Minutová půjčka od Equa bank | VímVíc.cz

Minutová půjčka od Equa bank

 • Půjčka od 5000 do 700 000 korun.
 • Schválení půjčky do 3 minut.
 • Sazba od 4,8 % p.a.
 • Předčasné splacení zdarma.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 700 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 120 měsíců
Úrok od 4,9 %
RPSN od 4,91 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma.
 • Sazba od 4,8 % p.a.
 • Schválení půjčky do 3 minut a peníze na účtu do hodiny.
 • Půjčka až 700 000 bez ručitele.
 • Pojištění k půjčce.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Equa bank půjčil 100 000 korun na 60 měsíců. Výše měsíční splátky je 1 878 korun. Pevná úroková sazba činí 4,8 %, RPSN 4,9 %. Celkově Karel F. zaplatí 112 680 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Občanský průkaz/povolení k pobytu.
 • Potvrzení o příjmu.

Equa bank

Equa bank patří mezi bankovní společnosti. Na českém trhu působí pod současným názvem od roku 2011. Předchůdkyní, která vznikla už v roce 1993, je IC Banka. Equa bank se specializuje na spotřebitelské bankovní služby. Poskytuje běžné účty, hypotéky, pojištění, půjčky a nově také investice.

Minutová půjčka od Equa bank

S minutovou půjčkou reaguje Equa bank na aktuální trend rychle schválených půjček, které jsou doménou především nebankovních společností. U Equa bank si můžete půjčit od 5000 do 700000 s dobou splácení od 3 do 120 měsíců. Ke schválení půjčky není třeba ručit majetkem ani jiná osoba ručitele. Roční úroková sazba začíná na 4,8 %. Výši splátek si nastavujete tak, aby vám to vyhovovalo a nedostali jste se do finančních potíží.

Půjčku doprovází žádné poplatky. Za vedení či zřízení půjčky nic neplatíte. Stejně tak se nemusíte obávat finančních sankcí v případě mimořádné splátky či předčasného splacení.

Jak získat Minutovou půjčku od Equa bank?

O půjčku si můžete zažádat velice jednoduše online. Na webových stránkách vyplníte základní údaje, jako výše úvěru a doba splácení. Kalkulačka vám automaticky vygeneruje výši měsíční splátky, roční úrokovou sazbu, RPSN a celkovou částku, kterou nakonec zaplatíte.

Pokud vám nabídka bude vyhovovat, můžete přímo online zažádat o půjčku. K tomu musíte doložit všechny potřebné doklady a údaje (trvalé bydliště, občanský průkaz, doklad o výši vašich příjmu atd.). V případě, že splníte všechny požadované podmínky, během několika minut může být vaše žádost schválena a do jedné hodiny už naleznete požadovanou sumu na vašem účtu. O půjčku si můžete zažádat i telefonicky, na pobočce nebo skrze internetové bankovnictví.

Minutová půjčka od Equa bank recenze

Equa bank svou nabídkou konkuruje nebankovním společnostem. Především rychlost a maximální výše úvěru může zákazníky nalákat. S dobou jdou ale i další bankovní giganti, jako Česká spořitelna nebo ČSOB, které mají také podobné nabídky ve svém repertoáru. Výhodou je určitě možnost předčasného splacení zdarma. Stejně tak nejsou zpoplatněné mimořádné splátky.

Equa bank kontakt

Sídlo společnosti naleznete v Praze na adrese Karolinská 661/4. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete zkontaktovat klientské centrum na telefonním čísle 222 010 222, které je v provozu každý den od 8 do 19 hodin. Pobočky Equa bank naleznete v každém větším městě. Kompletní seznam všech poboček a bankomatů najdete na webových stránkách Equa bank. Využít můžete i emailové adresy info@equabank.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku