Bohemia Works - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Bohemia Works

Údaje

Sídlo firmy:

Riegrova 1756/51, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

02787466

Založení / Zapsání do OR*:

18. 3. 2014

Právní forma:

družstvo

O společnosti

Bohemia Works je personální agentura poskytující firmám z celé České republiky, Rakouska a Německa kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice.

Firma disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost. Dokáže rychle a zodpovědně nalézt kvalitní pracovníky v oboru strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilovém průmyslu, výrobním průmyslu, logistice, nebo dodat potřebné zaměstnance do obchodních řetězců.

Jako profesionální personální agentura se zabývá Dočasným přidělením zaměstnanců (Temporary Help) na vykrývání sezon a špiček, dále externím náborem kvalifikovaných kandidátů do kmene společnosti (Permanent Pacement) a v neposlední řadě další specifikované služby v oblasti lidských zdrojů a recruitmentu.

Tempory Help je dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní síly. Zajistí Vám dostatek pracovních sil v době, kdy Vaši zaměstnanci čerpají dovolenou, jsou na nemocenské nebo zažíváte sezónní špičku. Provedou nábor, dodání, koordinaci celého projektu a v neposlední řadě se postarají o administrativní a mzdovou agendu.

Permanent Placement je vyhledání vhodného kandidáta na Vámi požadovanou pozici ve společnosti. Jejich kvalifikovaní konzultanti zařídí vše od personálního poradenství přes výběr, důkladné testování až po následné doporučení kvalitních uchazečů.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Personalistika a HR Poradenství