Notino - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

1000 - 1500 zaměstnanců

IČ:

27609057

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2006

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Notino je jeden z expertů a předních prodejců kosmetiky a parfémů v Evropě a USA. Pro firmu je nejdůležitější dlouhodobá spokojenost zákazníků, proto se řadí na první příčky největších parfumerií v Evropě. V České republice a na Slovensku dokonce zaujímá vedoucí pozici v prodeji parfémů, celosvětově má u Notino práci přes spokojených 1 500 zaměstnanců. Ročně vyřídí stovky tisíc objednávek, nabízí výběr produktů z 1 500 značek, sází na kvalitu výrobků a moderní služby, mezi které patří například odborné poradenství nebo pohodlné vyzvednutí a vyzkoušení produktů přímo na pobočkách prodejny.

Historie společnosti

Dříve pouze internetový obchod Parfums.cz se specializací na prodej a distribuci parfému byl založen v Brně roku 2004 panem Michalem Zámcem. Brzy rozšířil díky velké poptávce svůj sortiment a začal expandovat do zahraničí, kde sklízí také čím dál větší úspěch. Později se firma přejmenovala na notino.cz, avšak s rostoucí působností se v roce 2016 stává globálně známé Notino.

Notino je provozované společností Notino, s.r.o., která zajišťuje posun celé společnosti vpřed, roční obrat firmy činí necelých 6 miliard korun. Úspěšný obchod získal i řadu ocenění a u svých zákazníků nadále zůstává nejoblíbenějším obchodem. Kariéru u Notino buduje stále více lidí, kteří se rádi podílejí na úspěšném chodu firmy a chtějí pracovat v dynamickém prostředí.

Kariéra v Notino

Práce v Notino je práce v silné, mezinárodní firmě se stále rostoucí působností, která však stále dbá na udržení příjemného, rodinného prostředí. Pokud máte zájem o práci, kde se můžete každý den rozvíjet, vzdělávat a pracovat v příjemném kolektivu, prohlédněte si volná pracovní místa u Notino. Zajímáte se o módu a kosmetiku? Tím pádem je kariéra v Notino právě pro Vás! Odměnou za Vaší práci v Notino mohou být zaměstnanecké slevy, získání nových zkušeností a Vaše vysněná kariéra.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Skladník - Rajhrad
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Žádná - ze začátku na pohovoru Vám naslibují zlaté doly a hory.

Negativa firmy:

Každý školitel školí jinak, jeden řekl jednu informaci, druhá po vás začala doslova řvát, že se to dělá špatně. Mají tam zmatek. Dále nezastání supervizorů, šikana od zaměstnanců, sprosté urážení a nikdo se vás nezastane.

před 1 měsícem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firemní autobus, pití na pracovišti. Plánování směn ( pokud vás nebuzerují každý den SMSkou),

Negativa firmy:

Pracoval jsem v Notinu na sladě v Rajhradě jeden měsíc a bohatě to stačí už nikdy víc. Nelibí se mi přístup firmy. myslím si že si firma neváží zaměstnanců proto každý den tam nastupují tak 5-6 lidí doslova továrna na nové zaměstnance. Pracoval jsem na Pickingu. Třetí den když jsem se tam učil byla za mnou školitelka že mám moc malou normu že mám hodně přidat. Nemohu jen tak jet rychle a dát to na pás protože to mě zas seřvou na kvalitě že to není poskládané tak jak má (už se stalo), sami neví co chcou. Možná by to chtělo aby vedení si zkusilo aspoň na 3 dny práci svých podřízených. Plánování směn mě každý den buzerovalo přes SMS že potřebují výpomoc i když jsem dal jasně najevo že nemohu protože studuji, (chodil jsem na víkendy) opravdu bezohledný přístup. Jsem placený x Kč na hodinu ale musím plnit normu. Norma je nesplnitelná je hodně vysoká. Pokud by jste si našli jakoukoliv jinou práci udělali by jste o hodně lépe. Nedoporučuji.

Doporučení pro management firmy:

Víc si vážit zaměstnanců a nebuzerovat je hned třetí den že mají malou normu.

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Moderní prostředí, dobrá dostupnost.

Negativa firmy:

Hodně malá výplata a minimální premie...na to, že pro customer care musíte umět plynule další jazyk (například španělštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, chorvatštinu atd.) VELMI špatně ohodnocené. Neproplácí přesčasy. Nastupovala jsem nadšená. Mladý kolektiv, v mém týmu pěkné vztahy. Ovšem pak nastoupilo nové vedení CC a nastalo období kontrol a šikany na pracovišti. Začali odcházet zaměstnanci, atmosféra se zhoršila a kolem bylo dusno. Pokud chcete jít na wc, udělat kavu, vyřídit osobní hovor, musíte si dát pauzu, která je na den limitovaná. Pokud překročíte, je problém. V případě, že přijdete, nebo odejdete o jedinou minutu dříve či později z práce, strhává se z výplaty. Za mě už bych se tam nevrátila...neustále chodí emaily o tom, že pracujete špatně, a že budou strhávat z výplaty, i když děláte svou práci na 100%.

před 2 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Notino na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

V mém případě dobrý kolektiv, platí včas.

Negativa firmy:

Práce ve skladu je celkem namáhavá, podmínky se dost liší v závislosti na ročním období. Tzn. v zimě zima, v létě až 38 stupňů, kdy máte v podstatě běhat a nosit těžké věci. Na jaře a na podzim smrad z polí.

Zobrazit všechna hodnocení (45)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Kosmetika Prodej zboží