Lush, práce v Lush, volná místa | VímVíc.cz

LUSH

Lush je britská společnosti, prodávající čerstvou, ručně vyráběnou kosmetiku ve 49 zemích světa. Je známá pro svůj etický a zodpovědný přístup ke zvířatům, přírodě i lidem. V obchodě najdete kromě Lush koupelových bomb i péči o vlasy, tělo, pleť a spousta produktů je zde k dostání i ve variantě bez obalu.

Hodnocení LUSH

Přidat hodnocení

Hodnoty Lushe

Mezi hodnoty firmy patří netestování na zvířatech, stoprocentně vegetariánský sortiment, ze kterého je 80 % vegan a kampaně rozšiřující povědomí o environmentálních a dalších společenských problémech. Lush si také zakládá na vystopovatelném původu všech ingrediencí, ze kterých je mnoho fair trade a na tom, aby všichni lidi zapojení v procesu získávání, zpracování ingrediencí, vyrábění i prodávání produktů měli dobré pracovní podmínky a férový plat. Díky inovativnímu a zodpovědnému přístupu k výrobě a prodeji kosmetiky Lush mění kosmetický průmysl.

Historie Lushe

Tricholog Mark Constantine a kosmetička Liz Weir v 70. letech v britském městě Pool našli zalíbení v přírodní kosmetice, kterou začali vyrábět a prodávat obchodu The body shop. Zpočátku šlo především o originální a ozdravnou vlasovou kosmetiku, o kterou byl velký zájem.

The body shop následně koupil práva na recepty produktů, které od Marka a Liz odebírali. To vedlo ke vzniku společnosti Cosmetics to go, díky které Mark a Liz rozesílali své produkty lidem až domů. V roce 1995 pak konečně z Cosmetics to go vznikl Lush. Vedení společnosti vyhlásilo soutěž o to, kdo vymyslí nejlepší název pro novou firmu. Jeden zákazník přišel s nápadem v podobě slova Lush, což se dá přeložit jako svěží, luxusní, či bujný.

Lush – perspektivní budoucnost

Lush je rostoucí firmou, která dosahuje ročních obratů kolem jedné miliardy euro a velkou část ze zisku investuje do rozvojových zemí tak, aby v nich vytvořila perspektivní pracovní příležitosti, pozvedla ekonomiku a životní úroveň. Jako příklad může sloužit aloe vera, kterou pro Lush pěstují Keňské ženy bojující za svou nezávislost. Díky SLushfund se podařilo postavit oplocení proti zvířatům a zefektivnit produkci aloe, kterou od masajských žen Lush za férovou cenu kupuje.

Kariéra v Lush

V roce 2017 byl anglický Lush vyhlášen stránkou Indeed sedmým nejlepším soukromým zaměstnavatelem na základě milionů zaměsnaneckých recenzí a hodnocení. V České republice má Lush dvě pobočky a e-shop. Lush Palladium na Náměstí republiky byl první a pro veliký zájem zákazníků byl v roce 2017 otevřen i druhý obchod Lush Nový Smíchov. Aktuální nabídka práce se dá zjistit přímo v obchodech, nebo na webových stránkách Lushe.

Volná místa: Lush sales assistant

Lush často rozšiřuje své řady sales assistantů, kteří poskytují zákazníkům tu nejlepší péči, mají perfektní přehled o produktech a vnášejí do prodejny pozitivní atmosféru. Hledají lidi, kteří jsou zapálení pro jejich produkty, jsou společenští a optimističtí a mluví anglicky.

Na oplátku Lush nabízí školení a rozvoj, nadstandardní platové ohodnocení, Lush zaměstnaneckou slevu, a práci v mladém a příjemném kolektivu. Zaměstnance láká také na Multisport kartu a možnost občerstvení na pracovišti.

Volná místa: Lush supervisor

Supervisor je nejdůležitější osoba na obchodě. (Hned po zákaznících) Má na starosti vedení týmu, motivování zaměstnanců a zajištění bezchybného fungování obchodu. Supervisor by měl ostatní členy týmu inspirovat, dávat jim zpětnou vazbu a pomáhat jim růst. Také je nezbytné, aby jeho hodnoty a filosofie byly shodné s Lush brand values. Je to někdo, kdo rád řídí podnik a má obchodní know-how.

Za práci supervisora v Lush můžete čekat nejen fixní mzdu, ale i motivační finanční bonusy podle dosažených tržeb. Samozřejmě i pro něj platí stejné benefity jako pro sales assistanty, mimo jiné i placené volno v den narozenin.

Pro Lush se dá pracovat na plný, zkrácený, či poloviční úvazek a ani brigádníci nejsou výjimkou. V zimním období navíc Lush uzavírá i krátkodobé brigádnické smlouvy zvané „vánoční výpomoc“. Pokud si myslíte, že by to byla práce pro vás, zkuste do Lushe poslat životopis a motivační dopis v angličtině, za pokus nic nedáte.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Náměstí Republiky 1079/1a, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

50 - 70 zaměstnanců

IČ:

28415035

Právní forma:

s.r.o.