Slevové kupóny Houseland.cz | VímVíc.cz

Houseland.cz slevy a slevové kupóny

Houseland.cz je e-shop se vším, co by zákazník mohl potřebovat při vybavování domu či bytu. Nabízí široký výběr nábytku, doplňků i dalšího vybavení pro koupelny, kuchyně i různé obytné prostory. Nákup na Houseland.cz si navíc zákazníci mohou zpříjemnit výhodnějšími cenami, které jim zajistí Houseland slevový kód.

Podobné slevové kupóny

O obchodu Houseland.cz

Houseland.cz funguje čistě jako internetový obchod. Zboží je dopravováno až k zákazníkovi domů, Houseland.cz nenabízí možnost vyzvednutí zboží na výdejním místě a nedisponuje žádnými pobočkami. Na e-shopu je nabízeno zboží mnoha značek, například FRANKE, GROHE, Scandi, LeViva, KERAMAG, Elita, DekorStyle, BERNSTEIN, Armelia Home, Alterna, Comforteo, GEBERIT a mnoha dalších.

Historie firmy

Houseland.cz je poměrně mladou firmou. Vznikla v roce 2017, ale velmi rychle se dostala do povědomí zákazníků jako spolehlivý prodejce nábytku a dalšího bytového vybavení. Houseland.cz chce pro své zákazníky zajistit ty nejzajímavější a nejkvalitnější produkty, proto spolupracují i se zahraničními dodavateli. Zároveň se Houseland.cz snaží poskytnout zákazníkům co nejnižší ceny a upevňuje tak svou pozici na trhu.

Nabídka zboží

V sekci “Nábytek” je možné najít židle, stoly a stolky, úložné prostory, skříně, postele, matrace, jídelní sety, sedací soupravy, křesla, předsíňový nábytek i obývací stěny. V kategorii “Koupelna” mohou zákazníci pořídit sprchy a příslušenství, umyvadla, toalety, bidety, vany, koupelnový nábytek, baterie a další vybavení. Ve vybavení kuchyní je možné najít kuchyňské baterie, odpadkové koše, kuchyňské dřezy, poličky, organizéry, nádobí a jiné náčiní.

Houseland.cz také nabízí vybavení na zahrady. Sortiment obsahuje zahradní nábytek, nářadí, zahradní zástěny, květináče, truhlíky, sadbovače, květinové stojany, rozprašovače, konvičky, popelnice, sudy na vodu, trampolíny, poštovní schránky a venkovní popelníky. V nabídce je také textilní vybavení pro domy a byty, jako jsou koberce, přikrývky, deky, polštáře, povlečení, přehozy, prostěradla, ubrusy, závěsy, záclony, ručníky a utěrky.

Sekce dětského zboží obsahuje odrážedla, hračky, ohrádky, jídelní židličky, kojenecká lehátka i dětské postýlky. Dále je možné na Houseland.cz pořídit bytové dekorace, jako jsou svíčky, svícny, nástěnné hodiny, obrázky, nástěnné dekorace, fotorámečky a tabule. Houseland.cz také nabízí výběr produktů osvětlení, hlavně pak nástěnné a stolní lampy, stropní svítidla a žárovky. V neposlední řadě nabízí Houseland.cz výběr sportovního vybavení.

Jak ušetřit na Houseland.cz

Internetový obchod Houseland.cz nabízí svým zákazníkům několik možností, jak při nákupech ušetřit. Velmi oblíbený je například Houseland cashback, zákazníci ale také často uplatňují Houseland slevové kupóny. Jednotlivé slevy se mezi sebou navíc dají kombinovat, čímž je možné docílit vyšší slevy a ušetřit tak více peněz. Kromě toho je možné využít i aktuální slevové akce, které jsou na Houseland.cz pravidelně připravovány.

Houseland cashback

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak při nákupu na Houseland.cz ušetřit, je využít službu Houseland cashback. Služba cashback umožňuje jejím uživatelům získat zpět část peněz utracených v internetových obchodech. Pro uplatnění cashbacku je nutná registrace na cashbackovém portálu. Poté, co se zákazník zaregistruje, provede nákup na e-shopu jako obvykle. Za objednávku nejprve zaplatí plnou částku. Cashback funguje zpětně, část útraty bude proto zákazníkovi vyplacena zpět na účet během několika minut či hodin.

Například cashbackový portál Tipli nabízí na Houseland cashback 2 % zpět z každého nákupu.

Jak získat slevový kupón Houseland.cz

Slevový kupón Houseland.cz je k nalezení na tomto webovém portálu. Stačí si v sekci “Slevy” najít slevový profil obchodu Houseland.cz. Ve slevovém profilu jsou k dispozici veškeré slevové akce probíhající na e-shopu Houseland.cz a zákazník zde najde i slevový kupón Houseland.cz. Hledání si lze usnadnit vepsáním názvu obchodu do políčka s lupou, které se nachází v horní části webové stránky. Kromě akčních nabídek Houseland.cz zde zákazníci mohou najít srovnání slev a kupónů dalších internetových obchodů.

Jak uplatnit Houseland slevový kód

Houseland slevový kód je možné uplatnit přímo na e-shopu Houseland.cz během procesu objednávky. Po rozkliknutí nákupního košíku se zákazníkovi zobrazí přehled jím vybraného zboží. Pod tímto přehledem se nachází tlačítko “Použít slevový kupón”.

Jak uplatnit Houseland slevový kód

Na toto tlačítko je nutné kliknout, aby se rozbalilo políčko s výzvou “Zadejte slevový kód”. Houseland slevový kód pak stačí vepsat nebo zkopírovat do tohoto políčka a akci potvrdit tlačítkem “Uplatnit kupón”.

Jak uplatnit Houseland slevový kód

Je-li zadán platný Houseland slevový kód, sleva je ihned automaticky odečtena od celkové částky nákupu.

Aktuální slevy na Houseland.cz

Houseland.cz připravuje pro své zákazníky pravidelně nové slevové akce a výhodné nabídky. Zlevňováno je zboží ze všech kategorií napříč celým sortimentem Houseland.cz. Levněji je možné zakoupit zlevněné a výprodejové zboží, zákazníky je oblíbená i akce doprava zdarma, díky které ušetří 100 Kč a více na dopravném.

Houseland doprava zdarma

Houseland doprava zdarma je poskytována všem zákazníkům. Akce je podmíněna pouze minimální hodnotou objednávky, která pro uplatnění slevy musí překročit 2 500 Kč. K uplatnění slevy pak není potřeba Houseland slevový kód, k odečtení dopravného dochází automaticky před zaplacením objednávky. Standardní cena dopravy je 100 Kč, v případě dopravy prostřednictvím České pošty 110 Kč.

Houseland sleva na vybavení koupelen

Houseland.cz nabízí široký výběr vybavení koupelen a koupelnových doplňků. Díky akční nabídce je navíc tyto produkty možné zakoupit výrazně levněji. Výhodněji mohou zákazníci pořídit keramická umyvadla, bidety, sprchové kouty, sprchové dveře, hlavice a sety, umyvadlové baterie, závěsné WC mísy, vany, keramické podstavce, prádelní koše, vanové baterie, bidetové baterie, sprchové kabiny a další zboží.

Houseland výprodej zboží

Velkou příležitostí, jak nakoupit vybavení domu či bytu nebo dekorace za výhodnější ceny, je pro zákazníky Houseland výprodej. V rámci výprodeje jsou zlevňovány produkty internetového obchodu Houseland.cz napříč celým sortimentem. Díky tomu mohou zákazníci pořídit levněji vybavení koupelen i kuchyní, zahradní nábytek, koberce a textilní zboží, osvětlení i dekorace různých značek.

Houseland sleva na bytový textil a dekorace

Se slevou je na e-shopu Houseland.cz možné pořídit také nejrůznější bytový textil a dekorace, včetně produktů osvětlení. Zlevněné jsou kusové koberce, okrasné lustry, stropní svítidla, dekorační stolky, květináče, truhlíky, deky, obaly na květináče, misky pod truhlíky, prostěradla, povlečení, ručníky, povlaky na polštáře, dětské koberce, nástěnné hodiny a další produkty.