Slevové kupóny DOBROVSKÝ s.r.o. | Duben 2024 | VímVíc.cz

DOBROVSKÝ s.r.o. slevy a slevové kupóny

Společnost Knihy Dobrovský je jedním největších prodejců knih na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí široký výběr nejrůznějších knižních titulů, a to jak v papírové, tak elektronické podobě. Kromě toho můžete v tomto obchodu pořídit hry a papírnické potřeby.

Na sortiment Knihy Dobrovský můžete použít slevový kupón a snížit tak cenu své objednávky. Na e-shop Knihy Dobrovský také můžete využít cashback a získat část utracené částky zpět. V Knihách Dobrovský také pro své zákazníky připravují velké množství akčních nabídek.

 

O Obchodu Knihy Dobrovský

Knihy Dobrovský nejsou na trhu žádným nováčkem. Firma má dlouholetou tradici, navíc se jedná o rodinný podnik. Společnost si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu. Každému zákazníkovi je k dispozici poradce, aby mu pomohl rychle najít přesně to, co hledá. E-shop Knihy Dobrovský navíc obsahuje blog, kde si můžete přečíst užitečné recenze na velké množství knižních titulů nabízených na webu.

V současné době má firma Knihy Dobrovský více než 30 knihkupectví po celé České republice. Prodejny Knihy Dobrovský najdete v Praze, Ostravě, Brně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Chebu, Hradci Králové, Karviné, Kolíně, Mostě, Opavě, Olomouci, Pardubicích, Plzni Teplicích, Tachově a Ústí nad Labem.

Historie firmy

Knihy Dobrovský je firma s dlouhou rodinnou tradicí. Společnost začala fungovat v roce 1990 jako malý krámek na pražském Pankráci. Jelikož v té době nedisponovala žádnými sklady, knihy byly skladovány v různých krabicích, ve sklepech i bytech zakladatelů. V krámku byl pouze malý prodejní stolek. První plně vybavená prodejna byla zřízena v Modřanech a od té doby se Knihy Dobrovský stali jedním z největších prodejců knih u nás.

Nabídka zboží Knihy Dobrovský

V nabídce e-shopu Knihy Dobrovský najdete široký výběr papírových knih, audioknih i elektronických knih od stovek autorů. E-shop nabízí literární díla české i světové beletrie, sci-fi a fantasy, komiksy, naučnou literaturu, cestovatelskou literaturu, cizojazyčné tituly, knihy zabývající se sportem, medicínou a zdravím, romány pro ženy, odbornou literaturu, učebnice a mnoho dalších zajímavých knih. Díky přehlednému filtrování a možnosti vybírat mezi top tituly v nabídce máte možnost pořídit přesně to, co hledáte.

Kromě knih můžete na e-shopu zakoupit také hry, a to nejen deskové, ale i PC hry, stavebnice, puzzle, domino, hlavolamy, společenské hry pro malé děti i dospělé, hry pro jednoho a více hráčů i kreativní sady. Pořídit můžete také plyšové hračky, klíčenky, přívěsky na klíče, fidget spinnery a další zboží. 

Na Knihy Dobrovský e-shopu také najdete sekci papírnictví. Vybírat můžete z nabídky pastelek, kalendářů a diářů, zápisníků, magnetů, fotoalb, výtvarných potřeb, školních potřeb, kalkulaček, penálů, desek na učivo, obalů na sešity, kancelářských potřeb a dalšího papírnického zboží.

V kategorii “Dárky” najdete vše, čím můžete potěšit své blízké nebo udělat radost sami sobě. Kromě známých knižních titulů zde můžete narazit na stírací mapy, dárkové hrnky, látkové tašky, magnetické záložky, vonné svíčky a vosky, klíčenky, filmové suvenýry, manikúry, polštáře a další zboží.

Jak ušetřit v Knihy Dobrovský?

Knihy Dobrovský nabízí svým zákazníkům opravdu pestrou nabídku slevových akcí a mnoho příležitostí, jak při nákupu na jejich e-shopu ušetřit. Velké výhody můžete získat, pokud se stanete členem klubu Knihy Dobrovský. Pro věrné zákazníky jsou připravovány speciální slevové akce. Slevy na zboží Knihy Dobrovský také můžete uplatnit, pokud jste držitelem studentské, seniorské nebo jiné slevové karty. V neposlední řadě také můžete snížit cenu nakoupeného zboží použitím slevového kupónu nebo získat část utracených peněz zpět prostřednictvím cashbacku.

Klub Knihy Dobrovský

Pro členy klubu Knihy Dobrovský jsou připravovány výhodné akční nabídky a slevy na celý sortiment zboží. Na váš klubový účet budou připisovány body za každý nákup uskutečněný na prodejně i e-shopu. Tyto body pak můžete vyměnit za zajímavé poukázky na zboží Knihy Dobrovský. Členové klubu také získávají přístup k exkluzivním slevovým akcím.

Nasbírané body mají platnost dva roky, takže se nemusíte bát, že byste o ně brzy přišli. K narozeninám a svátku vám Knihy Dobrovský věnují dárkový poukaz na zboží. Každý měsíc navíc jako člen klubu získáte e-knihu zdarma. Registrace do klubu je zcela zdarma a je možné ji provést na webu www.knihydobrovsky.cz nebo vám poradí zaměstnanci kamenné prodejny Knihy Dobrovský.

Sleva na Knihy Dobrovský pro držitele karet ISIC

Pokud jste majitelem karty ISIC, IYTC, ITIC nebo ALIVE, obdržíte při nákupu v Knihy Dobrovský 10% slevu na nákup veškerého sortimentu obchodu. Se slevou můžete pořídit nejen papírové knihy, e-knihy a audioknihy, ale i hry, výrobky z kategorie Papírnictví, dárkové předměty i učebnice. Studenti tak mohou při nákupu v Knihy Dobrovský ušetřit značné částky.

Sleva na Knihy Dobrovský pro držitele karet Sphere

Držitelé Sphere karet mají jedinečnou možnost získat v Knihy Dobrovský slevy na své nákupy. Pokud jste držitelem Sphere karty, automaticky získáváte 10% slevu na sortiment obchodu. Jestliže vlastníte kartu Sphere VIP, získáte dokonce 15% slevu na zboží Knihy Dobrovský. Pozor, sleva se vztahuje na celý sortiment kromě učebnic.

Sleva na Knihy Dobrovský pro držitele Senior Pas

Senior Pas je speciální slevová karta určená seniorům. Na základě předložení této karty jsou jejím držitelům poskytovány slevy v různých kamenných i internetových obchodech. Knihy Dobrovský poskytují držitelům karty Senior Pas speciální slevu 10 % na téměř všechno zboží ze sortimentu obchodu. Slevu na Senior Pas není možné uplatnit na nákup učebnic a dárkových poukazů. Kromě těchto položek získáte jako držitel Senior Pasu slevu na vše z Knihy Dobrovský.

Sleva na Knihy Dobrovský pro držitele Carte

Carte je věrnostní program, který svým členům umožňuje získat až 30% slevy na nákup v nejrůznějších obchodech. Jakožto držitel Carte můžete slevy uplatnit na více než 5000 místech po celé České republice a na Slovensku. V Knihy Dobrovský si pro držitele Carte připravili exkluzivní 10% slevu na celý sortiment e-shopu kromě učebnic.

Cashback na Knihy Dobrovský

Cashback je skvělá příležitost, jak ušetřit při nákupech v internetovém obchodu část z utracené sumy peněz. Pro získání cashbacku je nutné se zaregistrovat na jednom z cashbackových portálů. Po registraci proveďte nákup na vybraném e-shopu tak, jako obvykle. Za objednávku také nejprve zaplatíte plnou cenu. Cashback funguje tak, že je vám část utracených peněz vrácena zpětně. 

Portál Tipli nabízí cashback na Knihy Dobrovský až 10 % z každého nákupu zpět.

Jak získat Knihy Dobrovský slevový kód?

Knihy Dobrovský slevový kupón najdete na tomto portálu. Tento web pro vás připravuje vždy aktuální přehled slevových akcí na nejrůznějších e-shopech a platné slevové kupóny. Najděte si internetový obchod, kde máte v plánu nakoupit. Hledání si usnadníte vepsáním názvu e-shopu do políčka s lupou. Po rozkliknutí se vám zobrazí přehled aktuálních slev pro daný internetový obchod.

Jak uplatnit v Knihy Dobrovský slevový kupón?

Proveďte na e-shopu Knihy Dobrovský nákup jako obvykle. Až budete mít veškeré zboží vybrané, rozklikněte nákupní košík. Uvidíte přehled vámi vybraného zboží a pod ním zaškrtávací políčko s názvem “Mám slevový poukaz”.

Knihy dobrovský slevový kupon1

Po zaškrtnutí tohoto políčka se vám rozbalí pole, kam vepíšete slevový kód. Akci potvrdíte kliknutím na tlačítko “Použít slevový kód”. Pokud jste zadali platný slevový kód, sleva se vám odečte z celkové částky nákupu.

Knihy dobrovský slevový kupon2

Před vložením kódu se ujistěte, že je platný na zboží, které nakupujete a zda vašemu kódu již nevypršela doba platnosti.

Aktuální slevy na Knihy Dobrovský

Knihy Dobrovský pro zákazníky připravují slevové akce, při kterých mohou ušetřit značné částky. Některé ze slevových akcí na e-shopu jsou pořádány pravidelně, jako Black Friday, Dny Marianne, Nákupy Ona Dnes a Knížkodej. Dále jsou zákazníkům poskytovány zajímavé slevy na zboží. Při nákupu v Knihy Dobrovský můžete ušetřit až 90 %.

Knížkodej – 1+4 zdarma

Knížkodej je slevová akce, kterou obchod Knihy Dobrovský pořádá už po několikáté. V rámci této akce můžete v Knihy Dobrovský nakoupit jednu knihu a k tomu čtyři další tituly dostat zdarma. Přesný datum konání akce je vždy oznámen předem na webových stránkách Knihy Dobrovský. Obchod Knihy Dobrovský neustále rozšiřuje sortiment knih, ze kterých je možné během této akce vybírat. V rámci nabídky můžete pořídit thrillery, seberozvojovou literaturu, cestovatelské knihy, komedie i romány.

Knihy ve slevě — až 90 % na vybrané knižní tituly

o 90 % levněji pořídíte na e-shopu Knihy Dobrovský desítky knižních titulů. Knihy ve slevě si na knihydobrovsky.cz pro snazší výběr můžete seřadit podle jejich hodnocení, prodejnosti, data vydání i ceny. Každá kniha obsahuje podrobný popis děje a dozvíte se i základní informace o jejím autorovi, proto máte velkou šanci vybrat tu správnou knihu přesně podle vašich představ.

Vybrané knihy již od 49 Kč

Vybrané knižní tituly pořídíte na e-shopu Knihy Dobrovský za cenu 49 Kč. Ve výběru najdete knihy českých i světových autorů. Tyto výrazné slevy najdete na webu Knihy Dobrovský pod titulem “DOBRO.BLEŠÁK”. Se slevou můžete pořídit detektivky, romány pro ženy a dívky, sci-fi a fantasy knihy, dobrodružné příběhy, odborné knihy a encyklopedie, knihy pro děti, životopisy a další žánry.

Světová beletrie se slevou až 10 %

Knihy Dobrovský pro čtenáře zlevňují známé knižní tituly světové beletrie. Až 10 % z původní ceny knihy můžete ušetřit při koupi knih autorů, jako je J. K. Rowlingová, Julese Verne, Jojo Moyes, Stephen King, George R. R. Martin, Peter May, Mary Kubica, Julia Heaberlin, Fredrik Backman, Diana Gabaldon a mnoho dalších. Vyzkoušet za zvýhodněné ceny můžete také knihy méně známých autorů.

Black Friday na Knihy Dobrovský

Black Friday je slevová mánie, která se koná každý rok na konci měsíce listopadu. V rámci této akce můžete pořídit zboží mnoha kamenných prodejen i internetových obchodů za zvýhodněné ceny. Black Friday na Knihy Dobrovský znamená výprodej knih za nejnižší ceny v roce. Téměř na vše v Knihy Dobrovský se během Black Friday vztahuje 20% sleva. Na vybrané knihy jsou pak poskytovány slevy až 90 %. Black Friday se v Knihy Dobrovský koná většinou po dobu jednoho až dvou dnů.

Dny Marianne v Knihy Dobrovský

Dny Marianne je slevová akce pořádaná časopisem Marianne. Koná se každý rok v období podzimu, nejčastěji v září. V rámci této akce můžete pořídit zboží v kamenných obchodech i e-shopech výrazně levněji než jindy v roce. Pro uplatnění slevy je nutné získat slevový kupón, který najdete ve speciálním vydání časopisu Marianne. Tento slevový kupón pak uplatníte na nákup v Knihy Dobrovský.

Nákupy Ona Dnes v Knihy Dobrovský

V rámci akce Nákupy Ona Dnes můžete získat slevy do mnoha obchodů, jak internetových, tak kamenných prodejen. Tato slevová akce se koná každý rok a zapojuje se do ní kromě velkého množství dalších prodejců také obchod Knihy Dobrovský. V rámci akce můžete získat až 25 % slevu na téměř celý sortiment.

Zaměření firmy

Knihkupectví