Teta drogerie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupujte na Teta drogerii

Teta drogerie

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR (770 poboček) a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfémů, zdravé výživy a domácích potřeb.

Hodnocení Teta drogerie

Přidat hodnocení
před 20 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pár korun včas na účtu

Negativa firmy:

Menegment teto firmy vubec nezajímají ti, kteří jsou poslednim článkem vydelavajici jim peníze, tzn. prodavačky. Stále se snižující úvazky, kdyz uz to vic nejde, uberou člověka. Konci to tim, ze na cely obchod je tam jen jedna sama prodavačka i 5 hodin oteviraci doby. Ta musi zvládnout kasu, planogramy, cenovky atd. a nedej bože, ze by se objevil někdo, kdo ji může ohrozit, to se podle manažerů ma obrátit na policii. Jak jednoduché. Nikomu nedoporučuji pracovat v teto firmě,podmínky se stále zhoršují. Pracujete ve stresu a neustalem napětí.

před 20 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mizerná výplata včas na účtě, ale to by snad neměla být výsada, čisté prostředí- vlastně naše práce

Negativa firmy:

Vedeni společnosti žije v jiném světě... za mého působení několika let se objem práce ztrojnásobil, úvazky na prodejnách byly sníženy- trochu nelogické, že? Práce "specialistky"- děláte vše, příjem zboží, doplňování zboží, přeceňování, přestavby regálů, tisk cenovek, kontrolu expirace zboží, inventury dle měsíčního plánu, úklid skladu, fotozakázky, denní stav kávomatu, doplňování a údržba kávomatu,obsluha zákazníků a také pokladna, kde nesmíte zapomenout nabídnout hit, magazín, los, kávu, přihlášku do teta klubu...a po směně? Úklid prodejny...

Doporučení pro management firmy:

Co kdyby vedeni společnosti zavítalo do prodejny, obléklo si tričko a zkusilo si jeden den stát na druhé straně barikády? Možná by jim došlo, že je čas přestat vymýšlet další a další práci už tak přetíženému týmu prodejny! To, že obchod funguje je jen zásluhou neskutečného úsilí týmu prodavaček, které jdou za tuto práci domů s nejnižší výplatou v tomto oboru! Neskutečné, tuto firmu rozhodně nedoporučuji...

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Výplatnici si musíte kontrolovat každý měsíc, protože je tam věčně něco špatně. Nesmyslné akce, přeskládávání regálu co týden, ze spodu dolů - z leva doprava. Přístup vedoucí otřesný, velký problém dojít si i na toaletu, protože musí jít na chvilku na kasu za vás. Prodavačky makají, vedoucí načte rychle zboží co přijede párkrát týdně a tím její práce končí. Vysedává v zázemí u pc s kávou na stole. Toť náplň jejího dne. Na pohovoru naslibují ranní - odpolední a ve výsledku jste tam celé dny, protože jim lidé ve zkušebce odchází ze dne na den. Pokud neprodáte určitý počet magazínů, znamená to mínus peníze na výplatě, která už je tak k smíchu a minimální. Porovnatelná s uklízečkou na 5h denně. Po přístupu vedoucí při zaučení nového pracovníka stylem: no dělej, no tady to zmáčkni.. po prvním dnu zaučení už nikdo nepřišel. Nikdy víc. Nemám slov. Po půl roce jsme odešly všechny prodavačky. Bohužel jsem tyto pravdivé recenze objevila, až po nástupu.

před 3 měsíci
1.0

Benefity

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavačka - Jižní Čechy
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plat v termínu, příspěvek na jídlo

Negativa firmy:

Neetické a nedůstojné chování manažerek k zaměstnancům v případě ,kdy pobočka prodejny končí nebo potřebuje snížit stavy a zaměstnancům prac.smlouva stále běží , hledání viníků, které mají ale čisté svědomí a vyhrožování paragrafem !! Samozřejmě že každý pod tlakem, než aby v takovém prostředí dál byl , ji firmě rád podepíše.

Doporučení pro management firmy:

Spokojený zaměstnanec=spokojený zaměstnavatel říkával a podle toho se i choval k zaměstnancům král obuvi Tomáš Báťa. Mějte Etické a Důstojné chování k zaměstnancům. Vaše prodejny ,pokud to nezměníte, nikdy nebudou mít dlouhodobě stále zaměstnance nebo ty ,kteří se do firmy budou chtít vracet. Za několik let tohle o vás ví dost vašich bývalých zaměstnanců a někteří i ti ,co u vás pracují , jen zatím mají strach přijít dobrovolně o zaměstnání.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (93)

Produkty, které Teta nabízí, odebírá od různých světoznámých značek. Některé ale patří do její vlastní řady. Tyto autorské produkty najdeme pod názvy Ellie, Floré, Ameté, Helios Herb a Wardi. Podobnou strategii razí i konkurenti Tety – Dm drogerie a Rossman. V roce 2016 byla Drogerie Teta 15. nejziskovější tuzemskou značkou, a svou pozici na trhu neustále upevňuje. 

Historie společnosti

Teta drogerie rozjela podnikání v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR.

V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna jako Obchodník roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům Slovensko.

Drogerie Teta – letáky, akce, slevy

Jak už jsme zmínili, Teta opravdu jako první začala s věrnostním programem drogérie. Dodnes má velmi silnou „kulturu věrnostních výhod“. V letáku, který je vydáván pravidelně každý týden si často členové klubu mohou smlsnout na speciálních slevách jen pro ně.

Například pro týden na přelomu srpna a září 2019 dostanou členové slevu 25 % na celou značku Miss Sporty. Neobvyklé nejsou akce 1 + 1 nebo 50 % z ceny dolů. Tyto akce nabízí i konkurenti Tety. Jedna věc, která je ale pro Tetu specifická, je káva zdarma pro členy klubu při nákupu nad 20 Kč. Můžete si tedy nákup zpříjemnit espressem Lavazza, cappuccinem nebo třeba čokoládovým nápojem. 

Služby poskytované v Tetě

Kromě toho, že zde můžete vybírat z nepřeberného množství produktů péče o tělo, vlasy a obličej, tady najdete i mnoho produktů pro údržbu domácnosti a jídlo. Doplňkové služby, které Teta nabízí jsou následující:

  • Kosmetický koutek
  • Vyvolání fotografií
  • Dárkové poukazy
  • Cashback (výběr hotovosti při placení na pokladně)
  • Káva

Úspěchy a ocenění

Teta se umístila na druhém místě v soutěži Mastercard Obchodník roku 2017 – Moneta Money Bank Cena veřejnosti hned za řetězcem Lidl. V kategorii Obchodník s drogerií a parfumerií se v tom samém roce umístila na druhém místě hned za Dm drogérií. Může to být způsobeno tím, že se Dm více soustředí na eko a bio přístup, který je v posledních letech čím dál populárnější.

V roce 2015 vyhrála Teta zlatou cenu Effie za rebranding a redesign svých prodejen, díky kterému získala mladistvější a více „trendy“ vzhled.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a díky rostoucímu počtu poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Pro své zaměstnance mají připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných mobilních tarifů.

Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V teta drogerii už našlo uplatnění přes 3000 pracovníků.

Volná místa v drogérii Teta

V současné chvíli nabízí Teta drogerie několik desítek pozic v různých českých městech. Jedná se především o specialisty prodeje, ale uplatnění najdete i jako zástupce manažera prodejny nebo v IT. Kromě práce na HPP nabízí teta i přivýdělek formou brigády. Pokud vás Teta drogerie zaujala a umíte si představit práci v této společnosti s bohatou historií, pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.