Teta drogerie

Údaje

Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfumérie, zdravé výživy nebo domácích potřeb, které odebírají od různých cizích značek, ale také vyrábějí vlastní řadu produktů. Volné místo v Teta drogerii obsadilo už přes 3.000 pracovníků v krásných a moderních 700ti prodejnách. Teta drogerie vytvořila pro zákazníky mnoho vychytávek a jedním z nich je tzv. kosmetický koutek se zrcadlem s přepínáním na denní i večerní osvětlení, u něhož je možné vyzkoušet si vzorky z aktuálního sortimentu zdarma.

Historie

Teta drogerie kariéru nastartovala v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR. V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna za Obchodníka roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům na Slovensko, kde v současnosti provozují více než 200 prodejen.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a rozšiřováním poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Zajímavé firemní benefity mají pro své zaměstnance připravené v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných tarifů od mobilního operátora. Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a na ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V rámci Teta drogerie byla založena i dceřiná firma, která svou kariéru zaměřila na internetovou lékárnu v ČR a volná místa nabízejí například správcům svého e-shopu. Kariéru v Teta drogerii je možné začít i jako brigádník, nebo na zkrácený úvazek.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Nulová

Negativa firmy:

Šikana na pracovišti.

před 4 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Na začátku se pár věcí našlo.

Negativa firmy:

Teď o pět let později už nenajdu nic kromě pár skvělých kolegiň, které v tetě zůstávají, stejně jako já, kvůli kolektivu a protože mají partnery kteří vydělají dost aby uživili rodiny, jelikož za ty drobné co firma platí by 90% lidí ani nevstalo ráno z postele.

před 4 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - MMP - Středočeský kraj
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Příjemné prostředí,benefity,kolektiv i když občas nekdo odejde,ale tak to prostě je.Komentáře,které jsem cetla jsou jen stiznosti,ale nikdo z vás nenapíše co jste osobně zkusili udělat,aby nastala nějaká změna.Firma se vyvíjí a obcas to trošku drhne,ale nic není jednoduché.Chce to trpelivost a k vecem pristupovat pozitivně.Pracovala jsem u jedné spolecnosti kde to byl absolutní masakr.Jako vedouci jsem tam dělala úplně vsechno.Od rana do vecera i přesto jsem se do práce těšila.Měla jsem fajn kolektiv vzájemně jsme si pomahali byla to takova druhá rodina.U Tety pracuji 6 let za tu dobu se dost věcí změnilo.Slušnost je zadarmo a bud ji máme nebo na tom můžeme pracovat.Mzdy se zvýšili,akce jsou ted parádní co se týče pripravy.Benefity jsou nejen stravenky.Je to i kvartální odměna,příspěvek na prani pracovniho obleceni.Pohyblivá slozka je odměna a tu si musite nejakym zpusobem zaslouzit.Kdyby nebyla tak nikdo znas se asi nepretrhne.A nic neni zadarmo.

Negativa firmy:

Akce + ceny i když se to zlepšilo

Doporučení pro management firmy:

Více fungovat jako celek.Prijde mi,že sklady,prodejny a administrativa kopou každý sam za sebe.Přitom jsme jedna firma.

před 4 dny
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Voňavá práce a drogistické zboží je prostě super.

Negativa firmy:

Drogerii Teta bych nikomu nedoporučila.Vzhledem k tomu co vše musí prodavačka říkat za pokladnou , to si člověk připadá jak u spovědi a pak do toho trapné věrnostní kupóny a hit týdne tak to už je opruz , že toto kdo vymyslel , bych ho vykrákala za pačesy a na měsíc postavila za pokladnu . Každá akce se neobejde bez chaosu v cenách špatně nastavených na centrále a pak kdo to odnese ?? My prodavačky ze strany zákazníků..A je toho více.Proto jsem se rozhodla že dám výpověď..Upřímnou soustrast novým zaměstnancům..

Doporučení pro management firmy:

Zpamatujte se haló

Zobrazit všechna hodnocení (55)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Farmacie Kosmetika Prodej zboží