RE/MAX G8 Reality - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

RE/MAX G8 Reality

RE/MAX G8 Reality je ochrannou známkou, kterou provozuje společnost G8 Reality s.r.o., která je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality poskytuje komplexní realitní služby prostřednictvím certifikovaných makléřů. Makléři, kteří si budují kariéru RE/MAX G8 Reality, jsou vždy připraveni pomoci, poradit, zprostředkovat prodej, koupi či pronájem nemovitosti. Výdělek můžete získat i pokud zrovna nemáte práci v RE/MAX G8 Reality. Společnost nabízí odměnu za doporučení nemovitosti k prodeji.

Hodnocení RE/MAX G8 Reality

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

RE/MAX je celosvětově nejúspěšnější sítí realitních kanceláří. Tato síť byla založena v roce 1973 a v současnosti má po celém světě více než 120 tisíc makléřů pracujících ve více než 7 tisících kancelářích. Do České republiky RE/MAX vstoupil v roce 2005 a je jedničkou českého trhu. RE/MAX G8 Reality je největší českou pobočkou této sítě. Práci v RE/MAX G8 Reality má téměř 40 realitních makléřů, kteří jsou certifikováni také dle mezinárodní ISO normy a vždy ochotni pomoci s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti. Společnost opakovaně obhájila prestižní ocenění kvality poskytovaných služeb "Top quality kancelář RE/MAX". Svým klientům pomáhá RE/MAX G8 Reality řešit zásadní životní potřebu - pěkné a kvalitní bydlení. Díky inovativním přístupům se to společnosti daří a úspěšně se rozvíjí a roste nejen nabídka volných míst v RE/MAX G8 Reality, ale i společnost jako celek a její popularita.

RE/MAX G8 Reality kariéra

Volná místa RE/MAX G8 Reality nabízí především na pozice realitního makléře. Makléři v RE/MAX G8 Reality pracují jako nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. RE/MAX G8 Reality sídlí v Praze, ale působí a inzeruje volná pracovní místa i v dalších městech. Výdělky nabízí nadstandardní, a to především díky jedinečnému vysoce motivačnímu odměňovacímu systému, kdy může makléř získat až 90 % provize. Mezi další benefity pro pracovníky RE/MAX G8 Reality patří flexibilní pracovní doba, vlastní organizace práce i dovolené a možnosti pro další rozvoj. Propracovaný a stále se vyvíjející vzdělávací program umožňuje růst kariéry RE/MAX G8 Reality.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 678/27, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01913638

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 2017

Právní forma:

s.r.o.