ROSSMANN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny

ROSSMANN

Společnost ROSSMANN na českém trhu provozuje na 132 prodejen s drogerií a parfumerií. Tato mezinárodní firma působí na německém, polském, maďarském, tureckém a albánském trhu více než 40 let. Společnost se snaží držet krok s aktuálními trendy, které souvisí se životním stylem a péčí o zdraví a krásu. Jejich sortiment je široký, nejčastěji se ale setkáte s dámskou, dekorativní a vlasovou kosmetikou. Nevynechají ovšem ani prací a čistící prostředky, ústní hygienu, výživové produkty či farmaceutické výrobky.

Hodnocení ROSSMANN

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Morava
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Perspektivní firma

Negativa firmy:

menší benefity

před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata vždy včas. Stálost. Rozšíření sortimentu, školení zaměstnanců. Vždycky vím co mě čeká. Ráda chodím do práce.

Negativa firmy:

Chtělo by to o jednu sílu na směnu víc. A chtělo by to více benefitů. Pracujeme hodně a zasloužily bychom si více klidně různorodých odměn. Masáže, sauny, rekax..

před 11 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Současný zaměstnanec - Prodejna - Praha
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek 8-10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Asi by si měli zkusit vše co po nás chtějí a není to vždy reálné.

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ROSSMANN na zkrácený úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Práce v čistém prostředí.

Negativa firmy:

Bohužel špatné vedení. Mladé slečny ve věku 24 let nemají dělat vedoucí. Nastoupila jsem do práce, vše bylo dobré přišla jsem vždy včas a ani jako pracujícímu mi nebylo řečeno že dělám něco špatně. Jen bylo třeba doplnit něco ve vstupní prohlídce, už to bylo domluvené i s lékařem. Den předtím než jsem měla jít k tomu doktorovi mi bylo řečeno že mám výpověď. Všechny papíry, které jsem donesla k odeslání na centrálu viděla a četla vedoucí, takže jsem nikomu nic nezatajila ani jsem nemohla. Nevím tedy, proč vedení takhle jednalo, překvapila mne velice i paní manažerka, která nechala propustit mne než aby tady řešila chybu vedoucí která ty papíry neřešila a nekontrolovala. Než jsem vůbec nastoupila a podepsala smlouvu hned jsem jí volala že se musí ke vstupní prohlídce něco doplnit prostě věděla to hned. I po tomhle rozhovoru papíry vedoucí odeslala. Pak když byl hovor z vedení mne objednala znovu k lékaři ,nevím jak to domlouvala když doktor měl zrovna dovolenou a byl tam jen zástup. Nebyla jsem ani informovaná kde lékař má ordinaci že tam nebude přítomný a bude tam pouze ten zástup. Paní vedoucí nebyla vůbec schopná takové informace předat, sama to ani nevěděla protože jí to nezajímalo. Jsem opravdu už naštvaná jak se jedná s člověkem který chce pracovat, včas vše řekl a upozornil na problém, který se navíc mohl bez problémů vyřešit. Kdyby tam byla vedoucí pořádná která má zkušenosti a ne takhle mladá holka věřím že se tohle nestane. Chování vedení tedy strašné. Nedoporučuji sem chodit pracovat. Jedná se o prodejnu v Chebu.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (37)

ROSSMANN se neustále snaží zachovávat svou kvalitu, ale zároveň být jednou z nejvýhodnějších na trhu. Díky tomu je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších firem ve svém oboru a společně s rozšiřováním společnosti nabízí ROSSMANN volná místa.

Hlavní oblast působení

Na český trh společnost přišla v roce 1994 se svou první prodejnou v Českých Budějovicích, ve které našli práci první zaměstnanci. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze v Nuslích, které nabízí moderní a příjemné pracovní prostředí. ROSSMANN disponuje i centrálním skladem v Úžicích, nedaleko Kralup nad Vltavou, kam také hledají nové posily do týmu. Volná místa ROSSMANN poskytuje také na jejich prodejnách, které fungují po celé České republice.

ROSSMANN zaměstnanci

Budovat kariéru ROSSMANN umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako dohodu o provedení práce na různých pobočkách. ROSSMANN nezapomíná ani na absolventy, pro které si také připravili lákavé a zajímavé pracovní pozice, kde uplatní svůj talent a získají praxi po boku zkušených pracovníků a dokonce nabízí práci handicapovaným. Zaměstnanci si v hodnocení ROSSMANN chválí skvělý kolektiv, výborné vedení nebo i stabilitu firmy.

Rady, tipy, věrnostní program a akční leták

Pro své zákazníky ROSSMANN připravuje různé články, které se týkají cenných rad a tipů nejen ohledně péče o pleť nebo kosmetiky, ale také si můžete vyzkoušet zajímavé recepty nebo vychytávky do domácnosti. ROSSMANN také nabízí lákavé slevy a akční nákupy nebo možnost věrnostního programu ROSSMÁNEK. Akční leták ROSSMANN přináší každý týden informace o aktuálních slevových akcích a různých novinkách.

Historie

Kariéru ROSSMANN začal budovat v roce 1972, kdy byla společnost založena v Německu současným miliardářem Dirkem Roßmannem. Často bývá pokládána za průkopníka ve svém oboru. V tuzemsku celou síť prodejen provozuje společnost ROSSMANN CENTRAL EUROPE (RCE), která je společným podnikem mezinárodní obchodní společnosti A.S.Watson Group, s téměř dvousetletou tradicí, a společnosti ROSSMANN. V současné době nachází práci v ROSSMANN téměř 660 zaměstnanců, kteří v převážné většině pracují přímo na prodejnách, pouze přes stovku z nich pracuje v ředitelství a logistice.

Kariéra v ROSSMANN

Volná místa ROSSMANN neustále nabízí do všech sfér svého působení od skladu až po centrálu. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity, jako jsou stravenky, slevy na firemní výrobky nebo na možnost účastnit se různých školení a vzdělávacích kurzů a díky tomu tak zvyšuje jejich konkurence schopnost na trhu. Výhodou pro získání práce v ROSSMANN je základní znalost anglického jazyka, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Podívejte se na volná místa v ROSSMANN a budujte kariéru v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

61246093

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1994

Právní forma:

s.r.o.