Kariérní tipy

Chyby v daňovém přiznání? Nevadí, máte nárok na opravu

14. 03. 2018

Pokud zjistíte, že jste udělali v daňovém přiznání chybu, tak nezoufejte! Občas se to může zkrátka stát každému z nás. Máte dvě možnosti, a to podat daňové přiznání opravné nebo dodatečné. Na následujících řádcích se dozvíte, jaký je mezi nimi hlavní rozdíl a také kdy které z nich podat.

Přečíst článek

Výměna dokladů po svatbě

14. 03. 2018

Vstup do manželství je velký životní krok, který může v mnoha ohledech změnit váš život. Ta první na vás čeká hned po svatbě – vyměnit doklady. Kde všude musíte změnu stavu a jména nahlásit?

Přečíst článek

Práce v důchodu

14. 03. 2018

Jste v penzi, ale doma vás to nebaví nebo zkrátka potřebujete nějakou tu korunu k důchodu na víc? Ke starobnímu důchodu si samozřejmě můžete přivydělat. Díky aktuální situaci na trhu práce je dokonce možnost si z nabízených prací vybírat. Jaká jsou ale pravidla pro práci v důchodu? To se dozvíte v našem článku.

Přečíst článek

Vyřízení řidičského průkazu

14. 03. 2018

Brzy vám skončí platnost řidičského průkazu a nevíte, kde si zařídit nový? Jezdit s propadlým řidičským oprávněním se skutečně nevyplatí, tak jsme si vás připravili článek plný rad, jak postupovat, kde si o nový průkaz můžete zažádat a jak dlouho na nový průkaz budete čekat.

Přečíst článek

5 tipů pro bezpečné investování

14. 03. 2018

Možná už jste také někdy přemýšleli o nějaké investici. Samozřejmostí je že investice mají svá rizika, a to je také důvod, proč se k tomu většina lidí ve výsledku neodhodlá. My pro vás ale máme 5 tipů, se kterými se už investic bát nemusíte.

Přečíst článek