Houseland.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Sconto nábytek se spoustou kategorií

Houseland.cz

Houseland.cz je mladá firma specializující se na prodej nábytku, bytových dekorací a dalšího vybavení pro byt a dům. Internetový obchod Houseland.cz nabízí široký výběr produktů známých značek, proto si jej během jeho krátkého fungování oblíbilo mnoho zákazníků. Práce v Houseland.cz je velmi různorodá, je možné se uplatnit při správě e-shopu i ve skladech.

Hodnocení Houseland.cz

Přidat hodnocení

Historie firmy

Houseland.cz je velmi mladá společnost s krátkou historií, vznikla teprve v roce 2017. I za tak krátkou dobu si však stihla vytvořit široké portfolio dodavatelů i zákazníků a neustále se rozšiřuje. S rozvojem firmy souvisí právě i potřeba nových zaměstnanců. Firma Houseland.cz začala spolupráci s řadou zahraničních dodavatelů, je tedy potřeba zajistit také komunikaci se zahraničními trhy, což je právě na zaměstnancích Houseland.cz.

Nabídka produktů Houseland.cz

Houseland.cz nabízí široký výběr vybavení koupelen, kuchyní i dalších obytných místností včetně zahrady. V nabídce je bytový textil, nábytek osvětlení i dekorace. Kromě toho Houseland.cz nabízí i výběr produktů pro děti, jako jsou odrážedla, dětské postýlky, ohrádky, jídelní židličky, kojenecká lehátka i hračky. Do domu či bytu si mohou zákazníci Houseland.cz pořídit také sportovní vybavení.

Houseland kariéra

Volná místa Houseland.cz nabízí na různé pozice, záleží na tom, jak by se zájemce o práci rád uplatnil. Práce v Houseland.cz zahrnuje administrativní činnosti, jako je správa objednávek, správa e-shopu, psaní internetového blogu, vedení účetnictví, komunikace s dodavateli a mnoho dalších. Kromě toho je možné se uplatnit i ve skladu Houseland.cz, kde se mohou zájemci o manuální práci ucházet například o pozici skladníka a zajišťovat hladký průběh expedice objednávek.

Houseland kontakt

Zájemci mohou společnost Houseland.cz kontaktovat na telefonní lince 555 333 235, která je k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin. Dále je možné Houseland.cz kontaktovat prostřednictvím e-mailu, a to na adrese info@houseland.cz. Více informací o firmě se zájemci o práci mohou dozvědět na webových stránkách www.houseland.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Frýdecká 2037/78, 73701 Český Těšín

Velikost firmy:

10 zaměstnanců

IČ:

06532861

Založení / Zapsání do OR*:

18. 10. 2017

Právní forma:

s.r.o.