Parfumerie DOUGLAS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

DOUGLAS

Firma Douglas se zaměřuje na maloobchodní prodej parfémů a kosmetiky pro muže i ženy v Evropě. Firma zajišťuje i profesionální poradenství v oblasti líčení a péče spojené s ním. Práce specializovaných make-up artistů pracující u Douglas tkví v profesionální péči a nalíčení klienta přímo na prodejně a seznámení ho se všemi produkty. Zájemci se mohou objednávat dle času a potřeby. Svými špičkovými službami se Douglas stal celosvětově úspěšným.

Hodnocení DOUGLAS

Přidat hodnocení

Historie společnosti

První zmínky o společnosti sahají až do roku 1821, kdy byla vytvořena v německém Hamburku továrna na mýdlo a parfémy. Firma pod jménem Douglas však získala oficiálně licenci pro prodej parfémů až v roce 1910. Douglas se stával stále více úspěšnější a oblíbenější mezi lidmi a v roce 1969 se poprvé rozšiřuje i do jiných německých měst a nabízí tak nová volná místa. V sedmdesátých letech kariéra Douglasu roste, expanduje i do zahraničí a otevírá své prodejny v Rakousku.

V následujících letech se působnost společnosti rozšiřuje do stále více zemí, přichází se stále novými inovacemi a novými produkty. Momentálně firma čítá 1900 parfumerií ve 21 zemích Evropy a Spojených státech, ve kterých našlo svou kariéru u Douglas přes 20 000 spokojených zaměstnanců. Nově se služby Douglas rozšířily i o kadeřnický salon. Firma zároveň otevřela největší parfumerii v České republice.

Kariéra v Douglas

Práce v luxusním prostředí s partou milých kolegů pod jménem mezinárodně uznávané společnosti, účasti na firemních akcích, možnost růstu v kariéře, karta Multisport a zaměstnanecké slevy na výrobky, to vše je spojeno s prací v Parfumerii Douglas. Pokud se vyznáte v líčení, kosmetice a parfémech, zkuste se podívat po volných místech v Douglas, které firma nabízí a najděte si práci, která Vás bude živit i bavit.

Společnost inzeruje především pozice konzultantů na brigádu i plný úvazek, kdy hlavní náplní práce je pomoc zákazníkům s výběrem nabízeného zboží, jeho doplňování, podílení se na dosahování cílů prodejny a líčení, na které Vás zaučí zkušenější kolegyně a kolegové. Douglas na toto volné místo požaduje výuční list nebo maturitu, zájem o kosmetiku a líčení, chuť pracovat s lidmi, časovou flexibilitu, základní znalost angličtiny, výhodu je případná praxe v oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na příkopě 1047/17, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

26766671

Založení / Zapsání do OR*:

24. 3. 2003

Právní forma:

s.r.o.