DM drogerie markt | kariéra a práce | VímVíc.cz
Nakupujte drogerii extra výhodně!

DM drogerie

Německá společnost dm drogerie markt je předním prodejcem drogistických výrobků na našem trhu a tak velmi dobrou příležitostí pro nastartování kariéry v tomto oboru. Také tvoří jeden z nejvýznamnějších řetězců ve střední a jihovýchodní Evropě, který přináší svým zákazníkům kosmetické produkty, zboží pro děti a domácnost či potraviny. V současné době také nabízí volná pracovní místa a pokud by Vás zajímala kariéra v dm drogerie, rozhodně si pokračujte ve čtení o firmě!

Hodnocení DM drogerie

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DM drogerie na plný úvazek 8-10 let, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Pěkná prodejna, pravidelný plat,stravenky, 13.plat

Negativa firmy:

Málo personálu na prodejně, těžké boxy se zbožím,lítáte mezi pokladnou, prodejnou a kanceláří, nestíháte svou práci, hodně práce, málo lidí, býváte sami na prodejně, zůstáváte déle než máte směnu, domů chodíte unaveni. Když se nezalíbíte, tak vás oblastní vyšoupne. Neváží si stálých, zkušených zaměstnanců, nechápou,že nemáte čas na osobní život a odpočinek.

před 9 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

13. Plat, výplata v danou dobu, zkrácený úvazek, fajn kolektiv, čisté voňavé prostředí, stravenky

Negativa firmy:

Zboží v boxech na paletách je velmi těžké a všichni jsme z toho dost unavení a bolaví a do toho když jsme za pokladnou tak musíme vybalovat/ doplňovat zboží.. Zákazníci nejsou nadšení když na pokladně občas chvíli čekají. Stále po nás chtějí nové a nové věci na práci a my nevíme co dříve jen si vymýšlí hovadiny, ale že by si to zkusili jaký to je ?? Za takovou dřinu a bolavé záda ty peníze moc nestojí.. Nedej bože když je někdo nemocný (neschopenka nebo nepřijít?? Neexistuje..dej si prášek a mazej do práce ) a ještě dostanete vynadáno jak jste to nemohli vědět dřív že budete nemocný??..

před 1 rokem
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplaty ve smluveném termínu,příspěvek na penzijní pojištění, stravenky,13. plat,školení, semináře.

Negativa firmy:

Nepřipadám si zde jako člověk, ale jako robot. Neustále pobíhám mezi pokladnou a zbožím a ještě se mám mezi tím věnovat zákazníkům. Kdybych měla popsat,co všechno je náplní mé práce,byl by to dlouhý seznam. Pokud přijde zboží, stahujeme z palet i 80kg štosy a nikdo to neřeší. Pro ženský personál je to docela tvrdý oříšek a začíná se to podepisovat na našem zdraví. Díky zkráceným úvazkům neustále bojujeme s časem, jsme unavené,ve stresu. A potom máme být milé a usmívat se na zákazníky. Peníze jsou zde opravdu vydřené. Alespoň že máme skvělou a férovou vedoucí.

Doporučení pro management firmy:

Trávit více času na prodejnách,aby managemet věděl, jak to vypadá v reálu. Naslouchat svým zaměstnancům a hledat společná řešení.

před 1 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Peníze včas na účtě. Práce super. Hodně to utíkálo.

Negativa firmy:

Málo se starají o filiálky a nevědí co se na nich děje, jak jsou na sebe zaměstnanci zlí.Slušné, zkušené a ochotné zaměstnanci se vyhazují.To mě na DM mrzí.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (35)

DM drogerie markt a kariéra

V současné době má dm drogerie markt na našem území přes 220 prodejen, které se neustále modernizují a rozšiřují. V letošním roce ale chystá novinky v podobě e-shopu, kde si budou moci jejich zákazníci nakoupit přímo z domova.

Celosvětově firma prosperuje a na naše území bude stěhovat své distribuční centrum pro on-line prodeje. Každý rok také vyhrává mnoho ocenění, které udělují odborníci z daného oboru, ale i spokojení zákazníci.

Oblast působení dm drogerie markt

Mezi hlavní nabídku dm patří nejen dm privátní značky, ale i značky známých výrobců drogistických výrobků. Nabídka tvoří následující oblasti:

  • dm značka
  • Dekorativní kosmetika
  • Péče o pleť a tělo
  • Vlasová kosmetika
  • Péče o zdraví
  • Výživa
  • Péče o dítě
  • Domácnost
  • Zvířata
  • Foto

Sortiment je opravdu rozsáhlý a vybrat si může každý. Stejně tak pokud Vás zajímá drogerie či práce v souvisejících odvětvích, je dm skvělá volba!

Říká se o dm drogerie markt

Pokud Vás zajímá, jaká je práce v dm drogerie, můžete se podívat na hodnocení zaměstnavatele zde na profilu. Dm drogerie patří hodnocením mezi jedny z nejlepších firem, zaměstnanci tedy hodnotí práci velmi pozitivně. Například kolektiv, náplň práce, čistota a uspořádání pracoviště nebo jasná vize a plány společnosti, to je jen výčet pozitiv. Mezi negativa pak patří například brzký start pracovního dne, či podobně jako jinde v prodeji, náročnost zákazníků a tím způsobený stres.

Dm drogerie leták

Nabízený sortiment dm drogerie je často spojen s různými akcemi či slevami. Ty komunikuje ve svém dm drogerie letáku, ale i na webových stránkách firmy. Zároveň dm drogerie podporuje active beauty magazín a active beauty svět výhod. Online shop umožnuje nákup z pohodlí domova, včetně akčních produktů, o kterých informuje Dm drogerie leták, ale také nabídka e-shopu. Také je možné zařídit dárkovou kartu dm drogerie, kterou můžete potěšit třeba své blízké.

Historie firmy

Společnost byla založena profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v roce 1973 v Karlsruhe. Svou první prodejnu otevřel o tři roky později v Linci. Na českém trhu ji najdeme od roku 1993, kdy byla otevřena pobočka v Českých Budějovicích.

Dm drogerie kariéra

Společnost dm drogerie je stabilní společností, ve které celosvětově našlo práci v dm drogerii více než 57 000 zaměstnanců. Český trh tvoří okolo 2 500 pracovníků a s otvíráním nových prodejen firma počítá s rozšíŕením nabídky volných míst v dm pro další lidi. Také se snaží zvedat platy, což se jim v letošním roce povedlo o 6 %. Také je držitel certifikátu NSK (Národní systém kvalifikací) za vzdělávání a získávání kvalifikace svých pracovníků z vlastních zdrojů.

Kariéra v dm nabízí různé možnosti a ve středu zájmu je vždy člověk. Společnost si váží rozmanitosti a jedinců s různými schopnostmi, díky čemuž je tvořen jeden celek. Možnosti práce jsou jak na prodejnách, kde se jedná zejména o pozice prodavačů, tak i kariéra na centrální správě nebo v centrálním skladu. Volná místa jsou tak dostupná po celé zemi a na své si přijde téměř každý, kdo hledá benefity jako zajímavý plat v oboru, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené nebo třeba pružnou pracovní dobu. A hlavně pohodový a přátelský kolektiv, který zajistí spousty zážitků nejen na pracovišti! Pokud hledáte volné místo právě v tomto oboru, může pro Vás být dm drogerie skvělou volbou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

47239581

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.