BezvaSport - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny

BezvaSport

Značka BezvaSport patří mezi silné a stabilní společnosti oblékající celou rodinu. Jejich sortiment tvoří především sportovní móda, vybavení pro outdoorové aktivity a nezbytně důležité doplňky pro zachování maximálního komfortu za každé situace. Hlavní práci BezvaSport soustředí na prezentaci předních oděvních značek, jež jsou celosvětově známé a s nimiž zákazníci získají potřebný komfort. Vybavení je dostupné díky e-shopu online za báječné ceny, stejně jako je možné veškerý sortiment vyzkoušet na šesti místech strategicky umístěných po celé republice.

Produkty

Název akce
Platí do
Benefit
 
Bonus 200 Kč za nákupy přes Tipli Více o bonusu »
Platí do 
31.12.2022
Benefit 
Bonus 200 Kč
Získat bonus
Nakupujte přes Tipli.cz a získejte zpět část peněz z nákupu a navíc až 200 Kč bonus!
BezvaTriko.cz - sleva 10 % Více o kupónu »
Platí do 
31.12.2022
Benefit 
Sleva 10 %
Odhalit kupón iko
Obdarujte své blízké tričkem s nápadem. Využijte navíc příjemnou 10% slevu na nákup.

Hodnocení BezvaSport

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie BezvaSport

Své práce BezvaSport zahájil v roce 2011 a postupně si získal tisíce spokojených a pravidelných zákazníků. Stálí fanoušci tohoto prodejce mohou využít online obchod a nakoupit tak z pohodlí domova, popřípadě si jej vyzkoušet v Praze, Plzni, Pelhřimově či Brně. BezvaSport kariéra se nabízí každému, kdo chce budovat dobrou pověst této moderní a dynamické značky a kdo je perfektně orientován na spokojenost zákazníka.

Kariéra v BezvaSportu

Sledovat volná místa v BezvaSport se vyplatí, protože firma patří mezi stabilní zaměstnavatele. To, že odvádí tým zaměstnanců v BezvaSport práci na vysoké úrovni, svědčí i skutečnost, že online obchod patří mezi nejnavštěvovanější. BezvaSport nabízí volná místa v oblasti prodeje, na pozicích reklamačních referentů nebo jako operátora v call centru. Velkou roli zastávají práce BezvaSportu v oblasti reklamy. Všechny pozice vyžadují dobré komunikační dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům a umění reagovat a řešit individuální požadavky klientů. Kariéra v BezvaSportu roste spolu s inovacemi, které zahrnují například platbu kartou, možnost osobního odběru zboží nebo vrácení zboží.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Služská 749/10, 182 00 Praha - Kobylisy

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

24789470

Založení / Zapsání do OR*:

26. 1. 2011

Právní forma:

s.r.o.