Přehledné srovnání slev a kupónů | VímVíc.cz

Přehledné srovnání slev a kupónů

Srovnejte si ty nejlepší slevy a kupóny a vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Nejlépe hodnocené slevy a kupóny – květen 2024

Další slevy a kupóny

Poskytovatel
Název akce
Platí do
 
Novaline.cz – sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč Více o kupónu »
Platí do 
13.07.2035
Benefit 
Sleva 100 Kč
Odhalit kupón 860
Máte rádi venkovský styl? V tom případě si jistě zamilujete eshop Novaline.cz, který je tímto stylem inspirován.
Novaline – sleva 5 % na celý sortiment dekorací i nábytku Více o kupónu »
Platí do 
06.07.2035
Benefit 
Sleva 5 %
Odhalit kupón 859
Máte rádi venkovský styl? V tom případě si jistě zamilujete eshop Novaline.cz, který je tímto stylem inspirován.
Novaline.cz – sleva 10 % platí na celý sortiment dekorací i nábytku Více o kupónu »
Platí do 
06.07.2035
Benefit 
Sleva 10 %
Odhalit kupón 858
Máte rádi venkovský styl? V tom případě si jistě zamilujete eshop Novaline.cz, který je tímto stylem inspirován.
KnihyKazda.cz – sleva 5 % na nákup Více o kupónu »
Platí do 
13.07.2035
Benefit 
Sleva 5 %
Odhalit kupón 9JY
Obohaťte svou knihovnu o nový přírůstek s 5% slevou.

Slevy a kupóny

Pokud nakupujete pravidelně na internetu, určitě jste již postřehli, že často můžete získat několikaprocentní slevu na nákup a to v případě, že splníte jednoduché podmínky. O jaké podmínky se jedná? Slevu, zvýhodnění uplatníte při první, druhé objednávce nebo při objednávce nad pevně stanovenou částku, to už je poté na každém prodejci, jak bude svého zákazníka benefitovat. Mnoho zákazníků na tyto slevy a kupóny cíleně čeká a až na základě jejich uplatnění objednávku realizují.

Proč využívat tyto slevy a kupóny?

Byli bychom sami proti sobě, kdybychom těchto výhod a odměn nevyužívali. Mnoho z online prodejců toto zvýhodnění/odměnění svých zákazníků opakují pravidelně. Zákazníci čekají, až obchod s akcí přijde a teprve poté si objednají zboží, o které mají zájem. Před dokončením objednávky pouze zadají slevový kód a sleva bude následně uplatněna. Vy poté zaplatíte již poníženou částku.

Slevy a akce naleznete na stránkách jednotlivých online obchodů, ale také na speciálních webových stránkách, které se specializují na shromažďování slevových kódů a kupónů nejrůznějších online prodejců.

Jak mohou prodejci své zákazníky benefitovat?

Prodejci mohou své zákazníky benefitovat procentuálně, pevně stanovenou částkou nebo například poštovným zdarma. Nejčastějším způsobem je výpočet procent, o která je snížena původní cena zboží. Zákazníci na slevy slyší, cíleně na ně čekají a tyto slevy mohou být jedním z faktorů, proč si vybrat určitého prodejce, když pomineme zkušenosti, recenze, kvalitu nebo dodací podmínky.

Jaké benefity internetové obchody nejčastěji používají?

Níže naleznete výčet nejvíce používaných slev a kuponů, které prodejci svým zákazníkům nabízejí. Vždy si detailně prostudujte obchodní podmínky daného prodejce a podmínky uplatnění slevy.

 • sleva v určité výši (20 CZK, 50 CZK, 100 CZK, 150 CZK či 200 CZK) při nákupu nad určitou částku, například pokud nakoupíte za 500 CZK a více, budete moct uplatnit slevu ve výši 50 CZK, podmínky si určuje každý prodejce sám, někdy je sleva uplatněna automaticky, jindy musíte zadat předem určený kód
 • několikaprocentní sleva při nákupu nad určitou částku, například pokud nakoupíte za 500 CZK a více, můžete uplatnit 5% slevu na celý nákup nebo pokud nakoupíte za 1 000 CZK a více, můžete uplatnit 10% slevu na celý nákup, atd.
 • doprava zdarma při nákupu nad určitou částku
 • kredity, které uplatníte jako slevu při další objednávce, například za každou zaplacenou stokorunu obdržíte 5 kreditů, při nákupu za 1 000 CZK tedy zákazník získá 50 kreditů, při dalším nákupu může být uplatněna sleva 50 CZK, 50 kreditů = 50 CZK
 • sleva na nákup v určité výši při registraci do zákaznického klubu nebo při odběru informačních e-mailů, většinou jednorázová sleva
 • několikaprocentní sleva, pokud jste členem zákaznického klubu obchodu
 • navrácení několika procent z celkové zaplacené částky, například 2 % nebo 5 % z každé objednávky zpět na Váš bankovní účet nebo na Vaše zákaznické konto

O těchto slevách se můžete dozvědět na stránkách internetového prodejce nebo existují speciální webové stránky s kupóny a slevami pohromadě od nejrůznějších prodejců na jednom místě. Jmenujme například Tipli, Slevové kódy nebo Picodi.

Tipli.cz

Tipli.cz je jednou ze stránek, která slučuje všechny informace a výhody na jednom místě. Na webových stránkách naleznete letáky se slevami kamenných prodejen, dále slevové kupóny, kódy a slevy online prodejců a navíc díky Tipli.cz můžete získat až 33 % zaplacené částky zpět pro registrované zákazníky.

 • cashback portál, až 33 % zpět
 • seznam obchodů, které se program účastní
 • slevové kupóny, kódy a slevy
 • akční nabídka kamenných prodejen
 • rozdělení do kategorií: AliExpress a zahraniční, Ubytování a cestování, Móda a obuv, Parfémy a kosmetika, Lékárny, Elektro a PC, Domácnost a zahrada, Zvířata, Maminky a děti, Hobby a Sport

Seznam obchodů a se slevami a kupóny

Níže Vám přinášíme seznam nejoblíbenějších online prodejců, kteří pravidelně svým zákazníkům poskytují nejrůznější slevy a kupóny na objednávky.

ABOUT YOU

ABOUT YOU je online prodejce módy, módních doplňků a obuvi, který pravidelně benefituje své zákazníky akcemi, slevamí, kódy, kupóny, výprodeji a slevovými kupóny. About You je v České republice relativně nováčkem mezi online prodejci, na českém trhu působí od roku 2018.

Alza.cz

Oproti tomu prodejce Alza.cz je už na českém trhu zajetý prodejce, který si už svou klientelu získal. Alza.cz byla založena již v roce 1994. Jedná se o online obchod s elektronikou, který disponuje i svými kamennými prodejnami. I Alza.cz pravidelně benefituje a odměňuje své zákazníky, například dopravou zdarma nebo slevami na vybrané zboží.

ANSWEAR.cz

Prodejce ANSWEAR.cz působí na českém trhu od roku 2014. Jedná se o online obchod s módou, módními doplňky a obuví. V současnosti Answear.cz nabízí slevu 200 CZK na první nákup a mnoho dalších slev a výprodejů.

Bonami

Bonami je internetový prodejce moderních bytových doplňků do domácnosti a nábytku. V České republice působí od roku 2013 a za tu dobu si získali mnoho spokojených zákazníků. Své zákazníky odměňují pravidelnými slevami, akcemi a výprodeji.

Bonprix

Také Bonprix pravidelně odměňuje své zákazníky. Bonprix je online prodejcem dětského, dámského a mužského oblečení, módních a bytových doplňků a dalších textilních výrobků. Své zákazníky odměňuje prostřednictvím Klubu Bonprix, také za odběr newsletteru, pravidelně nechává dopravné zdarma a často naleznete kupóny, které Vám garantují několikaprocentní slevu na celý nákup.

CZC.cz

CZC.cz je český internetový obchod s počítači a elektronikou. V současnosti v nabídce naleznete více než 40 000 produktů. CZC.cz si velmi oblíbili slevové kódy a kupóny, proto doporučujeme, abyste si vždy zkontrolovali, jaké slevy nabízejí.

DATART

Datart patří mezi české a slovenské TOP internetové obchody se spotřební elektronikou. Slevy a výprodeje naleznete přímo na webových stránkách obchodu nebo na slevových portálech.

Mall.cz

Také pro Mall.cz jsou zákazníci na prvním místě, proto se je snaží pravidelně benefitovat. Mall.cz je český internetový obchod se zbožím, který nabízí více než 200 000 produktů, od bílé techniky, přes elektroniku, sportovní potřeby, hračky, až po mobily a počítače.

Notino

Notino je jedním z předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Na českém trhu působí od roku 2004. Notino své zákazníky benefituje nejrůznějšími akcemi, výprodeji, slevami a díky Tipli.cz také cashbackem ve výši 5 %.

Zalando

Zalando je evropská společnost, která obchoduje s módou, obuví a módními doplňky. Na českém trhu působí teprve od roku 2018, proto se snaží neustále získávat nové zákazníky. Například, pokud se přihlásíte k pravidelnému odběru newsletteru, obdržíte 10% slevu na další nákup.

Všechny tyto firmy, a mnoho dalších, pravidelně benefitují a odměňují své zákazníky. Před dokončením objednávky si proto zjistěte, zda nemůžete uplatnit jednu ze slev, akcí a dalších zvýhodnění, aby finální částka Vaší objednávky byla ještě nižší.