NATURHOUSE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

NATURHOUSE

Moderně, zdravě a hravě

Výživové poradny NATURHOUSE se nacházejí v 93 lokalitách v České republice. Poznáte je podle charakteristického zeleného tulipánu a sympatické kreslené poradkyně Lizzy na výloze. Interiér je útulný, moderní a čistý, aby se v něm klienti i personál cítili příjemně. Výživové poradny NATURHOUSE se nacházejí na pěších zónách, na náměstích v centrech měst, a také v nákupních centrech.

ředitel NATURHOUSE
NaturHouse - prodejna
„Práce s lidmi je vždycky úžasná, každý den potkávám spoustu osobností. A nejvíc mě baví, jak změna životního stylu u našich klientů fantasticky funguje.“ Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE
„Výživa a zdravý životní styl je obor, který se neustále rozvíjí. Objevovat nové věci, předávat je dál a vidět skutečný efekt u mých klientů je to, co mě na mé práci baví nejvíce.“ Mgr. Alena Přídová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE
NaturHouse - prodejna
NaturHouse - prodejna

Jaká práce na Vás čeká?

Práce výživové poradkyně NATURHOUSE je velmi pestrá. Kromě kompletní péče o klienty se výživová poradkyně po manažerské stránce stará o chod a vedení pobočky. Je to také práce samostatná a zodpovědná. Jako výživová poradkyně se můžete ve své práci plně seberealizovat a vést své klienty ke zdravějšímu životnímu stylu. Odměnou vám pak je jejich vděčnost a šíření dobrého jména vaší výživové poradny. Sdílí jedno společné: podařilo se jim dojít do svého cíle bez trápení a hladu, získali sebevědomí a sebeúctu.

NaturHouse - prodejna
NATURHOUSE prodejna
NATURHOUSE práce

Kdo vlastně jsme?

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice i v zahraničí. V současné době funguje po celém světě asi 2 300 výživových poraden ve 32 zemích, v nichž působí přes pět tisíc profesionálů, kteří dopomohli neuvěřitelným 6 500 000 klientům zhubnout a štíhlou linii si udržet. Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta. Začala se tak rozvíjet síť výživových poraden NATURHOUSE, v níž odborně vyškolený personál učí klienty zdravému hubnutí, zdravé výživě a stravování. V roce 2017 byl NATURHOUSE vyhlášen nezávislou porotou jako nejlepší franchisový koncept v ČR a současně se umístil na prvním místě v kategorii Skokan roku za nejvíce otevřených poboček.

Na co se můžete těšit?

Na práci, z níž budete mít radost. V našich výživových poradnách NATURHOUSE panuje přátelská, rodinná atmosféra a dbáme na čisté a pohodlné prostředí. Pořádáme pravidelné workshopy, kde se dozvíte všechny důležité informace a  novinky v rámci výživy, výživového poradentství, zajímavých produktů a technologických inovací. Kromě pravidelných školení získáte také možnost vystudovat titul MBA v rámci NATURHOUSE University. Velkou výhodou je podpora ze strany centrály. Vždy se můžete obrátit na zkušený tým odborníků, kteří vám vždy rádi pomohou.

NaturHouse - prodejna
NATURHOUSE práce
NATURHOUSE práce