Lektoři radí

Kde hlásit změnu příjmení po svatbě?

28. 06. 2018

Přišel den D a vy musíte navíc, kde všude máte hlásit změnu příjmení. Je to běh na dlouhou trať, neboť musíte kontaktovat mnoho míst. Kde a do jakého data od uzavření svazku musíte hlásit změnu příjmení? A kolik vás to bude stát?

Přečíst článek

Pomůcky pro studium a překlady cizích jazyků

25. 06. 2018

Začínáte se studiem cizích jazyků a čeká vás shánění studijních pomůcek? Ani tak triviální činnost nemusí být zcela bez komplikací. Proto si raději přečtěte článek s mnoha užitečnými radami, které se vám budou jistě hodit.

Přečíst článek

Singles a investice: jak je to v Česku?

20. 05. 2018

Podílové fondy a akcie jsou nejčastějším prostředkem, do kterého lidé investují své peníze. Podle průzkumu Poštovní spořitelny jsou v tomto ohledu nejsilnější skupinou tzv. Singles.

Přečíst článek

První HR večer VímVíc

02. 05. 2018

25. dubna se v prostorách cashback portálu Tipli uskutečnil první HR Večer kariérního portálu VímVíc. Účastníky obohatila o své zkušenosti Zuzana Al Tajjarová, HR Consultant firmy Aon.

Přečíst článek

11 nejdůležitějších tipů pro super firemní Facebook

20. 04. 2018

Také se s Facebookem dřete a pořád vám nefunguje? Nebo ho prostě chcete dělat ještě lépe? Mám pro vás 11 tipů, které vám mohou pomoci vydělávat tam, kde tráví čas celý moderní svět.

Přečíst článek

5 tipů, jak si ulehčit obchodování s Německem

19. 03. 2018

Obchodujete přímo s Německem? Nebo jste asistentka německé firmy, která řeší denně spoustu problémů a její obchodní němčina by měla být perfektní? Které problémy řešíte nejčastěji? Přinášíme vám pár užitečných frází, které využijete v každodenní komunikaci.

Přečíst článek

Tři pravidla otce moderního marketingu očima Tomáše Morávka

11. 12. 2017

Přečtěte si článek o tom, co je v marketingu zásadní, jak vyhodnocovat kampaně, co čeho investovat nejen peníze, ale také svůj čas a jednoduše - jak být úspěšný na internetu.

Přečíst článek

Lektor Jiří Benedikt: Nejtěžší bylo najít téma, které dokážu školit a za které budou chtít lidi zaplatit

11. 12. 2017

Jiří Benedikt je lektor a konzultant, který pomáhá lidem pracovat chytřeji – jak pracovat s chytrými programy (včetně MS Excel) a jak zvládnout time management. Ve svých firemních kurzech Lean a Design thinking pak učí ostatní, jak inovovat a zlepšovat výrobky a služby své firmy.

Přečíst článek

KURZY: Jak propagovat správně svůj kurz

11. 12. 2017

Na VimVic.cz nabízíme možnost zvýšených provizí, pokud svůj kurz prodáte přes svoje kanály. Jak tedy prodávat prodávat a propagovat přes svoje kanály? V tomto článku si ukážeme pár tipů, jak na to. Vybrali jsme 4 možnosti s tím, že každá jde použít sama nebo v kombinaci s další.

Přečíst článek

5 tech skills, které se vám budou v práci hodit, ať děláte cokoliv

11. 12. 2017

Téměř každá práce vyžaduje být online, stále či alespoň občas. Dříve nebo později se budete muset vydat do útrob korporátního webu, blogu nebo nastavení rozesílání emailů. Děsí vás to?

Přečíst článek