DM drogerie markt | kariéra a práce | VímVíc.cz
Nakupujte drogerii extra výhodně!

DM drogerie

Německá společnost dm drogerie markt je předním prodejcem drogistických výrobků na našem trhu a tak velmi dobrou příležitostí pro nastartování kariéry v tomto oboru. Také tvoří jeden z nejvýznamnějších řetězců ve střední a jihovýchodní Evropě, který přináší svým zákazníkům kosmetické produkty, zboží pro děti a domácnost či potraviny. V současné době také nabízí volná pracovní místa a pokud by Vás zajímala kariéra v dm drogerie, rozhodně si pokračujte ve čtení o firmě!

Hodnocení DM drogerie

Přidat hodnocení
před 1 rokem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Platí

Negativa firmy:

před 1 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DM drogerie na poloviční úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Slušné peníze, skvělý kolektiv, rozumně naplánované směny

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Práce na prodejně úplně na nic. Poběhávání mezi vybalováním zboží a pokladnou. Sem tam, sem tam.... s prominutím jako ten největší slušně řečeno "hlupák"! Po hodině to člověka unaví a kolegyně "zástupkyně" vedoucí raději budou dělat jen jedno, hlavně se vyhnout pokladně, jak čert kříži.... Takže pro nováčka je to peklo. Vedení této firmy je nekompetentní a namísto řešení důležitých věcí, řeší zbytečnosti. Nečekejte pochvalu, jen buzeraci a lhostejnost. Přitom na prodejně nikdy nepracovali....., směšné!

před 1,5 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Červený Kříž
Pracuji ve společnosti DM drogerie na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

platové podmínky, pracovní doba, benefity, vedoucí měří jedním metrem,

Negativa firmy:

pomluvy, málo místa, velký kolektiv lidí, musíte si držet odstup od některých lidí,

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (31)

DM drogerie markt a kariéra

V současné době má dm drogerie markt na našem území přes 220 prodejen, které se neustále modernizují a rozšiřují. V letošním roce ale chystá novinky v podobě e-shopu, kde si budou moci jejich zákazníci nakoupit přímo z domova.

Celosvětově firma prosperuje a na naše území bude stěhovat své distribuční centrum pro on-line prodeje. Každý rok také vyhrává mnoho ocenění, které udělují odborníci z daného oboru, ale i spokojení zákazníci.

Oblast působení dm drogerie markt

Mezi hlavní nabídku dm patří nejen dm privátní značky, ale i značky známých výrobců drogistických výrobků. Nabídka tvoří následující oblasti:

  • dm značka
  • Dekorativní kosmetika
  • Péče o pleť a tělo
  • Vlasová kosmetika
  • Péče o zdraví
  • Výživa
  • Péče o dítě
  • Domácnost
  • Zvířata
  • Foto

Sortiment je opravdu rozsáhlý a vybrat si může každý. Stejně tak pokud Vás zajímá drogerie či práce v souvisejících odvětvích, je dm skvělá volba!

Říká se o dm drogerie markt

Pokud Vás zajímá, jaká je práce v dm drogerie, můžete se podívat na hodnocení zaměstnavatele zde na profilu. Dm drogerie patří hodnocením mezi jedny z nejlepších firem, zaměstnanci tedy hodnotí práci velmi pozitivně. Například kolektiv, náplň práce, čistota a uspořádání pracoviště nebo jasná vize a plány společnosti, to je jen výčet pozitiv. Mezi negativa pak patří například brzký start pracovního dne, či podobně jako jinde v prodeji, náročnost zákazníků a tím způsobený stres.

Dm drogerie leták

Nabízený sortiment dm drogerie je často spojen s různými akcemi či slevami. Ty komunikuje ve své dm drogerie letáku, ale i na webových stránkách firmy. Zároveň dm drogerie podporuje active beauty magazín a active beauty svět výhod. Online shop umožnuje nákup z pohodlí domova, včetně akčních produktů. Také je možné zařídit dárkovou kartu dm drogerie, kterou můžete potěšit třeba své blízké.

Historie firmy

Společnost byla založena profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v roce 1973 v Karlsruhe. Svou první prodejnu otevřel o tři roky později v Linci. Na českém trhu ji najdeme od roku 1993, kdy byla otevřena pobočka v Českých Budějovicích.

Dm drogerie kariéra

Společnost dm drogerie je stabilní společností, ve které celosvětově našlo práci v dm drogerii více než 57 000 zaměstnanců. Český trh tvoří okolo 2 500 pracovníků a s otvíráním nových prodejen firma počítá s rozšíŕením nabídky volných míst v dm pro další lidi. Také se snaží zvedat platy, což se jim v letošním roce povedlo o 6 %. Také je držitel certifikátu NSK (Národní systém kvalifikací) za vzdělávání a získávání kvalifikace svých pracovníků z vlastních zdrojů.

Kariéra v dm nabízí různé možnosti a ve středu zájmu je vždy člověk. Společnost si váží rozmanitosti a jedinců s různými schopnostmi, díky čemuž je tvořen jeden celek. Možnosti práce jsou jak na prodejnách, kde se jedná zejména o pozice prodavačů, tak i kariéra na centrální správě nebo v centrálním skladu. Volná místa jsou tak dostupná po celé zemi a na své si přijde téměř každý, kdo hledá benefity jako zajímavý plat v oboru, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené nebo třeba pružnou pracovní dobu. A hlavně pohodový a přátelský kolektiv, který zajistí spousty zážitků nejen na pracovišti! Pokud hledáte volné místo právě v tomto oboru, může pro Vás být dm drogerie skvělou volbou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

47239581

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.