SEPHORA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

SEPHORA

Celosvětově úspěšný řetězec parfumerií SEPHORA je jedním z největších prodejců kosmetických produktů a parfémů a to především v Evropě. Její popularita stále roste díky inovativnímu konceptu, sortimentu o 16.000 produktech a profesionálnímu přístupu ke svým zákazníkům. V SEPHORA najdete jak cenově dostupné zboží, tak i to nejluxusnější a nejvzácnější. Můžete využít i služeb, které SEPHORA nabízí. Lekce líčení či bezplatné poradenství ohledně konkrétní péče, to vše je v popisu práce SEPHORA zaměstnanců, kteří rádi vyjdou s úsměvem vstříc.

Hodnocení SEPHORA

Přidat hodnocení
před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SEPHORA na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Ve zkušební době mě propustili z jejich udání důvodu málo nabízení zboží což nebyla pravda.Velmi malé zaškolení tak že mě vlastně jen využili protože v té době neměli zaměstnance.

před 4,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Beauty konzultant
Pracoval(a) jsem ve společnosti SEPHORA na poloviční úvazek 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce jako taková Prostředí (prodejna) Produkty, se kterými pracujeme Kolektiv na prodejně (není všude)

Negativa firmy:

Neustálá kontrola ze strany vedení Člověk nemůže říct vedení svůj názor, neposlechne prosbu a ještě se to proti vám obrátí Nedodržování pravidel Nedosažitelné cíle (především o Vánocích)

Doporučení pro management firmy:

Vzpamatovat se Podporovat své zaměstnance, motivovat je, vážit si jich NEhledat všude chyby, nedokonalosti, neustále zaměstnance kontrolovat A hlavně doporučuji naučit se schopnost: SEBEREFLEXE Dodržovat Etický kodex Přečíst si po sobě, co napíšu (např. Interní nařízení - chyby nejen v gramatice, ale i věty nedávající smysl) Stanovovat reálné cíle

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SEPHORA na poloviční úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přístup lidí, zajímavá práce, skvělá káva :)

Negativa firmy:

Zatím neobjevena

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Hlavní oblast působení

Nyní se SEPHORA může pyšnit přes 2.000 obchody po Evropě, USA a Asii. V České republice společnost provozuje více než 19 obchodů a hlavní sídlo společnosti je v Praze, kde SEPHORA otevřela už více než 13 poboček. Prodejnu SEPHORA najdete si v Brně a to v nákupním centru Olympia Brno a v Galerii Vaňkovka, která funguje přímo v centru moravského hlavního města. Další pobočky SEPHORA se nachází i v Ostravě, Pardubicích, Karlových Varech, Liberci a také v Plzni.

Říká se o SEPHORA

Stálí a bývalí pracovníci hodnotili SEPHORA jako skvělého zaměstnavatele. Chválí si především přátelský kolektiv a skvělou atmosféru na pracovišti. Pro milovníky kosmetiky je to práce snů, jelikož se každý den budete setkávat s novinkami ze světa kosmetiky a navíc získáte i lákavé zaměstnanecké slevy na vybraný sortiment. Budovat kariéru SEPHORA umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i na zkrácený úvazek, což mohou využít studenti, kteří si chtějí při studiu přivydělat a získat zkušenosti po boku zkušených pracovníků.

SEPHORA e-shop

Pro pohodlnější nákup vytvořila SEPHORA e-shop, kde naleznete veškerý jejich nabízený sortiment. Zákazníci se mohou těšit na vzorky k objednávce zdarma, na možnost dárkového balení a navíc od určité částky i poštovné zdarma. SEPHORA si také pro věrné zákazníky připravila různé výhodné akce a slevy nebo výjimečný dárek k narozeninám.

Historie společnosti

SEPHORA byla založena Dominiquem Mandonnaudem v Paříží roku 1969 a dodnes jí reprezentuje pobočka na Champ Elysées, která je zároveň vzorem pro všechny ostatní pobočky. SEPHORA měla již od začátku touhu vytvářet a prodávat produkty na míru a přání zákazníků. Firma se stala velmi brzy oblíbenou a od roku 1997 je součástí LVMH skupiny, která zajistila expanzi nejen do Evropy, ale i do USA a Asie.

Do České republiky se společnost dostala v roce 2001, kde v současné době nabízí přes 250 značek a svůj sortiment i služby stále rozšiřuje o aktuální trendy a novinky. Kariéru v SEPHORA dnes buduje mnoho spokojených zaměstnanců.

Kariéra v SEPHORA

Týmový duch, touha po seberealizaci, zájem o módu, kosmetiku a pozitivita s respektem, to vše znamená práce v SEPHORA. Pokud si myslíte, že je to pro vás to pravé a rádi byste ubírali svou kariéru tímto směrem, podívejte se na volná místa v SEPHORA. V hodnocení SEPHORA si zaměstnanci pochvalují spoustu benefitů, přátelské prostředí, kde se každý den naučí něco nového a práce pro ně není starostí, ale radostí! Než půjdete na pohovor, zkuste zlepšit své komunikační schopnosti pro větší záruku úspěchu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rybná 682/14, 110 00 Praha - Staré Město

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26491788

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2001

Právní forma:

s.r.o.