Minutová půjčka Equa bank Raiffeisen | VímVíc.cz

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisenbank

 • Rychlá půjčka od 5.000 Kč do 800.000 Kč
 • Zřízení a vedení půjčky zdarma
 • Úroková sazba od 6,7 % p.a.
 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma
 • Úroková sazba od 6,7 % p.a.
 • Zřízení a vedení půjčky zdarma
 • Vyplnění žádosti do 3 minut a peníze na účtu do hodiny
 • Půjčka online až 800.000 Kč bez ručitele
 • Pojištění k půjčce
 • Čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Equa bank Raiffeisen 100.000 Kč na 60 měsíců (5 let). Výše měsíční splátky je 1.966 Kč. Pevná úroková sazba činí 6,7 % p.a., RPSN je 6,9 %. Karel F. by celkově zaplatil 117.960 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Pravidelný příjem
 • Běžný účet u Equa Bank

Equa bank Raiffeisen

Equa bank patří mezi bankovní společnosti. Na českém trhu působila pod názvem Equa bank od roku 2011. Předchůdkyní, která vznikla už v roce 1993, je IC Banka. Equa bank se specializuje na spotřebitelské bankovní služby (půjčení peněz) a má již 500 000 klientů. Po celé České republice se nachází 52 obchodních míst a 16 bankomatů. Equa bank poskytuje běžné účty, půjčky, hypotéky, spoření, pojištění a nově také investice.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na Raiffeisenbank a. s.. S Equa bank se klienti potkávají i po 1. 1. 2022. Pod značkou Equa bank Raiffeisen poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i Equa bank internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn i Equa bank pobočky a Klientské centrum.

Minutová půjčka Equa bank RB bank

Minutová půjčka Equabank reaguje na aktuální trendy rychle schválených půjček, čímž se pyšní zejména nebankovní půjčky. Equa bank Minutová půjčka je nabízena od 5.000 Kč do 800.000 Kč s dobou splácení od 3 měsíců do 10 let. Ke schválení Minutové půjčky Equa bank RB bank není třeba ručit majetkem, není potřeba ani jiné osoby jako ručitele. Roční úroková sazba začíná na 6,7 %.

Výši půjčení peněz si klient nastavuje tak, aby mu to vyhovovalo a nedostal se do finančních potíží. Equa bank minutová půjčka není doprovázena žádnými poplatky. Za vedení či zřízení půjčky Equa bank klient nic neplatí. Klienti se nemusí obávat ani finančních sankcí v případě mimořádné splátky či předčasného splacení. Ještě než si klient požádá o půjčku Equa bank, měl by prověřit platnost občanského průkazu, aby vše proběhlo hladce.

Výhody Minutové půjčky Equa bank Raiffeisen

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisen je mezi klienty velmi oblíbená a přináší s sebou řadu výhod, které klienti oceňují.

 • Zdarma a bez poplatků: Zřízení, vedení, mimořádné splátky a předčasné splacení jsou u Equa bank půjčky zdarma.
 • Schválení půjčky do 3 minut: Equa bank půjčka online je vyřízena během několika minut a peníze může mít klient na svém účtu již do hodiny.
 • Bez nutnosti ručit: Klient nemusí ručit majetkem.
 • Předčasné splacení zdarma: Půjčku může klient kdykoliv doplatit a nebude ho to stát nic navíc.
 • Až 800.000 Kč na 10 let: Klient si může půjčit od 5.000 Kč do 800.000 Kč, splátky si může rozložit od 3 měsíců do 10 let.
 • Úrok od 6,7 % p.a.: Výši splátky si klient upraví tak, aby mohl bez problémů splácet a zůstala mu finanční rezerva.
 • Pojištění k půjčce: Pojištění nenechá klienty na holičkách v nepříznivých životních situacích.
 • Čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy.

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisen získala ocenění i v dalších letech, v roce 2021 získala v soutěži Zlatá koruna Stříbrnou korunu.

Equa bank půjčka se dá vyřídit kompletně online odkudkoliv. Klient si může sjednat půjčení peněz i s pomocí zaměstnance pobočky nebo v Equa bank internetovém bankovnictví (bude však přesměrován na webové stránky Raiffeisen bank). Nejdříve proběhne Equa bank přihlášení přes equabank.cz buď do firemního bankovnictví, anebo do osobního bankovnictví. Equa bank přihlášení probíhá přes přihlašovací číslo a heslo na webové stránce equabank.cz.

Jak na sjednání Minutové půjčky Equa bank Raiffeisen

O půjčku si klient může zažádat velice jednoduše online odkudkoliv bez nutnosti návštěvy Equa bank pobočky. Na webových stránkách equabank.cz klient vyplní základní údaje jako je výše úvěru a doba splácení. Sjednání Minutové půjčky probíhá již na stránce Raiffeisen bank, kam bude klient odkázán. Úvěrová kalkulačka automaticky vyčíslí výši měsíční splátky, roční úrokovou sazbu, RPSN a celkovou částku, kterou klient ve finále zaplatí. Pokud bude klientovi nabídka vyhovovat, může zažádat o půjčku online.

K tomu doloží potřebné doklady a údaje (trvalé bydliště, občanský průkaz, doklad o výši příjmu atd.). Je vhodné před sjednáním žádosti zkontrolovat platnost občanského průkazu, aby celá žádost proběhla hladce. V případě, že splní všechny požadované podmínky, žádost může být schválena během několika minut a do jedné hodiny už klient nalezne požadovanou sumu na svém bankovním účtu. Equabank půjčka online se dá sjednat telefonicky na Equa bank infolince, na pobočce nebo prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Minutová půjčka Equa bank pojištění

Klienti mají možnost pojištění Minutové půjčky Equa bank Raiffeisen. Poskytovatelem pojištění je UNIQA pojišťovna, a.s. Toto pojištění ochrání klienta a jeho rodinu v případě nenadálých životních situacích. V případě následujících nepříznivých situací se o splátky postará pojištění k půjčce Equa bank Raiffeisenbank:

 • Dlouhodobá pracovní neschopnost
 • Nedobrovolná ztráta zaměstnání
 • Invalidita III. stupně nebo úmrtí

Při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání bude pojištěnému za každých 30 dní jejich trvaní uhrazeno pojistné plnění ve výši měsíční splátky úvěru (včetně poplatku za pojištění), a to až 12× za sebou. V případě úmrtí klienta nebo invalidity III. stupně bude za pojištěného uhrazen celý nesplacený zůstatek úvěru.

Equa bank Raiffeisen má v nabídce pojištění ještě životní pojištění, majetkové, cestovní, pojištění vozidel a pojištění k produktům (pojištění Osobní strážce ke kartám, úrazové pojištění Opora, cestovní pojištění ke kartám, pojištění schopnosti splácet půjčku, pojištění k hypotékám a pojištění ke kreditním kartám). Výhody pojištění schopnosti splácet půjčku jsou:

 • Úhrada již první splátky úvěru po vzniku pracovní neschopnosti nebo nedobrovolné ztráty zaměstnání
 • Úhrada za nedobrovolnou ztrátu zaměstnání sjednaného na dobu určitou
 • Krátké, přehledné a srozumitelné pojistné podmínky s minimem výluk
 • Jedna z nejnižších cen na trhu

Pokud si klient ještě nezřídili pojištění při sjednání úvěru, jednoduše si ho může zapnout ve svém internetovém bankovnictví.

Equa bank Raiffeisen Bank další produkty

Equa bank Raiffeisen Bank má ve své nabídce mnohem více produktů. Zajímavá může být například půjčka na auto od dceřiné společnosti Raiffeisen – Leasing. Poskytnutí a vedení půjčky na auto je zdarma, bez poplatků. Equa bank Raiffeisen Bank půjčí klientovi rychlý leasing na výhodně auto či motocykl pro osobní potřeby, což má vysoké hodnocení firem u klientů. Půjčka na auto má výhodnou úrokovou sazbu. Dalším hojně využívaným produktem je sloučení půjček s úrokovou sazbou od 6,7 % p.a.

Equa bank konsolidace půjček je zdarma a bez poplatků, podobně jako ostatní finanční produkty banky. Klient může konsolidovat několik typů úvěrů, jak bankovních, tak nebankovních. Equa bank Raiffeisen dále nabízí Chytrý účet (běžný účet jako produkt Equa bank již není v nabídce), hypotéky na bydlení, refinancování hypotéky, hypotéku na pronájem, americkou hypotéku na cokoliv, půjčku na rekonstrukci bez zajištění, investice, spořící účty (HIT, MAX a EXTRA) a pojištění.

Equa bank recenze a zkušenosti

Equabank svou nabídkou konkuruje nebankovním společnostem. Především rychlá půjčka a maximální výše úvěru může nalákat zákazníky. Výhodou Equa bank půjčky je určitě možnost předčasného splacení zdarma. Stejně tak nejsou zpoplatněné mimořádné splátky. Pokud by si potenciální klient chtěl dohledat zkušenosti a hodnocení firmy minulých klientů, stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení ,,Equa bank recenze" či ,,Equa půjčka zkušenosti".

Pokud mají klienti zájem spíše o nebankovní půjčku, mohou se podívat na podmínky Zonky půjčky.

Equa bank kontakt

Sídlo banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s. Pokud má klient jakýkoliv dotaz, může využít Equa bank kontakt na telefonním čísle +420 222 010 222, jež je v provozu každý den od 8 do 20 hodin. Banka volá klientům pouze z Equa bank infolinek z těchto čísel: 222 010 222 nebo 724 010 222. Equa bank pobočky jsou k nalezení v každém větším městě. Kompletní seznam Equa bank poboček a bankomatů, včetně adresy, se nachází na webových stránkách Equa bank na equabank.cz.

Klienti mohou využít i e-mailové adresy klientske.centrum@equabank.cz nebo datovou schránku skzfs6u. IČ společnosti je 49240901. Společnost Equa bank a.s. zanikla fúzí se společností Raiffeisenbank a.s. ke dni 1. 1. 2022. Informace o Raiffeisenbank a.s. jako nástupnické společnosti jsou k dohledání na webové stránce www.rb.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku