Notino - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

Notino

Notino je jeden z předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Pro firmu je nejdůležitější dlouhodobá spokojenost zákazníků, proto se řadí na první příčky největších parfumerií v Evropě. Celosvětově má Notino přes 1 500 spokojených zaměstnanců.

Hodnocení Notino

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na pracovní smlouvu, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Doprava byla dostačující, ale občas autobus zastávku jen projel nebo nepřijel vůbec. Na směně bylo možné mít sluchátka. Na pozici balení přístup k zaměstnancům byl v pohodě.

Negativa firmy:

‼️Největší pecička byla ta , že jsem si zvolila úsek balení, tudíž jsem si myslela, že budu zůstávat na stejné pozici u pásu kterou jsem si zvolila a se kterou jsem počítala, jenže teamleadeři mě neustále posílali na motání bublin, kdyby se tahle situace stala jednou , tak vpořádku, ale jelikož se z toho stávala klasika a ve výsledku mě tam posílali každou moji směnu. Poté jsem jednou ze směny potřebovala odejít dříve , ale nebylo mi vyhověno. Naprosto nejhnusnější přístup mají na personálním oddělení , což by ironicky čekal málo kdo , jejich aroganci zde snad ani nelze popsat.

před 4 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Notino na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Sklad je pohodlně dostupný ze všech světových stran jak od Brna tak i pro dojíždějící z Břeclavska, Brněnska nebo Ivančic.Pro zaměstnance pracujících na dvou směnách je zajištěna firemní autobusová doprava.Co se týče kolektivu panuje tam neutrální až kamarádská atmosféra na pozadí tvrdé dřiny a odpověďnosti se kterou uchazeči prostě už museli tak nějak počítat.

Negativa firmy:

Neutrální, laskavější přístup některých supervisoru i týmlídrů,když odečtu vyšší management tak právě na nich stojí a padá výkon celé směny a motivace zaměstnance plnit stanovený limity.Po kolektivu v ruku v ruce je tady samozřejmě důležitá mzda,která by mohla být vyšší v řádech pár tisíc na to jaký dosahuje společnost několika miliardový roční obrat a zisk a to jak na úrovni supervisorů a týmlídrů,řadových hpp i brigádníků otáčejících je jak ozubená kolečka v promazaným nezadřeným stroji v mikrosvětě jmenující se Notino.

před 4 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

záchody byly relativně čistě

Negativa firmy:

neochota, lidi na vyšších pozicích nedokážou vyjít vstříc, komunikace s plánováním směn nula, flexibilní směny jsou jen kec, neváží si lidí, arogantní nadřízení, práce nesmyslně složitá, autobus, který je jediná možnost jak se dopravit do práce, má věčně zpoždění a nebo jezdí dřív, než má, benefity, které firma uvedla nikdy neplatily, to co mají napsané na internetu a co vám řeknou při pohovoru je odlišné od toho, co vám řeknou ve skladě.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Priserne chování skolitelu, nesmyslný system pickingu

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (50)

Ročně vyřídí stovky tisíc objednávek, nabízí výběr produktů z 1 500 značek, sází na kvalitu výrobků a moderní služby, mezi které patří například odborné poradenství nebo pohodlné vyzvednutí a vyzkoušení produktů přímo na pobočkách prodejny.

Notino cz

V České republice a na Slovensku Notino zaujímá vedoucí pozici v prodeji parfémů. Z celkového počtu 19 poboček je 6 v Česku. V Praze můžete navštívit Notino ve Florentinu, OC Europark a na Smíchově. V roce 2015 dosáhla firma obratu 4,5 miliardy Kč a v roce 2016 vyrostl obrat až na 5,9 miliardy Kč, z čehož podíl Česka na celkovém obratu činil zhruba 20 procent.

Historie společnosti

Ještě pod jménem Parfums.cz byl e-shop založen v Brně roku 2004 panem Michalem Zámcem. Nejprve se soustředil hlavně na parfémy. Brzy ale rozšířil díky velké poptávce svůj sortiment a začal expandovat do zahraničí, kde sklízí čím dál větší úspěch.

Později se firma přejmenovala na notino.cz, avšak s rostoucí působností se v roce 2016 stává globálně známá jako Notino. Notina si cení přes 4 miliony zákazníků, což dokazuje fakt, že v anketě ShopRoku od portálu Heureka pravidelně získává Cenu kvality.

Cashback a slevy - Notino

Notino je na Tipli.cz, což znamená, že pokud se na Tipli.cz zdarma zaregistrujete, můžete získat z každého nákupu na Notinu až 5 % zpět. Notino také poskytuje každou chvíli slevy na určité značky nebo sortiment produktů, proto se vyplatí stránky Notina průběžně sledovat.

Notino prodejny

V kamenných prodejnách si můžete zdarma vyzvednout zboží objednané po internetu. To ale není všechno. Máte si tam také možnost vyzkoušet některé z dlouhodobě nejprodávanějších produktů, nebo naopak úplné novinky na vlastní kůži. Budou vám tam asistovat zkušené beauty poradkyně, které vám ochotně představí všechny produkty a poradí s výběrem. Síť prodejen se Notino snaží nadále rozšiřovat. Momentálně prodejny Notino naleznete ve třech českých městech, a sice v Praze, Brně a Ostravě.

Notino - nejen parfémy

Kromě parfémů, kterými Notino proslulo, nabízí i další kosmetické produkty. Ať už hledáte péči na vlasy, na pleť, líčení nebo například ochranu proti slunci, můžete se obrátit právě na tento e-shop. Všechny zmíněné druhy sortimentu a ještě víc seženete na Notinu za nejlepší ceny.

My v Notinu věříme, že krása má být dostupná pro každého, protože krása dokáže dodávat sebevědomí a měnit. Když se lidé cítí krásní, snadněji dosahují svých cílů a na oplátku dělají svět kolem sebe krásnější.

Notino kontakt

Pokud máte nějaký problém, potřebujete poradit nebo se jen na něco zeptat, neváhejte se Notinu ozvat. Zavolejte na zákaznickou linku 530 514 014, která funguje sedm dní v týdnu do osmi hodin do večera, nebo napište Notinu e-mail na adresu info@notino.cz. Pakliže potřebujete reklamovat zboží, obraťte se také na info@notino.cz.

Kariéra v Notino

Práce v Notino je práce v silné, mezinárodní firmě se stále rostoucí působností, která však stále dbá na udržení příjemného, rodinného prostředí. Pokud máte zájem o práci, kde se můžete rozvíjet, vzdělávat a pracovat v příjemném kolektivu, prohlédněte si volná pracovní místa u Notino.

Zajímáte se o módu a kosmetiku? Tím pádem je kariéra v Notino právě pro Vás! Odměnou za Vaší práci v Notino mohou být zaměstnanecké slevy, získání nových zkušeností a Vaše vysněná kariéra.

Notino - volná místa

Asi vás nepřekvapí, že tak velká firma nabízí zaměstnání v mnoha oblastech. Sektory, v nich můžete momentálně u Notina najít uplatnění jsou:

  • logistika
  • IT
  • péče o zákazníky
  • obchod
  • marketing
  • finance
  • HR
  • servis na pobočkách

Pokud vás některý sektor zajímá, podívejte se na aktuální pracovní nabídky a najděte uplatnění na HPP nebo třeba i jako brigádu. Také si můžete přečíst něco málo o tom, jak probíhá nábor v Notinu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

1000 - 1500 zaměstnanců

IČ:

27609057

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2006

Právní forma:

s.r.o.