Livesport - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Livesport

Co děláme?

Jsme hrdí na to, že jsme ryze česká společnost, kterou znají sportovní fanoušci po celém světě. Doma jako Livesport.cz, v desítkách dalších zemí zase pod jinými jmény. Naše weby a aplikace používá měsíčně kolem 85 milionů lidí, což z nás dělá světovou jedničku v poskytování rychlých sportovních informací.

Livesport zaměstnání
Livesport
Livesport

Máme velkorysé kanceláře

Když nám minulé kanceláře přestávaly stačit, rozhodli jsme se postavit si nové - to je stručná historie našeho sídla Aspira Business Centre. A byl to výborný nápad. Díky tomu, že jsme "ve svém", si každý tým v Livesportu mohl říct, jak bude jeho kancelář vypadat, aby mu vyhovovala. Další výhody? Spousta místa (kolem 70 m2 na člověka), prostorné terasy nebo parkování v budově pro všechny, například.

Livesport

U nás se jí zadarmo

Když jsme si postavili nové sídlo, řekli jsme si, že je načase skoncovat se stravenkami. V přízemí Aspiry je restaurace Timeout, kterou provozuje Zátiší Group. Tohle jméno je zárukou dobrého jídla, a proto jsme se s Timeoutem dohodli a všichni naši lidé tam mají otevřený účet. Snídaně, obědy, svačiny, pití, zákusky - to všechno mají zaměstnanci zdarma. A na stravenky už si nikdo ani nevzpomene :).

Livesport pracovní prostředí

Zadarmo se u nás i cvičí

Už byla řeč o tom, že kanceláře Livesportu jsou přesně podle našich představ. To mimo jiné znamená, že u nás najdeš dvě posilovny - jednu se "železem" a jednu kardio. Jestli běháš na pásu, vesluješ, skáčeš na bedny, cvičíš s kettlebelly, zvedáš činky nebo používáš TRX, můžeš si do jedné z posiloven klidně odběhnout od rozdělané práce a pak se k ní zase vrátit s vyčištěnou hlavou. Na chvíli vypnout můžeš taky u ping pongu/fotbálku/šipek v naší relax místnosti, při minigolfu, na terase, v knihovně nebo v našem VR koutku.

Livesport pracovní prostředí
Livesport kolektiv
Livesport kariéra
Livesport práce

Podporujeme vzdělávání

Znalostí si u našich lidí ceníme a podporujeme všechny, kdo si za nimi jdou. Chceš studovat online? Zaplatíme ti kurz. Chceš jít na konferenci? Tady máš vstupenku. Je to takhle jednoduché :). Letos byla většina našich lidí na pražském WebExpu, jehož jsme byli hlavním partnerem, ale kolegové letěli za konferencemi třeba i do Londýna, Lisabonu nebo Frankfurtu.

Fotogalerie

Livesport zaměstnání
kariéra v Livesport
Livesport kolektiv
Livesport práce
Livesport prostředí v práci
Livesport pracovní prostředí
Livesport pracovní prostředí
Livesport pracovní prostředí

Hodnocení

Přidat hodnocení

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Programování IT technologie JavaScript Technologie Software Tvorba webu PHP MySQL Linux Mac OS Zobrazit dalších 3 tagů...