CPI - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Životní pojištění, které platí

CPI Services

Czech Property Investments, zkráceně CPI, patří mezi přední realitní skupiny, které se zaměřují na oblast investic a správy nemovitostí nejen v České republice a na Slovensku, ale také ve střední Evropě. Svou práci CPI rozdělilo do pěti segmentů - CPI Residence, která poskytuje nájemní bydlení, CPI Hospitality, jež investuje do nemovitostí, kde jsou provozovány hotely, CPI Retail, pod níž spadá výstavba a pronájem obchodních ploch, CPI Office, která se zaměřuje na výstavbu kancelářských ploch a CPI Logistic, jež se orientuje na stavbu a pronájem logistických parků. Společnost CPI své aktivity neustále rozšiřuje a zasahuje do různých oborů průmyslu a ekonomiky.

Hodnocení CPI Services

Přidat hodnocení

Historie

Skupina CPI kariéru rozjela v roce 1991, kdy byla založena jako investorská a developerská společnost a je dceřinou firmou CPI Property Group, která se zaměřuje na oblast nemovitostí ve střední Evropě se sídlem v Lucembursku. CPI během let svého působení rozšířila svou působnost do oblasti realit a stala se majitelem pozemků, budov a komplexů v Praze. Pod společnost CPI spadají také CPI Hotels, jež patří mezi největší hotelové skupiny u nás a orientuje se na hotely pod značkou Clarion Hotels, Fortuna Hotels, Ubytovny.cz a mnoho dalších. V roce 2010 vznikla společnost CPI BYTY, která se zaměřuje na poskytování nájemního bydlení v ČR.

Kariéra v CPI

Nabídku volných míst CPI neustále aktualizuje a poskytuje práci uchazečům z různých oblastí, neboť svými aktivitami zasahuje do široké škály oborů po celé České republice a na Slovensku. Budovat kariéru CPI umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i na zkrácený úvazek nebo i jako brigádu a volné místo si najdou také absolventi a studenti. Každá pracovní pozice přináší zaměstnancům zajímavé a lákavé firemní benefity, různou formu podpory jak profesního, tak i osobního vzdělání a navíc i kariérní růst. Podívejte se na nabídku práce od CPI a pokud vás nějaká zaujala, stačí jen poslat svůj životopis a těšit se na zaměstnání, které vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Vladislavova 1390/17, 11000 Praha 1

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

28474651

Právní forma:

a.s.

Web:

www.cpi.cz