Notino - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupujte drogerii extra výhodně!

Notino

Notino je jeden z předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Pro firmu je nejdůležitější dlouhodobá spokojenost zákazníků, proto se řadí na první příčky největších parfumerií v Evropě. Celosvětově má Notino přes 1 500 spokojených zaměstnanců.

Hodnocení Notino

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Priserne chování skolitelu, nesmyslný system pickingu

před 5 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Život v poklusu.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Skladník - Rajhrad
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Žádná - ze začátku na pohovoru Vám naslibují zlaté doly a hory.

Negativa firmy:

Každý školitel školí jinak, jeden řekl jednu informaci, druhá po vás začala doslova řvát, že se to dělá špatně. Mají tam zmatek. Dále nezastání supervizorů, šikana od zaměstnanců, sprosté urážení a nikdo se vás nezastane.

před 9 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firemní autobus, pití na pracovišti. Plánování směn ( pokud vás nebuzerují každý den SMSkou),

Negativa firmy:

Pracoval jsem v Notinu na sladě v Rajhradě jeden měsíc a bohatě to stačí už nikdy víc. Nelibí se mi přístup firmy. myslím si že si firma neváží zaměstnanců proto každý den tam nastupují tak 5-6 lidí doslova továrna na nové zaměstnance. Pracoval jsem na Pickingu. Třetí den když jsem se tam učil byla za mnou školitelka že mám moc malou normu že mám hodně přidat. Nemohu jen tak jet rychle a dát to na pás protože to mě zas seřvou na kvalitě že to není poskládané tak jak má (už se stalo), sami neví co chcou. Možná by to chtělo aby vedení si zkusilo aspoň na 3 dny práci svých podřízených. Plánování směn mě každý den buzerovalo přes SMS že potřebují výpomoc i když jsem dal jasně najevo že nemohu protože studuji, (chodil jsem na víkendy) opravdu bezohledný přístup. Jsem placený x Kč na hodinu ale musím plnit normu. Norma je nesplnitelná je hodně vysoká. Pokud by jste si našli jakoukoliv jinou práci udělali by jste o hodně lépe. Nedoporučuji.

Doporučení pro management firmy:

Víc si vážit zaměstnanců a nebuzerovat je hned třetí den že mají malou normu.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (47)

Ročně vyřídí stovky tisíc objednávek, nabízí výběr produktů z 1 500 značek, sází na kvalitu výrobků a moderní služby, mezi které patří například odborné poradenství nebo pohodlné vyzvednutí a vyzkoušení produktů přímo na pobočkách prodejny.

Notino cz

V České republice a na Slovensku Notino zaujímá vedoucí pozici v prodeji parfémů. Z celkového počtu 19 poboček je 6 v Česku. V Praze můžete navštívit Notino ve Florentinu, OC Europark a na Smíchově. V roce 2015 dosáhla firma obratu 4,5 miliardy Kč a v roce 2016 vyrostl obrat až na 5,9 miliardy Kč, z čehož podíl Česka na celkovém obratu činil zhruba 20 procent.

Historie společnosti

Ještě pod jménem Parfums.cz byl e-shop založen v Brně roku 2004 panem Michalem Zámcem. Nejprve se soustředil hlavně na parfémy. Brzy ale rozšířil díky velké poptávce svůj sortiment a začal expandovat do zahraničí, kde sklízí čím dál větší úspěch.

Později se firma přejmenovala na notino.cz, avšak s rostoucí působností se v roce 2016 stává globálně známá jako Notino. Notina si cení přes 4 miliony zákazníků, což dokazuje fakt, že v anketě ShopRoku od portálu Heureka pravidelně získává Cenu kvality.

Cashback a slevy - Notino

Notino je na Tipli.cz, což znamená, že pokud se na Tipli.cz zdarma zaregistrujete, můžete získat z každého nákupu na Notinu až 5 % zpět. Notino také poskytuje každou chvíli slevy na určité značky nebo sortiment produktů, proto se vyplatí stránky Notina průběžně sledovat.

Notino prodejny

V kamenných prodejnách si můžete zdarma vyzvednout zboží objednané po internetu. To ale není všechno. Máte si tam také možnost vyzkoušet některé z dlouhodobě nejprodávanějších produktů, nebo naopak úplné novinky na vlastní kůži. Budou vám tam asistovat zkušené beauty poradkyně, které vám ochotně představí všechny produkty a poradí s výběrem. Síť prodejen se Notino snaží nadále rozšiřovat. Momentálně prodejny Notino naleznete ve třech českých městech, a sice v Praze, Brně a Ostravě.

Notino - nejen parfémy

Kromě parfémů, kterými Notino proslulo, nabízí i další kosmetické produkty. Ať už hledáte péči na vlasy, na pleť, líčení nebo například ochranu proti slunci, můžete se obrátit právě na tento e-shop. Všechny zmíněné druhy sortimentu a ještě víc seženete na Notinu za nejlepší ceny.

My v Notinu věříme, že krása má být dostupná pro každého, protože krása dokáže dodávat sebevědomí a měnit. Když se lidé cítí krásní, snadněji dosahují svých cílů a na oplátku dělají svět kolem sebe krásnější.

Notino kontakt

Pokud máte nějaký problém, potřebujete poradit nebo se jen na něco zeptat, neváhejte se Notinu ozvat. Zavolejte na zákaznickou linku 530 514 014, která funguje sedm dní v týdnu do osmi hodin do večera, nebo napište Notinu e-mail na adresu info@notino.cz. Pakliže potřebujete reklamovat zboží, obraťte se také na info@notino.cz.

Kariéra v Notino

Práce v Notino je práce v silné, mezinárodní firmě se stále rostoucí působností, která však stále dbá na udržení příjemného, rodinného prostředí. Pokud máte zájem o práci, kde se můžete rozvíjet, vzdělávat a pracovat v příjemném kolektivu, prohlédněte si volná pracovní místa u Notino.

Zajímáte se o módu a kosmetiku? Tím pádem je kariéra v Notino právě pro Vás! Odměnou za Vaší práci v Notino mohou být zaměstnanecké slevy, získání nových zkušeností a Vaše vysněná kariéra.

Notino - volná místa

Asi vás nepřekvapí, že tak velká firma nabízí zaměstnání v mnoha oblastech. Sektory, v nich můžete momentálně u Notina najít uplatnění jsou:

  • logistika
  • IT
  • péče o zákazníky
  • obchod
  • marketing
  • finance
  • HR
  • servis na pobočkách

Pokud vás některý sektor zajímá, podívejte se na aktuální pracovní nabídky a najděte uplatnění na HPP nebo třeba i jako brigádu. Také si můžete přečíst něco málo o tom, jak probíhá nábor v Notinu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

1000 - 1500 zaměstnanců

IČ:

27609057

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2006

Právní forma:

s.r.o.