Havlíkova přírodní apotéka - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Havlíkova přírodní apotéka

Havlíkova přírodní apotéka je česká značka zcela přírodní kosmetiky, která objevuje kouzlo a sílu ze starých osvědčených receptur. Havlíkova přírodní apotéka se pyšní vysoce vědeckým přístupem, který přináší vynikající výsledky v péči o pleť. Svou kariéru Havlíkova přírodní apotéka založila na produktech složených z pečlivě vybraných nejčistších surovin, jež následně zpracovávají kvalifikovaní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v moderně zařízených laboratořích. Hlavním mottem je pro Havlíkovu přírodní apotéku: „Příroda je dokonalá, proto se jí inspirujeme“, neboť v sobě ukrývá léčivou moc a sílu.

Hodnocení Havlíkova přírodní apotéka

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Bohužel, musím říci, že moje zkušenosti nebyly příliš pozitivní. Firma často hledá nové zaměstnance, což naznačuje, že mají problémy s udržením lidí a mohou být nespokojenost s pracovními podmínkami. Kromě toho náhle otevírají klíčové pozice, což může být důsledkem špatného plánování a nerozhodnosti. Co se týče kultury firmy, tak jsem zaznamenal několik znepokojujících trendů. Majitelka firmy se občas snaží vytvářet intriky a někteří vedoucí na prodejně se chovají velmi arogantně. Vulgarismy se vyskytují často a zdá se, že firma zaměstnává kamarády a kamarádky bez ohledu na jejich zkušenosti. To všechno ukazuje na nevhodnou a neprofesionální kulturu firmy. Další věc, kterou jsem zaznamenal, je zaměstnávání lidí bez ohledu na jejich kvalifikaci a dokonce i soudně trestaných jedinců do vedoucích pozic. To ukazuje nedostatek zájmu o kvalitu a efektivitu práce a může ohrozit bezpečnost a stabilitu firmy. Celkově si myslím, že tento zaměstnavatel má závažné nedostatky v kultuře firmy a přístupu k pracovníkům. Pokud hledáte stabilní a profesionální pracovní prostředí, možná je lepší hledat jinde.

před 2,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

V podstatě nejhorší pracovní zkušenost v životě. Nikdy jsem se ještě s tak příšerným přístupem nesetkala. Paní majitelka měla opravdu svérázný přístup nejen k manažerům, ale i řadovým zaměstnanům. Rozeštvávání týmů nepravdivými pomluvami, zákaz tykání si, až po téměř šikanózní chování. Zde opravdu nikdy nikdo dlouho nevydrží.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Docela fajn produkty, myšleno tak, že nejsou nekvalitní

Negativa firmy:

Úplně vše!, arogantní vedení, arogance i od vedoucích na prodejně, vulgarismy od všech, zaměstnají kde koho na všechny pozice, nikdo se za vás nepostaví, naprosto nezaškolený personál na péči o pleť či vlasy a přitom se musíme prezentovat jako profesionálové či dermatologové, výroba a marketing produktů je k smíchu/pláči, ceny produktů hrozně přestřelené, firmě jde jen o zisk, ne o zákazníky či zamestnance, platové ohodnocení hrozně nízké.. Je škoda, že nápad původně to byl tak hezký a čistý a vznikla z toho firma která dělá se zákazníku i slibných zaměstnanců blbce, se zaměstnancem je zachazeno jak se starým hadrem, který se kdykoliv může nahradit novým, a arogancí je tahle firma známá.. At už u všech na vyšších pozicích, uctarnach, či veřejně prezentované osoby na soc. sítích. Vážně smutné, už nikdy.

Doporučení pro management firmy:

Zjišťovat, co se na prodejnách děje, od všech zaměstnanců! a vážit si prodavaček

před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Havlíkova přírodní apotéka na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

za 4měsíce jsem žádná neobjevila

Negativa firmy:

minimální mzda, buzerace, o pauze nemáte nárok se ani v klidu najíst, nefunkční vedení kde každý tvrdí něco jiného, nikdo z vedení si nestojí za svými kroky, neustále měnící se vedení, manažeři ale i prodavači, nestálost, nejistota..na jakékoliv řešení problémů jste sám

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

Historie

Původ Havlíkovy přírodní apotéky sahá do 20. století, kdy lékárník Karel Havlík začal vyrábět kosmetiku ze zdravých přírodních ingrediencí podle tradičních receptů ze 17. století. Bohužel ve 40. letech minulého století pan Havlík svou výrobu zastavil, ale v roce 2014 vznikla prodejní síť nesoucí jeho jméno, jež čerpá z jeho receptur. V současné době se práce Havlíkovy přírodní apotéky zaměřuje na hledání zapomenutých přírodních receptur, které obohacují moderními vědeckými poznatky. Dnes provozuje Havlíkova přírodní apotéka mnoho kamenných prodejen nebo lze využít možnost nákupu přes jejich e-shop.

Kariéra v Havlíkově přírodní apotéce

Volná místa Havlíkova přírodní apotéka nabízí zájemcům o práci z různých oborů. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity v podobě stravenek, slev na produkty či podpory dalšího vzdělávání. Práce v Havlíčkově přírodní apotéce se nese v duchu příjemné a přátelské atmosféry s různými firemními akcemi, kde lépe poznáte své kolegy. Budovat kariéru Havlíkova přírodní apotéka nabízí také absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi po bodu zkušených pracovníků. Pokud se vám zalíbila Havlíkova přírodní apotéka, tak neváhejte. Pošlete jim svůj životopis s vaší fotografií a získejte volné místo v rychle se rozvíjející společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Brentovou 617/9, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

02891042

Založení / Zapsání do OR*:

11. 4. 2014

Právní forma:

s.r.o.