ROSSMANN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ROSSMANN

Společnost ROSSMANN na českém trhu provozuje na 132 prodejen s drogerií a parfumerií. Tato mezinárodní firma působí na německém, polském, maďarském, tureckém a albánském trhu více než 40 let. Společnost se snaží držet krok s aktuálními trendy, které souvisí se životním stylem a péčí o zdraví a krásu. Jejich sortiment je široký, nejčastěji se ale setkáte s dámskou, dekorativní a vlasovou kosmetikou. Nevynechají ovšem ani prací a čistící prostředky, ústní hygienu, výživové produkty či farmaceutické výrobky.

Hodnocení ROSSMANN

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedeni
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky,dobrý oblastni vedouci...

Negativa firmy:

před 7 měsíci
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ROSSMANN na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

práce na pokladně a vybalování zboží, není to těžká práce, kolektiv dobrý

Negativa firmy:

málo peněz

před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čistá práce, dobrý oblastní vedoucí, můžu pracovat na zkrácený úvazek.

Negativa firmy:

před 9 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Prodavačka - Praha
Pracuji ve společnosti ROSSMANN na zkrácený úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

V Rossmannu pracuji 2 roky, máme skvělou vedoucí a prima partu na prodejně. Spravedlivé plánování směn.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (24)

ROSSMANN se neustále snaží zachovávat svou kvalitu, ale zároveň být jednou z nejvýhodnějších na trhu. Díky tomu je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších firem ve svém oboru a společně s rozšiřováním společnosti nabízí ROSSMANN volná místa.

Hlavní oblast působení

Na český trh společnost přišla v roce 1994 se svou první prodejnou v Českých Budějovicích, ve které našli práci první zaměstnanci. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze v Nuslích, které nabízí moderní a příjemné pracovní prostředí. ROSSMANN disponuje i centrálním skladem v Úžicích, nedaleko Kralup nad Vltavou, kam také hledají nové posily do týmu. Volná místa ROSSMANN poskytuje také na jejich prodejnách, které fungují po celé České republice.

ROSSMANN zaměstnanci

Budovat kariéru ROSSMANN umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako dohodu o provedení práce na různých pobočkách. ROSSMANN nezapomíná ani na absolventy, pro které si také připravili lákavé a zajímavé pracovní pozice, kde uplatní svůj talent a získají praxi po boku zkušených pracovníků a dokonce nabízí práci handicapovaným. Zaměstnanci si v hodnocení ROSSMANN chválí skvělý kolektiv, výborné vedení nebo i stabilitu firmy.

Rady, tipy, věrnostní program a akční leták

Pro své zákazníky ROSSMANN připravuje různé články, které se týkají cenných rad a tipů nejen ohledně péče o pleť nebo kosmetiky, ale také si můžete vyzkoušet zajímavé recepty nebo vychytávky do domácnosti. ROSSMANN také nabízí lákavé slevy a akční nákupy nebo možnost věrnostního programu ROSSMÁNEK. Akční leták ROSSMANN přináší každý týden informace o aktuálních slevových akcích a různých novinkách.

Historie

Kariéru ROSSMANN začal budovat v roce 1972, kdy byla společnost založena v Německu současným miliardářem Dirkem Roßmannem. Často bývá pokládána za průkopníka ve svém oboru. V tuzemsku celou síť prodejen provozuje společnost ROSSMANN CENTRAL EUROPE (RCE), která je společným podnikem mezinárodní obchodní společnosti A.S.Watson Group, s téměř dvousetletou tradicí, a společnosti ROSSMANN. V současné době nachází práci v ROSSMANN téměř 660 zaměstnanců, kteří v převážné většině pracují přímo na prodejnách, pouze přes stovku z nich pracuje v ředitelství a logistice.

Kariéra v ROSSMANN

Volná místa ROSSMANN neustále nabízí do všech sfér svého působení od skladu až po centrálu. Těšit se můžete na lákavé firemní benefity, jako jsou stravenky, slevy na firemní výrobky nebo na možnost účastnit se různých školení a vzdělávacích kurzů a díky tomu tak zvyšuje jejich konkurence schopnost na trhu. Výhodou pro získání práce v ROSSMANN je základní znalost anglického jazyka, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Podívejte se na volná místa v ROSSMANN a budujte kariéru v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

61246093

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1994

Právní forma:

s.r.o.