Livesport - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Livesport

Livesport patří mezi nejznámější světové poskytovatele sportovních informací. Livesport přináší nejaktuálnější výsledky a informace ze světa sportu. Pokrývá výsledky pro více než 35 sportů. Fanouškům jakéhokoliv sportu nabízí aktuální výsledky, statistiky, tabulky. Livesport sleduje měsíčně bezmála 85 milionů fanoušků. Jejich cílem je poskytovat to podstatné ze sportu v reálném čase po celém světe. Ke sdílení výsledků Livesport používá ty nejnovější technologie, díky čemuž jsou jedničkou ve svém oboru.

Hodnocení Livesport

Přidat hodnocení

Livesport spravuje sportovní výsledky po celém světe. U nás, v České republice ji známe pod jménem Livesport. V Itálii bychom ji našli ale pod jménem Diretta. A ve většině zemí po světe se nazývá FlashScore. FlashScore je celá síť jejich webů a aplikací, které přináší nejrychlejší sportovní informace.

Historie Livesportu

Livesport s.ro. vznikl jako česká technologická společnost již v roce 2006. Založili ji Martin Hájek a Jiří Mareš. V dubnu 2006 Martin Hájek a Jiří Mareš otevřeli první verzi webu Livesport.cz. Původně byl výsledkový a statistický servis určen pouze pro české fanoušky. Livesport se začal brzy rozšiřovat i do dalších zemí. V zahraničí se firma nazývá pod obecným názvem FlashScore. Kromě evropských zemí, kde se Livesport dostal do podvědomí se jeho působnost rozšířila i do ostatních světových kontinentů.

V lednu 2015 Livesport získal podíl v dánské firmě Enetpulse, která poskytuje data. Později se podíl Livesportu zvýšil na 100 %. Od konce roku 2016 vlastní také startupový investiční fond Y Soft Ventures. V květnu 2018 založili Livesport Invest, jako společnost na podporu rozvoje českých technologických firem. Mezi lety 2018 a 2019 Livesport Invest vstoupil do Liftaga, kde získal 100% podíl v Pragosportu - který zprostředkovává mediální práva a vede na hlavní příčce jako poskytovatel mobilní aplikace se zprávami na míru.

Na konci roku 2019 se Livesport stal hlavní partnerem organizace EDUin, která se zaměřuje na vzdělávání. Kromě těchto akcí, se Livesport věnuje dobročinnému spolku Fotbal pro radost a přispívá Fondu ohrožených dětí, SOS dětským vesničkám a dalších charitativním organizacím.

Kariéra v Livesport

Livesport nabízí pracovní místa především v IT oblasti. Nejžádanější pracovní pozice pro Livesport jsou hlavně datoví a weboví analytici nebo vývojáři pro ,Livesport.cz. Firma ale nabízí také zaslání zprávy pro ty, kteří si v aktuální nabídce pracovních nabídek nenašli zaměření, ve kterém vynikají. Livesport umožňuje i brigády pro studenty, a to v oblasti plnění sportovních dat. Výsledkový servis preferuje zaměstnance, kteří mají nadšení pro sport a smysl pro fair play. Pro své zaměstnance poskytuje jídlo v místní restauraci zdarma. Firma nabízí širokou škálu vzdělávání. Zaměstnanci mají možnost vzdělávat on-line kurzem nebo Livesport proplatí vstupenku na konferenci. Zázemí v Livesportu tvoří kanceláře, které byly navrženy tak, aby zaměstnancům co nejvíce vyhovovaly. K většímu pohodlí slouží také polohovací stoly i židle. Tyto kanceláře se nacházejí v 8. patře budovy, ale Livesport nabízí také terasu, aby zaměstnanci mohli část své pracovní doby trávit i na čerstvém vzduchu.

Organizace Livesportu

Livesport přináší jasný přehled o 38 sportech z celého světa přímo do vaší kapsy. Nabízí aplikaci Livesport.cz, kterou si můžete stáhnout do vašeho chytrého mobilu a živě sledovat například zápasy fotbalu nebo hokeje. Livesport nabízí televizní program pro více než 20 televizních stanic, které se zaměřují hlavně na sport. Samotný Livesport žádnou sportovní televizní stanici ale neprovozuje.

Hlavními sporty, kterým se Livesport věnuje je fotbal, hokej, tenis, basketbal nebo házená. V aplikaci si můžete udělat vlastní výběr týmů, ligy nebo země, které vás zajímají a poté sledovat live zápasy, dohrané zápasy nebo například i kurzy, které byly vsazené na daný zápas. V celkovém přehledu Livesportu můžete najít také záložku Bude se hrát, kde najdete naplánované zápasy.

Livesport.cz nabízí možnost registrovat se do jejich systému, kde můžete získat některé služby navíc. Například pokud si přidáte nějaký tým nebo ligu do oblíbených, tak vám Livesport nabídne, že vám pošle upozornění pokud začnou hrát zápas, někdo dostane gól apod. Prostřednictvím webu Livesport můžete také uzavírat sázky i během live zápasu. Jestliže si ale nebudete chtít vsadit, můžete sledovat vsazené kurzy. Livesport vytváří detailní tabulku pro každý tým, ligu a zápas, ve které se jasně vyznáte a získáte přehled nad tím, co budete v danou chvíli vyhledávat.

Livesport poskytuje také mimo jiné funkci livescore, neboli fotbalové výsledky live. Livesport.cz přináší průběžné live fotbalové výsledky online pro více než 1 000 ligových nebo pohárových fotbalových soutěží (např. Premier League, španělská LaLiga nebo česká Fortuna liga a také výsledky Ligy mistrů). Tyto výsledky obsahují střelce gólů, poločasové výsledky, červené karty, online tabulky a další fotbalové informace live. Na Livesportu najdete ale také i další sporty - hokej živě, basketbalové výsledky nebo tenis live. Stránka s live výsledky se aktualizuje automaticky, takže vám přinese sportovní výsledky nejrychleji ze všech výsledkových servisů.

Stremcomando

Streamcomando je online platforma pro sledování sportovních přenosů živě. Všechna sportovní utkání tam najdete na jednom místě. Hlavní předností, která definuje streamcomando je, že přenosy sportovních přenosů jsou zdarma. Umožňuje uživateli sledové živé přenosy všech typů turnaj a lig prostřednictvím různých sportovních televizních kanálů. Vaše oblíbené kanály můžete sledovat v HD kvalitě. Nevýhodou onlin stremováním jsou časté reklamy. V porovnání s jinými službami nejsou ale tolik časté. Alternativou pro streamcomando jsou například StopStream, SportLemon fuboTV nebo goATDee.

Recenze Livesport

Hodnocení Livesportu a jejich aplikace jsou více než uspokojující. Pro nadšené fanoušky tato aplikace přináší nejaktuálnější výsledky a ještě mnoho víc. Aplikace vám nabízí příjemné a přehledné prostředí. Její výhodou je cena, protože si aplikaci můžete stáhnout zdarma. Její rozsah je široký, najdete v ní výsledky více než 26 sportů a celkem na 3 000 soutěží. Aplikace je rozložena tak přehledně, že vyhledávání v ní je jednoduché a intuitivní.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bucharova 2928/14a, 158 00 Praha

Velikost firmy:

800 zaměstnanců

IČ:

27433722

Založení / Zapsání do OR*:

20. 3. 2006

Právní forma:

s.r.o.

Fotogalerie

Livesport zaměstnání
kariéra v Livesport
Livesport kolektiv
Livesport práce

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Programování IT technologie JavaScript Technologie Software Tvorba webu PHP MySQL Linux Mac OS Zobrazit dalších 3 tagů...