Yves Rocher - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Parfémy, kosmetika a móda

Yves Rocher

Yves Rocher je mezinárodní společnost, která nabízí kosmetické výrobky ve více než 80 zemích světa. Je známá tím, že používá přírodní složky a rostlinné ingredience na přírodní bázi. Kromě prodeje se ale také zapojuje do ekologicky prospěšných aktivit, ochrany biodiverzity, sázení stromů a udržitelného rozvoje. Yves Rocher nemyslí jen na kariéru, ale také na přírodu.

Hodnocení Yves Rocher

Přidat hodnocení
před 1 rokem
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yves Rocher na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Školení Po covidu vlastně žádné pozitiva, vše šlo do kopru…

Negativa firmy:

Čím dál větší nátlak ze strany vedení Akce na zakládání VK i mimo obchod-žádné náhr.volno Překombinované market.akce, moc nabídek,zákazník který chod YR nezná se neorientuje. Plány přemrštěné a nesplnitelné. Dovolenou si smíte naplánovat jen do září max října( pak připrava na Vánoce) Neschopnost empatie vedoucí na vybraných pracovištích,tlak na kosmetické poradkyně.Přetvářka a faleš (i některých jedinců na centrále)Ředitelky obchodů by měly projít řadou rozsáhlých psychotestů…

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yves Rocher na plný úvazek, do roku 2012.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv na prodejně ,čistá a voňavá práce

Negativa firmy:

Chození do práce ve svém volnu .Pokud se oblastnímu manažerovi řekne pravda tak se po vás tak dlouho veze ,až je to na prášky .Stejně vás pak vyhodí .

Doporučení pro management firmy:

By se měli zamyslet dávají nesmyslné slevy a dárky k malým nákupům , prý aby nalákali zákazníky

před 1,5 rokem
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Yves Rocher na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

70% zaměstnanecká sleva, ne moc narocna prace

Negativa firmy:

Vysoké nároky od vedení, po brigadnicich jeste víc, vnucovaní se lidem, kazdy mesic nové akce, je těžké se v nich zorientovat natož to pak vysvětlit zákazníkovi

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yves Rocher na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

V podstatě zádná

Negativa firmy:

12 h Nesmyslné stání, akce, cíle nesplitelné, pořád v práci, neproplacené hodiny na víc, nesmyslné marketingové akce, které vedou k hádkám ze zákazníkem.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

Historie společnosti

Firma Yves Rocher byla založena ve Francii v roce 1959 stejnojmenným zakladatelem a velmi rychle se jí začalo dařit. Zpočátku Rocher, který je považován za průkopníka moderní kosmetika vyrobené z přírodních ingrediencí, posílal výrobky zákaznicím poštou. Jeho práce ale dosahovala dobrých výsledků, takže o tři roky později si otevřel první kamenný obchod ve Francii a postupně zřizoval pobočky i v dalších zemích světa. Volná místa v Yves Rocher se rychle plnila zaměstnanci.

Společnost se začala zapojovat do různých programů a akcí, jejichž cílem bylo podporovat planetu a chovat se ekologicky. V roce 1991 si založila svou vlastní nadace, jejíž jméno se shoduje s názvem firmy. Vede ji syn zakladatele a nadace obsahuje 4 základní pilíře aktivit, tedy Sázejme pro planetu, Ochrana rostlin a biodiverzity, Země žen a Fotografie – lidé a příroda.

Yves Rocher kariéra

Rádi byste rozvíjeli svou kariéru v Yves Rocher, ve stabilní a prosperující firmě? Obrat společnosti činil již v roce 2004 přes 2 miliardy eur, a i nadále se jí daří. Yves Rocher poskytuje práci více než 13 tisícům lidí ve světě a nabízí volná místa na různých pozicích i v České republice, ve které naleznete přes 60 poboček.

Pokud byste chtěli zajímavou práci v Yves Rocher týkající se nejen rostlinné kosmetiky, ale i eko aktivit, pak se rozhodně podívejte na volná místa v Yves Rocher. Firma nabízí zaměstnanecké benefity v podobě stravenek, karty Multisport, slev na kosmetickou péči a produkty. Chcete-li pracovat v čistém a krásném prostředí, napište ještě dnes CV tak, aby zaujalo, a získejte práci v Yves Rocher.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vodičkova 736/17, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

43005608

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1991

Právní forma:

s.r.o.