BezvaSport - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

BezvaSport

Značka BezvaSport patří mezi silné a stabilní společnosti oblékající celou rodinu. Jejich sortiment tvoří především sportovní móda, vybavení pro outdoorové aktivity a nezbytně důležité doplňky pro zachování maximálního komfortu za každé situace. Hlavní práci BezvaSport soustředí na prezentaci předních oděvních značek, jež jsou celosvětově známé a s nimiž zákazníci získají potřebný komfort. Vybavení je dostupné díky e-shopu online za báječné ceny, stejně jako je možné veškerý sortiment vyzkoušet na šesti místech strategicky umístěných po celé republice.

Hodnocení BezvaSport

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie BezvaSport

Své práce BezvaSport zahájil v roce 2011 a postupně si získal tisíce spokojených a pravidelných zákazníků. Stálí fanoušci tohoto prodejce mohou využít online obchod a nakoupit tak z pohodlí domova, popřípadě si jej vyzkoušet v Praze, Plzni, Pelhřimově či Brně. BezvaSport kariéra se nabízí každému, kdo chce budovat dobrou pověst této moderní a dynamické značky a kdo je perfektně orientován na spokojenost zákazníka.

Kariéra v BezvaSportu

Sledovat volná místa v BezvaSport se vyplatí, protože firma patří mezi stabilní zaměstnavatele. To, že odvádí tým zaměstnanců v BezvaSport práci na vysoké úrovni, svědčí i skutečnost, že online obchod patří mezi nejnavštěvovanější. BezvaSport nabízí volná místa v oblasti prodeje, na pozicích reklamačních referentů nebo jako operátora v call centru. Velkou roli zastávají práce BezvaSportu v oblasti reklamy. Všechny pozice vyžadují dobré komunikační dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům a umění reagovat a řešit individuální požadavky klientů. Kariéra v BezvaSportu roste spolu s inovacemi, které zahrnují například platbu kartou, možnost osobního odběru zboží nebo vrácení zboží.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Služská 749/10, 182 00 Praha - Kobylisy

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

24789470

Založení / Zapsání do OR*:

26. 1. 2011

Právní forma:

s.r.o.