Lektoři radí

5 tipů, jak si ulehčit obchodování s Německem

19. 03. 2018

Obchodujete přímo s Německem? Nebo jste asistentka německé firmy, která řeší denně spoustu problémů a její obchodní němčina by měla být perfektní? Které problémy řešíte nejčastěji? Přinášíme vám pár užitečných frází, které využijete v každodenní komunikaci.

Přečíst článek

Tři pravidla otce moderního marketingu očima Tomáše Morávka

11. 12. 2017

Přečtěte si článek o tom, co je v marketingu zásadní, jak vyhodnocovat kampaně, co čeho investovat nejen peníze, ale také svůj čas a jednoduše - jak být úspěšný na internetu.

Přečíst článek

Lektor Jiří Benedikt: Nejtěžší bylo najít téma, které dokážu školit a za které budou chtít lidi zaplatit

11. 12. 2017

Jiří Benedikt je lektor a konzultant, který pomáhá lidem pracovat chytřeji – jak pracovat s chytrými programy (včetně MS Excel) a jak zvládnout time management. Ve svých firemních kurzech Lean a Design thinking pak učí ostatní, jak inovovat a zlepšovat výrobky a služby své firmy.

Přečíst článek

KURZY: Jak propagovat správně svůj kurz

11. 12. 2017

Na VimVic.cz nabízíme možnost zvýšených provizí, pokud svůj kurz prodáte přes svoje kanály. Jak tedy prodávat prodávat a propagovat přes svoje kanály? V tomto článku si ukážeme pár tipů, jak na to. Vybrali jsme 4 možnosti s tím, že každá jde použít sama nebo v kombinaci s další.

Přečíst článek

5 tech skills, které se vám budou v práci hodit, ať děláte cokoliv

11. 12. 2017

Téměř každá práce vyžaduje být online, stále či alespoň občas. Dříve nebo později se budete muset vydat do útrob korporátního webu, blogu nebo nastavení rozesílání emailů. Děsí vás to?

Přečíst článek