SIKO slevové kupóny | VímVíc.cz

SIKO KOUPELNY slevy a slevové kupóny

SIKO je největším prodejcem vybavení koupelen na českém trhu. Kromě koupelnového zboží se SIKO zaměřuje i na kuchyně, obklady, dlažby a dveře.  Z malého rodinného podniku se během krátké doby stal lídr českého, a dnes i slovenského trhu. SIKO si zákazníky udržuje širokou nabídkou zboží i doprovodných služeb za výhodné ceny. Na nákup v SIKO je také možné uplatnit slevové kupóny, díky kterým zákazníci ušetří značné částky.

Podobné slevové kupóny

O obchodu SIKO

SIKO nabízí zákazníkům nejen výběr z mnoha kvalitních kusů zboží, ale také doprovodné služby, které zákazníkům zpříjemní nákup. V SIKO si zákazníci mohou nechat vyrobit kuchyň či koupelnu na míru. Stačí pracovníkům SIKO sdělit své požadavky a ti vypracují grafický návrh. Následně SIKO zajistí i řemeslníky a celou realizaci dotáhne od začátku až do konce.

Kromě e-shopu také fungují SIKO prodejny, kterých se po celé České republice nachází celkem 38, na Slovensku má společnost SIKO 13 prodejen. SIKO prodejny se nachází například v Praze, Plzni, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Liberci, Ostravě, Humpolci, Brně, Olomouci, Zlíně, Uherském brodě, Třinci, Táboře nebo Českých Budějovicích.

Historie firmy

Historie firmy SIKO se píše od roku 1991, kdy se její zakladatelka Jaroslava Valová rozhodla, že začne s podnikáním. Původním záměrem byl prodej stavebních izolací, keramiky a obkladů. Z počátečních písmen těchto slov také vznikl název společnosti. V začátcích měla firma SIKO pouze jeden malý obchůdek, ten si však zákazníci velmi rychle oblíbili a postupně docházelo k rozšiřování společnosti. V roce 2010 pak začala výstavbou první prodejny v Bratislavě expanze na Slovenský trh.

Nabídka zboží

Nabídka SIKO e-shopu je velmi rozmanitá. V sekci koupelen je pro zákazníky připraven široký výběr sprch, zrcadel, koupelnového osvětlení, koupelnového nábytku, van, toalet, umyvadel, bidetů, sanitární keramiky, koupelnového vytápění, bojlerů, elektrických sušáků na ručníky, podlahového vytápění, sifonů a armatur i vodovodních baterií. 

Mezi vybavením pro kuchyně mohou zákazníci najít kuchyně v demontu, kuchyňské skříňky i smontované kuchyně, pracovní desky, obklady a dlažby do kuchyní, dřezy, baterie, odpadkové koše, osvětlení do kuchyně, vestavné trouby, varné desky, mikrovlnné trouby, digestoře, myčky nádobí, lednice, mrazáky a další zboží. Kromě toho je na SIKO e-shopu možné vybírat ze široké nabídky obkladů, dlažeb a dveří včetně příslušenství.

Jak ušetřit na SIKO.cz

Zákazníci mohou během nákupů na SIKO.cz ušetřit hned několika způsoby. Velmi oblíbeným se v poslední době stal cashback, díky kterému se zákazníkovi vrátí zpět část peněz utracených na SIKO e-shopu. Zákazníci mohou využít i pravidelné či časově omezené slevové akce připravované na různé druhy zboží. Pro dosažení větší slevy je také možné mezi sebou některé akce kombinovat.

SIKO cashback

SIKO cashback je služba, která umožňuje zákazníkovi nakoupit na SIKO e-shopu s tím, že je mu část útraty vrácena zpět na účet. Pro využití služby je nutné se zaregistrovat na cashbackovém portálu a na SIKO e-shop se poté nechat přesměrovat z tohoto portálu. Nákup v internetovém obchodu probíhá jako obvykle, zákazník si vybere zboží a přidá je do nákupního košíku. Následně objednávku zaplatí prostřednictvím internetové platby. Za nákup zákazník nejprve zaplatí plnou částku, cashback funguje zpětně, proto je mu část útraty vyplacena na účet během několika minut, maximálně hodin.

Cashbackový portál Tipli například nabízí na SIKO cashback 2,5 % zpět z každého nákupu.

Jak získat SIKO slevový kód

SIKO slevový kód je možné najít na tomto webovém portálu. Pro získání slevového kódu si stačí najít SIKO e-shop v sekci “Slevy”, kde se nachází seznam obchodů. Hledání si zákazník může usnadnit vepsáním názvu obchodu do políčka s lupou, které je k nalezení v horní části webové stránky. Jakmile zákazník rozklikne slevový profil SIKO, uvidí přehledné srovnání slev a kupónů. Kromě toho je zde k nalezení i SIKO slevový kód.

Jak uplatnit SIKO slevový kupón

Ve slevovém profilu SIKO je k dispozici seznam aktuálních slev a akčních nabídek. Jednotlivé slevové kupóny je možné uplatnit na různé druhy zboží či kategorie zboží. Jsou v podobě procentních slev, slevy konkrétní částky z ceny nebo i dárku k nákupu zdarma. Pro uplatnění stačí kliknout na vybranou slevu a nechat se přesměrovat na web s produkty, na které SIKO sleva platí. SIKO slevový kupón může mít podobu slevy z celkové částky objednávky nebo je určený pro jednu konkrétní slevovou akci. Zákazník si tak může najít SIKO slevový kupón přímo na zboží, které má v plánu nakoupit.

Aktuální slevy na SIKO.cz

Internetový obchod SIKO připravuje svým zákazníkům neustále nové možnosti, jak při nákupech ušetřit. Každý týden mohou zákazníci SIKO najít na SIKO e-shopu nové slevy na produkty napříč celým sortimentem. Kromě toho SIKO pořádá i zajímavé slevové akce na poskytované služby, jako jsou montáže kuchyní nebo zpracování grafických návrhů koupelen a kuchyní.

SIKO kuchyně s montáží zdarma

SIKO kuchyně jsou velmi žádanými produkty. Společnost SIKO je navíc schopna zajistit nejen prodej kuchyní, ale také dopravu až k zákazníkovi domů a veškeré montážní i řemeslnické práce. Internetový obchod SIKO pro zákazníky připravil zajímavou akci, kdy při koupi kuchyně v hodnotě vyšší než 80 000, zajistí zákazníkovi montáž zakoupené kuchyně zcela zdarma.

SIKO doprava zdarma

SIKO doprava zdarma je stálá akce určená všem zákazníkům SIKO e-shopu. Jedinou podmínkou pro získání slevy je splnění minimální hodnoty objednávky. Zákazník, který chce uplatnit slevu, musí na e-shopu nakoupit v hodnotě vyšší než 5 000 Kč. Pro uplatnění slevy není potřeba SIKO slevový kód, při nákupu nad 5 000 Kč je sleva automaticky odečtena z celkové částky před potvrzením objednávky.

SIKO výprodej zboží

SIKO výprodej zboží zahrnuje produkty SIKO napříč celým sortimentem. Ve výprodeji je možné levněji pořídit dveře, zrcadla, osvětlení, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, dřezy, kuchyňské skříňky, radiátory, kuchyňské spotřebiče, toalety a bidety, ručníky, osušky, utěrky, vany, sprchové kouty, vaničky, obklady, dlažby, dřezové baterie i sprchy a sprchové systémy.

SIKO sleva na obklady a dlažby

SIKO sleva na obklady a dlažby platí na desítky produktů od značek AB, Azulejo, Ceramika Color, Cir, Del Conca, DOOM a Ege. V nabídce jsou dlažby, obklady, listely, mozaiky i dekory různých barev a designů. Zákazník si v případě potřeby může produkty vyfiltrovat podle cenové hranice, případně si zboží seřadit od nejlevnějšího, chce-li výrazně ušetřit.

SIKO sleva na koupelnové doplňky

SIKO koupelny jsou velmi vyhledávaným produktem. Kromě samotných koupelen ale SIKO nabízí i koupelnové vybavení a široký výběr doplňků. V nabídce mohou zákazníci najít Wc štětky, dávkovače mýdla, držáky kartáčků a ručníků, mýdlenky, elektrické i ruční dávkovače mýdla, držáky skleniček, madla a další zboží. SIKO nabízí koupelnové doplňky od značek Grohe, Hansgrohe, Bemeta, Decor Walther, Frank, Ideal Standard a Inda.

SIKO sleva na doplňkový nábytek, zrcadla a osvětlení

SIKO sleva se vztahuje také na produkty doplňkového nábytku do kuchyní a koupelen, zrcadla a osvětlení. Výhodněji tak mohou zákazníci z vybavení SIKO koupelny pořídit koupelnové skříňky, desky pod umyvadla, taburety, zrcadla s LED osvětlením, klasická zrcadla, bodová svítidla, a další druhy zboží od značek Amirro, Eglo, Ideal Standard, Jika, Keramag, Kolo nebo Laufen.

Tip: Kuchyňský nábytek za výhodné ceny je také v nabídce e-shopu IKEA. Stačí na nákup uplatnit IKEA slevové kupóny.

SIKO Black Friday

SIKO Black Friday představuje pro zákazníky jedinečnou příležitost, jak v obchodech i na SIKO e-shopu nakoupit zboží za výhodnější ceny. Black Friday je celosvětově pořádaná slevová akce, do které se zapojují kamenné prodejny i internetové obchody tisíců prodejců. Koná se každoročně ve stejný čas – na konci listopadu a slevy trvají většinou po celý víkend. V SIKO Black Friday představuje pro zákazníky příležitost, jak nakoupit zboží nejlevněji v roce, často za zlomek ceny.