Teta drogerie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupujte na Teta drogerii

Teta drogerie

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR (770 poboček) a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfémů, zdravé výživy a domácích potřeb.

Hodnocení Teta drogerie

Přidat hodnocení
před 10 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvele kolegyne,ale to je jedine

Negativa firmy:

Tam je snad negativni vse.Regionalni manazer Vas vzajemne s kolegy stve proti sobe.Jste tam v jedne osobe prodavačka, uklizecka,hlidac v jedne osobe.Jak nekdo napsal o nas v Teta casopise,ze sloužime lidem tak hlavne sluzka!V teto dobe opravdu zalostny plat a zadne peníze na vic.Tuto firmu opravdu nikomu nedoporucuji.

Doporučení pro management firmy:

Vyhazet vsechny do jednoho a změnit logistiku firmy.

před 22 dny
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Jsme super kolektiv o 5 lidech,práce v čistém a voňavém prostředí a výplata včas na účtu

Negativa firmy:

Časté přeceňovačky a hlavně spousty času zaberou plánogramy,někdy i několik dní a nemůžete se věnovat na plno kase a zákazníkům a kdo vymyslel srdíčka-česko,tak by si měl zkusit nandat novou akci nebo sundavat cenovky..to byl zas majstr štik.

Doporučení pro management firmy:

My na prodejně vyděláváme peníze Vám,tak nás nechte pracovat a práci ulehčete a nevymýšlejte kraviny,pojďte si to zkusit,ať vydíte chyby..já jich vidím za ty léta víc..bohužel..lidi umí máknout,ale taky ňáká motivace,když budeme dobře ohodnoceny,tak Vám lidi nebudou po letech odcházet,to je asi něco špatně..co?

před 29 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zadne

Negativa firmy:

Plat nejnižší v oboru neschopnost firmy vůči zamestnancum

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mizerná výplata včas na účtě.

Negativa firmy:

Negativní je tam snad vše. Nesmyslná srdíčka, která mají zákazníkům přiblížit nové logo,, vaše česká drogerie'' Jsou jen na obtíž,zavazí při přecenění a plánogramech, válí se po zemi a pro nás jen práce nesmyslná na víc. Nic pořádně nefunguje,skoro vše nedává smysl Podle konkurence nepředstavitelný negativní rozdíl. Žádné roční odměny za celoroční dřinu a práci v tomto nelehkém období Strašné zklamání s tímto zaměstnavatelem.

Doporučení pro management firmy:

Změna od základu.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (86)

Produkty, které Teta nabízí, odebírá od různých světoznámých značek. Některé ale patří do její vlastní řady. Tyto autorské produkty najdeme pod názvy Ellie, Floré, Ameté, Helios Herb a Wardi. Podobnou strategii razí i konkurenti Tety – Dm drogerie a Rossman. V roce 2016 byla Drogerie Teta 15. nejziskovější tuzemskou značkou, a svou pozici na trhu neustále upevňuje. 

Historie společnosti

Teta drogerie rozjela podnikání v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR.

V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna jako Obchodník roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům Slovensko.

Drogerie Teta – letáky, akce, slevy

Jak už jsme zmínili, Teta opravdu jako první začala s věrnostním programem drogérie. Dodnes má velmi silnou „kulturu věrnostních výhod“. V letáku, který je vydáván pravidelně každý týden si často členové klubu mohou smlsnout na speciálních slevách jen pro ně.

Například pro týden na přelomu srpna a září 2019 dostanou členové slevu 25 % na celou značku Miss Sporty. Neobvyklé nejsou akce 1 + 1 nebo 50 % z ceny dolů. Tyto akce nabízí i konkurenti Tety. Jedna věc, která je ale pro Tetu specifická, je káva zdarma pro členy klubu při nákupu nad 20 Kč. Můžete si tedy nákup zpříjemnit espressem Lavazza, cappuccinem nebo třeba čokoládovým nápojem. 

Služby poskytované v Tetě

Kromě toho, že zde můžete vybírat z nepřeberného množství produktů péče o tělo, vlasy a obličej, tady najdete i mnoho produktů pro údržbu domácnosti a jídlo. Doplňkové služby, které Teta nabízí jsou následující:

  • Kosmetický koutek
  • Vyvolání fotografií
  • Dárkové poukazy
  • Cashback (výběr hotovosti při placení na pokladně)
  • Káva

Úspěchy a ocenění

Teta se umístila na druhém místě v soutěži Mastercard Obchodník roku 2017 – Moneta Money Bank Cena veřejnosti hned za řetězcem Lidl. V kategorii Obchodník s drogerií a parfumerií se v tom samém roce umístila na druhém místě hned za Dm drogérií. Může to být způsobeno tím, že se Dm více soustředí na eko a bio přístup, který je v posledních letech čím dál populárnější.

V roce 2015 vyhrála Teta zlatou cenu Effie za rebranding a redesign svých prodejen, díky kterému získala mladistvější a více „trendy“ vzhled.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a díky rostoucímu počtu poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Pro své zaměstnance mají připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných mobilních tarifů.

Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V teta drogerii už našlo uplatnění přes 3000 pracovníků.

Volná místa v drogérii Teta

V současné chvíli nabízí Teta drogerie několik desítek pozic v různých českých městech. Jedná se především o specialisty prodeje, ale uplatnění najdete i jako zástupce manažera prodejny nebo v IT. Kromě práce na HPP nabízí teta i přivýdělek formou brigády. Pokud vás Teta drogerie zaujala a umíte si představit práci v této společnosti s bohatou historií, pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.