Jak efektivně obchodovat kryptoměny?

19. 10. 2018

Kryptoměny. Pro někoho velká neznámá, pro jiné naopak atraktivní příležitost v cestě za úspěchem. Chtěli byste začít, ale nevíte jak? Chybí vám potřebné znalosti, bez kterých se při obchodování neobejdete? Nahlédněte do našeho nového kurzu s názvem Jak úspěšně obchodovat kryptoměny, který pro vás připravili zkušení odborníci Tomáš Mirzajev a Martin Stibor.

Přečíst článek

Kdy (ne)používat Access aneb na co už Vám Excel nestačí

14. 08. 2018

Narazili jste již při používání Excelu na jeho slabiny ve zpracování rozsáhlých tabulek? Slyšeli jste už o Accessu, ale zdá se vám jen jako jiný program pro práci s tabulkami? Přečtěte si tento článek o třech nástrojích, které Vám tento méně známý „bratr“ Excelu dokáže poskytnout pro výrazné zvýšení efektivity práce s databázemi.

Přečíst článek

Pomůcky pro studium a překlady cizích jazyků

25. 06. 2018

Začínáte se studiem cizích jazyků a čeká vás shánění studijních pomůcek? Ani tak triviální činnost nemusí být zcela bez komplikací. Proto si raději přečtěte článek s mnoha užitečnými radami, které se vám budou jistě hodit.

Přečíst článek

Singles a investice: jak je to v Česku?

20. 05. 2018

Podílové fondy a akcie jsou nejčastějším prostředkem, do kterého lidé investují své peníze. Podle průzkumu Poštovní spořitelny jsou v tomto ohledu nejsilnější skupinou tzv. Singles.

Přečíst článek

První HR večer VímVíc

02. 05. 2018

25. dubna se v prostorách cashback portálu Tipli uskutečnil první HR Večer kariérního portálu VímVíc. Účastníky obohatila o své zkušenosti Zuzana Al Tajjarová, HR Consultant firmy Aon.

Přečíst článek

11 nejdůležitějších tipů pro super firemní Facebook

20. 04. 2018

Také se s Facebookem dřete a pořád vám nefunguje? Nebo ho prostě chcete dělat ještě lépe? Mám pro vás 11 tipů, které vám mohou pomoci vydělávat tam, kde tráví čas celý moderní svět.

Přečíst článek

5 tipů, jak si ulehčit obchodování s Německem

19. 03. 2018

Obchodujete přímo s Německem? Nebo jste asistentka německé firmy, která řeší denně spoustu problémů a její obchodní němčina by měla být perfektní? Které problémy řešíte nejčastěji? Přinášíme vám pár užitečných frází, které využijete v každodenní komunikaci.

Přečíst článek

Tři pravidla otce moderního marketingu očima Tomáše Morávka

11. 12. 2017

Přečtěte si článek o tom, co je v marketingu zásadní, jak vyhodnocovat kampaně, co čeho investovat nejen peníze, ale také svůj čas a jednoduše - jak být úspěšný na internetu.

Přečíst článek

Lektor Jiří Benedikt: Nejtěžší bylo najít téma, které dokážu školit a za které budou chtít lidi zaplatit

11. 12. 2017

Jiří Benedikt je lektor a konzultant, který pomáhá lidem pracovat chytřeji – jak pracovat s chytrými programy (včetně MS Excel) a jak zvládnout time management. Ve svých firemních kurzech Lean a Design thinking pak učí ostatní, jak inovovat a zlepšovat výrobky a služby své firmy.

Přečíst článek

KURZY: Jak propagovat správně svůj kurz

11. 12. 2017

Na VimVic.cz nabízíme možnost zvýšených provizí, pokud svůj kurz prodáte přes svoje kanály. Jak tedy prodávat prodávat a propagovat přes svoje kanály? V tomto článku si ukážeme pár tipů, jak na to. Vybrali jsme 4 možnosti s tím, že každá jde použít sama nebo v kombinaci s další.

Přečíst článek