Pohovory bleskově

Rozhovor: Jak probíhá přijímací řízení do Notina?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá přijímací řízení do Notina a také, jak se připravit na pohovor. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v Notinu čeká.

Přečíst článek

Jak se připravit na pohovor do firmy Skanska?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá pohovor ve firmě Skanska. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Na otázky odpovídá HR ředitelka Slavomíra Sedláčková.

Přečíst článek

Jak vypadá pohovor v Mountfieldu?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá pohovor v Mountfieldu. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v Mountfieldu čeká.

Přečíst článek

Jak probíhá pohovor v České spořitelně?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá pohovor pro administrativní centrum České spořitelny v Pardubicích. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v České spořitelně čeká.

Přečíst článek

Rozhovor: Jak probíhá pohovor v JYSKu?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá pohovor v JYSKu. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v JYSKu čeká.

Přečíst článek