Havlíkova přírodní apotéka - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

Havlíkova přírodní apotéka

Havlíkova přírodní apotéka je česká značka zcela přírodní kosmetiky, která objevuje kouzlo a sílu ze starých osvědčených receptur. Havlíkova přírodní apotéka se pyšní vysoce vědeckým přístupem, který přináší vynikající výsledky v péči o pleť. Svou kariéru Havlíkova přírodní apotéka založila na produktech složených z pečlivě vybraných nejčistších surovin, jež následně zpracovávají kvalifikovaní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v moderně zařízených laboratořích. Hlavním mottem je pro Havlíkovu přírodní apotéku: „Příroda je dokonalá, proto se jí inspirujeme“, neboť v sobě ukrývá léčivou moc a sílu.

Hodnocení Havlíkova přírodní apotéka

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

za 4měsíce jsem žádná neobjevila

Negativa firmy:

minimální mzda, buzerace, o pauze nemáte nárok se ani v klidu najíst, nefunkční vedení kde každý tvrdí něco jiného, nikdo z vedení si nestojí za svými kroky, neustále měnící se vedení, manažeři ale i prodavači, nestálost, nejistota..na jakékoliv řešení problémů jste sám

před 5 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektív , veľmi príjemný ľudia , ochota , ľudskosť , priateľská atmosféra , výplaty v čas , zľavy na výrobky , skvelá práca , žiadne nadčasy

Negativa firmy:

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímavé produkty

Negativa firmy:

- chaos - vysoká fluktuace - během roku se na jednotlivých pozicích vymění i 4x pracovník ( HR, nákup, OŘ, FŘ, marketing....) - neexistuje plánování - neustále změny, které vedou k vysoké chybovosti a prodlužování termínu - dá se napsat hodně negativa, ale ta firma za to nestojí.

před 1,5 rokem
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Byla jsem nadšená. Obrovská zkušenost. Krásné produkty a příjemný kolektiv, který vás dokázal nabít energií. Za mojí praxi, jsem se nesetkala s tak unikátním přístupem a dynamikou.

Negativa firmy:

kousíček za Prahou

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (14)

Historie

Původ Havlíkovy přírodní apotéky sahá do 20. století, kdy lékárník Karel Havlík začal vyrábět kosmetiku ze zdravých přírodních ingrediencí podle tradičních receptů ze 17. století. Bohužel ve 40. letech minulého století pan Havlík svou výrobu zastavil, ale v roce 2014 vznikla prodejní síť nesoucí jeho jméno, jež čerpá z jeho receptur. V současné době se práce Havlíkovy přírodní apotéky zaměřuje na hledání zapomenutých přírodních receptur, které obohacují moderními vědeckými poznatky. Dnes provozuje Havlíkova přírodní apotéka mnoho kamenných prodejen nebo lze využít možnost nákupu přes jejich e-shop.

Kariéra v Havlíkově přírodní apotéce

Volná místa Havlíkova přírodní apotéka nabízí zájemcům o práci z různých oborů. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity v podobě stravenek, slev na produkty či podpory dalšího vzdělávání. Práce v Havlíčkově přírodní apotéce se nese v duchu příjemné a přátelské atmosféry s různými firemními akcemi, kde lépe poznáte své kolegy. Budovat kariéru Havlíkova přírodní apotéka nabízí také absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi po bodu zkušených pracovníků. Pokud se vám zalíbila Havlíkova přírodní apotéka, tak neváhejte. Pošlete jim svůj životopis s vaší fotografií a získejte volné místo v rychle se rozvíjející společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Brentovou 617/9, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

02891042

Založení / Zapsání do OR*:

11. 4. 2014

Právní forma:

s.r.o.