební vůz

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (42)

Historie

Historie sítě realitních kanceláří M&M sahá do roku 2004, kdy vznikla první myšlenka o vybudování firmy. Od té doby otevírala společnost své pobočky po celé České republice a zároveň se také M&M Reality dostala na slovenský realitní trh, kde působí pod jménem M&M Reality SK. Už od prvního roku fungování její služby vyhledává stále více zákazníků. V roce 2010 se M&M reality spojila s HBC Reality, čímž vznikla společnost M&M Reality holding, pod níž spadají například M&M Finance, M&M Energo, M&M Reality aj. Práce v M&M Reality se točí také kolem různých charitativních projektů například Dobrý skutek, jež podporuje ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a potřebují pomoc druhých.

M&M se věnuje také nadaci s kapelou Kryštof. Každoročně daruje miliony korun dětským domovům, mateřským školkám a do dalších charitativních projektů. M&M reality je možné zahlédnout také na TV Nova jako partnera pořadu Mise Nový domov. Zásluhou spolupráce garanta nadace Petra Morcinky a Richarda Krajča se realitní kancelář může podílet na zážitkovém festivalu Kryštof Kemp.

Kariéra v M&M Reality

Volná místa M&M Reality nabízí nejen makléřům, ale také hledají kolegy do oddělení financí či investic. Pro své zaměstnance má M&M Reality připravené zajímavé benefity v podobě firemního automobilu, firemních akcí, motivačních soutěží, výhodných mobilních tarifů aj. Nováčkům i ostříleným makléřům pomáhá tzv. StormmBook s aplikací Moderní makléř, který je napojen na celofiremní systém a umožňuje jim co nejlépe prezentovat nemovitost potenciálním kupcům. Pro získání práce v M&M Reality je důležité být důsledný a samostatný, mít dobré komunikační schopnosti a zvládat základní práce na PC. Volné místo v M&M Reality je možné získat na pobočkách po celé České republice nebo v sídle společnosti v Praze či na centrále v Ostravě.

O M&M Reality

Společnost M&M Reality sídlící v Praze, ale centrálou v Ostravě, patří mezi ty nejúspěšnější realitní kanceláře v České republice. M&M Holding zahrnuje více zaměření než na prodej nemovitostí:

  1. M&M Reality – prodej a nákup nemovitostí
  2. M&M Finance – hypotéky
  3. M&M Investiční – výkup nemovitostí klientů
  4. M&M Development – největší developer družstevního bydlení
  5. M&M Energo – výhodná elektřina a plyn
  6. M&M Invest – zhodnocení financí výnosovými nemovitostmi

M&M Reality a prodej nemovitostí bez realitky?

Stanovisko, které realitka vyjádřila k prodeji nemovitosti bez realitky je negativní. Vzhledem k rozrůstajícímu se množství realitních serverů, které nabízejí prodej bytů bez realitky vyjádřila společnost M&M odmítavé stanovisko. Argumenty získala na základě špatných zkušeností klientů. Servery, které udávají, že prodej je bez realitky jsou ve většině případů vlastněny menšími realitními kancelářemi.

RealityMIX a M&M Reality

RealityMIX je jedním z realitních serverů, který umožňuje realitním makléřům a developerům inzerovat nemovitosti k prodeji či nákupu na internetu. Nabízí klientům jasnou a přehlednou nabídku aktuálních nemovitostí. Jedná se o nejstarší realitní server v České republice. Jeho služeb využívají i nejznámější a nejrelevantnější realitní kanceláře. RealityMIX spravuje také katalog nemovitostí, který je denně aktualizovaný, aby jeho uživatelé vybírali jen z těch aktuálních nabídek.

Realitní kancelář M&M patří mezi realitky, které využívají možnost inzerce na portálu RealityMIX. V jejich spolupráci pracuje více než 1 300 realitních makléřů, kteří na webu RealityMIX inzerují nemovitosti M&M realitní kanceláře. Počet inzerovaných nemovitostí na portálu je téměř 9 000.

M&M recenze

Veškeré recenze, které byly přidány na webový server M&M Reality, jsou oficiálně zveřejněny. Spokojenost klientů je z jejich vyjádření zcela zřejmá. Celkové množství recenzí na stránkách společnosti M&M přesahuje již 16 tisíc.

Centrála společnosti

M&M reality holding a.s

Nádražní 535/15702 00 Ostrava

Sídlo společnosti

M&M reality holding a.s.

Krakovská 583/9

Nové Město 110 00 Praha 1

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Krakovská 583/9, 110 00 Nové Město - Praha 1

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

27487768

Založení / Zapsání do OR*:

28. 12. 2005

Právní forma:

a.s.