Teta drogerie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupujte na Teta drogerii

Teta drogerie

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR (770 poboček) a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfémů, zdravé výživy a domácích potřeb.

Hodnocení Teta drogerie

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0

Benefity

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mizerná výplata včas na účtě

Negativa firmy:

Snad úplně vše. Jak se zde mnohokrát psalo... snižování úvazku, mraky práce na prodejně v málo lidech, teď přibyly inventura, které si prodejna dělá sama. Takže plno ušetřených peněz za agenturu a co dostanou prodavačky opět v nic. Stravenky v hodnotě 100 s 50 procentní účastí, opravdu terno při dnešní drahotě. Jestli to takhle půjde dál, tak si budou muset za pult stoupnout manažeři firmy, protože tímto způsobem firma všechny slušné zaměstnance vyžene. Odměny žádné, jediný bonus pět dní dovolené navíc, když narodíte dýl než deset dní, pak se tento bonus krátí. Např. loni tento jediný bonus sebrali matkám, které zůstaly doma s dětmi při uzavření škol. Pk Solvent styď se, odbory na vás.

Doporučení pro management firmy:

Trošku se starat o své zaměstnance, zvýšit výplaty. Je to ostuda. A vyházet neschopné oblastní vedoucí, které zajímá vše kolem jen ne problémy obchodu a kolektivu.

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas na úctě

Negativa firmy:

Snad úplně vše je špatně, kolektiv, nikdy nevyjdou vstříc ze smenami, za takovou drinu par korun na účet… nikdo se nechová hezky k zákazníkům. Obtěžování zákazníků jako je nabídka magazínu, hitu, nove kartičky, většinu lidi to opravdu obtezuje.. vedouci se chová úplně nechutne.

před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na zkrácený úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Strategie firmy- snižování úvazku, mizerná komunikace s oblastnim manažerem. Za minimální mzdu chtějí nesmyslné věci (nabízení Hitů, losu, magazínu atd) na prodejně jste uklízečka, ochranka, prodavačka,na pováženou je i to že je člověk na velké prodejně v otvírací době sám.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se kdo je v první linii a kdo si zaslouží více ohodnocení - prodavačky a vedení prodejen

před 10 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pár korun včas na účtu

Negativa firmy:

Menegment teto firmy vubec nezajímají ti, kteří jsou poslednim článkem vydelavajici jim peníze, tzn. prodavačky. Stále se snižující úvazky, kdyz uz to vic nejde, uberou člověka. Konci to tim, ze na cely obchod je tam jen jedna sama prodavačka i 5 hodin oteviraci doby. Ta musi zvládnout kasu, planogramy, cenovky atd. a nedej bože, ze by se objevil někdo, kdo ji může ohrozit, to se podle manažerů ma obrátit na policii. Jak jednoduché. Nikomu nedoporučuji pracovat v teto firmě,podmínky se stále zhoršují. Pracujete ve stresu a neustalem napětí.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (96)

Produkty, které Teta nabízí, odebírá od různých světoznámých značek. Některé ale patří do její vlastní řady. Tyto autorské produkty najdeme pod názvy Ellie, Floré, Ameté, Helios Herb a Wardi. Podobnou strategii razí i konkurenti Tety – Dm drogerie a Rossman. V roce 2016 byla Drogerie Teta 15. nejziskovější tuzemskou značkou, a svou pozici na trhu neustále upevňuje. 

Historie společnosti

Teta drogerie rozjela podnikání v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR.

V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna jako Obchodník roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům Slovensko.

Drogerie Teta – letáky, akce, slevy

Jak už jsme zmínili, Teta opravdu jako první začala s věrnostním programem drogérie. Dodnes má velmi silnou „kulturu věrnostních výhod“. V letáku, který je vydáván pravidelně každý týden si často členové klubu mohou smlsnout na speciálních slevách jen pro ně.

Například pro týden na přelomu srpna a září 2019 dostanou členové slevu 25 % na celou značku Miss Sporty. Neobvyklé nejsou akce 1 + 1 nebo 50 % z ceny dolů. Tyto akce nabízí i konkurenti Tety. Jedna věc, která je ale pro Tetu specifická, je káva zdarma pro členy klubu při nákupu nad 20 Kč. Můžete si tedy nákup zpříjemnit espressem Lavazza, cappuccinem nebo třeba čokoládovým nápojem. 

Služby poskytované v Tetě

Kromě toho, že zde můžete vybírat z nepřeberného množství produktů péče o tělo, vlasy a obličej, tady najdete i mnoho produktů pro údržbu domácnosti a jídlo. Doplňkové služby, které Teta nabízí jsou následující:

  • Kosmetický koutek
  • Vyvolání fotografií
  • Dárkové poukazy
  • Cashback (výběr hotovosti při placení na pokladně)
  • Káva

Úspěchy a ocenění

Teta se umístila na druhém místě v soutěži Mastercard Obchodník roku 2017 – Moneta Money Bank Cena veřejnosti hned za řetězcem Lidl. V kategorii Obchodník s drogerií a parfumerií se v tom samém roce umístila na druhém místě hned za Dm drogérií. Může to být způsobeno tím, že se Dm více soustředí na eko a bio přístup, který je v posledních letech čím dál populárnější.

V roce 2015 vyhrála Teta zlatou cenu Effie za rebranding a redesign svých prodejen, díky kterému získala mladistvější a více „trendy“ vzhled.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a díky rostoucímu počtu poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Pro své zaměstnance mají připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných mobilních tarifů.

Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V teta drogerii už našlo uplatnění přes 3000 pracovníků.

Volná místa v drogérii Teta

V současné chvíli nabízí Teta drogerie několik desítek pozic v různých českých městech. Jedná se především o specialisty prodeje, ale uplatnění najdete i jako zástupce manažera prodejny nebo v IT. Kromě práce na HPP nabízí teta i přivýdělek formou brigády. Pokud vás Teta drogerie zaujala a umíte si představit práci v této společnosti s bohatou historií, pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.