NATURHOUSE: Podnikejte s námi! | VímVíc.cz

NATURHOUSE: Podnikejte s námi, nebudete na to sami

23. 01. 2019

Je vám blízký zdravý životní styl? Chcete mít volnost, určovat si sami čas strávený v práci, ale přesto mít silného partnera „za zády“? Začněte podnikat v oboru zdravé výživy s NATURHOUSE! Nabízíme vám několik možností spolupráce pod osvědčenou značkou s prověřeným know-how.

Společnost NATURHOUSE se pyšní skvělým kolektivem

Práce v NATURHOUSE jednoduše dává smysl

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí. Přidaná hodnota spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu produktů na bylinné bázi. Jídelníček sestavený na míru potřeb každého klienta vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat.

Podnikání v oblasti úpravy životosprávy má budoucnost. To potvrzují různé studie, výzkumy i prognózy. V dnešní uspěchané době trpí více než 70 % českého obyvatelstva různými zdravotními neduhy, jejichž příčinou je nesprávná životospráva, nadváha, obezita, stres apod. Pokud tedy máte zájem podílet se na smysluplné činnosti, pomáhat lidem a ze svého „koníčka“ vytvořit smysluplný podnik, začít můžete práve v této společnosti.

„Práce s lidmi je vždycky úžasná, každý den potkávám spoustu osobností. A nejvíc mě baví, jak změna životního stylu u našich klientů fantasticky funguje.“ – Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně.
Společnost NATURHOUSE se pyšní skvělým kolektivem

Více než 60 franchisantů a 100 poboček

Během 10 let, kdy NATURHOUSE vstoupil na český trh, rozšířili svou franchisovou síť o více než 60 franchisantů, kteří provozují 100 výživových poraden. V těch již v konečném součtu pomohli více než 150 000 klientům ke štíhlejší postavě a lepšímu pocitu ze sebe sama. Někteří partneři pracují jako výživoví poradci, jiní jsou podnikateli, kteří na své pobočce zaměstnávají personál: asistentku a výživovou poradkyni. A někteří naši franchisanti provozují více než jednu pobočku NATURHOUSE.

Podnikejte s námi, nebudete na to sami!

Přesně tento slogan vystihuje podstatu franchisového podnikání pod značkou NATURHOUSE. Franchisovou síť plánují i nadále rozšiřovat do dalších měst a lokalit, aby byli všem klientům se zájmem o zdravý životní styl a správné stravovací návyky co nejblíže. Hlavním cílem do budoucna je pokrytí všech měst se 7 000 a více obyvateli. A právě tato nabídka je skvělým impulzem, jak začít vlastní podnikání pod společností NATURHOUSE.

Pokud se na nastartování vlastního podniku necítíte, společnost nabízí pracovní příležitost na pozici výživového poradce v Brně. A rozhodně se máte na co těšit! Práci v rodinném a klidném prostředí s možností kariérního rozvoje totiž hledá snad každý. Kromě pravidelných školení získáte také možnost vystudovat titul MBA v rámci NATURHOUSE University. Velkou výhodou pozice výživový poradce je podpora ze strany centrály. Vždy se můžete obrátit na zkušený tým odborníků, kteří vám vždy rádi pomohou.

„Objevovat nové věci ve výživě, předávat je dál a vidět skutečný efekt u mých klientů je to, co mě na mé práci baví nejvíce.“ – Mgr. Alena Přídová, hlavní výživová poradkyně.
S výživou vám v NATURHOUSE radí jen odborníci

Důvěryhodný partner

Můžete se stát součástí sítě, která má významný obchodní potenciál a vyznačuje se vysokou kvalitou, profesionalitou a skutečnými výsledky. Spolupráce formou franchisingu je vhodná jak pro zavedené výživové poradce, tak i pro nováčky v oboru, stejně tak i pro investory, kteří zprovozní pobočku a zaměstnají v ní vlastní personál.

Zaujal vás koncept společnosti NATURHOUSE a rádi byste se dozvědeli víc, pak přejděte přímo na profil firmy a aktuální pracovní nabídku.

Klidné a rodinné prostředí panuje v každé pobočce NATURHOUSE
článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Nastartuj kariéru Nahlédni do firem a kanceláří