Kariérní tipy

Active Pass aneb Výlet do zoo nebo únikovka jako pracovní benefit

20. 05. 2018

V posledních letech jsou čím dál oblíbenější zaměstnanecké benefit karty. Jejich držitelé díky nim mohou navštěvovat sportoviště nebo jiná místa. Mezi oblíbené karty patří například karta Active Pass.

Přečíst článek

Vytvořte si úspěšný účet na LinkedIn a získejte vysněnou práci

19. 05. 2018

Máte pocit, že je nemožné získat práci bez zdlouhavého hledání inzerátů? Profesní síť LinkedIn vám může přinést vysněnou práci až pod nos. Takového cíle ale dosáhnete jedině s úspěšným profilem, který zaujme!

Přečíst článek

Sociální sítě v HR náboru a marketingu: Výsledky průzkumu firmy Grant Thornton

18. 05. 2018

Role sociálních sítí v náboru a marketingu neustále roste. Kolik firem sociální sítě využívá a jaké sítě jsou pro firmy nejdůležitější? To nám řekne průzkum firmy Grant Thornton.

Přečíst článek

Práce v sektoru bankovnictví – Ve které společnosti jsou Češi nejspokojenější?

18. 05. 2018

V oboru bankovnictvní nalezneme velké množství firem a zároveň tedy velké množství zaměstnavatelů. Jak jsou ale zaměstnanci se svou prací v bankách spokojeni? Vybrali jsme tři společnosti, na které se zaměříme a srovnáme jejich hodnocení.

Přečíst článek

Výpočet starobního důchodu 2018

17. 05. 2018

Víte, jak se vypočítá výše starobního důchodu? Otázka toho, jak vysoký bude starobní důchod, závisí i na vhodně zvoleném odchodu do penze. S výpočtem důchodu pro rok 2018 pomůže důchodová kalkulačka.

Přečíst článek