Teta drogerie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Teta drogerie

Údaje

Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfumérie, zdravé výživy nebo domácích potřeb, které odebírají od různých cizích značek, ale také vyrábějí vlastní řadu produktů. Volné místo v Teta drogerii obsadilo už přes 3.000 pracovníků v krásných a moderních 700ti prodejnách. Teta drogerie vytvořila pro zákazníky mnoho vychytávek a jedním z nich je tzv. kosmetický koutek se zrcadlem s přepínáním na denní i večerní osvětlení, u něhož je možné vyzkoušet si vzorky z aktuálního sortimentu zdarma.

Historie

Teta drogerie kariéru nastartovala v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR. V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna za Obchodníka roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům na Slovensko, kde v současnosti provozují více než 200 prodejen.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a rozšiřováním poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Zajímavé firemní benefity mají pro své zaměstnance připravené v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných tarifů od mobilního operátora. Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a na ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V rámci Teta drogerie byla založena i dceřiná firma, která svou kariéru zaměřila na internetovou lékárnu v ČR a volná místa nabízejí například správcům svého e-shopu. Kariéru v Teta drogerii je možné začít i jako brigádník, nebo na zkrácený úvazek.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Krom atraktivního prostředí a včasné výplaty jsem zatím neshledala žádne pozitiva a výhody.

Negativa firmy:

Nízký základ platu (pohybující se okolo minimální mzdy) + pohyblivá složka platu, která je ale nenároková a nikdy se nedozvíte kolik Vám za co bylo ztrženo peněz, jelikož každý měsíc chodí na kontrolu mystery, monitoring prodejny nebo oblastní manažeři a najednou máte z pohyblivé složky velke H*(nic,). Krom toho odpracujete několik hodin v měsíci zadarmo, můžete si vybrat buď uklízet hodinu před otevírací dobou nebo po a tak samo vystavování akčních slev taky mimo pracovní dobu. Vedoucí Vás klidně sleduje na kamerach z kanceláře a pak Vás přijde zbuzerovat, že jste například nevytřela nějaký roh prodejny nebo, že se dívaté kde nemáte. Vedoucí musí hlídat a zapisovat u každé prodavačky co přesně vykonávala za činnost a jak dlouho jí to trvalo). Stres vůči hmotné zodpovědnosti, kdy zodpovídáte za schodky ve zboží, hlídat krádeže během směny, nesmí se nic poškodit jinak to jde z vaší kapsy aby náhodou nebylo moc velké manko při inventuře, které se potom rozpočítáva mezi prodavačky.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Makat a držet usta

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic...

Negativa firmy:

Všechno, manažeři, chování k zaměstnancům úplná katastrofa..Měla by se firma nad sebou velice zamyslet.. Jaké manažery zaměstnávají...

Doporučení pro management firmy:

Měli by jste se nad sebou zamyslet.. Podívejte se momentálně na prodejnu Ládví.. Nepřijde Vám divné.. Že skončilo tolik zaměstnanců najednou.. Zdůrazňují dlouhodobých zaměstnanců... Nezajímá Vás proč.. Možná by jste se měli zaměřit na regionálního manažera prodejny...To co se tam stalo, zavání šikanou... A věřte, že se to ještě projednávat bude...

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Přes časy se neplatí, a naslibuji, jak si je můžete vybrat, ale to si nevyberete, protože v ty práci jste furt. Děláte 100veci najednou - kasa, kamery, planogramy, zboží, věnovat se zákazníkům. Věcně chodí špatný ceny a pak je v tom bordel. Nevíte co dělat dřív. A pak vám nakonec prijde X plat, a přitom každému slibují X :D jako Vedoucí měla kolegyně necelých X. Absolutně směšné. Všichni odcházejí ve zkušební době. Buzerace neskutečná. Oblastní je arogantní. Pomlouvá vás, ponižuje a kontroluje věci, zda jste něco nevzaly. Neskutečne chování k lidem. Nemáte ani pomalu 30minut pauzu, protože ani čas na jídlo nemáte. Když vám padne směna, jste tam ještě dýl, a zaplaceno to samozřejmě nemáte. Složitost systému přijímání zboží...atd je neskutečna ztráta času. Tahle práce je na psychiku strašně velká. Do téhle práce už bych v životě nesla, protože to chování....i k prasatům se chovají líp.

Zobrazit všechna hodnocení (66)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Farmacie Kosmetika Prodej zboží