Přehledné srovnání slev a kupónů | VímVíc.cz

Přehledné srovnání slev a kupónů

Srovnejte si ty nejlepší slevy a kupóny a vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Poskytovatel
Název akce
Platí do
 
Cashback až 2 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  22.08.2025
Benefit:  Sleva 2 %
Získat slevu
S Tipli můžete ušetřit až 2 % z hodnoty objednávky na Datart. Na první nákup navíc získáte slevu 100 Kč jako dárek. Cashbackový portál Tipli vám vyplatí až 2 % z ceny objednávky zpět.
Cashback až 5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  22.08.2025
Benefit:  Sleva 5 %
Získat slevu
S Tipli získáte zpět až 5 % z ceny objednávky na Dr. Max. Jako dárek navíc obdržíte slevu 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám po zaplacení objednávky vyplatí až 5 % z ceny zpět.
Cashback až 4,5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  22.08.2025
Benefit:  Sleva 4,5 %
Získat slevu
Ušetřete s cashbackovým portálem Tipli a získejte až 4,5 % z ceny objednávky na Bonprix. Jako dárek teď navíc obdržíte slevu 100 Kč na první nákupy v Bonprix zdarma.
Cashback až 6 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  22.08.2025
Benefit:  Sleva 6 %
Získat slevu
Ušetřete s cashbackem od Tipli a získejte zpět až 6 % z ceny objednávky na Astratex. Jako dárek teď navíc získáte 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám vyplatí až 6 % z ceny objednávky zpět.
Cashback až 5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 5 %
Získat slevu
Ušetřete díky cashbacku od Tipli až 5 % z ceny objednávky na Pilulka.cz. Jako dárek navíc získáte 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám vyplatí zpět 5 % z ceny objednávky.
Cashback až 5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 5 %
Získat slevu
Díky cashbacku od Tipli nyní ušetříte až 5 % z ceny objednávky na Notino. Navíc získáte 100 Kč na první nákupy zdarma. Cashbackový portál Tipli vám vyplatí až 5 % z hodnoty vaší objednávky.
Cashback až 4 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 4 %
Získat slevu
S cashbackem od Tipli nyní ušetříte až 4 % z objednávky na Booking.com. Jako dárek navíc získáte 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám vrátí zpět až 4 % z každého nákupu na Booking.com.
Cashback až 3,845 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 3,845 %
Získat slevu
Ušetřete s cashbackem od Tipli a získejte zpět až 3,845 % z ceny objednávky na eobuv.cz. Jako dárek navíc obdržíte 100 Kč na první nákupy prostřednictvím Tipli zdarma.
Cashback až 10 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 10 %
Získat slevu
S cashbackem od Tipli nyní ušetříte až 10 % z hodnoty objednávky na AliExpress. Navíc získáte 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám vyplatí až 10 % z ceny objednávky po zaplacení v obchodě.
Cashback až 2,5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  30.08.2025
Benefit:  Sleva 2,5 %
Získat slevu
Ušetřete s cashbackem od Tipli až 2,5 % z hodnoty vašeho nákupu na Smarty. Navíc získáte jako dárek 100 Kč na první nákupy zdarma. Cashbackový portál Tipli vám vyplatí až 2,5 % z hodnoty objednávky.
UniCredit Bank - 12 vstupenek do CineStar na 2D film Více o kupónu »
Platí do:  31.12.2020
Benefit:  Sleva 12 
Odhalit kupón -
Získejte 12 vstupenek do CineStaru na libovolný 2D film. Stačí si založit účet u UniCredit Bank.
Blendea.cz Více o slevě »
Platí do:  26.05.2030
Benefit:  Sleva 10 %
Odhalit kupón rim
Využijte 10% slevu na nákup superpotravin na Blendea.cz
Aromaoils 5% sleva na nákup Více o slevě »
Platí do:  31.12.2023
Benefit:  Sleva 5 %
Odhalit kupón ma5
Využijte 5% slevu a užijte si aromaterapii u Vás doma.
MallPay - sleva 100 Kč na první objednávku Více o slevě »
Platí do:  31.12.2020
Benefit:  Sleva 100 Kč
Odhalit kupón 100
Sleva 100Kč na 1. objednávku s MallPay. Platí pro eshop MALL.cz, CZC.cz, leo express, Košík.cz a mnoho dalších.
Cashback až 7,5 % a 100 Kč na první nákup Více o slevě »
Platí do:  22.08.2025
Benefit:  Sleva 7,5 %
Získat slevu
Ušetřete s cashbackovým portálem Tipli a získejte zpět až 7,5 % z hodnoty objednávky na About You. Jako dárek teď navíc obdržíte slevu 100 Kč na první nákupy zdarma. Tipli vám vyplatí až 7,5 % zpět.
Remoska.eu - sleva 10 % Více o slevě »
Platí do:  31.12.2020
Benefit:  Sleva 10 %
Odhalit kupón IAL
Vsaďte na kvalitu s tradicí již 60 let a nakupte remosku s 10% slevou.
SexíčekShop.cz - sleva 250 Kč při nákupu nad 1000 Kč Více o kupónu »
Platí do:  31.12.2020
Benefit:  Sleva 250 Kč
Odhalit kupón 250
Potěšte se nákupem na eshopu Sexíčekshop.cz a ušetřete 250 Kč při nákupu nad 1000 Kč.

Slevy a kupóny

Pokud nakupujete pravidelně na internetu, určitě jste již postřehli, že často můžete získat několikaprocentní slevu na nákup a to v případě, že splníte jednoduché podmínky. O jaké podmínky se jedná? Slevu, zvýhodnění uplatníte při první, druhé objednávce nebo při objednávce nad pevně stanovenou částku, to už je poté na každém prodejci, jak bude svého zákazníka benefitovat. Mnoho zákazníků na tyto slevy a kupóny cíleně čeká a až na základě jejich uplatnění objednávku realizují.

Proč využívat tyto slevy a kupóny?

Byli bychom sami proti sobě, kdybychom těchto výhod a odměn nevyužívali. Mnoho z online prodejců toto zvýhodnění/odměnění svých zákazníků opakují pravidelně. Zákazníci čekají, až obchod s akcí přijde a teprve poté si objednají zboží, o které mají zájem. Před dokončením objednávky pouze zadají slevový kód a sleva bude následně uplatněna. Vy poté zaplatíte již poníženou částku.

Slevy a akce naleznete na stránkách jednotlivých online obchodů, ale také na speciálních webových stránkách, které se specializují na shromažďování slevových kódů a kupónů nejrůznějších online prodejců.

Jak mohou prodejci své zákazníky benefitovat?

Prodejci mohou své zákazníky benefitovat procentuálně, pevně stanovenou částkou nebo například poštovným zdarma. Zákazníci na slevy slyší, cíleně na ně čekají a tyto slevy mohou být jedním z faktorů, proč si vybrat určitého prodejce, když pomineme zkušenosti, recenze, kvalitu nebo dodací podmínky.

Jaké benefity internetové obchody nejčastěji používají?

Níže naleznete výčet nejvíce používaných slev a kuponů, které prodejci svým zákazníkům nabízejí. Vždy si detailně prostudujte obchodní podmínky daného prodejce a podmínky uplatnění slevy.

 • sleva v určité výši (20 CZK, 50 CZK, 100 CZK, 150 CZK či 200 CZK) při nákupu nad určitou částku, například pokud nakoupíte za 500 CZK a více, budete moct uplatnit slevu ve výši 50 CZK, podmínky si určuje každý prodejce sám, někdy je sleva uplatněna automaticky, jindy musíte zadat předem určený kód
 • několikaprocentní sleva při nákupu nad určitou částku, například pokud nakoupíte za 500 CZK a více, můžete uplatnit 5% slevu na celý nákup nebo pokud nakoupíte za 1 000 CZK a více, můžete uplatnit 10% slevu na celý nákup, atd.
 • doprava zdarma při nákupu nad určitou částku
 • kredity, které uplatníte jako slevu při další objednávce, například za každou zaplacenou stokorunu obdržíte 5 kreditů, při nákupu za 1 000 CZK tedy zákazník získá 50 kreditů, při dalším nákupu může být uplatněna sleva 50 CZK, 50 kreditů = 50 CZK
 • sleva na nákup v určité výši při registraci do zákaznického klubu nebo při odběru informačních e-mailů, většinou jednorázová sleva
 • několikaprocentní sleva, pokud jste členem zákaznického klubu obchodu
 • navrácení několika procent z celkové zaplacené částky, například 2 % nebo 5 % z každé objednávky zpět na Váš bankovní účet nebo na Vaše zákaznické konto

O těchto slevách se můžete dozvědět na stránkách internetového prodejce nebo existují speciální webové stránky s kupóny a slevami pohromadě od nejrůznějších prodejců na jednom místě. Jmenujme například Tipli, Slevové kódy nebo Picodi.

Tipli.cz

Tipli.cz je jednou ze stránek, která slučuje všechny informace a výhody na jednom místě. Na webových stránkách naleznete letáky se slevami kamenných prodejen, dále slevové kupóny, kódy a slevy online prodejců a navíc díky Tipli.cz můžete získat až 33 % zaplacené částky zpět pro registrované zákazníky.

 • cashback portál, až 33 % zpět
 • seznam obchodů, které se program účastní
 • slevové kupóny, kódy a slevy
 • akční nabídka kamenných prodejen
 • rozdělení do kategorií: AliExpress a zahraniční, Ubytování a cestování, Móda a obuv, Parfémy a kosmetika, Lékárny, Elektro a PC, Domácnost a zahrada, Zvířata, Maminky a děti, Hobby a Sport

Seznam obchodů a se slevami a kupóny

Níže Vám přinášíme seznam nejoblíbenějších online prodejců, kteří pravidelně svým zákazníkům poskytují nejrůznější slevy a kupóny na objednávky.

ABOUT YOU

ABOUT YOU je online prodejce módy, módních doplňků a obuvi, který pravidelně benefituje své zákazníky akcemi, slevamí, kódy, kupóny, výprodeji a slevovými kupóny. About You je v České republice relativně nováčkem mezi online prodejci, na českém trhu působí od roku 2018.

Alza.cz

Oproti tomu prodejce Alza.cz je už na českém trhu zajetý prodejce, který si už svou klientelu získal. Alza.cz byla založena již v roce 1994. Jedná se o online obchod s elektronikou, který disponuje i svými kamennými prodejnami. I Alza.cz pravidelně benefituje a odměňuje své zákazníky, například dopravou zdarma nebo slevami na vybrané zboží.

ANSWEAR.cz

Prodejce ANSWEAR.cz působí na českém trhu od roku 2014. Jedná se o online obchod s módou, módními doplňky a obuví. V současnosti Answear.cz nabízí slevu 200 CZK na první nákup a mnoho dalších slev a výprodejů.

Bonami

Bonami je internetový prodejce moderních bytových doplňků do domácnosti a nábytku. V České republice působí od roku 2013 a za tu dobu si získali mnoho spokojených zákazníků. Své zákazníky odměňují pravidelnými slevami, akcemi a výprodeji.

Bonprix

Také Bonprix pravidelně odměňuje své zákazníky. Bonprix je online prodejcem dětského, dámského a mužského oblečení, módních a bytových doplňků a dalších textilních výrobků. Své zákazníky odměňuje prostřednictvím Klubu Bonprix, také za odběr newsletteru, pravidelně nechává dopravné zdarma a často naleznete kupóny, které Vám garantují několikaprocentní slevu na celý nákup.

CZC.cz

CZC.cz je český internetový obchod s počítači a elektronikou. V současnosti v nabídce naleznete více než 40 000 produktů. CZC.cz si velmi oblíbili slevové kódy a kupóny, proto doporučujeme, abyste si vždy zkontrolovali, jaké slevy nabízejí.

DATART

Datart patří mezi české a slovenské TOP internetové obchody se spotřební elektronikou. Slevy a výprodeje naleznete přímo na webových stránkách obchodu nebo na slevových portálech.

Mall.cz

Také pro Mall.cz jsou zákazníci na prvním místě, proto se je snaží pravidelně benefitovat. Mall.cz je český internetový obchod se zbožím, který nabízí více než 200 000 produktů, od bílé techniky, přes elektroniku, sportovní potřeby, hračky, až po mobily a počítače.

Notino

Notino je jedním z předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Na českém trhu působí od roku 2004. Notino své zákazníky benefituje nejrůznějšími akcemi, výprodeji, slevami a díky Tipli.cz také cashbackem ve výši 5 %.

Zalando

Zalando je evropská společnost, která obchoduje s módou, obuví a módními doplňky. Na českém trhu působí teprve od roku 2018, proto se snaží neustále získávat nové zákazníky. Například, pokud se přihlásíte k pravidelnému odběru newsletteru, obdržíte 10% slevu na další nákup.

Všechny tyto firmy, a mnoho dalších, pravidelně benefitují a odměňují své zákazníky. Před dokončením objednávky si proto zjistěte, zda nemůžete uplatnit jednu ze slev, akcí a dalších zvýhodnění, aby finální částka Vaší objednávky byla ještě nižší.