Digitální den nebo Mezinárodní týden žen? Vodafone organizuje akce pro veřejnost | VímVíc.cz

Digitální den nebo Mezinárodní týden žen? Vodafone organizuje akce pro veřejnost

25. 05. 2018

Vodafone, jakožto globální mobilní operátor, nabízí kromě mobilních služeb také možnost zúčastnit se zajímavých akcí nebo přednášek. V březnu to byl například Mezinárodní týden žen nebo Digitální den.

Digitální den nebo Mezinárodní týden žen? Vodafone organizuje akce pro veřejnost

Pár slov o společnosti Vodafone

Vodafone je globální mobilní operátor, který v České republice patří mezi největší firmy. Společnost působí ve 26 zemích a v Česku zaměstnává více než 10 000 lidí, kteří působí na různých pozicích od marketingu až po finance a plánování. Kromě zajišťování telekomunikačních služeb poskytuje společnost Vodafone také správu vozového parku, internet věcí M2M, Server Housing, Hromadné SMS, EET a také například OneNet pro zemědělství. Zákazníci své tarify navíc mohou spravovat v přehledné aplikaci Můj Vodafone.

Podle nezávislého testu, ve kterém proběhlo srovnání Vodafone, O2 a T-Mobile, se Vodafone umístil v roce 2016 na prvním místě jako operátor s nejlepším pokrytím v České republice. Vítěznou pozici Vodafone, co se týče pokrytí, potvrzuje i článek ohledně srovnání mobilních tarifů za rok 2017.

Vodafone má dlouhodobě nejlepší pokrytí v České republice.

Zajímavosti ze světa Vodafone

Kromě zajišťování spolehlivého pokrytí se Vodafone věnuje i konkrétním projektům. Pokud vás zajímá, jak je to vlastně s historií mobilních telefonů, můžete se podívat například do online muzea mobilních telefonů, které pro vás Vodafone připravil. Najdete tam popisy různých mobilních telefonů, rok jejich výroby a další informace. Kromě online muzea mobilních telefonů má Vodafone připraveno také mnoho dalších zajímavostí. V posledních letech pořádá množství příjemných akcí, a to jak pro veřejnost, tak pro svoje zaměstnance. V březnovém týdnu od 5.3. do 9.3. například Vodafone věnoval pozornost ženám při výročí mezinárodního dne žen, a v posledním březnovém týdnu se zas uskutečnila akce zvaná Digitální den.

Jak probíhal mezinárodní týden žen ve Vodafone?

Vodafone tuto akci pojmenoval Mezinárodní týden žen 2018 a ženy byly skutečně hlavním tématem. V pondělí proběhly přednášky na téma žen v digitálním prostředí nebo LGBT. Úterý bylo věnováno přednáškám Women in Enterprise, Women in Commercial nebo Women in Shared Services. Středa se nesla ve znamení financí s přednáškou Women in Finance, Legal & External Affairs a odpoledne bylo věnováno akci Pozvěte svou maminku do Vodafonu.

Týden věnovaný ženám byl plný inspirativních přednášek na různá témata.

Čtvrteční setkání žen otevřela Globální videokonference s českým hostem a odpoledne vystoupila Marta Kubišová s přednáškou Můj životní příběh. Poslední, páteční den, pokračovala série žen v digitálním prostředí a také se více akcentovalo spojení žen a technologií. Týden plný přednášek věnovaný ženám uzavřela přednáška Matky vítány, která navazuje na konferenci pro veřejnost, kterou Vodafone organizuje už druhým rokem, a to na téma zaměstnávání žen po profesní pauze.

V rámci mezinárodního dne žen také Vodafone zvýšil počet dní volna novopečeným tatínkům, a to z 5 na 10.

Vodafone

Digitální den ve Vodafone

Vodafone také na konci března pořádal akci pojmenovanou Digitální den. Jeho součástí byl například den otevřených dveří v digitální laboratoři, přednáška #DigitálníČesko z úst Petra Dvořáka nebo Rozšířená realita s Microsoft Hololens. Probíraná byla také tématika bezpečnosti v digitální sféře pod taktovkou firmy Avast nebo umělá inteligence a strojové učení pod záštitou společnosti Microsoft.

Digitální den měl za úkol přiblížit zajímavá témata veřejnosti.

Kariéra ve Vodafone

Zaujalo vás, co všechno pro své zaměstnance, ale i pro veřejnost Vodafone organizuje? Můžete se podívat na volná pracovní místa a stát se součástí společnosti. Uplatnění můžete najít napříč celou firmou, ať už vás láká administrativa, finance, marketing nebo třeba IT. Firma, která má pověst rodinné atmosféry, vám navíc pomůže dál rozvíjet vaše schopnosti.

Jak firmu hodnotí sami zaměstnanci?

Na našem kariérním portálu VímVíc.cz najdete hodnocení zaměstnavatelů a mezi ně samozřejmě patří také Vodafone. V tuto chvíli má firma hodnocení 4,4 hvězdiček z 5, což je velmi hezký výsledek. Samotní zaměstnanci, a to ať už současní nebo bývalí, o firmě říkají například:

„Skvělá firma, která dává příležitost a šanci vyjádřit svůj názor. Skvělá atmosféra a různé benefity a akce."

Kladné recenze převažují a zaměstnanci kromě skvělé atmosféry vyzdvihují také pestrost benefitů, plat a férové jednání. Pokud vás společnost zaujala, přečtěte si i další recenze firmy Vodafone, nebo sami nějakou zanechte, a pomozte tak ostatním při hledání zaměstnání v ideální firmě.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Uvnitř firem a kanceláří