dm drogerie markt | kariéra a práce | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

dm drogerie

Společnost dm drogerie markt je předním prodejcem drogistických výrobků na našem trhu a tak velmi dobrou příležitostí pro nastartování kariéry v tomto oboru. Tvoří jeden z nejvýznamnějších řetězců ve střední a jihovýchodní Evropě, který přináší svým zákazníkům kosmetické produkty, zboží pro děti a domácnost či potraviny. V současné době také nabízí volná pracovní místa a pokud by Vás zajímala kariéra v dm drogerii, rozhodně pokračujte ve čtení.

Hodnocení dm drogerie

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti dm drogerie na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Práce z domova. Výplata v danou dobu. 13. plat. Příspěvek na penzijní spoření. Fajn kolektiv.

Negativa firmy:

Více práce, opravdu malá zastupitelnost v době dovolených/nemocí. Velké množství úkolů v krátkých deadlinech. Větší míra stresu. Přesčasy...

Doporučení pro management firmy:

Umět více naslouchat svým zaměstnancům a hledat společná rozumná řešení.

před 3 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti dm drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Slušný plat, benefity, vzdělávací programy

Negativa firmy:

Firma přidává stále více úkolů, aniž by někoho z vedení zajímalo, jestli je vůbec možné takové množství úkolů stíhat. Máme zkrácené úvazky, ale práce nám naloží neúměrně úvazkům. Lítáme mezi zbožím, zákazníky, pokladnou, kanceláří, do do toho ještě připravujeme expresní tašky pro zákazníky a další a další spousta úkolů. Občas nám připadá, že už se z toho zblázníme. A že zvedáme břemena těžší, než je povoleno? Nezájem, ta práce musí být hotová. Pracuji u firmy delší dobu a mohu porovnávat práci dříve a nyní. Myslím si, že práce bylo u této firmy vždy až nad hlavu, ale čeho je moc, toho je příliš. Čím dál tím větší stres a fyzické i psychické vyčerpání. Po příchodu ze směny nemáme sílu fungovat doma. Proboha, ať už se začne někdo z vedení zajímat, jak se zaměstnanci cítí a vyslechne si jejich připomínky. Zatím je nejvíce zajímá výše tržeb.

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti dm drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Jsem u DM skoro 5let a myslim, ze vsechno zalezi na kolektivu a na vedouci. Pokud je vedouci ferova, dokaze vsechno dat dohromady. Ja jsem neskutecne spokojena, protoze mam vedouci, ktera nedela rozdily, naslouchá, pomuze, a drby ji nezajímají, a dela vse pro to aby v kolektivu nebyly. Co se tyce prace, ano je to náročné jak fyzicky tak i psychicky ale dulezite je urcit si priority a nebyt pod stresem. Dm je skvele na seberozvoji a prace musi hlavne bavit a chtit se posunout dal. Za me je DM jako drogerie nejlepsi.

Negativa firmy:

Stahovat boxy z palet je opravdu náročné.

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti dm drogerie na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv a nadřízená, která umí naslouchat. Mám práci, kterou jsem vždycky chtěla. Můžu aktivně používat němčinu. Homeoffice.

Negativa firmy:

Nemám

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (41)

dm drogerie markt a kariéra

V současné době má dm drogerie markt na našem území přes 240 prodejen, které se neustále modernizují a rozšiřují. Díky online shopu si mohou jejich zákazníci nakoupit přímo z domova.

Každý rok vyhrává mnoho ocenění, které udělují odborníci z daného oboru, ale i spokojení zákazníci.

Oblast působení dm drogerie markt

Mezi hlavní nabídku dm patří nejen dm privátní značky, ale i značky známých výrobců drogistických výrobků. Nabídka tvoří následující oblasti:

 • dm značka
 • Dekorativní kosmetika
 • Péče o pleť a tělo a parfémy
 • Men´s World
 • Vlasová kosmetika
 • Péče o zdraví
 • Výživa
 • Péče o dítě
 • Domácnost
 • Zvířata
 • Foto

Sortiment je opravdu rozsáhlý a vybrat si může každý. Stejně tak pokud Vás zajímá drogerie či práce v souvisejících odvětvích, je dm skvělá volba!

Říká se o dm drogerie markt

Pokud Vás zajímá, jaká je práce v dm drogerii, můžete se podívat na hodnocení zaměstnavatele zde na profilu. dm drogerie patří hodnocením mezi jedny z nejlepších firem, spolupracovníci tedy hodnotí práci velmi pozitivně. Například kolektiv, náplň práce, čistota a uspořádání pracoviště nebo jasná vize a plány společnosti, to je jen výčet pozitiv. Mezi negativa pak patří například brzký start pracovního dne, či podobně jako jinde v prodeji, náročnost spolupracovníků a tím způsobený stres.

Historie firmy

Společnost byla založena profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v roce 1973 v německém Karlsruhe. Svou první prodejnu v Rakousku otevřel o tři roky později v Linci. Na českém trhu ji najdeme od roku 1992, první pobočka byla otevřena v roce 1993 v Českých Budějovicích.

V únoru 2018 spustila společnost dm svůj první online shop.

Aplikace Moje dm byla spuštěna v dubnu 2022, propojuje dm online shop a správu konta věrnostního programu dm active beauty. Uživatelsky přívětivé a intuitivní prostředí propojuje online a offline nabídku dm drogerie.

Od září 2022 je v aplikaci Moje dm dostupná možnost sledování živého vysílání dmLIVE. Koncept živého vysílání v mobilní aplikaci přinesla dm jako jedna z prvních společností na českém trhu.

dm drogerie kariéra

Společnost dm drogerie je stabilní společností, ve které v Evropě našlo práci více než 71 000 spolupracovníků. Český trh tvoří okolo 3 400 pracovníků a s otvíráním nových prodejen firma vždy počítá s rozšířením nabídky volných míst v dm. Je držitel certifikátu NSK (Národní systém kvalifikací) za vzdělávání a získávání kvalifikace svých pracovníků z vlastních zdrojů.

Kariéra v dm nabízí různé možnosti a ve středu zájmu je vždy člověk. Společnost si váží rozmanitosti a jedinců s různými schopnostmi, kteří tvoří jeden celek. Možnosti práce jsou jak v prodejnách, kde se jedná zejména o pozice prodavačů a prodavaček, tak i na centrální správě nebo v logistických centrech. Volná místa jsou tak dostupná po celé zemi a na své si přijde téměř každý, kdo hledá benefity jako zajímavý plat v oboru, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené nebo třeba pružnou pracovní dobu. A hlavně pohodový a přátelský kolektiv, který zajistí spoustu zážitků nejen na pracovišti! Pokud hledáte volné místo právě v tomto oboru, může pro Vás být dm drogerie skvělou volbou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

47239581

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.