ROSSMANN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

ROSSMANN

Společnost ROSSMANN na českém trhu provozuje na 132 prodejen s drogerií a parfumerií. Tato mezinárodní firma působí na německém, polském, maďarském, tureckém a albánském trhu více než 40 let. Společnost se snaží držet krok s aktuálními trendy, které souvisí se životním stylem a péčí o zdraví a krásu. Jejich sortiment je široký, nejčastěji se ale setkáte s dámskou, dekorativní a vlasovou kosmetikou. Nevynechají ovšem ani prací a čistící prostředky, ústní hygienu, výživové produkty či farmaceutické výrobky.

Hodnocení ROSSMANN

Přidat hodnocení
před 25 dny
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

V současnosti slušný a pravidelný plat,obvykle dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Jak už zde bylo i řečeno: Akce každých 14 dní v podobě tisíců cedulek,stres okolo toho,zejména díky nedostatku lidí na prodejně.Nesmyslné (až stupidní) hromady plánogramů (stěhování zboží v regále sem a tam) které jsem jinde neviděla. Zdržuje prodavače a mate zákazníky. Stání u kas,zejména v době vánoc,kdy se odtamtud nehnete,je taky únavné (drogerie není butik s hadříky) Chybějící či špatné cedulky nelze zcela uhlídat,když jste na směně třeba dvě. Následně ani expirace,která je v drogerii přísnější,než v potravinách. U kasy kromě jiného,neustálé dofukování balonků jako na pouti. Očekává se,že budete odbíhat od kasy a pomáhat jinde. Pak ale dostanete sprchu kritiky,že máte u kasy lidi.Hojně se kradou volně vystavené parfémy a další,které "spící" a mnohdy pologramotná ostraha neuhlídá ani omylem.Aktivní prodej má účinek asi jako na poště nebo v Penny. Nařízení permanentně otevřených dveří (asi do bodu mrazu) Vedení nechápe,že nelze stíhat práci,kasu a zároveň se naplno věnovat zákazníkům,kteří se na vás obracejí prakticky neustále.V našem případě to byly i nevyhovující směny

před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata chodí včas.

Negativa firmy:

Vedení by si mělo vážit stálých zaměstnanců. Aktivní prodej je k ničemu, zákazníky to obtěžuje. A co takhle na měsíc vyměnit si pracovní pozice, aby vedení vůbec vědělo, že to co vymysli od stolu se leckdy nedá splnit.

před 3 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ROSSMANN na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Fajn kolektiv, pěkná pracovní doba, smlouva na neurčito, stravenky

Negativa firmy:

Žádné ale vůbec žádné benefity pro zaměstnance- nízký plat, žádné prémie, příspěvek na penzijní pojištění, třináctý plat...Na to, jaký vysoký má obrat, nedá ani korunu navíc pro prodavačky, které jen lítají aby vše stihly, casto přesčasy...co 2 týdny letakova akce-nesmyslne otáčení cenovek až po pracovní době skoro 2 hodiny. .. Jsem ráda, že mám nyní práci, kde zaměstnavatel ocenuje snahu a motivuje výborným finančním ohodnocenim plus přispívá na penzijko.

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedeni
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky,dobrý oblastni vedouci...

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (27)

ROSSMANN se neustále snaží zachovávat svou kvalitu, ale zároveň být jednou z nejvýhodnějších na trhu. Díky tomu je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších firem ve svém oboru a společně s rozšiřováním společnosti nabízí ROSSMANN volná místa.

Hlavní oblast působení

Na český trh společnost přišla v roce 1994 se svou první prodejnou v Českých Budějovicích, ve které našli práci první zaměstnanci. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze v Nuslích, které nabízí moderní a příjemné pracovní prostředí. ROSSMANN disponuje i centrálním skladem v Úžicích, nedaleko Kralup nad Vltavou, kam také hledají nové posily do týmu. Volná místa ROSSMANN poskytuje také na jejich prodejnách, které fungují po celé České republice.

ROSSMANN zaměstnanci

Budovat kariéru ROSSMANN umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako dohodu o provedení práce na různých pobočkách. ROSSMANN nezapomíná ani na absolventy, pro které si také připravili lákavé a zajímavé pracovní pozice, kde uplatní svůj talent a získají praxi po boku zkušených pracovníků a dokonce nabízí práci handicapovaným. Zaměstnanci si v hodnocení ROSSMANN chválí skvělý kolektiv, výborné vedení nebo i stabilitu firmy.

Rady, tipy, věrnostní program a akční leták

Pro své zákazníky ROSSMANN připravuje různé články, které se týkají cenných rad a tipů nejen ohledně péče o pleť nebo kosmetiky, ale také si můžete vyzkoušet zajímavé recepty nebo vychytávky do domácnosti. ROSSMANN také nabízí lákavé slevy a akční nákupy nebo možnost věrnostního programu ROSSMÁNEK. Akční leták ROSSMANN přináší každý týden informace o aktuálních slevových akcích a různých novinkách.

Historie

Kariéru ROSSMANN začal budovat v roce 1972, kdy byla společnost založena v Německu současným miliardářem Dirkem Roßmannem. Často bývá pokládána za průkopníka ve svém oboru. V tuzemsku celou síť prodejen provozuje společnost ROSSMANN CENTRAL EUROPE (RCE), která je společným podnikem mezinárodní obchodní společnosti A.S.Watson Group, s téměř dvousetletou tradicí, a společnosti ROSSMANN. V současné době nachází práci v ROSSMANN téměř 660 zaměstnanců, kteří v převážné většině pracují přímo na prodejnách, pouze přes stovku z nich pracuje v ředitelství a logistice.

Kariéra v ROSSMANN

Volná místa ROSSMANN neustále nabízí do všech sfér svého působení od skladu až po centrálu. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity, jako jsou stravenky, slevy na firemní výrobky nebo na možnost účastnit se různých školení a vzdělávacích kurzů a díky tomu tak zvyšuje jejich konkurence schopnost na trhu. Výhodou pro získání práce v ROSSMANN je základní znalost anglického jazyka, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Podívejte se na volná místa v ROSSMANN a budujte kariéru v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

61246093

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1994

Právní forma:

s.r.o.