Údaje

Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

1000 - 1500 zaměstnanců

IČ:

27609057

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2006

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Notino je jeden z expertů a předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Pro firmu je nejdůležitější dlouhodobá spokojenost zákazníků, proto se řadí na první příčky největších parfumerií v Evropě. V České republice a na Slovensku dokonce zaujímá vedoucí pozici v prodeji parfémů, celosvětově má u Notino práci přes spokojených 1 500 zaměstnanců. Ročně vyřídí stovky tisíc objednávek, nabízí výběr produktů z 1 500 značek, sází na kvalitu výrobků a moderní služby, mezi které patří například odborné poradenství nebo pohodlné vyzvednutí a vyzkoušení produktů přímo na pobočkách prodejny.

Historie společnosti

Dříve pouze internetový obchod Parfums.cz se specializací na prodej a distribuci parfému byl založen v Brně roku 2004 panem Michalem Zámcem. Brzy rozšířil díky velké poptávce svůj sortiment a začal expandovat do zahraničí, kde sklízí také čím dál větší úspěch. Později se firma přejmenovala na notino.cz, avšak s rostoucí působností se v roce 2016 stává globálně známé Notino.

Notino je provozované společností Notino, s.r.o., která zajišťuje posun celé společnosti vpřed, roční obrat firmy činí necelých 6 miliard korun. Úspěšný obchod získal i řadu ocenění a u svých zákazníků nadále zůstává nejoblíbenějším obchodem. Kariéru u Notino buduje stále více lidí, kteří se rádi podílejí na úspěšném chodu firmy a chtějí pracovat v dynamickém prostředí.

Kariéra v Notino

Práce v Notino je práce v silné, mezinárodní firmě se stále rostoucí působností, která však stále dbá na udržení příjemného, rodinného prostředí. Pokud máte zájem o práci, kde se můžete každý den rozvíjet, vzdělávat a pracovat v příjemném kolektivu, prohlédněte si volná pracovní místa u Notino. Zajímáte se o módu a kosmetiku? Tím pádem je kariéra v Notino právě pro Vás! Odměnou za Vaší práci v Notino mohou být zaměstnanecké slevy, získání nových zkušeností a Vaše vysněná kariéra.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Moderní prostředí, dobrá dostupnost.

Negativa firmy:

Hodně malá výplata a minimální premie...na to, že pro customer care musíte umět plynule další jazyk (například španělštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, chorvatštinu atd.) VELMI špatně ohodnocené. Neproplácí přesčasy. Nastupovala jsem nadšená. Mladý kolektiv, v mém týmu pěkné vztahy. Ovšem pak nastoupilo nové vedení CC a nastalo období kontrol a šikany na pracovišti. Začali odcházet zaměstnanci, atmosféra se zhoršila a kolem bylo dusno. Pokud chcete jít na wc, udělat kavu, vyřídit osobní hovor, musíte si dát pauzu, která je na den limitovaná. Pokud překročíte, je problém. V případě, že přijdete, nebo odejdete o jedinou minutu dříve či později z práce, strhává se z výplaty. Za mě už bych se tam nevrátila...neustále chodí emaily o tom, že pracujete špatně, a že budou strhávat z výplaty, i když děláte svou práci na 100%.

před 15 dny
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

V mém případě dobrý kolektiv, platí včas.

Negativa firmy:

Práce ve skladu je celkem namáhavá, podmínky se dost liší v závislosti na ročním období. Tzn. v zimě zima, v létě až 38 stupňů, kdy máte v podstatě běhat a nosit těžké věci. Na jaře a na podzim smrad z polí.

před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Notino na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

100% hrazené stravenky, 25 dnů dovolené od nového roku, firemní autobus, nápoje na pracovišti, zaměstnanecké slevy v e-shopu. Neustálý růst a vývoj dopředu :)

Negativa firmy:

nastavení všech procesů a vychytávek ještě potrvá a obecně se v hodně věcech nestíhá jít ruku v ruce s růstem firmy. Vedení se ale pořád snaží. Někteří supervizoři by se mohli chovat lépe a hodněji své pozici.. snad by pomohlo nějaké školení.

Doporučení pro management firmy:

Každý z vedení (ať už ze skladu nebo z kanceláře) by si měl zkusit práci svého podřízeného nebo svého týmu alespoň na 3 dny v kuse (zaučení nepočítám) a opravdu se vším všudy.

před 4 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Skladník - Picking
Pracuji ve společnosti Notino na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Příjemný kolektiv a dobrá atmosféra (jak na které směně)

Negativa firmy:

Jsou dva druhy vedoucích, jedni se snaží jak posunout firmu dál, udržet zaměstnance a zajistit aby vše fungovalo jak má a každý problém se snažit vyřešit co nejlépe kladným způsobem což je vidět a pak jsou tu ti druzí co svým nevhodnym jednáním spíš lidi děsí a někdy až hodně zlým způsobem komunikuji což vede k flustraci a taky jejich nefér ohodnocení některých zaměstnanců na které jsou zasedlé také stojí za zmínku. Sami svoji práci nedělají na 100% ani ji neumí spíš tam prosedi 8h a jejich práci dělají druzí a co je pro ně důležité je jen řešit pomluvy, nadávat. Hlavě že jsou první u filtru. Panuje tam negativní atmosféra a chaos. Teda jak na které směně, byla jsem na všech třech na pickingu a jak většina lidí říká, tak se vždy těší na směnu C. kde je systém, řád a férové jednání hlavně s úsměvem. Je smutné že lidé kvůli takovému zacházení některých jedinců odchází.

Doporučení pro management firmy:

Lépší výběr vedoucích

Zobrazit všechna hodnocení (43)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Kosmetika Prodej zboží