DM drogerie markt | kariéra a práce | VímVíc.cz

DM drogerie

Údaje

Sídlo firmy:

Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

47239581

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Německá společnost dm drogerie markt je předním prodejcem drogistických výrobků na našem trhu a tak velmi dobrou příležitostí pro nastartování kariéry v tomto oboru. Také tvoří jeden z nejvýznamnějších řetězců ve střední a jihovýchodní Evropě, který přináší svým zákazníkům kosmetické produkty, zboží pro děti a domácnost či potraviny. V současné době také nabízí volná pracovní místa a pokud by Vás zajímala kariéra v dm drogerie, rozhodně si pokračujte ve čtení o firmě!

DM drogerie markt a kariéra

V současné době má dm drogerie markt na našem území přes 220 prodejen, které se neustále modernizují a rozšiřují. V letošním roce ale chystá novinky v podobě e-shopu, kde si budou moci jejich zákazníci nakoupit přímo z domova.

Celosvětově firma prosperuje a na naše území bude stěhovat své distribuční centrum pro on-line prodeje. Každý rok také vyhrává mnoho ocenění, které udělují odborníci z daného oboru, ale i spokojení zákazníci.

Oblast působení dm drogerie markt

Mezi hlavní nabídku dm patří nejen dm privátní značky, ale i značky známých výrobců drogistických výrobků. Nabídka tvoří následující oblasti:

 • dm značka
 • Dekorativní kosmetika
 • Péče o pleť a tělo
 • Vlasová kosmetika
 • Péče o zdraví
 • Výživa
 • Péče o dítě
 • Domácnost
 • Zvířata
 • Foto

Sortiment je opravdu rozsáhlý a vybrat si může každý. Stejně tak pokud Vás zajímá drogerie či práce v souvisejících odvětvích, je dm skvělá volba!

Říká se o dm drogerie markt

Pokud Vás zajímá, jaká je práce v dm drogerie, můžete se podívat na hodnocení zaměstnavatele zde na profilu. Dm drogerie patří hodnocením mezi jedny z nejlepších firem, zaměstnanci tedy hodnotí práci velmi pozitivně. Například kolektiv, náplň práce, čistota a uspořádání pracoviště nebo jasná vize a plány společnosti, to je jen výčet pozitiv. Mezi negativa pak patří například brzký start pracovního dne, či podobně jako jinde v prodeji, náročnost zákazníků a tím způsobený stres.

Dm drogerie leták

Nabízený sortiment dm drogerie je často spojen s různými akcemi či slevami. Ty komunikuje ve své dm drogerie letáku, ale i na webových stránkách firmy. Zároveň dm drogerie podporuje active beauty magazín a active beauty svět výhod. Online shop umožnuje nákup z pohodlí domova, včetně akčních produktů. Také je možné zařídit dárkovou kartu dm drogerie, kterou můžete potěšit třeba své blízké.

Historie firmy

Společnost byla založena profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v roce 1973 v Karlsruhe. Svou první prodejnu otevřel o tři roky později v Linci. Na českém trhu ji najdeme od roku 1993, kdy byla otevřena pobočka v Českých Budějovicích.

Dm drogerie kariéra

Společnost dm drogerie je stabilní společností, ve které celosvětově našlo práci v dm drogerii více než 57 000 zaměstnanců. Český trh tvoří okolo 2 500 pracovníků a s otvíráním nových prodejen firma počítá s rozšíŕením nabídky volných míst v dm pro další lidi. Také se snaží zvedat platy, což se jim v letošním roce povedlo o 6 %. Také je držitel certifikátu NSK (Národní systém kvalifikací) za vzdělávání a získávání kvalifikace svých pracovníků z vlastních zdrojů.

Kariéra v dm nabízí různé možnosti a ve středu zájmu je vždy člověk. Společnost si váží rozmanitosti a jedinců s různými schopnostmi, díky čemuž je tvořen jeden celek. Možnosti práce jsou jak na prodejnách, kde se jedná zejména o pozice prodavačů, tak i kariéra na centrální správě nebo v centrálním skladu. Volná místa jsou tak dostupná po celé zemi a na své si přijde téměř každý, kdo hledá benefity jako zajímavý plat v oboru, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené nebo třeba pružnou pracovní dobu. A hlavně pohodový a přátelský kolektiv, který zajistí spousty zážitků nejen na pracovišti! Pokud hledáte volné místo právě v tomto oboru, může pro Vás být dm drogerie skvělou volbou.

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Červený Kříž
Pracuji ve společnosti DM drogerie na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

platové podmínky, pracovní doba, benefity, vedoucí měří jedním metrem,

Negativa firmy:

pomluvy, málo místa, velký kolektiv lidí, musíte si držet odstup od některých lidí,

před 4 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Ciste prostredi,mzda se vyplaci pravidelne.

Negativa firmy:

Malo personalu, prescasove hodiny, chovani pani vedouci negativni vuci zamestnancum.

před 4 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Poměrně slušné peníze na tento úvazek, stravenky, týden dovolené navíc.

Negativa firmy:

Při pohovoru naslibují hory doly, ze začátku je vše v pořádku. Časem zjistíte, jak to opravdu chodí, při přítomnosti vedoucí všichni tak nějak pracují. Když tam není, zástupkyně automaticky nechodí na kasu, prý dělají inventuru a jiné. Práce ve skladu je šílená, nikoho nezajímá, že ženská nesmí tahat těžké věci, boxy z palety se nějak dostat musí, takže je potřeba je nadzvednout. Váha tří boxů na sobě je i 30-50 kg. Při námitce, že lze zvedat po jednom, je vám odseknuto, že je to ztráta času a že si člověk musí zvyknout. Neustále vás někdo honí, že se nestíhá, takže stres je v DM váš nejlepší kamarád. Když má člověk volno, už od večera vám chodí zprávy, že je potřeba jít opět do práce, že vypadla ta nebo ta. To nemluvím o nočních, které nám nikdo nemůže nařídit, ale bylo by přeci nekolegiální na ně nejít. Hádky, pomluvy jsou na denním pořádku.

Doporučení pro management firmy:

Dát na každou pobočku aspoň jednoho chlapa, aby tam ten kurník trochu srovnal. Uvidí se, co chlap vydrží.

před 5 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DM drogerie na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

pěkné prodejny, každoroční dorovnávání platu

Negativa firmy:

zaměstnají jen na zkrácený úvazek ale práci odvést jako při plném, lepší ještě i více, není čas na to věnovat se zákazníkovi. Hodně záleží na kolektivu na prodejně, s tímto mám velmi špatné zkušenosti pomluvy, pomluvy.........

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (28)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Farmacie Lékařství Chemie Potravinářství Kosmetika Prodej zboží