Mironet slevové kupóny | VímVíc.cz

Mironet.cz slevy a slevové kupóny

Mironet.cz je jeden z největších prodejců elektroniky a informačních technologií v České republice. Mironet.cz se soustředí především na předprodejní a poprodejní zákaznický servis. Společnost preferuje individuální přístup k zákazníkům a snaží se o vyřešení každého problému, se kterým zákazník klientskou linku kontaktuje. Nákup zákazníkům navíc zpříjemní slevový kupón Mironet.cz, díky kterému mohou při nákupech ušetřit své peníze.

O obchodu Mironet.cz

Mironet.cz nenabízí zákazníkům pouze prodej produktů, ale i širokou nabídku doprovodných služeb. Společnost poskytuje servis mobilních telefonů, tabletů, počítačů, instalace pokladních systémů i pravidelnou údržbu. Zákazníci mohou využít i služby výjezdního týmu, který se postará o opravu či instalaci jakéhokoliv zařízení. 

Kromě e-shopu jsou společností provozovány i Mironet prodejny. V České republice se celkem nachází 20 prodejen a 7300 výdejních míst. Mironet prodejny se nachází například v Praze, Hradci Králové, Brně, Kyjově, Teplicích Liberci, Kladně, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Mariánských Lázních, Uherském Hradišti a dalších městech. 

Historie firmy

Společnost Mironet.cz působí v České republice pod současným názvem od roku 1996. Byla založena Milanem Kociánem a Robertem Novotným. V začátcích se nabídka obchodu soustředila především na počítače, telefony, notebooky a herní konzole. Později byl sortiment e-shopu rozšířen o domácí elektroniku, zahradní techniku, potřeby pro kutily a hračky. Mezi největší milníky během fungování firmy patří kauza sporu se společností Microsoft, která na nějaký čas pozastavila růst firmy.

Nabídka zboží Mironet.cz

Mironet e-shop nabízí široký výběr mobilů a tabletů, kromě toho také čtečky knih, chytré hodinky a další příslušenství. V nabídce Mironet cz. jsou notebooky, monitory, pokladní systémy, záložní zdroje UPS, servery, tiskárny, projektory, počítače, software, multimediální centra, grafické karty, operační paměti, skříně a zdroje, pevné disky, flash disky, procesory, paměťové karty a mechaniky. 

V nabídce je i příslušenství pro sítě, jako jsou routery, switche, síťové karty a adaptéry, modemy, kamerové systémy, repeatery, powerline, access pointy a další síťové příslušenství. Milovníci her najdou na Mironet e-shopu veškeré herní příslušenství včetně Xboxů, PlayStationů, her pro konzole, her pro počítače i Nintendo Switch. V sekci “Domácnost” zákazníci najdou žehličky na vlasy, fény, epilátory, váhy a další produkty péče o tělo, termosky, kávovary, varné konvice, žehličky, žehlící prkna, čističky vzduchu, klimatizace, dětské potřeby, domácí spotřebiče a mnoho dalších produktů.

Kromě toho je možné v sortimentu Mironet.cz najít i příslušenství k tiskárnám, osvětlení, kabely, sluchátka, počítačové myši, klávesnice, webkamery, paměťové karty, fotoaparáty a kamery, televize, navigace, reproduktory, mp3 přehrávače, hračky a kancelářskou techniku. Zákazníci také mohou na Mironet.cz pořídit potřeby pro kutily. V nabídce jsou bazény, zahradní technika, elektrické i ruční nářadí, pneumatické, aku a zahradní nářadí, prostředky na čištění a úklid, měřící přístroje, potřeby na zavlažování i produkty určené na sport a kemping.

Tip: Široký výběr bazénů a přislušenství nabízí obchod Marimex. Výhodný nákup zajistí Marimex slevové kupóny.

Jak ušetřit na Mironet.cz

Zákazníci mohou na Mironet.cz uplatnit různé slevy a akční nabídky. Stále ve větší míře je zákazníky využíván cashback a uplatňován slevový kupón Mironet.cz. Díky těmto možnostem mohou zákazníci na Mironet e-shopu ušetřit značné částky. Jednotlivé možnosti se dají vzájemně kombinovat, takže mohou zákazníci využít více slev současně.

Mironet cashback

Velmi oblíbeným způsobem, jak nakupovat levněji elektroniku a informační technologie, je uplatnění Mironet cashbacku. Jedná se o službu, která zákazníkům umožňuje šetřit peníze při nákupech v internetových obchodech. Díky cashbacku totiž zákazník získá část útraty na Mironet e-shopu zpět na účet. Pro uplatnění cashbacku je nutná registrace na cashbackovém portálu. Následně se zákazník skrze tento portál nechá přesměrovat na e-shop Mironet. Nákup v rámci cashbacku probíhá jako obvykle, za objednávku také zákazník nejprve zaplatí plnou cenu. Část utracené částky mu bude uhrazena zpětně na účet.

Cashbackový portál Tipli nabízí zákazníkům Mironet cashback 0,5 % z každého nákupu.

Jak získat slevový kód Mironet.cz

Slevový kód Mironet.cz je možné získat na těchto webových stránkách. Pro získání slevového kódu stačí navštívit sekci “Slevy” a vyhledat zde obchod Mironet.cz. Po rozkliknutí slevového profilu Mironet.cz je k dispozici přehled slev a kupónů, které je možné na Mironet e-shopu uplatnit. Ve slevovém profilu je také možné najít slevový kód Mironet.

Jak uplatnit slevový kupón Mironet.cz

Slevový kupón Mironet.cz lze uplatnit přímo v internetovém obchodu Mironet.cz během procesu objednávky. Po dokončení nákupu zákazník rozklikne nákupní košík, kde uvidí přehled vybraného zboží a celkovou kalkulaci nákupu. Pod přehledem zboží se nachází políčko “Využít slevový kupón”.

Jak uplatnit slevový kupón Mironet

Slevový kupón Mironet.cz stačí zkopírovat nebo opsat do políčka s výzvou “Vložte slevový kód” a následně potvrdit kliknutím na pole “Ověřit”. V případě, že je zadán aktuálně platný slevový kupón Mironet.cz, sleva se ihned automaticky odečte z celkové částky nákupu.

Aktuální slevy na Mironet.cz

V Mironet.cz pro své zákazníky pravidelně připravují nové slevové akce. Každý týden tak mohou zákazníci v rámci akčních nabídek pořídit nové produkty ze všech kategorií nabízených na e-shopu. Levněji je možné zboží zakoupit v rámci akce Mironet výprodej i díky akčním slevám na jednotlivé druhy produktů. Zákazníci by si také neměli nechat ujít Black Friday v Mironetu v rámci kterého je zboží nabízeno za zlomek ceny.

Mironet výprodej

Jednou ze stálých akcí, kterou e-shop pořádá, je Mironet výprodej. Do výprodeje jsou pravidelně zařazovány produkty ze všech dostupných kategorií. Se slevou tak mohou zákazníci pořídit jakékoliv produkty od různých značek. Levněji je také možné zakoupit zánovní i rozbalené zboží. Zánovní zboží může být kosmeticky poškozeno, jeho vady však nemají vliv na funkčnost produktů. Rozbalené zboží je zcela nové, bylo použito pouze na výstavu. Na e-shopu se nachází také bazar produktů a repasované výrobky.

Mironet sleva na chytré hodinky

Mironet sleva na chytré hodiny platí na produkty od značek Xiaomi, TicWatch, SAMSUNG, HUAWEI, SUUNTO, GARNI Q, Garmin, Fitbit, Apple, Amazfit a dalších. Nejlevnější produkty je možné pořídit již od 613 Kč, k dispozici jsou ale také luxusnější výrobky pro náročné zákazníky. Výběr hodinek na Mironet e-shopu je široký, zákazníci mohou vybírat z nabídky desítek produktů.

Mironet sleva na fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty včetně příslušenství mohou zákazníci pořídit díky slevám na Mironet.cz výrazně výhodněji. Tato Mironet sleva se vztahuje na analogové fotoaparáty, digitální kompakty, digitální kompakty s výměnným objektivem, digitální zrcadlovky, fotorámečky i optiku různých značek. V rámci akce je možné pořídit produkty až se 70% slevou.

Mironet sleva na mobilní telefony

Slevu na mobilní telefony je možné uplatnit na produkty značek HUAWEI, Prestigio, Alcatel, SAMSUNG, Nokia, LG, Xiaomi, Apple, Caterpillar, Lenovo, Sony, Aligator, Motorola a dalších. Nejlevnější telefony je možné pořídit již od 635 Kč, v nabídce jsou telefony dotykové, tlačítkové i vysoce odolné. Vyberou si zákazníci, kteří mají zájem o dražší a výkonnější zařízení i zájemci o levnější produkty.

Mironet výprodej notebooků

V rámci Mironet výprodeje je možné pořídit desítky notebooků za zvýhodněnou cenu. Sleva je poskytována na zánovní, rozbalené i nové notebooky. Na Mironet.cz je možné pořídit notebooky za cenu od 6 839 Kč. Zákazníci mohou objednávat produkty od značek HP, VisionBook, DELL, Lenovo, ASUS a mnoha dalších známých a prověřených výrobců.

Mironet sleva na sluchátka

Sluchátka, mikrofony, náhradní ušní nástavce, ušní pěnové polštářky, herní sluchátka, sluchátka s mikrofonem, špuntová i sportovní sluchátka, stolní mikrofony a další podobné příslušenství je možné pořídit výhodněji díky zajímavým slevám. Některé produkty jsou nabízeny i za méně než polovinu ceny. Nejlevnější sluchátka je možné objednat již za 48 Kč.

Black Friday Mironet

Akci Black Friday Mironet pořádá každoročně. Jedná se o celosvětový slevový svátek v rámci něhož tisíce kamenných obchodů i e-shopů zlevňují své zboží na nejnižší ceny v roce. Black Friday se koná pravidelně na konci listopadu a navzdory názvu akce netrvá pouze jediný den, ale obvykle po celý víkend. V rámci Black Friday Mironet zlevňuje většinu svých produktů často i na třetinu ceny. Množství zboží je však omezené, s nákupem se proto nevyplatí váhat.

Zaměření firmy

IT technologie Elektronika