ROSSMANN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

ROSSMANN

Společnost ROSSMANN na českém trhu provozuje na 132 prodejen s drogerií a parfumerií. Tato mezinárodní firma působí na německém, polském, maďarském, tureckém a albánském trhu více než 40 let. Společnost se snaží držet krok s aktuálními trendy, které souvisí se životním stylem a péčí o zdraví a krásu. Jejich sortiment je široký, nejčastěji se ale setkáte s dámskou, dekorativní a vlasovou kosmetikou. Nevynechají ovšem ani prací a čistící prostředky, ústní hygienu, výživové produkty či farmaceutické výrobky.

Hodnocení ROSSMANN

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Vedouci – Morava
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas na účtu , benefity ,super kolektiv ale to je spis prodejna od prodejny

Negativa firmy:

před 8 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek, do roku 2023.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

dobré umiestnenie kancelárií vrámci Prahy nové interiéry firma na údržbu pokojových rastlín vyšší level kávovarov lepší hardware príjemné medziľudské vzťahy vrámci spoločnosti Homeoffice uvoľnený korporát systém komunikácie s predajňami

Negativa firmy:

len 20 dní dovolenky zmluva na dobu určitú nie je Sick day Cafeteria vyplácaná raz za 6 mesiacov slabší software nedostanete náplň práce nedostanete zaškolovací plán dostanete Buddyho - ten nevie čo to obnáša oddelenie nemalo systém, plán, zoznam úkolov na dennej, týždenej, či mesačnej bázy, funguje na zotrvačnosti pôvodného personálu nezmyselné, nekonštruktívne porady šef verzus podriadený nezdravo nastavená oficiálna komunikácia medzi oddeleniami vedenie na úrovni Cčkového personálu, bez skúseností, bez snahy, bez plánu, osoba do počtu

Doporučení pro management firmy:

najmite si na managerskú pozíciu managera

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

stabilita, chuť věci měnit, nadnárodní zkušenost a firma

Negativa firmy:

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- možnost kariérního růstu - kolegové - férové jednání - příjemné pracovní prostředí

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (41)

ROSSMANN se neustále snaží zachovávat svou kvalitu, ale zároveň být jednou z nejvýhodnějších na trhu. Díky tomu je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších firem ve svém oboru a společně s rozšiřováním společnosti nabízí ROSSMANN volná místa.

Hlavní oblast působení

Na český trh společnost přišla v roce 1994 se svou první prodejnou v Českých Budějovicích, ve které našli práci první zaměstnanci. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze v Nuslích, které nabízí moderní a příjemné pracovní prostředí. ROSSMANN disponuje i centrálním skladem v Úžicích, nedaleko Kralup nad Vltavou, kam také hledají nové posily do týmu. Volná místa ROSSMANN poskytuje také na jejich prodejnách, které fungují po celé České republice.

ROSSMANN zaměstnanci

Budovat kariéru ROSSMANN umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako dohodu o provedení práce na různých pobočkách. ROSSMANN nezapomíná ani na absolventy, pro které si také připravili lákavé a zajímavé pracovní pozice, kde uplatní svůj talent a získají praxi po boku zkušených pracovníků a dokonce nabízí práci handicapovaným. Zaměstnanci si v hodnocení ROSSMANN chválí skvělý kolektiv, výborné vedení nebo i stabilitu firmy.

Rady, tipy, věrnostní program a akční leták

Pro své zákazníky ROSSMANN připravuje různé články, které se týkají cenných rad a tipů nejen ohledně péče o pleť nebo kosmetiky, ale také si můžete vyzkoušet zajímavé recepty nebo vychytávky do domácnosti. ROSSMANN také nabízí lákavé slevy a akční nákupy nebo možnost věrnostního programu ROSSMÁNEK. Akční leták ROSSMANN přináší každý týden informace o aktuálních slevových akcích a různých novinkách.

Historie

Kariéru ROSSMANN začal budovat v roce 1972, kdy byla společnost založena v Německu současným miliardářem Dirkem Roßmannem. Často bývá pokládána za průkopníka ve svém oboru. V tuzemsku celou síť prodejen provozuje společnost ROSSMANN CENTRAL EUROPE (RCE), která je společným podnikem mezinárodní obchodní společnosti A.S.Watson Group, s téměř dvousetletou tradicí, a společnosti ROSSMANN. V současné době nachází práci v ROSSMANN téměř 660 zaměstnanců, kteří v převážné většině pracují přímo na prodejnách, pouze přes stovku z nich pracuje v ředitelství a logistice.

Kariéra v ROSSMANN

Volná místa ROSSMANN neustále nabízí do všech sfér svého působení od skladu až po centrálu. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity, jako jsou stravenky, slevy na firemní výrobky nebo na možnost účastnit se různých školení a vzdělávacích kurzů a díky tomu tak zvyšuje jejich konkurence schopnost na trhu. Výhodou pro získání práce v ROSSMANN je základní znalost anglického jazyka, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Podívejte se na volná místa v ROSSMANN a budujte kariéru v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

61246093

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1994

Právní forma:

s.r.o.