Teta drogerie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupujte na Teta drogerii

Teta drogerie

Teta drogerie je ryze českou společností s největší sítí drogerií v ČR (770 poboček) a své zastoupení má už i na Slovensku. Zákazníkům nabízí široký sortiment dekorativní kosmetiky, parfémů, zdravé výživy a domácích potřeb.

Hodnocení Teta drogerie

Přidat hodnocení
před 22 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Teta drogerie na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Voňavé prostředí, stravenky.

Negativa firmy:

Nulový soukromý život, celá směna na nohách. Zodpovědnost za všechno i když nejste manažer prodejny. Velice špatné platové ohodnocení... Práce tolik, že skoro není čas docházet na pokladnu (spolu s ní řešit další kolotoč věcí - kartičky, aktuální nabídku, leták a v neposlední řadě x dotazů)! Na směně 2 lidi pro tuhle práci opravdu nestačí! Pravidelná absence peněz v pokladně se mi nezdá být v pořádku, jak někomu ano! Nepořádek, který se po lidech musí uklidit (např. utřít testery, které jsou opatlané a nevzhledné,...) to už by člověk musel dělat opravdu několikahodinové přesčasy.

Doporučení pro management firmy:

Více zaměstnanců, více peněz, důkladnější zaškolení co se týče produktů (nebo alespoň nějaké zaškolení)

před 27 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Hodně práce za málo peněz. Nesmyslná pravidla - plánogramy, omluvky apod. Opravdu zbytečné výmysly. Kolektiv jedním slovem katastrofa. Pomluvy, lži, každý den na talíři někdo jiný - jak se to komu zrovna hodilo a s kým byl na směně. Slepičinec. Nikdo nevyšel v ničem vstříc a nedej bože, že by za vás někdo měl vzít den o víkendu. Co se týká oblečení, taky žádná sláva - hlavně ty příšerné “kravaty” okolo krku. Nemluvím o tom, že jsem dostala jen jedno pracovní triko, tudíž, když byly 3 dvanáctky za sebou, člově neměl možnost ho vyprat. Tuto práci nedoporučuji.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čisté a voňavé prostředí, poukázky k narozeninám a Vánocům, stravenky, zaměstnanecká karta se slevou na nezlevněné zboží

Negativa firmy:

nízký plat, hmotná odpovědnost, neplacené přesčasy každou směnu (prodejna se sama neuklidí a nepřipraví, kasa se sama nespočítá, zákazníci rádi nakupují po zavírací době,..), známkování zaměstnanců od mystery zákazníka jako ve škole (pozdravíte mysteráka bez úsměvu a hned mate 2 za pozdrav), nabízení hitu letáku, povinnost oslovit každého zákaznice v určitém časovém limitu (mnoho zákazníků to otravuje), oblečení

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Manažer prodejny
Pracoval(a) jsem ve společnosti Teta drogerie na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata pravidelně na účtě, nic jiného mě nenapadá.

Negativa firmy:

Šílený psychický nátlak. Fyzicky hodně náročná práce. Žádný soukromý život. Celý Solvent by se měl probrat ... Člověk na jedné pozici musí zastávat a vědět bez jakéhokoliv odpovídajícího zaškolení úplně všechno a to za úplně směšný plat! Opravdu hodně nešťastný systém.

Doporučení pro management firmy:

Zajímejte se více o zaměstnance na prodejnách. Bez nich by jste nebyli! Hlavně že máte x líbivých reklam v tv.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (73)

Produkty, které Teta nabízí, odebírá od různých světoznámých značek. Některé ale patří do její vlastní řady. Tyto autorské produkty najdeme pod názvy Ellie, Floré, Ameté, Helios Herb a Wardi. Podobnou strategii razí i konkurenti Tety – Dm drogerie a Rossman. V roce 2016 byla Drogerie Teta 15. nejziskovější tuzemskou značkou, a svou pozici na trhu neustále upevňuje. 

Historie společnosti

Teta drogerie rozjela podnikání v malém pražském bytě a založilo ji šest vysokoškoláků. Nejprve vyráběli vlastní zrcátka, hřebeny, gumičky a postupně se vypracovali až k distribuci kosmetiky po celé ČR.

V roce 2000 vzniklo 250 prodejen s názvem Teta, ve kterých se zaměřili na maloobchodní prodej drogerie. Jako první na trhu odměnila Teta drogerie své věrné zákazníky kartou klubu Teta a několikrát byla za svou práci oceněna jako Obchodník roku v kategorii drogistických řetězců. Koncept maloobchodního prodeje rozšířili i k našim sousedům Slovensko.

Drogerie Teta – letáky, akce, slevy

Jak už jsme zmínili, Teta opravdu jako první začala s věrnostním programem drogérie. Dodnes má velmi silnou „kulturu věrnostních výhod“. V letáku, který je vydáván pravidelně každý týden si často členové klubu mohou smlsnout na speciálních slevách jen pro ně.

Například pro týden na přelomu srpna a září 2019 dostanou členové slevu 25 % na celou značku Miss Sporty. Neobvyklé nejsou akce 1 + 1 nebo 50 % z ceny dolů. Tyto akce nabízí i konkurenti Tety. Jedna věc, která je ale pro Tetu specifická, je káva zdarma pro členy klubu při nákupu nad 20 Kč. Můžete si tedy nákup zpříjemnit espressem Lavazza, cappuccinem nebo třeba čokoládovým nápojem. 

Služby poskytované v Tetě

Kromě toho, že zde můžete vybírat z nepřeberného množství produktů péče o tělo, vlasy a obličej, tady najdete i mnoho produktů pro údržbu domácnosti a jídlo. Doplňkové služby, které Teta nabízí jsou následující:

  • Kosmetický koutek
  • Vyvolání fotografií
  • Dárkové poukazy
  • Cashback (výběr hotovosti při placení na pokladně)
  • Káva

Úspěchy a ocenění

Teta se umístila na druhém místě v soutěži Mastercard Obchodník roku 2017 – Moneta Money Bank Cena veřejnosti hned za řetězcem Lidl. V kategorii Obchodník s drogerií a parfumerií se v tom samém roce umístila na druhém místě hned za Dm drogérií. Může to být způsobeno tím, že se Dm více soustředí na eko a bio přístup, který je v posledních letech čím dál populárnější.

V roce 2015 vyhrála Teta zlatou cenu Effie za rebranding a redesign svých prodejen, díky kterému získala mladistvější a více „trendy“ vzhled.

Kariéra v Teta drogerii

Prodejny Teta drogerie se nachází po celé České republice a díky rostoucímu počtu poboček neustále nabízejí práci novým zájemcům. Pro své zaměstnance mají připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, zaměstnaneckých slev nebo zvýhodněných mobilních tarifů.

Na nováčky čeká zaškolení přímo na prodejně a ostřílení pracovníci se mohou těšit na různé vzdělávací projekty, díky kterým si mohou zvýšit profesní znalosti. V teta drogerii už našlo uplatnění přes 3000 pracovníků.

Volná místa v drogérii Teta

V současné chvíli nabízí Teta drogerie několik desítek pozic v různých českých městech. Jedná se především o specialisty prodeje, ale uplatnění najdete i jako zástupce manažera prodejny nebo v IT. Kromě práce na HPP nabízí teta i přivýdělek formou brigády. Pokud vás Teta drogerie zaujala a umíte si představit práci v této společnosti s bohatou historií, pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice

Velikost firmy:

2 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26148579

Založení / Zapsání do OR*:

19. 1. 2000

Právní forma:

s.r.o.