Livesport

Co děláme?

Jsme hrdí na to, že jsme ryze česká společnost, kterou znají sportovní fanoušci po celém světě. Doma jako Livesport.cz, v desítkách dalších zemí zase pod jinými jmény. Naše weby a aplikace používá měsíčně kolem 85 milionů lidí, což z nás dělá světovou jedničku v poskytování rychlých sportovních informací.

Máme velkorysé kanceláře

Když nám minulé kanceláře přestávaly stačit, rozhodli jsme se postavit si nové - to je stručná historie našeho sídla Aspira Business Centre. A byl to výborný nápad. Díky tomu, že jsme "ve svém", si každý tým v Livesportu mohl říct, jak bude jeho kancelář vypadat, aby mu vyhovovala. Další výhody? Spousta místa (kolem 70 m2 na člověka), prostorné terasy nebo parkování v budově pro všechny, například.

U nás se jí zadarmo

Když jsme si postavili nové sídlo, řekli jsme si, že je načase skoncovat se stravenkami. V přízemí Aspiry je restaurace Timeout, kterou provozuje Zátiší Group. Tohle jméno je zárukou dobrého jídla, a proto jsme se s Timeoutem dohodli a všichni naši lidé tam mají otevřený účet. Snídaně, obědy, svačiny, pití, zákusky - to všechno mají zaměstnanci zdarma. A na stravenky už si nikdo ani nevzpomene :).

Zadarmo se u nás i cvičí

Už byla řeč o tom, že kanceláře Livesportu jsou přesně podle našich představ. To mimo jiné znamená, že u nás najdeš dvě posilovny - jednu se "železem" a jednu kardio. Jestli běháš na pásu, vesluješ, skáčeš na bedny, cvičíš s kettlebelly, zvedáš činky nebo používáš TRX, můžeš si do jedné z posiloven klidně odběhnout od rozdělané práce a pak se k ní zase vrátit s vyčištěnou hlavou. Na chvíli vypnout můžeš taky u ping pongu/fotbálku/šipek v naší relax místnosti, při minigolfu, na terase, v knihovně nebo v našem VR koutku.

Podporujeme vzdělávání

Znalostí si u našich lidí ceníme a podporujeme všechny, kdo si za nimi jdou. Chceš studovat online? Zaplatíme ti kurz. Chceš jít na konferenci? Tady máš vstupenku. Je to takhle jednoduché :). Letos byla většina našich lidí na pražském WebExpu, jehož jsme byli hlavním partnerem, ale kolegové letěli za konferencemi třeba i do Londýna, Lisabonu nebo Frankfurtu.

Fotogalerie

Livesport
Livesport
Livesport
Livesport
Livesport
Livesport
Livesport
Livesport

Hodnocení

Přidat hodnocení

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Adobe Edge Animate Kurzové sázení Sázková kancelář Sport a rekreace