NATURHOUSE

Moderně, zdravě a hravě

Výživové poradny NATURHOUSE se nacházejí v 93 lokalitách v České republice. Poznáte je podle charakteristického zeleného tulipánu a sympatické kreslené poradkyně Lizzy na výloze. Interiér je útulný, moderní a čistý, aby se v něm klienti i personál cítili příjemně. Výživové poradny NATURHOUSE se nacházejí na pěších zónách, na náměstích v centrech měst, a také v nákupních centrech.

„Práce s lidmi je vždycky úžasná, každý den potkávám spoustu osobností. A nejvíc mě baví, jak změna životního stylu u našich klientů fantasticky funguje.“ Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE
„Výživa a zdravý životní styl je obor, který se neustále rozvíjí. Objevovat nové věci, předávat je dál a vidět skutečný efekt u mých klientů je to, co mě na mé práci baví nejvíce.“ Mgr. Alena Přídová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE

Jaká práce na Vás čeká?

Práce výživové poradkyně NATURHOUSE je velmi pestrá. Kromě kompletní péče o klienty se výživová poradkyně po manažerské stránce stará o chod a vedení pobočky. Je to také práce samostatná a zodpovědná. Jako výživová poradkyně se můžete ve své práci plně seberealizovat a vést své klienty ke zdravějšímu životnímu stylu. Odměnou vám pak je jejich vděčnost a šíření dobrého jména vaší výživové poradny. Sdílí jedno společné: podařilo se jim dojít do svého cíle bez trápení a hladu, získali sebevědomí a sebeúctu.

Kdo vlastně jsme?

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice i v zahraničí. V současné době funguje po celém světě asi 2 300 výživových poraden ve 32 zemích, v nichž působí přes pět tisíc profesionálů, kteří dopomohli neuvěřitelným 6 500 000 klientům zhubnout a štíhlou linii si udržet. Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta. Začala se tak rozvíjet síť výživových poraden NATURHOUSE, v níž odborně vyškolený personál učí klienty zdravému hubnutí, zdravé výživě a stravování. V roce 2017 byl NATURHOUSE vyhlášen nezávislou porotou jako nejlepší franchisový koncept v ČR a současně se umístil na prvním místě v kategorii Skokan roku za nejvíce otevřených poboček.

Na co se můžete těšit?

Na práci, z níž budete mít radost. V našich výživových poradnách NATURHOUSE panuje přátelská, rodinná atmosféra a dbáme na čisté a pohodlné prostředí. Pořádáme pravidelné workshopy, kde se dozvíte všechny důležité informace a  novinky v rámci výživy, výživového poradentství, zajímavých produktů a technologických inovací. Kromě pravidelných školení získáte také možnost vystudovat titul MBA v rámci NATURHOUSE University. Velkou výhodou je podpora ze strany centrály. Vždy se můžete obrátit na zkušený tým odborníků, kteří vám vždy rádi pomohou.

Fotogalerie

NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Potravinářství Péče o zákazníky/klienty Poradenství