Lektoři radí

Jaký studijní typ jste vy? Zjistěte to a vytěžte z toho maximum

Jaký jste typ studenta? Takovou otázku si moc často nepokládáme. Většina předpokládá, že tradiční vzdělávací systém je pro předávání vědomostí nejvhodnější. Nicméně problém je v tom, že každý jsme jiný v našem přístupu ke zpracování a interpretaci dat.

Přečíst článek

S ženami s nízkým sebevědomím se setkávám denně – Hana Wolf, koučka ve Škole pro ženy

Přinášíme vám rozhovor s lektorkou, která vytvořila kurz na míru všem ženám, které neví, jak nechat vyniknout své přednosti a cítit se spokojenější. Hana Wolf pracuje jako senior koučka a mentorka a pomáhá svým klientkám najít cestu ke spokojenému životu.

Přečíst článek

Jak na paleo dietu s Michalem Turnou

Lektor Michal Turna, který před několika lety přešel plně na paleo dietu, vytvořil intenzivní kurz pro všechny, kdo by se chtěli podle ní také řídit.

Přečíst článek

Jak na brigádu aneb Při výběru mysleme na budoucnost

Proč je dobře chodit na brigády a jaké brigády je vhodné vybírat z hlediska budoucího uplatnění? Přečtěte si rozhovor s náborářkou Monikou Hauptvogel.

Přečíst článek

Budování osobní značky je celoživotní proces, uvádí kariérová koučka

PhDr. Petra Drahoňovská má unikátní kombinaci praxe a know-how jak ze světa online technologií, tak ze světa osobního rozvoje, kde jako kariérový expert má za sebou více než 800 hodin individuálního kariérního koučování a poradenství a jako lektor proškolila 3000+ lidí.

Přečíst článek